Wines of WA/Bikesale.com

Event Category Name
100 misc points Women Cat 4 Pam Massey
10 Blackberry Criterium State Senior Championships Women Cat 4 Jackie B Craver
9 Blackberry Criterium State Senior Championships Women Cat 4 Jennifer Hamilton
8 Blackberry Criterium State Senior Championships Women Cat 4 Anne Gerard
7 Blackberry Criterium State Senior Championships Women Cat 4 Pam Massey
6 Blackberry Criterium State Senior Championships Women Cat 4 Irena Netik
4 Blackberry Criterium State Senior Championships Women Cat 3 Christine Chang
3 Blackberry Criterium State Senior Championships Women Cat 3 Heather Lang
7 Blackberry Criterium State Senior Championships Women Cat 1-2 Gina Kavesh
5 Blackberry Criterium State Senior Championships Women Cat 1-2 Lise Grace
17 Blackberry Criterium State Senior Championships Men Cat 4-5 Joseph Skokan
30 Blackberry Criterium State Senior Championships Men Cat 3 Eric Johnson
28 Blackberry Criterium State Senior Championships Men Cat 3 Michael Klisch
23 Blackberry Criterium State Senior Championships Men Cat 3 Lane Wilkinson
22 Blackberry Criterium State Senior Championships Men Cat 3 Doug Albrecht
10 Blackberry Criterium State Senior Championships Men Cat 3 Harry Pepe III
29 Blackberry Criterium State Senior Championships Men Cat 1-2 David Iannotti
24 Blackberry Criterium State Senior Championships Men Cat 1-2 Warren Atkey
20 Blackberry Criterium State Senior Championships Men Cat 1-2 Mark Hinman
19 Blackberry Criterium State Senior Championships Men Cat 1-2 Andrew Martin
13 Blackberry Criterium State Senior Championships Men Cat 1-2 Joe Baratto
17 The First Rate Mortgage Season End Classic Women Cat 1-2-3 Gina Kavesh
15 The First Rate Mortgage Season End Classic Women Cat 1-2-3 Kristina Bajema
11 The First Rate Mortgage Season End Classic Women Cat 1-2-3 Laura Chang
10 The First Rate Mortgage Season End Classic Women Cat 1-2-3 Shannon Payne
5 The First Rate Mortgage Season End Classic Women Cat 1-2-3 Christine Chang
4 The First Rate Mortgage Season End Classic Women Cat 1-2-3 Heather Lang
5 The First Rate Mortgage Season End Classic Master Men C-D Craig Hammond
17 The First Rate Mortgage Season End Classic Master Men A-B Mark Hinman
6 The First Rate Mortgage Season End Classic Master Men A-B David Iannotti
5 The First Rate Mortgage Season End Classic Master Men A-B Andrew Martin
3 The First Rate Mortgage Season End Classic Master Men A-B Joe Baratto
19 The First Rate Mortgage Season End Classic Men Cat 4-5 Joseph Skokan
13 The First Rate Mortgage Season End Classic Men Cat 4-5 Craig Hammond
18 The First Rate Mortgage Season End Classic Men Cat 3 Doug Albrecht
9 The First Rate Mortgage Season End Classic Men Cat 3 Harry Pepe III
16 The First Rate Mortgage Season End Classic Men Cat 1-2 Angelo Marfa
4 The First Rate Mortgage Season End Classic Men Cat 1-2 Warren Atkey
15 Lake WA Velo Circuit Race #3 Women Cat 4 Jackie B Craver
7 Lake WA Velo Circuit Race #3 Women Cat 4 Irena Netik
22 Lake WA Velo Circuit Race #3 Women Cat 1-2-3 Christine Chang
21 Lake WA Velo Circuit Race #3 Women Cat 1-2-3 Gina Kavesh
13 Lake WA Velo Circuit Race #3 Women Cat 1-2-3 Shannon Payne
6 Lake WA Velo Circuit Race #3 Women Cat 1-2-3 Laura Chang
50 Lake WA Velo Circuit Race #3 Men Cat 4-5 Richard Orr
47 Lake WA Velo Circuit Race #3 Men Cat 4-5 Michael Heusdens
42 Lake WA Velo Circuit Race #3 Men Cat 4-5 Erik Selberg
37 Lake WA Velo Circuit Race #3 Men Cat 4-5 Craig Hammond
31 Lake WA Velo Circuit Race #3 Men Cat 4-5 J Irons
25 Lake WA Velo Circuit Race #3 Men Cat 4-5 Stephen Berard
45 Lake WA Velo Circuit Race #3 Men Cat 3 Michael Klisch
39 Lake WA Velo Circuit Race #3 Men Cat 3 Lane Wilkinson
34 Lake WA Velo Circuit Race #3 Men Cat 3 Michael Spring
27 Lake WA Velo Circuit Race #3 Men Cat 3 Mark Bales
23 Lake WA Velo Circuit Race #3 Men Cat 3 Harry Pepe III
DNF Lake WA Velo Circuit Race #3 Men Cat 1-2 Mark Hinman
DNF Lake WA Velo Circuit Race #3 Men Cat 1-2 Angelo Marfa
DNF Lake WA Velo Circuit Race #3 Men Cat 1-2 Doug Stewart
45 Lake WA Velo Circuit Race #3 Men Cat 1-2 Mike Rogers
39 Lake WA Velo Circuit Race #3 Men Cat 1-2 Steven Wilssens
34 Lake WA Velo Circuit Race #3 Men Cat 1-2
18 Lake WA Velo Circuit Race #3 Men Cat 1-2 Joe Baratto
14 Lake WA Velo Circuit Race #3 Men Cat 1-2 David Iannotti
13 Lake WA Velo Circuit Race #3 Men Cat 1-2 Warren Atkey
61 Crystal Mt Hill Climb TT State Championships: Combined Combined Max O'Neal
155 Crystal Mt Hill Climb TT State Championships: Combined Combined Jennifer Hamilton
152 Crystal Mt Hill Climb TT State Championships: Combined Combined Pam Massey
129 Crystal Mt Hill Climb TT State Championships: Combined Combined Christine Chang
91 Crystal Mt Hill Climb TT State Championships: Combined Combined Heather Lang
93 Crystal Mt Hill Climb TT State Championships: Combined Combined Gina Kavesh
69 Crystal Mt Hill Climb TT State Championships: Combined Combined Lise Grace
43 Crystal Mt Hill Climb TT State Championships: Combined Combined Tricia Bailey
37 Crystal Mt Hill Climb TT State Championships: Combined Combined Martin Rand
65 Crystal Mt Hill Climb TT State Championships: Combined Combined Alex Cheng
1 Crystal Mt Hill Climb TT State Championships Junior C Men Max O'Neal
3 Crystal Mt Hill Climb TT State Championships Master Women B Jennifer Hamilton
9 Crystal Mt Hill Climb TT State Championships Women Cat 4 Pam Massey
3 Crystal Mt Hill Climb TT State Championships Women Cat 3 Christine Chang
1 Crystal Mt Hill Climb TT State Championships Women Cat 3 Heather Lang
5 Crystal Mt Hill Climb TT State Championships Women Cat 1-2 Gina Kavesh
4 Crystal Mt Hill Climb TT State Championships Women Cat 1-2 Lise Grace
1 Crystal Mt Hill Climb TT State Championships Women Cat 1-2 Tricia Bailey
1 Crystal Mt Hill Climb TT State Championships Master Men D Martin Rand
10 Crystal Mt Hill Climb TT State Championships Men Cat 4-5 Alex Cheng
DNF Lake WA Velo Circuit Race #2 Women Cat 4 Lorraine Silva
13 Lake WA Velo Circuit Race #2 Women Cat 4 Jennifer Hamilton
11 Lake WA Velo Circuit Race #2 Women Cat 4 Jackie B Craver
DNF Lake WA Velo Circuit Race #2 Women Cat 1-2-3 Laura Chang
DNF Lake WA Velo Circuit Race #2 Women Cat 1-2-3 Gina Kavesh
12 Lake WA Velo Circuit Race #2 Women Cat 1-2-3 Tricia Bailey
DNF Lake WA Velo Circuit Race #2 Master Men Eric Holman
DNF Lake WA Velo Circuit Race #2 Master Men Greg Luniewski
13 Lake WA Velo Circuit Race #2 Master Men Craig Hammond
DNF Lake WA Velo Circuit Race #2 Men Cat 4-5 S. Andy Tanabe
43 Lake WA Velo Circuit Race #2 Men Cat 4-5 Rich Neves
19 Lake WA Velo Circuit Race #2 Men Cat 4-5 Stephen Berard
10 Lake WA Velo Circuit Race #2 Men Cat 4-5 Joseph Skokan
5 Lake WA Velo Circuit Race #2 Men Cat 4-5 Max O'Neal
DNF Lake WA Velo Circuit Race #2 Men Cat 3 Harry Pepe III
DNF Lake WA Velo Circuit Race #2 Men Cat 1-2 Mark Hinman
DNF Lake WA Velo Circuit Race #2 Men Cat 1-2 Joe Baratto
34 Lake WA Velo Circuit Race #2 Men Cat 1-2 Andrew Martin
27 Lake WA Velo Circuit Race #2 Men Cat 1-2 Steven Wilssens
16 Lake WA Velo Circuit Race #2 Men Cat 1-2 Angelo Marfa
9 Lake WA Velo Circuit Race #2 Men Cat 1-2 Jason Schniepp
8 Lake WA Velo Circuit Race #2 Men Cat 1-2 David Iannotti
DNF Kirkland Criterium Women Cat 1-2-3 Shannon Payne
18 Kirkland Criterium Women Cat 1-2-3 Heather Lang
11 Kirkland Criterium Women Cat 1-2-3 Gina Kavesh
2 Kirkland Criterium Women Cat 1-2-3 Tricia Bailey
20 Kirkland Criterium Men Cat 4 Max O'Neal
15 Kirkland Criterium Men Cat 4 Craig Hammond
50 Kirkland Criterium Men Cat 3 Michael Spring
DNF Kirkland Criterium Men Cat 1-2 David Iannotti
DNF Kirkland Criterium Men Cat 1-2 Mike Rogers
DNF Kirkland Criterium Men Cat 1-2 Steven Wilssens
6 Kirkland Criterium Men Cat 1-2 Warren Atkey
5 Kirkland Criterium Men Cat 1-2 Jason Schniepp
150 Elma Team TT State Championships: Combined Combined Jonna Skokan
151 Elma Team TT State Championships: Combined Combined Lorraine Silva
149 Elma Team TT State Championships: Combined Combined Lilia Paradis
148 Elma Team TT State Championships: Combined Combined Jennifer Hamilton
127 Elma Team TT State Championships: Combined Combined Shannon Payne
126 Elma Team TT State Championships: Combined Combined Heather Lang
129 Elma Team TT State Championships: Combined Combined Heidi Copes van Hasselt
128 Elma Team TT State Championships: Combined Combined Laura Chang
90 Elma Team TT State Championships: Combined Combined Sirikit Valentin
88 Elma Team TT State Championships: Combined Combined Gina Kavesh
87 Elma Team TT State Championships: Combined Combined Lise Grace
89 Elma Team TT State Championships: Combined Combined Tricia Bailey
93 Elma Team TT State Championships: Combined Combined Scot Weeks
91 Elma Team TT State Championships: Combined Combined Joseph Skokan
92 Elma Team TT State Championships: Combined Combined Scott Mingus
94 Elma Team TT State Championships: Combined Combined J Irons
1 Elma Team TT State Championships Master Women B Jonna Skokan
1 Elma Team TT State Championships Master Women B Lorraine Silva
1 Elma Team TT State Championships Master Women B Lilia Paradis
1 Elma Team TT State Championships Master Women B Jennifer Hamilton
3 Elma Team TT State Championships Women Cat 3 Shannon Payne
3 Elma Team TT State Championships Women Cat 3 Heather Lang
3 Elma Team TT State Championships Women Cat 3 Heidi Copes van Hasselt
3 Elma Team TT State Championships Women Cat 3 Laura Chang
2 Elma Team TT State Championships Women Cat 1-2 Sirikit Valentin
2 Elma Team TT State Championships Women Cat 1-2 Gina Kavesh
2 Elma Team TT State Championships Women Cat 1-2 Lise Grace
2 Elma Team TT State Championships Women Cat 1-2 Tricia Bailey
1 Elma Team TT State Championships Men Cat 4-5 Scot Weeks
1 Elma Team TT State Championships Men Cat 4-5 Joseph Skokan
1 Elma Team TT State Championships Men Cat 4-5 Scott Mingus
1 Elma Team TT State Championships Men Cat 4-5 J Irons
DNF Lake WA Velo Circuit Race #1 Women Cat 4 Christi Kenyon
18 Lake WA Velo Circuit Race #1 Women Cat 4 Irena Netik
15 Lake WA Velo Circuit Race #1 Women Cat 4 Anne Gerard
10 Lake WA Velo Circuit Race #1 Women Cat 4 Patti Dobrowolski
5 Lake WA Velo Circuit Race #1 Women Cat 4 Pam Massey
4 Lake WA Velo Circuit Race #1 Women Cat 4 Jennifer Hamilton
30 Lake WA Velo Circuit Race #1 Women Cat 1-2-3 Kristina Bajema
27 Lake WA Velo Circuit Race #1 Women Cat 1-2-3 Gina Kavesh
23 Lake WA Velo Circuit Race #1 Women Cat 1-2-3 Shannon Payne
15 Lake WA Velo Circuit Race #1 Women Cat 1-2-3 Christine Chang
12 Lake WA Velo Circuit Race #1 Women Cat 1-2-3 Laura Chang
8 Lake WA Velo Circuit Race #1 Women Cat 1-2-3 Heather Lang
37 Lake WA Velo Circuit Race #1 Master Men Eric Johnson
34 Lake WA Velo Circuit Race #1 Master Men Craig Hammond
59 Lake WA Velo Circuit Race #1 Men Cat 4-5 Chris Webber
43 Lake WA Velo Circuit Race #1 Men Cat 4-5 Erik Selberg
27 Lake WA Velo Circuit Race #1 Men Cat 4-5 Scot Weeks
14 Lake WA Velo Circuit Race #1 Men Cat 4-5 Stephen Berard
13 Lake WA Velo Circuit Race #1 Men Cat 4-5 Eric Holman
7 Lake WA Velo Circuit Race #1 Men Cat 4-5 J Irons
6 Lake WA Velo Circuit Race #1 Men Cat 4-5 Rich Neves
4 Lake WA Velo Circuit Race #1 Men Cat 4-5 S. Andy Tanabe
DNF Lake WA Velo Circuit Race #1 Men Cat 3 Harry Pepe III
DNF Lake WA Velo Circuit Race #1 Men Cat 3 Duane Draper
34 Lake WA Velo Circuit Race #1 Men Cat 3 Nic Roberts
33 Lake WA Velo Circuit Race #1 Men Cat 3 Lane Wilkinson
24 Lake WA Velo Circuit Race #1 Men Cat 3 Alec Moorman
22 Lake WA Velo Circuit Race #1 Men Cat 3 Greg Luniewski
DNF Lake WA Velo Circuit Race #1 Men Cat 1-2 Mark Hinman
DNF Lake WA Velo Circuit Race #1 Men Cat 1-2 DL Byron
DNF Lake WA Velo Circuit Race #1 Men Cat 1-2 Joe Baratto
42 Lake WA Velo Circuit Race #1 Men Cat 1-2 Steven Wilssens
41 Lake WA Velo Circuit Race #1 Men Cat 1-2 David Iannotti
40 Lake WA Velo Circuit Race #1 Men Cat 1-2 Mike Rogers
26 Lake WA Velo Circuit Race #1 Men Cat 1-2 Angelo Marfa
18 Lake WA Velo Circuit Race #1 Men Cat 1-2 Andrew Martin
11 Lake WA Velo Circuit Race #1 Men Cat 1-2 Warren Atkey
8 Lake WA Velo Circuit Race #1 Men Cat 1-2 Jason Schniepp
12 Juniors/Masters Omnium State Championship: Tin Rock/FRS Bellingham Criterium Men Cat 3 Lane Wilkinson
30 Juniors/Masters Omnium State Championship: Skagit Valley Omnium - Senior Men Cat 4-5 Scott Mingus
1 Juniors/Masters Omnium State Championship Junior B Men Max O'Neal
8 Juniors/Masters Omnium State Championship Master Men A Warren Atkey
1 Juniors/Masters Omnium State Championship: Northshore Road Race Junior B Men Max O'Neal
5 Juniors/Masters Omnium State Championship: Northshore Road Race Master Men A Warren Atkey
21 Juniors/Masters Omnium State Championship: Northshore Road Race Men Cat 4-5 Scott Mingus
1 Yakima Canyon State Individual TT Championships: Combined Combined Max O'Neal
134 Yakima Canyon State Individual TT Championships: Combined Combined Pam Massey
108 Yakima Canyon State Individual TT Championships: Combined Combined Shannon Payne
107 Yakima Canyon State Individual TT Championships: Combined Combined Christine Chang
106 Yakima Canyon State Individual TT Championships: Combined Combined Heather Lang
93 Yakima Canyon State Individual TT Championships: Combined Combined Gina Kavesh
79 Yakima Canyon State Individual TT Championships: Combined Combined Lise Grace
52 Yakima Canyon State Individual TT Championships: Combined Combined Tricia Bailey
131 Yakima Canyon State Individual TT Championships: Combined Combined Timothy Van Mouwerik
1 Yakima Canyon State Individual TT Championships Junior C Men Max O'Neal
DNS Yakima Canyon State Individual TT Championships Master Women B Patti Dobrowolski
5 Yakima Canyon State Individual TT Championships Women Cat 4 Pam Massey
6 Yakima Canyon State Individual TT Championships Women Cat 3 Shannon Payne
5 Yakima Canyon State Individual TT Championships Women Cat 3 Christine Chang
4 Yakima Canyon State Individual TT Championships Women Cat 3 Heather Lang
9 Yakima Canyon State Individual TT Championships Women Cat 1-2 Gina Kavesh
4 Yakima Canyon State Individual TT Championships Women Cat 1-2 Lise Grace
1 Yakima Canyon State Individual TT Championships Women Cat 1-2 Tricia Bailey
21 Yakima Canyon State Individual TT Championships Master Men D Timothy Van Mouwerik
1 Redmond Derby Days Criterium Junior A Men Max O'Neal
DNF Redmond Derby Days Criterium Women Cat 4 Marilyn Gauthier
DNF Redmond Derby Days Criterium Women Cat 4 Rebecca GERBER
11 Redmond Derby Days Criterium Women Cat 4 Jennifer Hamilton
12 Redmond Derby Days Criterium Women Cat 3 Heather Lang
11 Redmond Derby Days Criterium Women Cat 3 Shannon Payne
7 Redmond Derby Days Criterium Women Cat 3 Laura Chang
4 Redmond Derby Days Criterium Women Cat 3 Kristina Bajema
15 Redmond Derby Days Criterium Women Cat 1-2 Gina Kavesh
2 Redmond Derby Days Criterium Women Cat 1-2 Tricia Bailey
36 Redmond Derby Days Criterium Master Men 40+ Craig Hammond
26 Redmond Derby Days Criterium Master Men 40+ Jamie Vanek
23 Redmond Derby Days Criterium Master Men 40+ DL Byron
10 Redmond Derby Days Criterium Master Men 40+ Scott Petermeier
9 Redmond Derby Days Criterium Master Men 40+ Mark Hinman
DNF Redmond Derby Days Criterium Men Cat 4-5 Bill CHILDS
DNF Redmond Derby Days Criterium Men Cat 4-5 Scot Weeks
DNF Redmond Derby Days Criterium Men Cat 4-5 S. Andy Tanabe
DNF Redmond Derby Days Criterium Men Cat 4-5 Chris Webber
34 Redmond Derby Days Criterium Men Cat 4-5 Alex Cheng
22 Redmond Derby Days Criterium Men Cat 4-5 Rich Neves
4 Redmond Derby Days Criterium Men Cat 4-5 Joseph Skokan
DNF Redmond Derby Days Criterium Men Cat 3 Mark Bales
43 Redmond Derby Days Criterium Men Cat 3 Eric Johnson
16 Redmond Derby Days Criterium Men Cat 3 Harry Pepe III
2 Redmond Derby Days Criterium Men Cat 3 Steven Wilssens
DNF Redmond Derby Days Criterium Men Cat 1-2 Wes Pierce
48 Redmond Derby Days Criterium Men Cat 1-2 David LANNOTT
26 Redmond Derby Days Criterium Men Cat 1-2 Jason Schniepp
13 Redmond Derby Days Criterium Men Cat 1-2 Warren ATKEY`
8 Redmond Derby Days Criterium Men Cat 1-2 Andrew Martin
2 Joe Matava Criterium Junior State Championships Junior C Men Max O'Neal
14 Joe Matava Criterium Junior State Championships Women Cat 4 Patti Dobrowolski
13 Joe Matava Criterium Junior State Championships Women Cat 4 Pam Massey
11 Joe Matava Criterium Junior State Championships Women Cat 4 Jackie B Craver
6 Joe Matava Criterium Junior State Championships Women Cat 4 Jennifer Hamilton
2 Joe Matava Criterium Junior State Championships Women Cat 4 Sabrina Hirsch
19 Joe Matava Criterium Junior State Championships Women Cat 1-2-3 Shannon Payne
16 Joe Matava Criterium Junior State Championships Master Men A-B Scott Petermeier
6 Joe Matava Criterium Junior State Championships Master Men A-B DL Byron
18 Joe Matava Criterium Junior State Championships Men Cat 3 Eric Johnson
8 Joe Matava Criterium Junior State Championships Men Cat 3 Mark Bales
7 Joe Matava Criterium Junior State Championships Men Cat 3 Alec Moorman
3 Joe Matava Criterium Junior State Championships Men Cat 3 Harry Pepe III
2 Joe Matava Criterium Junior State Championships Men Cat 3 Steven Wilssens
10 Joe Matava Criterium Junior State Championships Men Cat 1-2 Jason Schniepp
7 Joe Matava Criterium Junior State Championships Men Cat 1-2 Warren Atkey
6 Joe Matava Criterium Junior State Championships Men Cat 1-2 Andrew Martin
7 Four Mound Prairie Road Race/Masters-Juniors RR CHMP Master Women B Jennifer Hamilton
8 Four Mound Prairie Road Race/Masters-Juniors RR CHMP Master Men D David Foster
3 Masters Criterium State Championships Master Women A Shannon Payne
1 Masters Criterium State Championships Master Women A Gina Kavesh
11 Masters Criterium State Championships Master Men D David Foster
2 Boston Harbor Circuit Race State Championships Master Women B Jennifer Hamilton
23 Boston Harbor Circuit Race State Championships Women Cat 4 Anne Gerard
14 Boston Harbor Circuit Race State Championships Women Cat 4 Karlyn Beer
4 Boston Harbor Circuit Race State Championships Women Cat 4 Sabrina Hirsch
3 Boston Harbor Circuit Race State Championships Women Cat 4 Pam Massey
9 Boston Harbor Circuit Race State Championships Women Cat 3 Shannon Payne
4 Boston Harbor Circuit Race State Championships Women Cat 3 Christine Chang
2 Boston Harbor Circuit Race State Championships Women Cat 3 Heather Lang
9 Boston Harbor Circuit Race State Championships Women Cat 1-2 Gina Kavesh
8 Boston Harbor Circuit Race State Championships Women Cat 1-2 Lise Grace
1 Boston Harbor Circuit Race State Championships Women Cat 1-2 Tricia Bailey
DNF Boston Harbor Circuit Race State Championships Master Men D Gordy Balstad
13 Boston Harbor Circuit Race State Championships Master Men D David Foster
12 Boston Harbor Circuit Race State Championships Master Men D Martin Rand
11 Boston Harbor Circuit Race State Championships Master Men D Roy Colven
9 Boston Harbor Circuit Race State Championships Master Men D Craig Hammond
DNF Boston Harbor Circuit Race State Championships Master Men C Barry Ironmonger
26 Boston Harbor Circuit Race State Championships Master Men C Erik Selberg
22 Boston Harbor Circuit Race State Championships Master Men C Richard Orr
14 Boston Harbor Circuit Race State Championships Master Men C Eric Holman
DNF Boston Harbor Circuit Race State Championships Master Men A DL Byron
12 Boston Harbor Circuit Race State Championships Master Men A Mike Rogers
31 Boston Harbor Circuit Race State Championships Men Cat 4-5 Rich Neves
30 Boston Harbor Circuit Race State Championships Men Cat 4-5 Scot Weeks
28 Boston Harbor Circuit Race State Championships Men Cat 4-5 Scott Mingus
13 Boston Harbor Circuit Race State Championships Men Cat 4-5 Stephen Berard
3 Boston Harbor Circuit Race State Championships Men Cat 4-5 Michael Spring
DNF Boston Harbor Circuit Race State Championships Men Cat 3 Michael Klisch
30 Boston Harbor Circuit Race State Championships Men Cat 3 David Katz
25 Boston Harbor Circuit Race State Championships Men Cat 3 Greg Luniewski
23 Boston Harbor Circuit Race State Championships Men Cat 3 Lane Wilkinson
11 Boston Harbor Circuit Race State Championships Men Cat 3 Steven Wilssens
9 Boston Harbor Circuit Race State Championships Men Cat 3 Mike Schwindeller
DNF Boston Harbor Circuit Race State Championships Men Cat 1-2 Jason Schniepp
26 Boston Harbor Circuit Race State Championships Men Cat 1-2 Angelo Marfa
17 Boston Harbor Circuit Race State Championships Men Cat 1-2 David Iannotti
10 Boston Harbor Circuit Race State Championships Men Cat 1-2 Warren Atkey
14 Capitol Criterium Women Cat 4 Anne Gerard
12 Capitol Criterium Women Cat 4 Jennifer Hamilton
11 Capitol Criterium Women Cat 4 Sabrina Hirsch
7 Capitol Criterium Women Cat 4 Irena Netik
DNF Capitol Criterium Women Cat 3 Michelle Gross
12 Capitol Criterium Women Cat 3 Shannon Payne
9 Capitol Criterium Women Cat 3 Heather Lang
7 Capitol Criterium Women Cat 3 Christine Chang
6 Capitol Criterium Women Cat 1-2 Gina Kavesh
3 Capitol Criterium Women Cat 1-2 Tricia Bailey
1 Capitol Criterium Women Cat 1-2 Lise Grace
DNF Capitol Criterium Master Men C-D Erik Selberg
DNF Capitol Criterium Master Men C-D Craig Hammond
DNF Capitol Criterium Master Men C-D Gordy Balstad
DNF Capitol Criterium Master Men C-D Michael Klisch
12 Capitol Criterium Master Men C-D Eric Johnson
9 Capitol Criterium Master Men C-D Harry Pepe III
13 Capitol Criterium Master Men A-B Angelo Marfa
DNF Capitol Criterium Men Cat 4-5 Chris Webber
DNF Capitol Criterium Men Cat 4-5 S. Andy Tanabe
26 Capitol Criterium Men Cat 4-5 Alex Cheng
8 Capitol Criterium Men Cat 4-5 Michael Spring
32 Capitol Criterium Men Cat 3 Harry Pepe III
31 Capitol Criterium Men Cat 3 Eric Johnson
21 Capitol Criterium Men Cat 3 Mike Schwindeller
18 Capitol Criterium Men Cat 3 Steven Wilssens
11 Capitol Criterium Men Cat 1-2 Jason Schniepp
6 Capitol Criterium Men Cat 1-2 Warren Atkey
10 Methow Valley Stage Race - Road Race Women 4 Jennifer Hamilton
18 Methow Valley Stage Race - Road Race Women 1-2-3 Gina Kavesh
19 Methow Valley Stage Race - Road Race Men 4-5 Max O'Neal
3 Methow Valley Stage Race - Road Race Men 4-5 J Irons
26 Methow Valley Stage Race Women 4 Patti Dobrowolski
8 Methow Valley Stage Race Women 4 Jennifer Hamilton
17 Methow Valley Stage Race Women 1-2-3 Gina Kavesh
7 Methow Valley Stage Race Women 1-2-3 Heather Lang
6 Methow Valley Stage Race Men 4-5 Max O'Neal
1 Methow Valley Stage Race Men 4-5 J Irons
19 Methow Valley Stage Race Men 3 Mark Bales
DNF Methow Valley Stage Race - Hillclimb Women 4 Patti Dobrowolski
13 Methow Valley Stage Race - Hillclimb Women 4 Jennifer Hamilton
14 Methow Valley Stage Race - Hillclimb Women 1-2-3 Gina Kavesh
7 Methow Valley Stage Race - Hillclimb Men 4-5 Max O'Neal
1 Methow Valley Stage Race - Hillclimb Men 4-5 J Irons
9 Methow Valley Stage Race - Time Trial Women 4 Jennifer Hamilton
8 Methow Valley Stage Race - Time Trial Women 4 Patti Dobrowolski
16 Methow Valley Stage Race - Time Trial Women 1-2-3 Gina Kavesh
11 Methow Valley Stage Race - Time Trial Women 1-2-3 Heather Lang
49 Methow Valley Stage Race - Time Trial Men Cat 4-5 Kevin Raymond
14 Methow Valley Stage Race - Time Trial Men Cat 4-5 Max O'Neal
5 Methow Valley Stage Race - Time Trial Men Cat 4-5 J Irons
21 Methow Valley Stage Race - Time Trial Men Cat 3 Mark Bales
25 Ravensdale-Cumberland Road Race Women Cat 4 Marilyn Gauthier
18 Ravensdale-Cumberland Road Race Women Cat 4 Anne Gerard
16 Ravensdale-Cumberland Road Race Women Cat 4 Pam Massey
15 Ravensdale-Cumberland Road Race Women Cat 4 Jennifer Hamilton
11 Ravensdale-Cumberland Road Race Women Cat 4 Patti Dobrowolski
9 Ravensdale-Cumberland Road Race Women Cat 4 Karlyn Beer
1 Ravensdale-Cumberland Road Race Women Cat 4 Sabrina Hirsch
4 Ravensdale-Cumberland Road Race Women Cat 3 Shannon Payne
3 Ravensdale-Cumberland Road Race Women Cat 1-2 Lise Grace
2 Ravensdale-Cumberland Road Race Women Cat 1-2 Gina Kavesh
DNF Ravensdale-Cumberland Road Race Master Men C-D Michael Klisch
55 Ravensdale-Cumberland Road Race Master Men C-D Martin Rand
48 Ravensdale-Cumberland Road Race Master Men C-D Eric Holman
36 Ravensdale-Cumberland Road Race Master Men C-D Eric Johnson
31 Ravensdale-Cumberland Road Race Master Men C-D David Foster
29 Ravensdale-Cumberland Road Race Master Men C-D Richard Orr
18 Ravensdale-Cumberland Road Race Master Men C-D Craig Hammond
DNF Ravensdale-Cumberland Road Race Master Men A-B DL Byron
DNF Ravensdale-Cumberland Road Race Men Cat 5 Jason Romine
11 Ravensdale-Cumberland Road Race Men Cat 5 Kevin Raymond
10 Ravensdale-Cumberland Road Race Men Cat 5 Steve Thompson
8 Ravensdale-Cumberland Road Race Men Cat 5 Roy Colven
32 Ravensdale-Cumberland Road Race Men Cat 4 Alex Cheng
21 Ravensdale-Cumberland Road Race Men Cat 4 Michael Heusdens
17 Ravensdale-Cumberland Road Race Men Cat 4 Max O'Neal
4 Ravensdale-Cumberland Road Race Men Cat 4 Scott Mingus
1 Ravensdale-Cumberland Road Race Men Cat 4 Michael Spring
DNF Ravensdale-Cumberland Road Race Men Cat 3 Mark Rathbun
DNF Ravensdale-Cumberland Road Race Men Cat 3 Lane Wilkinson
27 Ravensdale-Cumberland Road Race Men Cat 3 David Katz
24 Ravensdale-Cumberland Road Race Men Cat 3 Steven Wilssens
18 Ravensdale-Cumberland Road Race Men Cat 3 Greg Luniewski
DNF Ravensdale-Cumberland Road Race Men Cat 1-2 Warren Atkey
DNF Ravensdale-Cumberland Road Race Men Cat 1-2 Andrew Martin
16 Ravensdale-Cumberland Road Race Men Cat 1-2 David Iannotti
15 Ravensdale-Cumberland Road Race Men Cat 1-2 Jason Schniepp
19 Second Ascent Criterium Women 4 Michaela Markusson
10 Second Ascent Criterium Women 4 Anne Gerard
9 Second Ascent Criterium Women 4 Pam Massey
3 Second Ascent Criterium Women 4 Sabrina Hirsch
DNF Second Ascent Criterium Women 1-2-3 Gina Kavesh
21 Second Ascent Criterium Women 1-2-3 Heather Lang
18 Second Ascent Criterium Women 1-2-3 Shannon Payne
16 Second Ascent Criterium Women 1-2-3 Kristina Bajema
DNF Second Ascent Criterium Master Men Gordy Bolstad
41 Second Ascent Criterium Master Men Wes Pierce
39 Second Ascent Criterium Master Men Mike Rogers
31 Second Ascent Criterium Master Men Scott Petermeier
29 Second Ascent Criterium Master Men Ingy Dot Net
DNF Second Ascent Criterium Men 4-5 Rich Neves
4 Second Ascent Criterium Men 4-5 Joseph Skokan
DNF Second Ascent Criterium Men 3 Lane Wilkinson
DNF Second Ascent Criterium Men 3 Mark Rathbun
DNF Second Ascent Criterium Men 3 David Katz
DNF Second Ascent Criterium Men 3 Eric Johnson
DNF Second Ascent Criterium Men 3 Gordy Bolstad
DNF Second Ascent Criterium Men 3 Steven Wilssens
28 Second Ascent Criterium Men 3 Mike Schwindeller
16 Second Ascent Criterium Men 3 Harry Pepe III
11 Second Ascent Criterium Men 3 Mark Bales
DNF Second Ascent Criterium Men Cat 1-2 Bryan Smith
21 Second Ascent Criterium Men Cat 1-2 Warren Atkey
17 Second Ascent Criterium Men Cat 1-2 Jason Schniepp
DNF/DNS Mutual of Enumclaw Stage Race - Road Race Women 4 Jackie B Craver
DNF/DNS Mutual of Enumclaw Stage Race - Road Race Women 4 Anne Gerard
29 Mutual of Enumclaw Stage Race - Road Race Women 4 Jennifer Hamilton
28 Mutual of Enumclaw Stage Race - Road Race Women 4 Sabrina Hirsch
19 Mutual of Enumclaw Stage Race - Road Race Women 4 Pam Massey
10 Mutual of Enumclaw Stage Race - Road Race Women 4 Patti Dobrowolski
5 Mutual of Enumclaw Stage Race - Road Race Women 4 Irena Netik
DNF/DNS Mutual of Enumclaw Stage Race - Road Race Women 3 Kristina Bajema
DNF/DNS Mutual of Enumclaw Stage Race - Road Race Women 3 Shannon Payne
DNF/DNS Mutual of Enumclaw Stage Race - Road Race Women 3 Christine Chang
12 Mutual of Enumclaw Stage Race - Road Race Women 3 Heidi Copes van Hasselt
5 Mutual of Enumclaw Stage Race - Road Race Women 3 Heather Lang
DNF/DNS Mutual of Enumclaw Stage Race - Road Race Women 1-2 Gina Kavesh
2 Mutual of Enumclaw Stage Race - Road Race Women 1-2 Tricia Bailey
DNF Mutual of Enumclaw Stage Race - Road Race Master Men C/D Jamie Vanek
DNF Mutual of Enumclaw Stage Race - Road Race Master Men C/D Martin Rand
38 Mutual of Enumclaw Stage Race - Road Race Master Men C/D E Johnson Iii
34 Mutual of Enumclaw Stage Race - Road Race Master Men C/D Steve Thompson
30 Mutual of Enumclaw Stage Race - Road Race Master Men C/D R. Scott Telford
29 Mutual of Enumclaw Stage Race - Road Race Master Men A/B Mike Rogers
12 Mutual of Enumclaw Stage Race - Road Race Master Men A/B Warren Atkey
DNS Mutual of Enumclaw Stage Race - Road Race Men 5 Joseph Skokan
8 Mutual of Enumclaw Stage Race - Road Race Men 5 Joseph Skokan
3 Mutual of Enumclaw Stage Race - Road Race Men 5 Brandon Bartell
DNF Mutual of Enumclaw Stage Race - Road Race Men 4 Stephen Berard
47 Mutual of Enumclaw Stage Race - Road Race Men 4 Rich Neves
15 Mutual of Enumclaw Stage Race - Road Race Men 4 Michael Spring
9 Mutual of Enumclaw Stage Race - Road Race Men 4 Max O'Neal
DNF/DNS Mutual of Enumclaw Stage Race - Road Race Men 3 Harry Pepe III
DNF/DNS Mutual of Enumclaw Stage Race - Road Race Men 3 Steven Wilssens
35 Mutual of Enumclaw Stage Race - Road Race Men 3 Mike Schwindeller
32 Mutual of Enumclaw Stage Race - Road Race Men 3 Mark Bales
23 Mutual of Enumclaw Stage Race - Road Race Men 3 Alec Moorman
7 Mutual of Enumclaw Stage Race - Road Race Men 3 Mark Rathbun
DNF/DNS Mutual of Enumclaw Stage Race - Road Race Men 1-2 Geoff Casey
DNF/DNS Mutual of Enumclaw Stage Race - Road Race Men 1-2 David Iannotti
444 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial: Combined Combined Jackie B Craver
418 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial: Combined Combined Sabrina Hirsch
414 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial: Combined Combined Pam Massey
405 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial: Combined Combined Irena Netik
395 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial: Combined Combined Jennifer Hamilton
386 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial: Combined Combined Anne Gerard
377 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial: Combined Combined Patti Dobrowolski
347 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial: Combined Combined Christine Chang
345 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial: Combined Combined Kristina Bajema
319 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial: Combined Combined Heidi Copes van Hasselt
309 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial: Combined Combined Shannon Payne
273 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial: Combined Combined Heather Lang
246 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial: Combined Combined Gina Kavesh
128 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial: Combined Combined Tricia Bailey
435 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial: Combined Combined Jamie Vanek
344 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial: Combined Combined Steve Thompson
196 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial: Combined Combined R. Scott Telford
98 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial: Combined Combined E Johnson Iii
67 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial: Combined Combined Martin Rand
241 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial: Combined Combined Warren Atkey
231 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial: Combined Combined Mike Rogers
307 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial: Combined Combined Joseph Skokan
220 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial: Combined Combined Brandon Bartell
374 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial: Combined Combined Stephen Berard
297 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial: Combined Combined Rich Neves
201 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial: Combined Combined Max O'Neal
161 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial: Combined Combined Michael Spring
335 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial: Combined Combined Alec Moorman
303 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial: Combined Combined Harry Pepe III
222 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial: Combined Combined Mike Schwindeller
167 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial: Combined Combined Mark Bales
156 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial: Combined Combined Steven Wilssens
138 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial: Combined Combined Mark Rathbun
296 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial: Combined Combined David Iannotti
28 Mutual of Enumclaw Stage Race - Criterium Women 4 Jennifer Hamilton
25 Mutual of Enumclaw Stage Race - Criterium Women 4 Jackie B Craver
20 Mutual of Enumclaw Stage Race - Criterium Women 4 Anne Gerard
13 Mutual of Enumclaw Stage Race - Criterium Women 4 Patti Dobrowolski
12 Mutual of Enumclaw Stage Race - Criterium Women 4 Pam Massey
6 Mutual of Enumclaw Stage Race - Criterium Women 4 Sabrina Hirsch
1 Mutual of Enumclaw Stage Race - Criterium Women 4 Irena Netik
22 Mutual of Enumclaw Stage Race - Criterium Women 3 Heidi Copes van Hasselt
18 Mutual of Enumclaw Stage Race - Criterium Women 3 Heather Lang
17 Mutual of Enumclaw Stage Race - Criterium Women 3 Kristina Bajema
13 Mutual of Enumclaw Stage Race - Criterium Women 3 Shannon Payne
7 Mutual of Enumclaw Stage Race - Criterium Women 3 Christine Chang
18 Mutual of Enumclaw Stage Race - Criterium Women 1-2 Gina Kavesh
5 Mutual of Enumclaw Stage Race - Criterium Women 1-2 Tricia Bailey
DNF Mutual of Enumclaw Stage Race - Criterium Master Men C/D Martin Rand
62 Mutual of Enumclaw Stage Race - Criterium Master Men C/D Steve Thompson
46 Mutual of Enumclaw Stage Race - Criterium Master Men C/D E Johnson Iii
41 Mutual of Enumclaw Stage Race - Criterium Master Men C/D Jamie Vanek
17 Mutual of Enumclaw Stage Race - Criterium Master Men C/D R. Scott Telford
26 Mutual of Enumclaw Stage Race - Criterium Master Men A/B Mike Rogers
2 Mutual of Enumclaw Stage Race - Criterium Master Men A/B Warren Atkey
DNS Mutual of Enumclaw Stage Race - Criterium Men 5 Joseph Skokan
4 Mutual of Enumclaw Stage Race - Criterium Men 5 Brandon Bartell
1 Mutual of Enumclaw Stage Race - Criterium Men 5 Joseph Skokan
45 Mutual of Enumclaw Stage Race - Criterium Men 4 Stephen Berard
34 Mutual of Enumclaw Stage Race - Criterium Men 4 Max O'Neal
31 Mutual of Enumclaw Stage Race - Criterium Men 4 Rich Neves
13 Mutual of Enumclaw Stage Race - Criterium Men 4 Michael Spring
DNF Mutual of Enumclaw Stage Race - Criterium Men 3 Steven Wilssens
54 Mutual of Enumclaw Stage Race - Criterium Men 3 Mike Schwindeller
44 Mutual of Enumclaw Stage Race - Criterium Men 3 Alec Moorman
30 Mutual of Enumclaw Stage Race - Criterium Men 3 Mark Rathbun
29 Mutual of Enumclaw Stage Race - Criterium Men 3 Mark Bales
25 Mutual of Enumclaw Stage Race - Criterium Men 3 Harry Pepe III
DNF Mutual of Enumclaw Stage Race - Criterium Men 1-2 Geoff Casey
68 Mutual of Enumclaw Stage Race - Criterium Men 1-2 David Iannotti
40 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial Women Cat 4 Jackie B Craver
29 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial Women Cat 4 Sabrina Hirsch
26 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial Women Cat 4 Pam Massey
22 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial Women Cat 4 Irena Netik
19 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial Women Cat 4 Jennifer Hamilton
16 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial Women Cat 4 Anne Gerard
13 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial Women Cat 4 Patti Dobrowolski
15 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial Women 3 Christine Chang
14 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial Women 3 Kristina Bajema
10 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial Women 3 Heidi Copes van Hasselt
8 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial Women 3 Shannon Payne
3 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial Women 3 Heather Lang
10 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial Women 1-2 Gina Kavesh
1 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial Women 1-2 Tricia Bailey
75 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial Master Men C/D Jamie Vanek
65 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial Master Men C/D Steve Thompson
26 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial Master Men C/D R. Scott Telford
7 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial Master Men C/D E Johnson Iii
4 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial Master Men C/D Martin Rand
38 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial Master Men A/B Warren Atkey
36 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial Master Men A/B Mike Rogers
DNS Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial Men 5 Joseph Skokan
14 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial Men 5 Joseph Skokan
4 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial Men 5 Brandon Bartell
55 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial Men 4 Stephen Berard
40 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial Men 4 Rich Neves
20 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial Men 4 Max O'Neal
12 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial Men 4 Michael Spring
61 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial Men 3 Alec Moorman
58 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial Men 3 Harry Pepe III
48 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial Men 3 Mike Schwindeller
37 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial Men 3 Mark Bales
35 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial Men 3 Steven Wilssens
26 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial Men 3 Mark Rathbun
DNF/DNS Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial Men 1-2 Geoff Casey
74 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial Men 1-2 David Iannotti
DNS/DNF Mutual of Enumclaw Stage Race Women 4 Jackie B Craver
DNS/DNF Mutual of Enumclaw Stage Race Women 4 Anne Gerard
26 Mutual of Enumclaw Stage Race Women 4 Jennifer Hamilton
21 Mutual of Enumclaw Stage Race Women 4 Pam Massey
13 Mutual of Enumclaw Stage Race Women 4 Patti Dobrowolski
12 Mutual of Enumclaw Stage Race Women 4 Sabrina Hirsch
3 Mutual of Enumclaw Stage Race Women 4 Irena Netik
DNS/DNF Mutual of Enumclaw Stage Race Women 3 Kristina Bajema
DNS/DNF Mutual of Enumclaw Stage Race Women 3 Shannon Payne
DNS/DNF Mutual of Enumclaw Stage Race Women 3 Christine Chang
12 Mutual of Enumclaw Stage Race Women 3 Heidi Copes van Hasselt
8 Mutual of Enumclaw Stage Race Women 3 Heather Lang
DNS/DNF Mutual of Enumclaw Stage Race Women 1-2 Gina Kavesh
1 Mutual of Enumclaw Stage Race Women 1-2 Tricia Bailey
DNS/DNF Mutual of Enumclaw Stage Race Master Men C/D Jamie Vanek
DNS/DNF Mutual of Enumclaw Stage Race Master Men C/D Martin Rand
41 Mutual of Enumclaw Stage Race Master Men C/D Steve Thompson
27 Mutual of Enumclaw Stage Race Master Men C/D R. Scott Telford
19 Mutual of Enumclaw Stage Race Master Men C/D E Johnson Iii
31 Mutual of Enumclaw Stage Race Master Men A/B Mike Rogers
6 Mutual of Enumclaw Stage Race Master Men A/B Warren Atkey
DNS/DNF Mutual of Enumclaw Stage Race Men 5 Joseph Skokan
5 Mutual of Enumclaw Stage Race Men 5 Joseph Skokan
2 Mutual of Enumclaw Stage Race Men 5 Brandon Bartell
DNS/DNF Mutual of Enumclaw Stage Race Men 4 Stephen Berard
39 Mutual of Enumclaw Stage Race Men 4 Rich Neves
19 Mutual of Enumclaw Stage Race Men 4 Michael Spring
14 Mutual of Enumclaw Stage Race Men 4 Max O'Neal
DNF/DNS Mutual of Enumclaw Stage Race Men 3 Harry Pepe III
DNF/DNS Mutual of Enumclaw Stage Race Men 3 Steven Wilssens
40 Mutual of Enumclaw Stage Race Men 3 Mike Schwindeller
38 Mutual of Enumclaw Stage Race Men 3 Mark Bales
34 Mutual of Enumclaw Stage Race Men 3 Alec Moorman
14 Mutual of Enumclaw Stage Race Men 3 Mark Rathbun
DNF/DNS Mutual of Enumclaw Stage Race Men 1-2 Geoff Casey
DNF/DNS Mutual of Enumclaw Stage Race Men 1-2 David Iannotti
27 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Road Race Women Cat 4 Jennifer Hamilton
15 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Road Race Women Cat 4 Sabrina Hirsch
23 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Road Race Women Cat 1-2 Gina Kavesh
11 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Road Race Women Cat 1-2 Tricia Bailey
6 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Road Race Women Cat 1-2 Lise Grace
345 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Race Time Trial: Combined Combined Marilyn Gauthier
306 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Race Time Trial: Combined Combined Jennifer Hamilton
200 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Race Time Trial: Combined Combined Suz Weldon
153 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Race Time Trial: Combined Combined Gina Kavesh
131 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Race Time Trial: Combined Combined Lise Grace
60 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Race Time Trial: Combined Combined Tricia Bailey
183 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Race Time Trial: Combined Combined Mike Schwindeller
119 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Race Time Trial: Combined Combined Steven Wilssens
126 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Race Time Trial: Combined Combined Jason Schniepp
95 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Race Time Trial: Combined Combined Geoff Casey
25 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Race Time Trial Women Cat 4 Marilyn Gauthier
11 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Race Time Trial Women Cat 4 Jennifer Hamilton
17 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Race Time Trial Women Cat 1-2 Suz Weldon
11 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Race Time Trial Women Cat 1-2 Gina Kavesh
6 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Race Time Trial Women Cat 1-2 Lise Grace
1 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Race Time Trial Women Cat 1-2 Tricia Bailey
34 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Race Time Trial Men Cat 3 Mike Schwindeller
24 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Race Time Trial Men Cat 3 Steven Wilssens
53 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Race Time Trial Men Cat 1-2 Jason Schniepp
50 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Race Time Trial Men Cat 1-2 Geoff Casey
17 Wenatchee Omnium Senior State Championships Women Cat 4 Jennifer Hamilton
18 Wenatchee Omnium Senior State Championships Women Cat 1-2 Gina Kavesh
6 Wenatchee Omnium Senior State Championships Women Cat 1-2 Lise Grace
1 Wenatchee Omnium Senior State Championships Women Cat 1-2 Tricia Bailey
21 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Criterium Women Cat 4 Jennifer Hamilton
7 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Criterium Women Cat 4 Sabrina Hirsch
24 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Criterium Women Cat 1-2 Gina Kavesh
10 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Criterium Women Cat 1-2 Lise Grace
1 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Criterium Women Cat 1-2 Tricia Bailey
21 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Criterium Men Cat 3 Mike Schwindeller
12 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Criterium Men Cat 3 Steven Wilssens
41 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Criterium Men Cat 1-2 Wes Pierce
17 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Criterium Men Cat 1-2 Jason Schniepp
13 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Criterium Men Cat 1-2 Geoff Casey
21 Joe Bar Cycling/Native Planet Road Race Women Cat 4 Karen Kuykendall
13 Joe Bar Cycling/Native Planet Road Race Women Cat 4 Jackie B Craver
11 Joe Bar Cycling/Native Planet Road Race Women Cat 4 Pam Massey
6 Joe Bar Cycling/Native Planet Road Race Women Cat 4 Irena Netik
2 Joe Bar Cycling/Native Planet Road Race Women Cat 3 Shannon Payne
7 Joe Bar Cycling/Native Planet Road Race Women Cat 1-2 Gina Kavesh
5 Joe Bar Cycling/Native Planet Road Race Women Cat 1-2 Morgan Schneidler
1 Joe Bar Cycling/Native Planet Road Race Women Cat 1-2 Tricia Bailey
DNF Joe Bar Cycling/Native Planet Road Race Master Men C-D Eric Holman
DNF Joe Bar Cycling/Native Planet Road Race Master Men C-D Michael Klisch
DNF Joe Bar Cycling/Native Planet Road Race Master Men C-D David Foster
DNF Joe Bar Cycling/Native Planet Road Race Master Men C-D Gordy Bolstad
DNF Joe Bar Cycling/Native Planet Road Race Master Men C-D Richard Orr
38 Joe Bar Cycling/Native Planet Road Race Men Cat 5 Kerby Kuykendall
33 Joe Bar Cycling/Native Planet Road Race Men Cat 5 Kevin Raymond
24 Joe Bar Cycling/Native Planet Road Race Men Cat 5 Michael Heusdens
12 Joe Bar Cycling/Native Planet Road Race Men Cat 5 Roy Colven
3 Joe Bar Cycling/Native Planet Road Race Men Cat 5 Joseph Skokan
DNF Joe Bar Cycling/Native Planet Road Race Men Cat 4 Rich Neves
DNF Joe Bar Cycling/Native Planet Road Race Men Cat 4 Stephen Berard
DNF Joe Bar Cycling/Native Planet Road Race Men Cat 4 Michael Spring
DNF Joe Bar Cycling/Native Planet Road Race Men Cat 4 Alex Cheng
45 Joe Bar Cycling/Native Planet Road Race Men Cat 4 Erik Selberg
39 Joe Bar Cycling/Native Planet Road Race Men Cat 4 Michael Bailey
36 Joe Bar Cycling/Native Planet Road Race Men Cat 4 Scott Mingus
20 Joe Bar Cycling/Native Planet Road Race Men Cat 4 S. Andy Tanabe
18 Joe Bar Cycling/Native Planet Road Race Men Cat 4 Craig Hammond
DNF Joe Bar Cycling/Native Planet Road Race Men Cat 3 David Katz
46 Joe Bar Cycling/Native Planet Road Race Men Cat 3 Lane Wilkinson
45 Joe Bar Cycling/Native Planet Road Race Men Cat 3 Mark Bales
38 Joe Bar Cycling/Native Planet Road Race Men Cat 3 Harry Pepe III
33 Joe Bar Cycling/Native Planet Road Race Men Cat 3 Mark Rathbun
26 Joe Bar Cycling/Native Planet Road Race Men Cat 3 Mike Schwindeller
21 Joe Bar Cycling/Native Planet Road Race Men Cat 3 Greg Luniewski
17 Joe Bar Cycling/Native Planet Road Race Men Cat 3 Duane Draper
45 Joe Bar Cycling/Native Planet Road Race Men Cat 1-2 Mike Rogers
29 Joe Bar Cycling/Native Planet Road Race Men Cat 1-2 Mark Hinman
28 Joe Bar Cycling/Native Planet Road Race Men Cat 1-2 Jason Schniepp
26 Joe Bar Cycling/Native Planet Road Race Men Cat 1-2 David Iannotti
21 Joe Bar Cycling/Native Planet Road Race Men Cat 1-2 Joe Baratto
19 Joe Bar Cycling/Native Planet Road Race Men Cat 1-2 Geoff Casey
16 Joe Bar Cycling/Native Planet Road Race Men Cat 1-2 Wes Pierce
DNF Longbranch Road Race Women Cat 3 Laura Chang
5 Longbranch Road Race Women Cat 3 Shannon Payne
2 Longbranch Road Race Women Cat 3 Heather Lang
DNF Longbranch Road Race Women Cat 1-2 Sirikit Valentin
DNF Longbranch Road Race Women Cat 1-2 Tricia Bailey
12 Longbranch Road Race Women Cat 1-2 Gina Kavesh
7 Longbranch Road Race Women Cat 1-2 Lise Grace
4 Longbranch Road Race Women Cat 1-2 Tricia Bailey
12 Longbranch Road Race Men Cat 5 Joseph Skokan
7 Longbranch Road Race Men Cat 5 Roy Colven
26 Longbranch Road Race Men Cat 4 Max O'Neal
25 Longbranch Road Race Men Cat 4 Craig Hammond
18 Longbranch Road Race Men Cat 4 Steven Wilssens
14 Longbranch Road Race Men Cat 4 Scott Mingus
10 Longbranch Road Race Men Cat 4 Scot Weeks
4 Longbranch Road Race Men Cat 4 Michael Spring
DNF Longbranch Road Race Men Cat 3 Nic Roberts
DNF Longbranch Road Race Men Cat 3 Mark Rathbun
25 Longbranch Road Race Men Cat 3 Greg Valentin
DNF Longbranch Road Race Men Cat 1-2 David Iannotti
10 Glenwood Road Race Senior State Championships Women Cat 4 Irena Netik
6 Glenwood Road Race Senior State Championships Women Cat 4 Pam Massey
13 Glenwood Road Race Senior State Championships Women Cat 3 Laura Chang
10 Glenwood Road Race Senior State Championships Women Cat 3 Heather Lang
8 Glenwood Road Race Senior State Championships Women Cat 3 Shannon Payne
DNF Glenwood Road Race Senior State Championships Women Cat 1-2 Morgan Schneidler
DNF Glenwood Road Race Senior State Championships Women Cat 1-2 Tricia Bailey
13 Glenwood Road Race Senior State Championships Women Cat 1-2 Sirikit Valentin
11 Glenwood Road Race Senior State Championships Women Cat 1-2 Gina Kavesh
10 Glenwood Road Race Senior State Championships Women Cat 1-2 Lise Grace
3 Glenwood Road Race Senior State Championships Women Cat 1-2 Tricia Bailey
42 Glenwood Road Race Senior State Championships Men Cat 5 Jason Romine
36 Glenwood Road Race Senior State Championships Men Cat 5 John Tormey
26 Glenwood Road Race Senior State Championships Men Cat 5 J Irons
23 Glenwood Road Race Senior State Championships Men Cat 5 Kerby Kuykendall
5 Glenwood Road Race Senior State Championships Men Cat 5 Joseph Skokan
45 Glenwood Road Race Senior State Championships Men Cat 4 Craig Hammond
33 Glenwood Road Race Senior State Championships Men Cat 4 S. Andy Tanabe
27 Glenwood Road Race Senior State Championships Men Cat 4 Alex Cheng
13 Glenwood Road Race Senior State Championships Men Cat 4 Stephen Berard
4 Glenwood Road Race Senior State Championships Men Cat 4 Michael Spring
2 Glenwood Road Race Senior State Championships Men Cat 4 Steven Wilssens
DNF Glenwood Road Race Senior State Championships Men Cat 3 Lane Wilkinson
DNF Glenwood Road Race Senior State Championships Men Cat 3 Harry Pepe III
64 Glenwood Road Race Senior State Championships Men Cat 3 David Katz
57 Glenwood Road Race Senior State Championships Men Cat 3 Greg Valentin
51 Glenwood Road Race Senior State Championships Men Cat 3 Eric Johnson
46 Glenwood Road Race Senior State Championships Men Cat 3 Mark Rathbun
42 Glenwood Road Race Senior State Championships Men Cat 3 Alec Moorman
41 Glenwood Road Race Senior State Championships Men Cat 3 Greg Luniewski
17 Glenwood Road Race Senior State Championships Men Cat 3 Nic Roberts
DNF Glenwood Road Race Senior State Championships Men Cat 1-2 David Iannotti
34 Glenwood Road Race Senior State Championships Men Cat 1-2 Wes Pierce
33 Glenwood Road Race Senior State Championships Men Cat 1-2 Jason Schneipp
37 Vance Creek Road Race Women Cat 4 Karen Kuykendall
33 Vance Creek Road Race Women Cat 4 Lisa Kenney
30 Vance Creek Road Race Women Cat 4 Jackie B Craver
22 Vance Creek Road Race Women Cat 4 Irena Netik
19 Vance Creek Road Race Women Cat 4 Jonna Skokan
17 Vance Creek Road Race Women Cat 4 Pam Massey
13 Vance Creek Road Race Women Cat 4 Jennifer Hamilton
5 Vance Creek Road Race Women Cat 4 Sabrina Hirsch
DNF Vance Creek Road Race Women Cat 3 Heather Lang
18 Vance Creek Road Race Women Cat 3 Linsey Weitzenberg
15 Vance Creek Road Race Women Cat 3 Shannon Payne
9 Vance Creek Road Race Women Cat 3 Heidi Copes van Hasselt
8 Vance Creek Road Race Women Cat 3 Laura Chang
4 Vance Creek Road Race Women Cat 3 Christine Chang
7 Vance Creek Road Race Women Cat 1-2 Morgan Schneidler
6 Vance Creek Road Race Women Cat 1-2 Gina Kavesh
DNF Vance Creek Road Race Master C-D Eric Holman
DNF Vance Creek Road Race Master C-D Gordy Bolstad
54 Vance Creek Road Race Master C-D Barry Ironmonger
41 Vance Creek Road Race Master C-D Michael Klisch
32 Vance Creek Road Race Master C-D Martin Rand
24 Vance Creek Road Race Master C-D Eric Johnson
17 Vance Creek Road Race Master C-D Richard Orr
DNF Vance Creek Road Race Master A-B Greg Luniewski
DNF Vance Creek Road Race Master A-B Mike Rogers
DNF Vance Creek Road Race Master A-B DL Byron
DNF Vance Creek Road Race Master A-B Todd Bandy
42 Vance Creek Road Race Men Cat 5 Steve Thompson
39 Vance Creek Road Race Men Cat 5 Kerby Kuykendall
8 Vance Creek Road Race Men Cat 5 Scot Weeks
6 Vance Creek Road Race Men Cat 5 Joseph Skokan
2 Vance Creek Road Race Men Cat 5 Scott Mingus
1 Vance Creek Road Race Men Cat 5 J Irons
39 Vance Creek Road Race Men Cat 4 Greg Hyra
32 Vance Creek Road Race Men Cat 4 Rich Neves
28 Vance Creek Road Race Men Cat 4 Craig Hammond
15 Vance Creek Road Race Men Cat 4 Stephen Berard
13 Vance Creek Road Race Men Cat 4 Max O'Neal
9 Vance Creek Road Race Men Cat 4 Michael Spring
4 Vance Creek Road Race Men Cat 4 Steven Wilssens
59 Vance Creek Road Race Men Cat 3 Mark Rathbun
47 Vance Creek Road Race Men Cat 3 Nic Roberts
31 Vance Creek Road Race Men Cat 3 Mark Bales
18 Vance Creek Road Race Men Cat 3 Mike Schwindeller
DNF Vance Creek Road Race Men Cat 1-2 Mark Hinman
DNF Vance Creek Road Race Men Cat 1-2 Andrew Martin
DNF Vance Creek Road Race Men Cat 1-2 Joe Baratto
22 Vance Creek Road Race Men Cat 1-2 Warren Atkey
16 Vance Creek Road Race Men Cat 1-2 Jason Schniepp
165 Green Valley TT: Combined Combined Karen Kuykendall
156 Green Valley TT: Combined Combined Jennifer Lill
150 Green Valley TT: Combined Combined Jonna Skokan
143 Green Valley TT: Combined Combined Lilia Paradis
127 Green Valley TT: Combined Combined Sabrina Hirsch
123 Green Valley TT: Combined Combined Jennifer Hamilton
120 Green Valley TT: Combined Combined Anne Gerard
114 Green Valley TT: Combined Combined Laura Chang
96 Green Valley TT: Combined Combined Christine Chang
77 Green Valley TT: Combined Combined Heidi Copes van Hasselt
70 Green Valley TT: Combined Combined Heather Lang
62 Green Valley TT: Combined Combined Suz Weldon
57 Green Valley TT: Combined Combined Gina Kavesh
18 Green Valley TT: Combined Combined Martin Rand
81 Green Valley TT: Combined Combined Joseph Skokan
69 Green Valley TT: Combined Combined Rich Neves
52 Green Valley TT: Combined Combined Kerby Kuykendall
83 Green Valley TT: Combined Combined E Johnson Iii
36 Green Valley TT: Combined Combined Michael Klisch
32 Green Valley TT Women Cat 4 Karen Kuykendall
24 Green Valley TT Women Cat 4 Jennifer Lill
20 Green Valley TT Women Cat 4 Jonna Skokan
16 Green Valley TT Women Cat 4 Lilia Paradis
10 Green Valley TT Women Cat 4 Sabrina Hirsch
8 Green Valley TT Women Cat 4 Jennifer Hamilton
7 Green Valley TT Women Cat 4 Anne Gerard
16 Green Valley TT Women Cat 1-2-3 Laura Chang
11 Green Valley TT Women Cat 1-2-3 Christine Chang
9 Green Valley TT Women Cat 1-2-3 Heidi Copes van Hasselt
7 Green Valley TT Women Cat 1-2-3 Heather Lang
5 Green Valley TT Women Cat 1-2-3 Suz Weldon
4 Green Valley TT Women Cat 1-2-3 Gina Kavesh
9 Green Valley TT Master Men Martin Rand
22 Green Valley TT Men Cat 4-5 Joseph Skokan
18 Green Valley TT Men Cat 4-5 Rich Neves
11 Green Valley TT Men Cat 4-5 Kerby Kuykendall
18 Green Valley TT Men Cat 3 E Johnson Iii
12 Green Valley TT Men Cat 3 Michael Klisch
DNF Tour of Walla Walla - Waitsburg Road Race Women Cat 4 Christi Kenyon
38 Tour of Walla Walla - Waitsburg Road Race Women Cat 4 Marilyn Gauthier
37 Tour of Walla Walla - Waitsburg Road Race Women Cat 4 Michaela Markusson
33 Tour of Walla Walla - Waitsburg Road Race Women Cat 4 Sabrina Hirsch
26 Tour of Walla Walla - Waitsburg Road Race Women Cat 4 Karlyn Beer
19 Tour of Walla Walla - Waitsburg Road Race Women Cat 4 Anne Gerard
11 Tour of Walla Walla - Waitsburg Road Race Women Cat 4 Jennifer Hamilton
33 Tour of Walla Walla - Waitsburg Road Race Women Cat 3 Linsey Weitzenberg
9 Tour of Walla Walla - Waitsburg Road Race Women Cat 3 Christine Chang
6 Tour of Walla Walla - Waitsburg Road Race Women Cat 3 Heather Lang
29 Tour of Walla Walla - Waitsburg Road Race Women Cat 1-2 Sirikit Valentin
25 Tour of Walla Walla - Waitsburg Road Race Women Cat 1-2 Gina Kavesh
22 Tour of Walla Walla - Waitsburg Road Race Women Cat 1-2 Lise Grace
1 Tour of Walla Walla - Waitsburg Road Race Women Cat 1-2 Tricia Bailey
DNF Tour of Walla Walla - Waitsburg Road Race Men Cat 5 Scot Weeks
9 Tour of Walla Walla - Waitsburg Road Race Men Cat 5 Kevin Raymond
2 Tour of Walla Walla - Waitsburg Road Race Men Cat 5 Scott Mingus
35 Tour of Walla Walla - Waitsburg Road Race Men Cat 4 Alex Cheng
5 Tour of Walla Walla - Waitsburg Road Race Men Cat 4 Steven Wilssens
75 Tour of Walla Walla - Waitsburg Road Race Men 3 Greg Valentin
21 Tour of Walla Walla - Waitsburg Road Race Men 3 Mark Rathbun
475 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial: Combined Combined Karlyn Beer
472 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial: Combined Combined Christi Kenyon
469 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial: Combined Combined Michaela Markusson
463 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial: Combined Combined Marilyn Gauthier
420 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial: Combined Combined Sabrina Hirsch
411 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial: Combined Combined Anne Gerard
385 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial: Combined Combined Jennifer Hamilton
398 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial: Combined Combined Linsey Weitzenberg
288 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial: Combined Combined Christine Chang
270 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial: Combined Combined Heather Lang
355 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial: Combined Combined Sirikit Valentin
290 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial: Combined Combined Lise Grace
285 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial: Combined Combined Gina Kavesh
150 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial: Combined Combined Tricia Bailey
482 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial: Combined Combined Scot Weeks
286 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial: Combined Combined Kevin Raymond
220 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial: Combined Combined Scott Mingus
439 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial: Combined Combined Steven Wilssens
342 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial: Combined Combined Alex Cheng
226 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial: Combined Combined Greg Valentin
127 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial: Combined Combined Mark Rathbun
46 Tour of Walla Walla - Tourism WW Criterium Women Cat 4 Christi Kenyon
44 Tour of Walla Walla - Tourism WW Criterium Women Cat 4 Michaela Markusson
42 Tour of Walla Walla - Tourism WW Criterium Women Cat 4 Marilyn Gauthier
22 Tour of Walla Walla - Tourism WW Criterium Women Cat 4 Jennifer Hamilton
13 Tour of Walla Walla - Tourism WW Criterium Women Cat 4 Anne Gerard
8 Tour of Walla Walla - Tourism WW Criterium Women Cat 4 Karlyn Beer
7 Tour of Walla Walla - Tourism WW Criterium Women Cat 4 Sabrina Hirsch
34 Tour of Walla Walla - Tourism WW Criterium Women Cat 3 Linsey Weitzenberg
30 Tour of Walla Walla - Tourism WW Criterium Women Cat 3 Heather Lang
10 Tour of Walla Walla - Tourism WW Criterium Women Cat 3 Christine Chang
30 Tour of Walla Walla - Tourism WW Criterium Women Cat 1-2 Sirikit Valentin
28 Tour of Walla Walla - Tourism WW Criterium Women Cat 1-2 Gina Kavesh
17 Tour of Walla Walla - Tourism WW Criterium Women Cat 1-2 Lise Grace
8 Tour of Walla Walla - Tourism WW Criterium Women Cat 1-2 Tricia Bailey
31 Tour of Walla Walla - Tourism WW Criterium Men Cat 5 Kevin Raymond
9 Tour of Walla Walla - Tourism WW Criterium Men Cat 5 Scott Mingus
6 Tour of Walla Walla - Tourism WW Criterium Men Cat 5 Scot Weeks
60 Tour of Walla Walla - Tourism WW Criterium Men Cat 4 Alex Cheng
20 Tour of Walla Walla - Tourism WW Criterium Men Cat 4 Steven Wilssens
89 Tour of Walla Walla - Tourism WW Criterium Men Cat 3 Greg Valentin
73 Tour of Walla Walla - Tourism WW Criterium Men Cat 3 Mark Rathbun
49 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial Women Cat 4 Karlyn Beer
46 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial Women Cat 4 Christi Kenyon
44 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial Women Cat 4 Michaela Markusson
41 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial Women Cat 4 Marilyn Gauthier
20 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial Women Cat 4 Sabrina Hirsch
17 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial Women Cat 4 Anne Gerard
9 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial Women Cat 4 Jennifer Hamilton
DNS Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial Women Cat 3 Heidi Copes van Hasselt
34 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial Women Cat 3 Linsey Weitzenberg
12 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial Women Cat 3 Christine Chang
8 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial Women Cat 3 Heather Lang
28 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial Women Cat 1-2 Sirikit Valentin
19 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial Women Cat 1-2 Lise Grace
18 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial Women Cat 1-2 Gina Kavesh
3 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial Women Cat 1-2 Tricia Bailey
51 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial Men Cat 5 Scot Weeks
13 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial Men Cat 5 Kevin Raymond
6 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial Men Cat 5 Scott Mingus
93 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial Men Cat 4 Steven Wilssens
78 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial Men Cat 4 Alex Cheng
72 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial Men Cat 3 Greg Valentin
34 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial Men Cat 3 Mark Rathbun
39 Tour of Walla Walla Women Cat 4 Michaela Markusson
38 Tour of Walla Walla Women Cat 4 Marilyn Gauthier
32 Tour of Walla Walla Women Cat 4 Karlyn Beer
30 Tour of Walla Walla Women Cat 4 Sabrina Hirsch
18 Tour of Walla Walla Women Cat 4 Anne Gerard
8 Tour of Walla Walla Women Cat 4 Jennifer Hamilton
34 Tour of Walla Walla Women Cat 3 Linsey Weitzenberg
10 Tour of Walla Walla Women Cat 3 Heather Lang
7 Tour of Walla Walla Women Cat 3 Christine Chang
29 Tour of Walla Walla Women Cat 1-2 Sirikit Valentin
25 Tour of Walla Walla Women Cat 1-2 Gina Kavesh
20 Tour of Walla Walla Women Cat 1-2 Lise Grace
3 Tour of Walla Walla Women Cat 1-2 Tricia Bailey
15 Tour of Walla Walla Men Cat 5 Kevin Raymond
2 Tour of Walla Walla Men Cat 5 Scott Mingus
46 Tour of Walla Walla Men Cat 4 Steven Wilssens
41 Tour of Walla Walla Men Cat 4 Alex Cheng
74 Tour of Walla Walla Men Cat 3 Greg Valentin
15 Tour of Walla Walla Men Cat 3 Mark Rathbun
99 Tour of Walla Walla - Kellogg Hollow Road Race Men Cat 3 Greg Valentin
26 Tour of Walla Walla - Kellogg Hollow Road Race Men Cat 3 Mark Rathbun
7 Brad Lewis Memorial Criterium Women Cat 3 Kristina Bajema
3 Brad Lewis Memorial Criterium Women Cat 3 Christine Chang
1 Brad Lewis Memorial Criterium Women Cat 3 Heather Lang
6 Brad Lewis Memorial Criterium Women Cat 1-2 Christine Chang
2 Brad Lewis Memorial Criterium Women Cat 1-2 Tricia Bailey
DNF Volunteer Park Criterium Women Cat 4 Pam Massey
30 Volunteer Park Criterium Women Cat 4 Michaela Markusson
28 Volunteer Park Criterium Women Cat 4 Karlyn Beer
27 Volunteer Park Criterium Women Cat 4 Marla Lindell
25 Volunteer Park Criterium Women Cat 4 Marilyn Gauthier
22 Volunteer Park Criterium Women Cat 4 Jonna Skokan
20 Volunteer Park Criterium Women Cat 4 Jackie B Craver
17 Volunteer Park Criterium Women Cat 4 Patti Dobrowolski
15 Volunteer Park Criterium Women Cat 4 Jennifer Hamilton
14 Volunteer Park Criterium Women Cat 4 Anne Gerard
13 Volunteer Park Criterium Women Cat 4 Irena Netik
7 Volunteer Park Criterium Women Cat 4 Sabrina Hirsch
DNF Volunteer Park Criterium Women Cat 1-2-3 Kristina Bajema
DNF Volunteer Park Criterium Women Cat 1-2-3 Laura Chang
28 Volunteer Park Criterium Women Cat 1-2-3 Heather Lang
25 Volunteer Park Criterium Women Cat 1-2-3 Gina Kavesh
20 Volunteer Park Criterium Women Cat 1-2-3 Shannon Payne
15 Volunteer Park Criterium Women Cat 1-2-3 Linsey Weitzenberg
14 Volunteer Park Criterium Women Cat 1-2-3 Christine Chang
9 Volunteer Park Criterium Women Cat 1-2-3 Heidi Copes van Hasselt
1 Volunteer Park Criterium Women Cat 1-2-3 Tricia Bailey
DNF Volunteer Park Criterium Master C-D Chris Webber
DNF Volunteer Park Criterium Master C-D David Foster
DNF Volunteer Park Criterium Master C-D Gordy Bolstad
37 Volunteer Park Criterium Master C-D Erik Selberg
36 Volunteer Park Criterium Master C-D Steve Thompson
16 Volunteer Park Criterium Master C-D Richard Orr
7 Volunteer Park Criterium Master C-D Craig Hammond
DNF Volunteer Park Criterium Master A-B Angelo Marfa
DNF Volunteer Park Criterium Master A-B Doug Stewart
DNF Volunteer Park Criterium Men Cat 4-5 Guy Browne
DNF Volunteer Park Criterium Men Cat 4-5 Michael Spring
DNF Volunteer Park Criterium Men Cat 4-5 Craig Hammond
DNF Volunteer Park Criterium Men Cat 4-5 S. Andy Tanabe
DNF Volunteer Park Criterium Men Cat 4-5 Scot Weeks
DNF Volunteer Park Criterium Men Cat 4-5 Ed Gano
DNF Volunteer Park Criterium Men Cat 4-5 Nathaniel Scharer
DNF Volunteer Park Criterium Men Cat 4-5 Michael Heusdens
35 Volunteer Park Criterium Men Cat 4-5 Scott Mingus
29 Volunteer Park Criterium Men Cat 4-5 Steven Wilssens
6 Volunteer Park Criterium Men Cat 4-5 J Irons
5 Volunteer Park Criterium Men Cat 4-5 Joseph Skokan
DNF Volunteer Park Criterium Men Cat 3 Harry Pepe III
DNF Volunteer Park Criterium Men Cat 3 Greg Luniewski
DNF Volunteer Park Criterium Men Cat 3 Duane Draper
66 Volunteer Park Criterium Men Cat 3 Eric Johnson
56 Volunteer Park Criterium Men Cat 3 Michael Klisch
54 Volunteer Park Criterium Men Cat 3 Mike Schwindeller
28 Volunteer Park Criterium Men Cat 3 Mark Bales
2 Volunteer Park Criterium Men Cat 3 Mark Rathbun
DNF Volunteer Park Criterium Men Cat 1-2 Mark Hinman
DNF Volunteer Park Criterium Men Cat 1-2 DL Byron
DNF Volunteer Park Criterium Men Cat 1-2 Chad Brothers
41 Volunteer Park Criterium Men Cat 1-2 Warren Atkey
32 Volunteer Park Criterium Men Cat 1-2 Wes Pierce
31 Volunteer Park Criterium Men Cat 1-2 Andrew Martin
23 Volunteer Park Criterium Men Cat 1-2 Jason Schniepp
11 Volunteer Park Criterium Men Cat 1-2 Geoff Casey
10 Volunteer Park Criterium Men Cat 1-2 Joe Baratto
9 Volunteer Park Criterium Men Cat 1-2 David Iannotti
DNS Frozen Flatlands Omnium: Frozen Flatlands Circuit Race Women Cat 4 Christi Kenyon
7 Frozen Flatlands Omnium: Frozen Flatlands Circuit Race Master Men C Kevin Raymond
DNS Frozen Flatlands Omnium: Frozen Flatlands Circuit Race Men Cat 4-5 Steven Wilssens
110 Frozen Flatlands Omnium: Frozen Flatlands TT: Combined Combined Kevin Raymond
DNS Frozen Flatlands Omnium: Frozen Flatlands TT Women Cat 4 Christi Kenyon
10 Frozen Flatlands Omnium: Frozen Flatlands TT Master Men C Kevin Raymond
DNS Frozen Flatlands Omnium: Frozen Flatlands TT Men Cat 4-5 Steven Wilssens
DNS Frozen Flatlands Omnium: Frozen Flatlands Road Race Women Cat 4 Christi Kenyon
8 Frozen Flatlands Omnium: Frozen Flatlands Road Race Master Men C Kevin Raymond
DNF Frozen Flatlands Omnium: Frozen Flatlands Road Race Men Cat 4-5 Steven Wilssens
DNF Independence Valley Road Race Women Cat 4 Karen Kuykendall
DNF Independence Valley Road Race Women Cat 4 Christi Kenyon
DNF Independence Valley Road Race Women Cat 4 Lisa Kenney
24 Independence Valley Road Race Women Cat 4 Jonna Skokan
18 Independence Valley Road Race Women Cat 4 Karlyn Beer
13 Independence Valley Road Race Women Cat 4 Jennifer Hamilton
12 Independence Valley Road Race Women Cat 4 Sabrina Hirsch
8 Independence Valley Road Race Women Cat 4 Pam Massey
DNF Independence Valley Road Race Women Cat 3 Linsey Weitzenberg
4 Independence Valley Road Race Women Cat 3 Laura Chang
3 Independence Valley Road Race Women Cat 3 Christine Chang
4 Independence Valley Road Race Women Cat Pro 1-2 Sirikit Valentin
1 Independence Valley Road Race Women Cat Pro 1-2 Tricia Bailey
DNF Independence Valley Road Race Master Men A/B Alec Moorman
DNF Independence Valley Road Race Master Men A/B Mike Rogers
DNF Independence Valley Road Race Master Men A/B Warren Atkey
12 Independence Valley Road Race Master Men A/B Jason Schniepp
11 Independence Valley Road Race Master Men A/B Andrew Martin
8 Independence Valley Road Race Master Men A/B Angelo Marfa
4 Independence Valley Road Race Master Men A/B Wes Pierce
3 Independence Valley Road Race Master Men A/B Geoff Casey
1 Independence Valley Road Race Master Men A/B David Iannotti
25 Independence Valley Road Race Men Cat 5 Ed Gano
19 Independence Valley Road Race Men Cat 5 Kevin Raymond
14 Independence Valley Road Race Men Cat 5 Kerby Kuykendall
9 Independence Valley Road Race Men Cat 5 John Tormey
3 Independence Valley Road Race Men Cat 5 Joseph Skokan
DNF Independence Valley Road Race Men Cat 4 Steven Wilssens
DNF Independence Valley Road Race Men Cat 4 S. Andy Tanabe
17 Independence Valley Road Race Men Cat 4 Max O'Neal
DNF Independence Valley Road Race Men Cat 3 Greg Valentin
DNF Independence Valley Road Race Men Cat 3 Harry Pepe III
DNF Independence Valley Road Race Men Cat 3 Mark Bales
32 Independence Valley Road Race Men Cat 3 Nic Roberts
14 WWU Northshore Circuit Race Men Cat 4-5 Alex Cheng
11 WWU Northshore Circuit Race Men Cat 4-5 Scot Weeks
1 WWU Northshore Circuit Race Men Cat 4-5 J Irons
DNF Tour de Dung Road Race #2 Women Cat 4 Lynn Clark
DNF Tour de Dung Road Race #2 Women Cat 4 Jackie B Craver
29 Tour de Dung Road Race #2 Women Cat 4 Lilia Paradis
26 Tour de Dung Road Race #2 Women Cat 4 Anne Gerard
21 Tour de Dung Road Race #2 Women Cat 4 Jennifer Hamilton
17 Tour de Dung Road Race #2 Women Cat 4 Sabrina Hirsch
16 Tour de Dung Road Race #2 Women Cat 4 Pam Massey
6 Tour de Dung Road Race #2 Women Cat 4 Patti Dobrowolski
1 Tour de Dung Road Race #2 Women Cat 4 Kristina Bajema
DNF Tour de Dung Road Race #2 Women Pro-1-2-3 Suz Weldon
26 Tour de Dung Road Race #2 Women Pro-1-2-3 Heather Lang
25 Tour de Dung Road Race #2 Women Pro-1-2-3 Sirikit Valentin
23 Tour de Dung Road Race #2 Women Pro-1-2-3 Gina Kavesh
19 Tour de Dung Road Race #2 Women Pro-1-2-3 Shannon Payne
18 Tour de Dung Road Race #2 Women Pro-1-2-3 Heidi Copes van Hasselt
17 Tour de Dung Road Race #2 Women Pro-1-2-3 Skye Brothers
11 Tour de Dung Road Race #2 Women Pro-1-2-3 Christine Chang
9 Tour de Dung Road Race #2 Women Pro-1-2-3 Linsey Weitzenberg
7 Tour de Dung Road Race #2 Women Pro-1-2-3 Laura Chang
6 Tour de Dung Road Race #2 Women Pro-1-2-3 Morgan Schneidler
1 Tour de Dung Road Race #2 Women Pro-1-2-3 Tricia Bailey
DNF Tour de Dung Road Race #2 Master Men Dave Matthews
32 Tour de Dung Road Race #2 Master Men Greg Valentin
24 Tour de Dung Road Race #2 Master Men Angelo Marfa
DNF Tour de Dung Road Race #2 Men Cat 5 William Childs
26 Tour de Dung Road Race #2 Men Cat 5 Kevin Raymond
15 Tour de Dung Road Race #2 Men Cat 5 Scot Weeks
9 Tour de Dung Road Race #2 Men Cat 5 Scott Mingus
5 Tour de Dung Road Race #2 Men Cat 5 J Irons
4 Tour de Dung Road Race #2 Men Cat 5 Michael Heusdens
1 Tour de Dung Road Race #2 Men Cat 5 Steven Wilssens
DNF Tour de Dung Road Race #2 Men Cat 4 Stephen Berard
DNF Tour de Dung Road Race #2 Men Cat 4 Rob Anderson
51 Tour de Dung Road Race #2 Men Cat 4 Alex Cheng
41 Tour de Dung Road Race #2 Men Cat 4 Jon Breiling
39 Tour de Dung Road Race #2 Men Cat 4 Max O'Neal
29 Tour de Dung Road Race #2 Men Cat 4 Richard Orr
18 Tour de Dung Road Race #2 Men Cat 4 Greg Hyra
14 Tour de Dung Road Race #2 Men Cat 4 Rich Neves
12 Tour de Dung Road Race #2 Men Cat 4 Erik Selberg
4 Tour de Dung Road Race #2 Men Cat 4 S. Andy Tanabe
51 Tour de Dung Road Race #2 Men Cat 3 Gordy Bolstad
50 Tour de Dung Road Race #2 Men Cat 3 Alec Moorman
46 Tour de Dung Road Race #2 Men Cat 3 Michael Klisch
45 Tour de Dung Road Race #2 Men Cat 3 Harry Pepe III
36 Tour de Dung Road Race #2 Men Cat 3 David Katz
35 Tour de Dung Road Race #2 Men Cat 3 Nic Roberts
33 Tour de Dung Road Race #2 Men Cat 3 Lane Wilkinson
30 Tour de Dung Road Race #2 Men Cat 3 Greg Valentin
27 Tour de Dung Road Race #2 Men Cat 3 Mike Schwindeller
19 Tour de Dung Road Race #2 Men Cat 3 Eric Johnson
1 Tour de Dung Road Race #2 Men Cat 3 Mark Rathbun
DNF Tour de Dung Road Race #2 Men Cat 1-2 Geoff Casey
DNF Tour de Dung Road Race #2 Men Cat 1-2 Mike Rogers
DNF Tour de Dung Road Race #2 Men Cat 1-2 Todd Bandy
DNF Tour de Dung Road Race #2 Men Cat 1-2 Doug Stewart
48 Tour de Dung Road Race #2 Men Cat 1-2 David Iannotti
46 Tour de Dung Road Race #2 Men Cat 1-2 Wes Pierce
45 Tour de Dung Road Race #2 Men Cat 1-2 Mark Hinman
43 Tour de Dung Road Race #2 Men Cat 1-2 DL Byron
40 Tour de Dung Road Race #2 Men Cat 1-2 Jason Schniepp
35 Tour de Dung Road Race #2 Men Cat 1-2 Chad Brothers
33 Tour de Dung Road Race #2 Men Cat 1-2 Warren Atkey
23 Tour de Dung Road Race #2 Men Cat 1-2 Andrew Martin
16 Tour de Dung Road Race #2 Men Cat 1-2 Joe Baratto
DNF Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #3 Women Cat 4 Jonna Skokan
DNF Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #3 Women Cat 4 Karen Kuykendall
45 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #3 Master Men C-D Craig Hammond
42 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #3 Master Men C-D John Tormey
21 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #3 Master Men C-D Eric Holman
17 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #3 Master Men C-D Richard Orr
16 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #3 Men Cat 5 Kerby Kuykendall
12 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #3 Men Cat 5 Ed Gano
8 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #3 Men Cat 5 Scot Weeks
6 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #3 Men Cat 5 Joseph Skokan
3 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #3 Men Cat 5 Steven Wilssens
36 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #3 Men Cat 4 Michael Spring
29 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #3 Women Cat 3 Shannon Payne
22 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #3 Women Cat 3 Heather Lang
15 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #3 Women Cat 3 Laura Chang
3 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #3 Women Cat 3 Linsey Weitzenberg
2 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #3 Women Cat 3 Christine Chang
7 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #3 Women Cat 1-2 Gina Kavesh
1 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #3 Women Cat 1-2 Tricia Bailey
DNF Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #3 Master Men A-B Angelo Marfa
51 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #3 Men Cat 3 Michael Klisch
47 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #3 Men Cat 3 Greg Luniewski
50 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #3 Men Cat 1-2 David Iannotti
27 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #3 Men Cat 1-2 Warren Atkey
16 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #3 Men Cat 1-2 Jason Schniepp
12 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #3 Men Cat 1-2 Geoff Casey
7 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #3 Men Cat 1-2 Wes Pierce
DNF Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #2 Women Cat 4 Marla Lindell
DNF Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #2 Women Cat 4 Jennifer Hamilton
DNF Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #2 Women Cat 4 Sabrina Hirsch
25 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #2 Women Cat 4 Marilyn Gauthier
22 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #2 Women Cat 4 Lilia Paradis
20 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #2 Women Cat 4 Anne Gerard
13 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #2 Women Cat 4 Pam Massey
12 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #2 Women Cat 4 Irena Netik
13 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #2 Women Cat 3 Shannon Payne
9 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #2 Women Cat 3 Laura Chang
3 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #2 Women Cat 3 Christine Chang
2 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #2 Women Cat 3 Heather Lang
1 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #2 Women Cat 1-2 Tricia Bailey
DNF Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #2 Master Men C-D Greg Hyra
35 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #2 Master Men C-D Eric Johnson
31 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #2 Master Men C-D Michael Klisch
29 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #2 Master Men C-D John Tormey
27 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #2 Master Men C-D Craig Hammond
2 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #2 Men Cat 5 Steven Wilssens
DNF Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #2 Men Cat 4 Rich Neves
DNF Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #2 Men Cat 4 Erik Selberg
DNF Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #2 Men Cat 4 Alex Cheng
17 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #2 Men Cat 4 S. Andy Tanabe
8 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #2 Men Cat 4 Michael Spring
7 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #2 Men Cat 4 Stephen Berard
DNF Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #2 Men Cat 1-2 Wes Pierce
DNF Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #2 Men Cat 1-2 Jason Schniepp
DNF Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #2 Men Cat 1-2 Warren Atkey
5 Tour de Dung Road Race #1 Women Cat 4 Jonna Skokan
18 Tour de Dung Road Race #1 Women Cat 1-2-3 Skye Brothers
17 Tour de Dung Road Race #1 Women Cat 1-2-3 Christine Chang
10 Tour de Dung Road Race #1 Women Cat 1-2-3 Gina Kavesh
9 Tour de Dung Road Race #1 Women Cat 1-2-3 Heather Lang
4 Tour de Dung Road Race #1 Women Cat 1-2-3 Laura Chang
1 Tour de Dung Road Race #1 Women Cat 1-2-3 Tricia Bailey
DNF Tour de Dung Road Race #1 Master Men Steve Thompson
DNF Tour de Dung Road Race #1 Master Men Gordy Bolstad
30 Tour de Dung Road Race #1 Master Men David Foster
28 Tour de Dung Road Race #1 Master Men Steve Thompson
9 Tour de Dung Road Race #1 Master Men Greg Luniewski
DNF Tour de Dung Road Race #1 Men Cat 4-5 Jon Breiling
38 Tour de Dung Road Race #1 Men Cat 4-5 Chris Webber
23 Tour de Dung Road Race #1 Men Cat 4-5 Richard Orr
11 Tour de Dung Road Race #1 Men Cat 4-5 Joseph Skokan
2 Tour de Dung Road Race #1 Men Cat 4-5 Steven Wilssens
DNF Tour de Dung Road Race #1 Men Cat 3 Gordy Bolstad
21 Tour de Dung Road Race #1 Men Cat 3 Lane Wilkinson
20 Tour de Dung Road Race #1 Men Cat 3 Michael Klisch
19 Tour de Dung Road Race #1 Men Cat 3 Eric Johnson
16 Tour de Dung Road Race #1 Men Cat 3 Alec Moorman
14 Tour de Dung Road Race #1 Men Cat 3 Mike Schwindeller
13 Tour de Dung Road Race #1 Men Cat 3 David Katz
9 Tour de Dung Road Race #1 Men Cat 3 Mark Rathbun
DNF Tour de Dung Road Race #1 Men Cat 1-2 Mark Hinman
DNF Tour de Dung Road Race #1 Men Cat 1-2 Dave Matthews
DNF Tour de Dung Road Race #1 Men Cat 1-2 Doug Stewart
45 Tour de Dung Road Race #1 Men Cat 1-2 DL Byron
40 Tour de Dung Road Race #1 Men Cat 1-2 Andrew Martin
39 Tour de Dung Road Race #1 Men Cat 1-2 Chad Brothers
25 Tour de Dung Road Race #1 Men Cat 1-2 David Iannotti
23 Tour de Dung Road Race #1 Men Cat 1-2 Geoff Casey
13 Tour de Dung Road Race #1 Men Cat 1-2 Joe Baratto
16 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #1 Women Cat 4 Jennifer Hamilton
14 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #1 Women Cat 4 Karlyn Beer
13 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #1 Women Cat 4 Kristina Bajema
12 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #1 Women Cat 4 Anne Gerard
4 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #1 Women Cat 4 Sabrina Hirsch
16 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #1 Women Cat 3 Amy Schmid
9 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #1 Women Cat 3 Heather Lang
7 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #1 Women Cat 3 Christine Chang
4 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #1 Women Cat 3 Linsey Weitzenberg
7 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #1 Women Cat 1-2 Gina Kavesh
3 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #1 Women Cat 1-2 Morgan Schneidler
1 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #1 Women Cat 1-2 Tricia Bailey
39 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #1 Master Men C-D Craig Hammond
4 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #1 Men Cat 5 Steven Wilssens
23 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #1 Men Cat 1-2 Warren Atkey
16 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #1 Men Cat 1-2 Wes Pierce
115 Ice Breaker TT: Combined Combined Rich Neves
87 Ice Breaker TT: Combined Combined Kerby Kuykendall
103 Ice Breaker TT: Combined Combined Kevin Raymond
41 Ice Breaker TT: Combined Combined Martin Rand
178 Ice Breaker TT: Combined Combined Christi Kenyon
174 Ice Breaker TT: Combined Combined Lilia Paradis
173 Ice Breaker TT: Combined Combined Karlyn Beer
123 Ice Breaker TT: Combined Combined Patti Dobrowolski
32 Ice Breaker TT Men Cat 4-5 Rich Neves
22 Ice Breaker TT Men Cat 4-5 Kerby Kuykendall
19 Ice Breaker TT Men Master C-D Kevin Raymond
4 Ice Breaker TT Men Master C-D Martin Rand
29 Ice Breaker TT Women Cat 4 Christi Kenyon
26 Ice Breaker TT Women Cat 4 Lilia Paradis
25 Ice Breaker TT Women Cat 4 Karlyn Beer
6 Ice Breaker TT Women Cat 4 Patti Dobrowolski
100 Frostbite Retro Category Women Cat 4 Jennifer Hamilton
101 Frostbite Retro Category Women Cat 4 Anne Gerard
113 Frostbite Time Trial: Combined Combined Jennifer Hamilton
110 Frostbite Time Trial: Combined Combined Anne Gerard
121 Frostbite Time Trial: Combined Combined Christi Kenyon
116 Frostbite Time Trial: Combined Combined Lilia Paradis
72 Frostbite Time Trial: Combined Combined Patti Dobrowolski
71 Frostbite Time Trial: Combined Combined Rich Neves
62 Frostbite Time Trial: Combined Combined Kevin Raymond
37 Frostbite Time Trial: Combined Combined R. Scott Telford
30 Frostbite Time Trial: Combined Combined Nic Roberts
51 Frostbite Time Trial: Combined Combined Max O'Neal
4 Frostbite Time Trial Women Retro Jennifer Hamilton
3 Frostbite Time Trial Women Retro Anne Gerard
19 Frostbite Time Trial Women Cat 4 Christi Kenyon
16 Frostbite Time Trial Women Cat 4 Lilia Paradis
4 Frostbite Time Trial Women Cat 4 Patti Dobrowolski
24 Frostbite Time Trial Men Cat 4-5 Rich Neves
22 Frostbite Time Trial Men Cat 4-5 Kevin Raymond
13 Frostbite Time Trial Men Cat 4-5 R. Scott Telford
4 Frostbite Time Trial Men Cat 3 Nic Roberts
25 Frostbite Time Trial Master Men Timothy Van Mouwerik
2 Frostbite Time Trial Junior Men A Max O'Neal