Lenovo

Event Category Name
1 Cascade Cross Series: Hilly Cross Master Men A 40+ Todd Davis
19 Blackberry Criterium State Senior Championships Men Cat 4-5 Hugh Barrington
25 Blackberry Criterium State Senior Championships Men Cat 3 Dave Lanier
DNF Blackberry Criterium State Senior Championships Men Cat 1-2 Alfredo Ramirez
32 Blackberry Criterium State Senior Championships Men Cat 1-2 Eric Schuman
5 Blackberry Criterium State Senior Championships Men Cat 1-2 Mike Hainsworth
16 The First Rate Mortgage Season End Classic Men Cat 3 Dave Lanier
1 The First Rate Mortgage Season End Classic Men Cat 1-2 Mike Hainsworth
23 Lake WA Velo Circuit Race #3 Masters Men Bob Ludeman
13 Lake WA Velo Circuit Race #3 Masters Men Todd Davis
4 Lake WA Velo Circuit Race #3 Masters Men Matthew Oseto
DNF Lake WA Velo Circuit Race #3 Men Cat 3 Marco Desimone
44 Lake WA Velo Circuit Race #3 Men Cat 1-2 Doug Davis
31 Lake WA Velo Circuit Race #3 Men Cat 1-2 Dakin Bell
26 Lake WA Velo Circuit Race #3 Men Cat 1-2 Alfredo Ramirez
9 Lake WA Velo Circuit Race #3 Men Cat 1-2 Mike Hainsworth
22 Crystal Mt Hill Climb TT State Championships: Combined Combined Shawn Ongers
12 Crystal Mt Hill Climb TT State Championships Men Cat 1-2 Shawn Ongers
25 Lake WA Velo Circuit Race #2 Master Men Bob Ludeman
13 Lake WA Velo Circuit Race #2 Men Cat 4-5 Terence AuYeung
DNF Lake WA Velo Circuit Race #2 Men Cat 3 Dave Lanier
DNF Lake WA Velo Circuit Race #2 Men Cat 1-2 Dakin Bell
28 Lake WA Velo Circuit Race #2 Men Cat 1-2 Doug Davis
18 Lake WA Velo Circuit Race #2 Men Cat 1-2 Shawn Ongers
32 Kirkland Criterium Men Cat 4 Hugh Barrington
11 Kirkland Criterium Men Cat 4 Terence AuYeung
DNF Kirkland Criterium Men Cat 3 Michael Peters
42 Kirkland Criterium Men Cat 3 Matthew Oseto
17 Kirkland Criterium Men Cat 3 Eric Davis
11 Kirkland Criterium Men Cat 3 Bob Ludeman
DNF Kirkland Criterium Men Cat 1-2 Brian Hall
DNF Kirkland Criterium Men Cat 1-2 Doug Davis
20 Kirkland Criterium Men Cat 1-2 Eric Schuman
19 Kirkland Criterium Men Cat 1-2 Shawn Ongers
14 Kirkland Criterium Men Cat 1-2 Stephen Higgins
11 Lake WA Velo Circuit Race #1 Men Cat 4-5 Terence AuYeung
DNF Lake WA Velo Circuit Race #1 Men Cat 3 Marco Desimone
DNF Lake WA Velo Circuit Race #1 Men Cat 1-2 Alfredo Ramirez
35 Lake WA Velo Circuit Race #1 Men Cat 1-2 Shawn Ongers
20 Lake WA Velo Circuit Race #1 Men Cat 1-2 Eric Schuman
14 Lake WA Velo Circuit Race #1 Men Cat 1-2 Mike Hainsworth
14 Juniors/Masters Omnium State Championship: Tin Rock/FRS Bellingham Criterium Men Cat 1-2 Brian Hall
20 Juniors/Masters Omnium State Championship: Skagit Valley Omnium - Senior Men Cat 1-2 Brian Hall
6 Juniors/Masters Omnium State Championship Master Men B Bob Ludeman
3 Juniors/Masters Omnium State Championship Master Men A Eric Schuman
3 Juniors/Masters Omnium State Championship: Northshore Road Race Master Men B Bob Ludeman
4 Juniors/Masters Omnium State Championship: Northshore Road Race Master Men A Eric Schuman
DNF Juniors/Masters Omnium State Championship: Northshore Road Race Men Cat 3 Marco Desimone
DNF Juniors/Masters Omnium State Championship: Northshore Road Race Men Cat 1-2 Michael Wasserman
DNF Juniors/Masters Omnium State Championship: Northshore Road Race Men Cat 1-2 Jeff Goodwin
DNF Juniors/Masters Omnium State Championship: Northshore Road Race Men Cat 1-2 Brent Davis
81 Yakima Canyon State Individual TT Championships: Combined Combined Ted Chauvin
61 Yakima Canyon State Individual TT Championships: Combined Combined Eric Schuman
11 Yakima Canyon State Individual TT Championships Master Men B Ted Chauvin
11 Yakima Canyon State Individual TT Championships Men Cat 1-2 Eric Schuman
15 Redmond Derby Days Criterium Master Men 40+ Bob Ludeman
7 Redmond Derby Days Criterium Master Men 40+ Doug Davis
DNF Redmond Derby Days Criterium Men Cat 4-5 Sean Vill
39 Redmond Derby Days Criterium Men Cat 4-5 Adam SENKYRICK
31 Redmond Derby Days Criterium Men Cat 4-5 Andrew Buthorn
13 Redmond Derby Days Criterium Men Cat 4-5 Hugh Barrington
DNF Redmond Derby Days Criterium Men Cat 3 Marco Desimone
26 Redmond Derby Days Criterium Men Cat 3 Eric Davis
DNF Redmond Derby Days Criterium Men Cat 1-2 Bradley Marquardt
50 Redmond Derby Days Criterium Men Cat 1-2 Jose Ramirez
44 Redmond Derby Days Criterium Men Cat 1-2 Brian Venable
42 Redmond Derby Days Criterium Men Cat 1-2 Brian Hall
36 Redmond Derby Days Criterium Men Cat 1-2 Stephen Higgins
31 Redmond Derby Days Criterium Men Cat 1-2 Westley Richards
30 Redmond Derby Days Criterium Men Cat 1-2 Eric Schuman
23 Redmond Derby Days Criterium Men Cat 1-2 Jeff Goodwin
19 Redmond Derby Days Criterium Men Cat 1-2 Travis Venable
17 Redmond Derby Days Criterium Men Cat 1-2 Dakin Bell
10 Redmond Derby Days Criterium Men Cat 1-2 Brent Davis
2 Redmond Derby Days Criterium Men Cat 1-2 Mike Hainsworth
10 Joe Matava Criterium Junior State Championships Men Cat 3 Bob Ludeman
8 Joe Matava Criterium Junior State Championships Men Cat 1-2 Stephen Higgins
1 Joe Matava Criterium Junior State Championships Men Cat 1-2 Mike Hainsworth
DNF Four Mound Prairie Road Race/Masters-Juniors RR CHMP Master Men B Eric Davis
10 Four Mound Prairie Road Race/Masters-Juniors RR CHMP Master Men B Ted Chauvin
7 Four Mound Prairie Road Race/Masters-Juniors RR CHMP Master Men A Eric Schuman
12 Masters Criterium State Championships Master Men B Ted Chauvin
9 Masters Criterium State Championships Master Men B Eric Davis
11 Masters Criterium State Championships Master Men A Eric Schuman
10 Boston Harbor Circuit Race State Championships Master Men B Bob Ludeman
6 Boston Harbor Circuit Race State Championships Master Men A Jeff Goodwin
1 Boston Harbor Circuit Race State Championships Master Men A Tony Ogden
DNF Boston Harbor Circuit Race State Championships Men Cat 4-5 Sean Vill
27 Boston Harbor Circuit Race State Championships Men Cat 1-2 Jeff Goodwin
13 Boston Harbor Circuit Race State Championships Men Cat 1-2 Eric Schuman
11 Boston Harbor Circuit Race State Championships Men Cat 1-2 Brian Hall
4 Boston Harbor Circuit Race State Championships Men Cat 1-2 Brent Davis
DNF Capitol Criterium Master Men A-B Alfredo Ramirez
9 Capitol Criterium Master Men A-B Brian Hall
7 Capitol Criterium Master Men A-B Tony Ogden
14 Capitol Criterium Men Cat 4-5 Andrew Buthorn
DNF Capitol Criterium Men Cat 1-2 Mike Hainsworth
15 Methow Valley Stage Race - Road Race Men 4-5 Andrew Buthorn
24 Methow Valley Stage Race - Road Race Men 3 Ted Chauvin
11 Methow Valley Stage Race - Road Race Men 3 Michael Wasserman
DNF Methow Valley Stage Race - Road Race Men Cat 1-2 Brian Venable
23 Methow Valley Stage Race - Road Race Men Cat 1-2 Dakin Bell
21 Methow Valley Stage Race - Road Race Men Cat 1-2 Brian Hall
18 Methow Valley Stage Race - Road Race Men Cat 1-2 Eric Schuman
13 Methow Valley Stage Race - Road Race Men Cat 1-2 Travis Venable
9 Methow Valley Stage Race - Road Race Men Cat 1-2 Brent Davis
7 Methow Valley Stage Race - Road Race Men Cat 1-2 Westley Richards
3 Methow Valley Stage Race - Road Race Men Cat 1-2 Shawn Ongers
2 Methow Valley Stage Race - Road Race Men Cat 1-2 Mike Hone
1 Methow Valley Stage Race - Road Race Men Cat 1-2 Nathan Smith
14 Methow Valley Stage Race Men 4-5 Andrew Buthorn
24 Methow Valley Stage Race Men 3 Michael Wasserman
21 Methow Valley Stage Race Men 3 Ted Chauvin
24 Methow Valley Stage Race Men Cat 1-2 Dakin Bell
22 Methow Valley Stage Race Men Cat 1-2 Brian Hall
19 Methow Valley Stage Race Men Cat 1-2 Eric Schuman
17 Methow Valley Stage Race Men Cat 1-2 Brent Davis
11 Methow Valley Stage Race Men Cat 1-2 Travis Venable
10 Methow Valley Stage Race Men Cat 1-2 Westley Richards
6 Methow Valley Stage Race Men Cat 1-2 Shawn Ongers
5 Methow Valley Stage Race Men Cat 1-2 Mike Hone
2 Methow Valley Stage Race Men Cat 1-2 Nathan Smith
21 Methow Valley Stage Race - Hillclimb Men 4-5 Andrew Buthorn
26 Methow Valley Stage Race - Hillclimb Men 3 Michael Wasserman
12 Methow Valley Stage Race - Hillclimb Men 3 Ted Chauvin
29 Methow Valley Stage Race - Hillclimb Men Cat 1-2 Dakin Bell
28 Methow Valley Stage Race - Hillclimb Men Cat 1-2 Brian Hall
25 Methow Valley Stage Race - Hillclimb Men Cat 1-2 Brian Venable
21 Methow Valley Stage Race - Hillclimb Men Cat 1-2 Eric Schuman
19 Methow Valley Stage Race - Hillclimb Men Cat 1-2 Brent Davis
14 Methow Valley Stage Race - Hillclimb Men Cat 1-2 Shawn Ongers
12 Methow Valley Stage Race - Hillclimb Men Cat 1-2 Travis Venable
10 Methow Valley Stage Race - Hillclimb Men Cat 1-2 Mike Hone
5 Methow Valley Stage Race - Hillclimb Men Cat 1-2 Westley Richards
4 Methow Valley Stage Race - Hillclimb Men Cat 1-2 Nathan Smith
20 Methow Valley Stage Race - Time Trial Men Cat 4-5 Andrew Buthorn
27 Methow Valley Stage Race - Time Trial Men Cat 3 Michael Wasserman
16 Methow Valley Stage Race - Time Trial Men Cat 3 Ted Chauvin
29 Methow Valley Stage Race - Time Trial Men Cat 1-2 Dakin Bell
25 Methow Valley Stage Race - Time Trial Men Cat 1-2 Brent Davis
24 Methow Valley Stage Race - Time Trial Men Cat 1-2 Brian Hall
23 Methow Valley Stage Race - Time Trial Men Cat 1-2 Brian Venable
21 Methow Valley Stage Race - Time Trial Men Cat 1-2 Westley Richards
19 Methow Valley Stage Race - Time Trial Men Cat 1-2 Eric Schuman
11 Methow Valley Stage Race - Time Trial Men Cat 1-2 Mike Hone
9 Methow Valley Stage Race - Time Trial Men Cat 1-2 Travis Venable
7 Methow Valley Stage Race - Time Trial Men Cat 1-2 Shawn Ongers
5 Methow Valley Stage Race - Time Trial Men Cat 1-2 Nathan Smith
17 Ravensdale-Cumberland Road Race Master Men A-B Bob Ludeman
13 Ravensdale-Cumberland Road Race Master Men A-B Matthew Oseto
9 Ravensdale-Cumberland Road Race Master Men A-B Tony Ogden
19 Ravensdale-Cumberland Road Race Men Cat 5 Sean Vill
14 Ravensdale-Cumberland Road Race Men Cat 4 Andrew Buthorn
29 Ravensdale-Cumberland Road Race Men Cat 3 Eric Davis
23 Ravensdale-Cumberland Road Race Men Cat 3 Michael Wasserman
19 Ravensdale-Cumberland Road Race Men Cat 1-2 Dakin Bell
18 Ravensdale-Cumberland Road Race Men Cat 1-2 Brian Hall
11 Ravensdale-Cumberland Road Race Men Cat 1-2 Jeff Goodwin
7 Ravensdale-Cumberland Road Race Men Cat 1-2 Shawn Ongers
1 Ravensdale-Cumberland Road Race Men Cat 1-2 Mike Hone
DNF Second Ascent Criterium Master Men Bob Ludeman
30 Second Ascent Criterium Master Men Eric Davis
27 Second Ascent Criterium Master Men Michael Wasserman
25 Second Ascent Criterium Master Men Jeff Goodwin
6 Second Ascent Criterium Master Men Doug Davis
DNF Second Ascent Criterium Men 4-5 Hugh Barrington
DNF Second Ascent Criterium Men 3 Ed Ewing
DNF Second Ascent Criterium Men 3 Eric Davis
47 Second Ascent Criterium Men Cat 1-2 Brian Venable
32 Second Ascent Criterium Men Cat 1-2 Stephen Higgins
31 Second Ascent Criterium Men Cat 1-2 Bradley Marquardt
26 Second Ascent Criterium Men Cat 1-2 Brian Hall
24 Second Ascent Criterium Men Cat 1-2 Brent Davis
18 Second Ascent Criterium Men Cat 1-2 Dakin Bell
16 Second Ascent Criterium Men Cat 1-2 Travis Venable
DNF/DNS Mutual of Enumclaw Stage Race - Road Race Master Men A/B Brian Hall
DNF/DNS Mutual of Enumclaw Stage Race - Road Race Master Men A/B Bradley Marquardt
33 Mutual of Enumclaw Stage Race - Road Race Master Men A/B Bob Ludeman
17 Mutual of Enumclaw Stage Race - Road Race Master Men A/B Eric Davis
8 Mutual of Enumclaw Stage Race - Road Race Master Men A/B Matthew Oseto
6 Mutual of Enumclaw Stage Race - Road Race Master Men A/B Doug Davis
4 Mutual of Enumclaw Stage Race - Road Race Master Men A/B Eric Schuman
25 Mutual of Enumclaw Stage Race - Road Race Men 4 Terence AuYeung
37 Mutual of Enumclaw Stage Race - Road Race Men 3 Michael Wasserman
44 Mutual of Enumclaw Stage Race - Road Race Men 1-2 Mike Hone
30 Mutual of Enumclaw Stage Race - Road Race Men 1-2 Ryan Iddings
26 Mutual of Enumclaw Stage Race - Road Race Men 1-2 Shawn Ongers
13 Mutual of Enumclaw Stage Race - Road Race Men 1-2 Westley Richards
278 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial: Combined Combined Bob Ludeman
186 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial: Combined Combined Eric Davis
162 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial: Combined Combined Brian Hall
129 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial: Combined Combined Matthew Oseto
92 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial: Combined Combined Bradley Marquardt
82 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial: Combined Combined Doug Davis
57 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial: Combined Combined Eric Schuman
362 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial: Combined Combined Terence AuYeung
356 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial: Combined Combined Michael Wasserman
72 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial: Combined Combined Ryan Iddings
55 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial: Combined Combined Westley Richards
25 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial: Combined Combined Mike Hone
21 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial: Combined Combined Shawn Ongers
39 Mutual of Enumclaw Stage Race - Criterium Master Men A/B Eric Davis
35 Mutual of Enumclaw Stage Race - Criterium Master Men A/B Matthew Oseto
32 Mutual of Enumclaw Stage Race - Criterium Master Men A/B Bradley Marquardt
30 Mutual of Enumclaw Stage Race - Criterium Master Men A/B Brian Hall
17 Mutual of Enumclaw Stage Race - Criterium Master Men A/B Bob Ludeman
11 Mutual of Enumclaw Stage Race - Criterium Master Men A/B Doug Davis
6 Mutual of Enumclaw Stage Race - Criterium Master Men A/B Eric Schuman
14 Mutual of Enumclaw Stage Race - Criterium Men 4 Terence AuYeung
14 Mutual of Enumclaw Stage Race - Criterium Men 3 Michael Wasserman
78 Mutual of Enumclaw Stage Race - Criterium Men 1-2 Ryan Iddings
35 Mutual of Enumclaw Stage Race - Criterium Men 1-2 Shawn Ongers
27 Mutual of Enumclaw Stage Race - Criterium Men 1-2 Westley Richards
19 Mutual of Enumclaw Stage Race - Criterium Men 1-2 Mike Hone
41 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial Master Men A/B Bob Ludeman
32 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial Master Men A/B Eric Davis
30 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial Master Men A/B Brian Hall
28 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial Master Men A/B Matthew Oseto
19 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial Master Men A/B Bradley Marquardt
14 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial Master Men A/B Doug Davis
9 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial Master Men A/B Eric Schuman
53 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial Men 4 Terence AuYeung
62 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial Men 3 Michael Wasserman
46 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial Men 1-2 Ryan Iddings
40 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial Men 1-2 Westley Richards
24 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial Men 1-2 Mike Hone
20 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial Men 1-2 Shawn Ongers
DNF/DNS Mutual of Enumclaw Stage Race Master Men A/B Brian Hall
DNF/DNS Mutual of Enumclaw Stage Race Master Men A/B Bradley Marquardt
28 Mutual of Enumclaw Stage Race Master Men A/B Bob Ludeman
27 Mutual of Enumclaw Stage Race Master Men A/B Eric Davis
15 Mutual of Enumclaw Stage Race Master Men A/B Matthew Oseto
9 Mutual of Enumclaw Stage Race Master Men A/B Doug Davis
5 Mutual of Enumclaw Stage Race Master Men A/B Eric Schuman
23 Mutual of Enumclaw Stage Race Men 4 Terence AuYeung
25 Mutual of Enumclaw Stage Race Men 3 Michael Wasserman
39 Mutual of Enumclaw Stage Race Men 1-2 Ryan Iddings
31 Mutual of Enumclaw Stage Race Men 1-2 Shawn Ongers
29 Mutual of Enumclaw Stage Race Men 1-2 Mike Hone
20 Mutual of Enumclaw Stage Race Men 1-2 Westley Richards
8 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Masters Overall Master Men B Ted Chauvin
9 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Masters Overall Master Men A Brian Hall
7 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Masters Overall Master Men A Eric Schuman
8 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Road Race Master Men B Ted Chauvin
9 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Road Race Master Men A Brian Hall
8 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Road Race Master Men A Eric Schuman
17 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Road Race Men Cat 3 Matthew Oseto
1 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Road Race Men Cat 3 Westley Richards
42 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Road Race Men Cat 1-2 Travis Venable
18 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Road Race Men Cat 1-2 Mike Hone
165 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Race Time Trial: Combined Combined Eric Davis
94 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Race Time Trial: Combined Combined Ted Chauvin
162 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Race Time Trial: Combined Combined Brian Hall
66 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Race Time Trial: Combined Combined Eric Schuman
161 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Race Time Trial: Combined Combined Matthew Oseto
26 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Race Time Trial: Combined Combined Westley Richards
84 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Race Time Trial: Combined Combined Ryan Iddings
51 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Race Time Trial: Combined Combined Mike Hone
44 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Race Time Trial: Combined Combined Travis Venable
10 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Race Time Trial Master Men B Eric Davis
6 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Race Time Trial Master Men B Ted Chauvin
10 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Race Time Trial Master Men A Brian Hall
5 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Race Time Trial Master Men A Eric Schuman
32 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Race Time Trial Men Cat 3 Matthew Oseto
1 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Race Time Trial Men Cat 3 Westley Richards
44 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Race Time Trial Men Cat 1-2 Ryan Iddings
34 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Race Time Trial Men Cat 1-2 Mike Hone
31 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Race Time Trial Men Cat 1-2 Travis Venable
20 Wenatchee Omnium Senior State Championships Men Cat 3 Matthew Oseto
1 Wenatchee Omnium Senior State Championships Men Cat 3 Westley Richards
38 Wenatchee Omnium Senior State Championships Men Cat 1-2 Travis Venable
32 Wenatchee Omnium Senior State Championships Men Cat 1-2 Mike Hone
9 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Criterium Master Men B Ted Chauvin
5 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Criterium Master Men B Eric Davis
10 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Criterium Master Men A Eric Schuman
7 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Criterium Master Men A Brian Hall
35 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Criterium Men Cat 3 Matthew Oseto
2 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Criterium Men Cat 3 Westley Richards
53 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Criterium Men Cat 1-2 Mike Hone
31 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Criterium Men Cat 1-2 Travis Venable
29 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Criterium Men Cat 1-2 Ryan Iddings
DNF Joe Bar Cycling/Native Planet Road Race Master Men A-B Andy Shirey
DNF Joe Bar Cycling/Native Planet Road Race Master Men A-B Dave Lanier
25 Joe Bar Cycling/Native Planet Road Race Master Men A-B Brian Hall
12 Joe Bar Cycling/Native Planet Road Race Master Men A-B Bob Ludeman
11 Joe Bar Cycling/Native Planet Road Race Master Men A-B Matthew Oseto
6 Joe Bar Cycling/Native Planet Road Race Master Men A-B Doug Davis
2 Joe Bar Cycling/Native Planet Road Race Master Men A-B Tony Ogden
12 Joe Bar Cycling/Native Planet Road Race Men Cat 4 Terence AuYeung
DQ Joe Bar Cycling/Native Planet Road Race Men Cat 3 Westley Richards
DNF Joe Bar Cycling/Native Planet Road Race Men Cat 3 Michael Wasserman
DNF Joe Bar Cycling/Native Planet Road Race Men Cat 3 Eric Davis
39 Joe Bar Cycling/Native Planet Road Race Men Cat 1-2 Jeff Goodwin
27 Joe Bar Cycling/Native Planet Road Race Men Cat 1-2 Stephen Higgins
24 Joe Bar Cycling/Native Planet Road Race Men Cat 1-2 Dakin Bell
22 Joe Bar Cycling/Native Planet Road Race Men Cat 1-2 Travis Venable
7 Joe Bar Cycling/Native Planet Road Race Men Cat 1-2 Mike Hone
6 Joe Bar Cycling/Native Planet Road Race Men Cat 1-2 Ryan Iddings
DNF Longbranch Road Race Men Cat 4 Andrew Buthorn
28 Longbranch Road Race Men Cat 4 Andrew Buthorn
21 Longbranch Road Race Men Cat 3 Matthew Oseto
20 Longbranch Road Race Men Cat 3 Eric Davis
10 Longbranch Road Race Men Cat 3 Michael Wasserman
2 Longbranch Road Race Men Cat 3 Westley Richards
DNF Longbranch Road Race Men Cat 1-2 Eric Schuman
49 Glenwood Road Race Senior State Championships Men Cat 4 Andrew Buthorn
37 Glenwood Road Race Senior State Championships Men Cat 4 Terence AuYeung
35 Glenwood Road Race Senior State Championships Men Cat 3 Matthew Oseto
15 Glenwood Road Race Senior State Championships Men Cat 3 Michael Wasserman
4 Glenwood Road Race Senior State Championships Men Cat 3 Westley Richards
DNF Glenwood Road Race Senior State Championships Men Cat 1-2 Stephen Higgins
DNF Glenwood Road Race Senior State Championships Men Cat 1-2 Eric Schuman
DNF Glenwood Road Race Senior State Championships Men Cat 1-2 Jose Ramirez
DNF Glenwood Road Race Senior State Championships Men Cat 1-2 Brian Hall
DNF Glenwood Road Race Senior State Championships Men Cat 1-2 Dakin Bell
8 Glenwood Road Race Senior State Championships Men Cat 1-2 Ryan Iddings
1 Vance Creek Road Race Master A-B Tony Ogden
23 Vance Creek Road Race Men Cat 4 Terence AuYeung
20 Vance Creek Road Race Men Cat 4 Andrew Buthorn
DNF Vance Creek Road Race Men Cat 3 Marco Desimone
48 Vance Creek Road Race Men Cat 3 Eric Davis
28 Vance Creek Road Race Men Cat 3 Matthew Oseto
10 Vance Creek Road Race Men Cat 3 Michael Wasserman
1 Vance Creek Road Race Men Cat 3 Westley Richards
DNF Vance Creek Road Race Men Cat 1-2 Ryan Iddings
DNF Vance Creek Road Race Men Cat 1-2 Doug Davis
DNF Vance Creek Road Race Men Cat 1-2 Dakin Bell
33 Vance Creek Road Race Men Cat 1-2 Mike Hone
32 Vance Creek Road Race Men Cat 1-2 Travis Venable
29 Vance Creek Road Race Men Cat 1-2 Stephen Higgins
27 Vance Creek Road Race Men Cat 1-2 Jeff Goodwin
23 Vance Creek Road Race Men Cat 1-2 Brian Venable
19 Green Valley TT: Combined Combined Eric Schuman
5 Green Valley TT Men Cat 1-2 Eric Schuman
12 Tour of Walla Walla - Waitsburg Road Race Men Cat 5 Terence AuYeung
1 Tour of Walla Walla - Waitsburg Road Race Men Cat 4 Westley Richards
64 Tour of Walla Walla - Waitsburg Road Race Men 3 Ted Chauvin
61 Tour of Walla Walla - Waitsburg Road Race Men 3 Eric Davis
46 Tour of Walla Walla - Waitsburg Road Race Men 3 Michael Wasserman
26 Tour of Walla Walla - Waitsburg Road Race Men 3 Matt Oseto
DNF Tour of Walla Walla - Waitsburg Road Race Men Cat 1-2 Eric Schuman
DNF Tour of Walla Walla - Waitsburg Road Race Men Cat 1-2 Bradley Marquardt
DNF Tour of Walla Walla - Waitsburg Road Race Men Cat 1-2 Mike Hone
DNF Tour of Walla Walla - Waitsburg Road Race Men Cat 1-2 Jeff Goodwin
51 Tour of Walla Walla - Waitsburg Road Race Men Cat 1-2 Ian Tubbs
36 Tour of Walla Walla - Waitsburg Road Race Men Cat 1-2 Travis Venable
23 Tour of Walla Walla - Waitsburg Road Race Men Cat 1-2 Brent Davis
348 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial: Combined Combined Terence AuYeung
133 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial: Combined Combined Westley Richards
268 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial: Combined Combined Michael Wasserman
230 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial: Combined Combined Eric Davis
225 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial: Combined Combined Ted Chauvin
153 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial: Combined Combined Matt Oseto
319 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial: Combined Combined Jeff Goodwin
158 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial: Combined Combined Brent Davis
112 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial: Combined Combined Eric Schuman
98 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial: Combined Combined Bradley Marquardt
60 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial: Combined Combined Travis Venable
40 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial: Combined Combined Mike Hone
35 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial: Combined Combined Ian Tubbs
15 Tour of Walla Walla - Tourism WW Criterium Men Cat 5 Terence AuYeung
1 Tour of Walla Walla - Tourism WW Criterium Men Cat 4 Westley Richards
81 Tour of Walla Walla - Tourism WW Criterium Men Cat 3 Ted Chauvin
58 Tour of Walla Walla - Tourism WW Criterium Men Cat 3 Matt Oseto
43 Tour of Walla Walla - Tourism WW Criterium Men Cat 3 Eric Davis
25 Tour of Walla Walla - Tourism WW Criterium Men Cat 3 Michael Wasserman
97 Tour of Walla Walla - Tourism WW Criterium Men Cat 1-2 Bradley Marquardt
89 Tour of Walla Walla - Tourism WW Criterium Men Cat 1-2 Mike Hone
83 Tour of Walla Walla - Tourism WW Criterium Men Cat 1-2 Eric Schuman
68 Tour of Walla Walla - Tourism WW Criterium Men Cat 1-2 Brent Davis
56 Tour of Walla Walla - Tourism WW Criterium Men Cat 1-2 Ian Tubbs
55 Tour of Walla Walla - Tourism WW Criterium Men Cat 1-2 Travis Venable
49 Tour of Walla Walla - Tourism WW Criterium Men Cat 1-2 Jeff Goodwin
24 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial Men Cat 5 Terence AuYeung
11 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial Men Cat 4 Westley Richards
84 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial Men Cat 3 Michael Wasserman
74 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial Men Cat 3 Eric Davis
73 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial Men Cat 3 Ted Chauvin
49 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial Men Cat 3 Matt Oseto
98 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial Men Cat 1-2 Jeff Goodwin
85 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial Men Cat 1-2 Brent Davis
77 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial Men Cat 1-2 Eric Schuman
69 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial Men Cat 1-2 Bradley Marquardt
54 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial Men Cat 1-2 Travis Venable
39 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial Men Cat 1-2 Mike Hone
35 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial Men Cat 1-2 Ian Tubbs
14 Tour of Walla Walla Men Cat 5 Terence AuYeung
4 Tour of Walla Walla Men Cat 4 Westley Richards
65 Tour of Walla Walla Men Cat 3 Eric Davis
54 Tour of Walla Walla Men Cat 3 Ted Chauvin
45 Tour of Walla Walla Men Cat 3 Michael Wasserman
24 Tour of Walla Walla Men Cat 3 Matt Oseto
64 Tour of Walla Walla Men Cat 1-2 Ian Tubbs
38 Tour of Walla Walla Men Cat 1-2 Brent Davis
32 Tour of Walla Walla Men Cat 1-2 Travis Venable
81 Tour of Walla Walla - Kellogg Hollow Road Race Men Cat 3 Eric Davis
53 Tour of Walla Walla - Kellogg Hollow Road Race Men Cat 3 Michael Wasserman
44 Tour of Walla Walla - Kellogg Hollow Road Race Men Cat 3 Ted Chauvin
15 Tour of Walla Walla - Kellogg Hollow Road Race Men Cat 3 Matt Oseto
99 Tour of Walla Walla - Kellogg Hollow Road Race Men Cat 1-2 Eric Schuman
97 Tour of Walla Walla - Kellogg Hollow Road Race Men Cat 1-2 Bradley Marquardt
96 Tour of Walla Walla - Kellogg Hollow Road Race Men Cat 1-2 Jeff Goodwin
90 Tour of Walla Walla - Kellogg Hollow Road Race Men Cat 1-2 Mike Hone
86 Tour of Walla Walla - Kellogg Hollow Road Race Men Cat 1-2 Ian Tubbs
16 Tour of Walla Walla - Kellogg Hollow Road Race Men Cat 1-2 Travis Venable
13 Tour of Walla Walla - Kellogg Hollow Road Race Men Cat 1-2 Brent Davis
2 Brad Lewis Memorial Criterium Master Men A-B Eric Schuman
1 Brad Lewis Memorial Criterium Men Cat 5 Gian Dalle Angelini
1 Brad Lewis Memorial Criterium Men Cat 4 Westley Richards
6 Brad Lewis Memorial Criterium Men Cat 3 Michael Wasserman
DNF Brad Lewis Memorial Criterium Men Cat 1-2 Brian Hall
DNF Brad Lewis Memorial Criterium Men Cat 1-2 Dakin Bell
DNF Brad Lewis Memorial Criterium Men Cat 1-2 Mike Hainsworth
11 Brad Lewis Memorial Criterium Men Cat 1-2 Brian Venable
7 Brad Lewis Memorial Criterium Men Cat 1-2 Mike Hone
3 Brad Lewis Memorial Criterium Men Cat 1-2 Ryan Iddings
16 Volunteer Park Criterium Master A-B Eric Davis
DNF Volunteer Park Criterium Men Cat 4-5 John Lorton
21 Volunteer Park Criterium Men Cat 4-5 Terence AuYeung
DNF Volunteer Park Criterium Men Cat 3 Ed Ewing
42 Volunteer Park Criterium Men Cat 3 Eric Davis
24 Volunteer Park Criterium Men Cat 3 Michael Wasserman
DNF Volunteer Park Criterium Men Cat 1-2 Alfredo Ramirez
DNF Volunteer Park Criterium Men Cat 1-2 Bradley Marquardt
DNF Volunteer Park Criterium Men Cat 1-2 Brian Hall
DNF Volunteer Park Criterium Men Cat 1-2 Doug Davis
DNF Volunteer Park Criterium Men Cat 1-2 Brent Davis
DNF Volunteer Park Criterium Men Cat 1-2 Mike Hone
46 Volunteer Park Criterium Men Cat 1-2 Mike Hainsworth
42 Volunteer Park Criterium Men Cat 1-2 brian Vrnabir
40 Volunteer Park Criterium Men Cat 1-2 Stephen Higgins
33 Volunteer Park Criterium Men Cat 1-2 Dakin Bell
12 Volunteer Park Criterium Men Cat 1-2 Ryan Iddings
4 Frozen Flatlands Omnium: Frozen Flatlands Circuit Race Men Cat 4-5 Westley Richards
18 Frozen Flatlands Omnium: Frozen Flatlands Circuit Race Men Cat 3 Ted Chauvin
48 Frozen Flatlands Omnium: Frozen Flatlands TT: Combined Combined Westley Richards
33 Frozen Flatlands Omnium: Frozen Flatlands TT: Combined Combined Ted Chauvin
9 Frozen Flatlands Omnium: Frozen Flatlands TT Men Cat 4-5 Westley Richards
12 Frozen Flatlands Omnium: Frozen Flatlands TT Men Cat 3 Ted Chauvin
1 Frozen Flatlands Omnium: Frozen Flatlands Road Race Men Cat 4-5 Westley Richards
11 Frozen Flatlands Omnium: Frozen Flatlands Road Race Men Cat 3 Ted Chauvin
DNF Independence Valley Road Race Women Cat 4 Alison Malsbury
13 Independence Valley Road Race Men Cat 5 Terence AuYeung
4 Independence Valley Road Race Men Cat 5 Westley Richards
12 Independence Valley Road Race Men Cat 4 Andrew Buthorn
DNF Independence Valley Road Race Men Cat 3 Bob Ludeman
DNF Independence Valley Road Race Men Cat 3 Eric Davis
11 Independence Valley Road Race Men Cat 3 Michael Wasserman
9 Independence Valley Road Race Men Cat 3 Matthew Oseto
DNF Independence Valley Road Race Men Cat 1-2 Travis Venable
DNF Independence Valley Road Race Men Cat 1-2 Eric Schuman
DNF Independence Valley Road Race Men Cat 1-2 Bradley Marquardt
DNF Independence Valley Road Race Men Cat 1-2 Mike Hone
DNF Independence Valley Road Race Men Cat 1-2 Shawn Ongers
14 Independence Valley Road Race Men Cat 1-2 Ryan Iddings
2 Independence Valley Road Race Men Cat 1-2 Brent Davis
5 Tour de Dung Road Race #2 Master Men Tony Ogden
3 Tour de Dung Road Race #2 Men Cat 5 Westley Richards
DNF Tour de Dung Road Race #2 Men Cat 4 Hugh Barrington
49 Tour de Dung Road Race #2 Men Cat 4 Andrew Buthorn
37 Tour de Dung Road Race #2 Men Cat 4 Paul Sanders
DNF Tour de Dung Road Race #2 Men Cat 3 Rew Adams
43 Tour de Dung Road Race #2 Men Cat 3 Kit Redwine
37 Tour de Dung Road Race #2 Men Cat 3 Ted Chauvin
17 Tour de Dung Road Race #2 Men Cat 3 Ed Ewing
11 Tour de Dung Road Race #2 Men Cat 3 Matthew Oseto
5 Tour de Dung Road Race #2 Men Cat 3 Eric Davis
4 Tour de Dung Road Race #2 Men Cat 3 Travis Venable
59 Tour de Dung Road Race #2 Men Cat 1-2 Alfredo Ramirez
58 Tour de Dung Road Race #2 Men Cat 1-2 Mike Hainsworth
57 Tour de Dung Road Race #2 Men Cat 1-2 Doug Davis
56 Tour de Dung Road Race #2 Men Cat 1-2 Stephen Higgins
55 Tour de Dung Road Race #2 Men Cat 1-2 Pablo Espinoza
54 Tour de Dung Road Race #2 Men Cat 1-2 Mike Hone
47 Tour de Dung Road Race #2 Men Cat 1-2 Brian Hall
18 Tour de Dung Road Race #2 Men Cat 1-2 Jeff Goodwin
7 Tour de Dung Road Race #2 Men Cat 1-2 Shawn Ongers
6 Tour de Dung Road Race #2 Men Cat 1-2 Ian Tubbs
4 Tour de Dung Road Race #2 Men Cat 1-2 Brent Davis
1 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #3 Men Cat 5 Westley Richards
2 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #3 Master Men A-B Tony Ogden
42 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #3 Men Cat 3 Ted Chauvin
21 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #3 Men Cat 3 Eric Davis
14 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #3 Men Cat 3 Matthew Oseto
6 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #3 Men Cat 3 Michael Wasserman
DQ Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #3 Men Cat 1-2 Jeff Goodwin
DNF Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #3 Men Cat 1-2 Brent Davis
57 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #3 Men Cat 1-2 Shawn Ongers
56 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #3 Men Cat 1-2 Dakin Bell
48 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #3 Men Cat 1-2 Stephen Higgins
43 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #3 Men Cat 1-2 Pablo Espinoza
37 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #3 Men Cat 1-2 Brian Hall
14 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #3 Men Cat 1-2 Alfredo Ramirez
6 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #3 Men Cat 1-2 Mike Hone
3 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #3 Men Cat 1-2 Ian Tubbs
2 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #2 Master Men A-B Tony Ogden
DNF Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #2 Men Cat 5 John Lorton
1 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #2 Men Cat 5 Westley Richards
21 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #2 Men Cat 4 Andrew Buthorn
DNF Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #2 Men Cat 3 Michael Wasserman
7 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #2 Men Cat 3 Matthew Oseto
DNF Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #2 Men Cat 1-2 Brent Davis
DNF Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #2 Men Cat 1-2 Stephen Higgins
35 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #2 Men Cat 1-2 Dakin Bell
34 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #2 Men Cat 1-2 Alfredo Ramirez
29 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #2 Men Cat 1-2 Jeff Goodwin
11 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #2 Men Cat 1-2 Ian Tubbs
1 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #2 Men Cat 1-2 Mike Hone
DNF Tour de Dung Road Race #1 Women Cat 4 Kayla Dantzler
4 Tour de Dung Road Race #1 Master Men Tony Ogden
32 Tour de Dung Road Race #1 Men Cat 4-5 Andrew Buthorn
30 Tour de Dung Road Race #1 Men Cat 4-5 Adam Senkyrik
13 Tour de Dung Road Race #1 Men Cat 4-5 Westley Richards
DNF Tour de Dung Road Race #1 Men Cat 3 Kit Redwine
DNF Tour de Dung Road Race #1 Men Cat 3 Rew Adams
24 Tour de Dung Road Race #1 Men Cat 3 Matthew Oseto
15 Tour de Dung Road Race #1 Men Cat 3 Michael Wasserman
12 Tour de Dung Road Race #1 Men Cat 3 Eric Davis
8 Tour de Dung Road Race #1 Men Cat 3 Bob Ludeman
6 Tour de Dung Road Race #1 Men Cat 3 Ted Chauvin
1 Tour de Dung Road Race #1 Men Cat 3 Travis Venable
DNF Tour de Dung Road Race #1 Men Cat 1-2 Brian Venable
DNF Tour de Dung Road Race #1 Men Cat 1-2 Bradley Marquardt
DNF Tour de Dung Road Race #1 Men Cat 1-2 Ryan Iddings
46 Tour de Dung Road Race #1 Men Cat 1-2 Mike Hone
41 Tour de Dung Road Race #1 Men Cat 1-2 Doug Davis
36 Tour de Dung Road Race #1 Men Cat 1-2 Eric Schuman
33 Tour de Dung Road Race #1 Men Cat 1-2 Mike Hainsworth
30 Tour de Dung Road Race #1 Men Cat 1-2 Brian Hall
22 Tour de Dung Road Race #1 Men Cat 1-2 Jeff Goodwin
15 Tour de Dung Road Race #1 Men Cat 1-2 Shawn Ongers
14 Tour de Dung Road Race #1 Men Cat 1-2 Dakin Bell
10 Tour de Dung Road Race #1 Men Cat 1-2 Stephen Higgins
1 Tour de Dung Road Race #1 Men Cat 1-2 Ian Tubbs
2 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #1 Master Men A-B Tony Ogden
1 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #1 Men Cat 5 Westley Richards
33 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #1 Men Cat 3 Ted Chauvin
29 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #1 Men Cat 3 Eric Davis
19 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #1 Men Cat 3 Matthew Oseto
18 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #1 Men Cat 3 Michael Wasserman
DNF Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #1 Men Cat 1-2 Alfredo Ramirez
DNF Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #1 Men Cat 1-2 Dakin Bell
DNF Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #1 Men Cat 1-2 Ian Tubbs
38 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #1 Men Cat 1-2 Eric Schuman
37 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #1 Men Cat 1-2 Mike Hone
26 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #1 Men Cat 1-2 Jeff Goodwin
8 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #1 Men Cat 1-2 Stephen Higgins
1 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #1 Men Cat 1-2 Shawn Ongers
30 Ice Breaker TT: Combined Combined Eric Schuman
6 Ice Breaker TT: Combined Combined Ian Tubbs
2 Ice Breaker TT: Combined Combined Mike Hone
24 Ice Breaker TT: Combined Combined Ian Tubbs
17 Ice Breaker TT Men Cat 1-2 Eric Schuman
5 Ice Breaker TT Men Cat 1-2 Ian Tubbs
2 Ice Breaker TT Men Cat 1-2 Mike Hone
4 Ice Breaker TT Men Master A-B Ian Tubbs
107 Frostbite Time Trial: Combined Combined Rew Adams
22 Frostbite Time Trial Master Men Rew Adams