First Rate Mortgage Cycling Team

Event Category Name
DNF Blackberry Criterium State Senior Championships: Blackberry Criterium - Masters/Juniors Master Men John Dowell
1 Blackberry Criterium State Senior Championships: Blackberry Criterium - Masters/Juniors Master Men Robert Velez
11 Blackberry Criterium State Senior Championships Men Cat 4-5 Dan Doran
33 Blackberry Criterium State Senior Championships Men Cat 3 Robbin Goldfoos
26 Blackberry Criterium State Senior Championships Men Cat 3 Ryan Bibko
11 Blackberry Criterium State Senior Championships Men Cat 3 Keith Faretra
9 Blackberry Criterium State Senior Championships Men Cat 3 Marty Houck
4 Blackberry Criterium State Senior Championships Men Cat 3 Nick Solheim
DNF Blackberry Criterium State Senior Championships Men Cat 1-2 Robert Velez
35 Blackberry Criterium State Senior Championships Men Cat 1-2 JJ Ecker
21 Blackberry Criterium State Senior Championships Men Cat 1-2 David Schmidt
12 Blackberry Criterium State Senior Championships Men Cat 1-2 Nathan Webber
15 The First Rate Mortgage Season End Classic Master Men C-D Dan Doran
6 The First Rate Mortgage Season End Classic Master Men C-D Garth Ferber
13 The First Rate Mortgage Season End Classic Master Men A-B David Douglas
8 The First Rate Mortgage Season End Classic Men Cat 4-5 Koji Connors
2 The First Rate Mortgage Season End Classic Men Cat 4-5 Garth Ferber
20 The First Rate Mortgage Season End Classic Men Cat 3 Rodney Brandon
12 The First Rate Mortgage Season End Classic Men Cat 3 Jonathan Youell
10 The First Rate Mortgage Season End Classic Men Cat 3 Keith Faretra
6 The First Rate Mortgage Season End Classic Men Cat 3 Zach Jones
5 The First Rate Mortgage Season End Classic Men Cat 3 Nick Solheim
10 The First Rate Mortgage Season End Classic Men Cat 1-2 Nathan Webber
24 Lake WA Velo Circuit Race #3 Masters Men Barry Johnson
DNF Lake WA Velo Circuit Race #3 Men Cat 4-5 Dan Arildson
24 Lake WA Velo Circuit Race #3 Men Cat 4-5 Nathan Herrmann
20 Lake WA Velo Circuit Race #3 Men Cat 3 Zach Jones
13 Lake WA Velo Circuit Race #3 Men Cat 3 Jonathan Youell
15 Lake WA Velo Circuit Race #3 Men Cat 1-2 Robert Velez
114 Crystal Mt Hill Climb TT State Championships: Combined Combined Richard Daifuku
82 Crystal Mt Hill Climb TT State Championships: Combined Combined Marty Houck
38 Crystal Mt Hill Climb TT State Championships: Combined Combined Garth Ferber
109 Crystal Mt Hill Climb TT State Championships: Combined Combined Doug Beck
31 Crystal Mt Hill Climb TT State Championships: Combined Combined David Schmidt
28 Crystal Mt Hill Climb TT State Championships: Combined Combined Nathan Webber
15 Crystal Mt Hill Climb TT State Championships Master Men D Richard Daifuku
10 Crystal Mt Hill Climb TT State Championships Master Men D Marty Houck
2 Crystal Mt Hill Climb TT State Championships Master Men D Garth Ferber
16 Crystal Mt Hill Climb TT State Championships Master Men C Doug Beck
14 Crystal Mt Hill Climb TT State Championships Men Cat 1-2 David Schmidt
13 Crystal Mt Hill Climb TT State Championships Men Cat 1-2 Nathan Webber
53 Lake WA Velo Circuit Race #2 Men Cat 4-5 Dan Doran
52 Lake WA Velo Circuit Race #2 Men Cat 4-5 Andrew McNett
6 Lake WA Velo Circuit Race #2 Men Cat 4-5 Nathan Herrmann
34 Lake WA Velo Circuit Race #2 Men Cat 3 Marty Houck
30 Lake WA Velo Circuit Race #2 Men Cat 3 Zach Jones
13 Lake WA Velo Circuit Race #2 Men Cat 3 Keith Faretra
8 Lake WA Velo Circuit Race #2 Men Cat 3 Jonathan Youell
DNF Lake WA Velo Circuit Race #2 Men Cat 1-2 David Schmidt
DNF Lake WA Velo Circuit Race #2 Men Cat 1-2 Robert Velez
10 Lake WA Velo Circuit Race #2 Men Cat 1-2 Nathan Webber
DNF Kirkland Criterium Men Cat 4 Paul Krebsbach
6 Kirkland Criterium Men Cat 4 Dan Doran
DQ Kirkland Criterium Men Cat 3 Ryan Bibko
DNF Kirkland Criterium Men Cat 3 Colin Krebsbach
DNF Kirkland Criterium Men Cat 3 Robbin Goldfoos
54 Kirkland Criterium Men Cat 3 Keith Faretra
34 Kirkland Criterium Men Cat 3 Zach Jones
14 Kirkland Criterium Men Cat 3 Marty Houck
DNF Kirkland Criterium Men Cat 1-2 Robert Velez
44 Elma Team TT State Championships: Combined Combined Ryan Bibko
46 Elma Team TT State Championships: Combined Combined Jonathan Youell
45 Elma Team TT State Championships: Combined Combined Zach Jones
43 Elma Team TT State Championships: Combined Combined Marty Houck
4 Elma Team TT State Championships Men Cat 3 Ryan Bibko
4 Elma Team TT State Championships Men Cat 3 Jonathan Youell
4 Elma Team TT State Championships Men Cat 3 Zach Jones
4 Elma Team TT State Championships Men Cat 3 Marty Houck
45 Lake WA Velo Circuit Race #1 Master Men Barry Johnson
33 Lake WA Velo Circuit Race #1 Master Men Robbin Goldfoos
34 Lake WA Velo Circuit Race #1 Men Cat 4-5 Andrew McNett
28 Lake WA Velo Circuit Race #1 Men Cat 4-5 Dan Doran
1 Lake WA Velo Circuit Race #1 Men Cat 4-5 Nathan Herrmann
21 Lake WA Velo Circuit Race #1 Men Cat 3 Keith Faretra
18 Lake WA Velo Circuit Race #1 Men Cat 3 Marty Houck
17 Lake WA Velo Circuit Race #1 Men Cat 3 Bryen Graver
16 Lake WA Velo Circuit Race #1 Men Cat 3 Nick Solheim
3 Lake WA Velo Circuit Race #1 Men Cat 3 Zach Jones
DNF Lake WA Velo Circuit Race #1 Men Cat 1-2 Jonah Oswin
37 Lake WA Velo Circuit Race #1 Men Cat 1-2 Robert Velez
4 Juniors/Masters Omnium State Championship: Tin Rock/FRS Bellingham Criterium Master Men A Jonah Oswin
24 Juniors/Masters Omnium State Championship: Skagit Valley Omnium - Senior Men Cat 4-5 Nathan Herrmann
22 Juniors/Masters Omnium State Championship: Skagit Valley Omnium - Senior Men Cat 4-5 Clinton Anderson
21 Juniors/Masters Omnium State Championship: Skagit Valley Omnium - Senior Men Cat 3 Scott Carlyle
13 Juniors/Masters Omnium State Championship Master Men B Duke Andersen
DNF Juniors/Masters Omnium State Championship: Northshore Road Race Master Men D Barry Johnson
DNF Juniors/Masters Omnium State Championship: Northshore Road Race Master Men B Duke Andersen
DNF Juniors/Masters Omnium State Championship: Northshore Road Race Master Men A Gavin Groves
DNF Juniors/Masters Omnium State Championship: Northshore Road Race Men Cat 4-5 Clinton Anderson
12 Juniors/Masters Omnium State Championship: Northshore Road Race Men Cat 4-5 Nathan Herrmann
DNF Juniors/Masters Omnium State Championship: Northshore Road Race Men Cat 3 Scott Carlyle
DNF Juniors/Masters Omnium State Championship: Northshore Road Race Men Cat 1-2 David Schmidt
96 Yakima Canyon State Individual TT Championships: Combined Combined Richard Daifuku
28 Yakima Canyon State Individual TT Championships: Combined Combined Keith Faretra
18 Yakima Canyon State Individual TT Championships: Combined Combined Kenny Williams
16 Yakima Canyon State Individual TT Championships Master Men D Richard Daifuku
1 Yakima Canyon State Individual TT Championships Men Cat 3 Keith Faretra
4 Yakima Canyon State Individual TT Championships Men Cat 1-2 Kenny Williams
13 Redmond Derby Days Criterium Women Cat 3 Christina Norwich
43 Redmond Derby Days Criterium Master Men 40+ Paul Krebsbach
17 Redmond Derby Days Criterium Master Men 40+ Barry Johnson
8 Redmond Derby Days Criterium Men Cat 4-5 Dan Doran
6 Redmond Derby Days Criterium Men Cat 4-5 Nathan Herrmann
41 Redmond Derby Days Criterium Men Cat 3 Colin Krebsbach
35 Redmond Derby Days Criterium Men Cat 3 Marty HOOCK
30 Redmond Derby Days Criterium Men Cat 3 Zach Jones
31 Redmond Derby Days Criterium Men Cat 3 Scott Carlyle
29 Redmond Derby Days Criterium Men Cat 3 Jonathan Youell
25 Redmond Derby Days Criterium Men Cat 3 Rodrey BRANDON
22 Redmond Derby Days Criterium Men Cat 3 Nick Solheim
10 Redmond Derby Days Criterium Men Cat 3 Ryan Bibko
20 Redmond Derby Days Criterium Men Cat 1-2 Jonah Oswin
14 Joe Matava Criterium Junior State Championships Women Cat 1-2-3 Christina Norwich
18 Joe Matava Criterium Junior State Championships Master Men C-D Robbin Goldfoos
14 Joe Matava Criterium Junior State Championships Master Men C-D Garth Ferber
13 Joe Matava Criterium Junior State Championships Master Men A-B Robert Velez
13 Joe Matava Criterium Junior State Championships Men Cat 3 Zach Jones
DNF Boston Harbor Circuit Race State Championships Master Men D Garth Ferber
17 Boston Harbor Circuit Race State Championships Master Men D Richard Daifuku
DNF Boston Harbor Circuit Race State Championships Master Men C John Dowell
35 Boston Harbor Circuit Race State Championships Men Cat 4-5 Dan Doran
26 Boston Harbor Circuit Race State Championships Men Cat 4-5 Andrew McNett
4 Boston Harbor Circuit Race State Championships Men Cat 4-5 Nathan Herrmann
22 Boston Harbor Circuit Race State Championships Men Cat 3 Rodney Brandon
14 Boston Harbor Circuit Race State Championships Men Cat 3 Marty Houck
24 Boston Harbor Circuit Race State Championships Men Cat 1-2 Nathan Webber
23 Boston Harbor Circuit Race State Championships Men Cat 1-2 David Schmidt
14 Boston Harbor Circuit Race State Championships Men Cat 1-2 Gavin Groves
DNF Capitol Criterium Women Cat 3 Christina Norwich
DNF Capitol Criterium Master Men C-D Barry Johnson
13 Capitol Criterium Master Men C-D Garth Ferber
DNF Capitol Criterium Master Men A-B Robert Velez
DNF Capitol Criterium Men Cat 4-5 Dan Doran
17 Capitol Criterium Men Cat 4-5 Koji Connors
23 Capitol Criterium Men Cat 3 Rodney Brandon
22 Capitol Criterium Men Cat 3 Jonathan Youell
11 Capitol Criterium Men Cat 3 Marty Houck
33 Methow Valley Stage Race - Road Race Master Men Jonah Oswin
DNF Methow Valley Stage Race - Road Race Men 4-5 Dana Ferestien
16 Methow Valley Stage Race - Road Race Men 3 Zach Jones
13 Methow Valley Stage Race - Road Race Men 3 Bryen Graver
18 Methow Valley Stage Race Men 3 Zach Jones
8 Methow Valley Stage Race Men 3 Bryen Graver
27 Methow Valley Stage Race - Hillclimb Master Men Jonah Oswin
39 Methow Valley Stage Race - Hillclimb Men 4-5 Dana Ferestien
16 Methow Valley Stage Race - Hillclimb Men 3 Zach Jones
7 Methow Valley Stage Race - Hillclimb Men 3 Bryen Graver
23 Methow Valley Stage Race - Time Trial Master Men Jonah Oswin
44 Methow Valley Stage Race - Time Trial Men Cat 4-5 Dana Ferestien
18 Methow Valley Stage Race - Time Trial Men Cat 3 Zach Jones
11 Methow Valley Stage Race - Time Trial Men Cat 3 Bryen Graver
DNF Ravensdale-Cumberland Road Race Women Cat 3 Christina Norwich
39 Ravensdale-Cumberland Road Race Master Men C-D Robbin Goldfoos
6 Ravensdale-Cumberland Road Race Men Cat 5 Jon Parkinson
29 Ravensdale-Cumberland Road Race Men Cat 4 Dan Doran
24 Ravensdale-Cumberland Road Race Men Cat 4 Andrew McNett
3 Ravensdale-Cumberland Road Race Men Cat 4 Nathan Herrmann
20 Ravensdale-Cumberland Road Race Men Cat 3 Zach Jones
13 Ravensdale-Cumberland Road Race Men Cat 3 Marty Houck
10 Ravensdale-Cumberland Road Race Men Cat 3 Nick Solheim
8 Ravensdale-Cumberland Road Race Men Cat 3 Jonathan Youell
1 Ravensdale-Cumberland Road Race Men Cat 3 Keith Faretra
DNF Ravensdale-Cumberland Road Race Men Cat 1-2 Dan Warren
21 Ravensdale-Cumberland Road Race Men Cat 1-2 Gavin Groves
17 Ravensdale-Cumberland Road Race Men Cat 1-2 David Schmidt
12 Ravensdale-Cumberland Road Race Men Cat 1-2 Nathan Webber
33 Second Ascent Criterium Master Men Jonah Oswin
32 Second Ascent Criterium Master Men Joseph Ecker
19 Second Ascent Criterium Master Men Joe Thomas
DNF Second Ascent Criterium Men 4-5 Dan Arildson
DNF Second Ascent Criterium Men 3 Scott Vinson
10 Second Ascent Criterium Men 3 Marty Houck
DNF/DNS Mutual of Enumclaw Stage Race - Road Race Women 4 Julie Houck
DNF/DNS Mutual of Enumclaw Stage Race - Road Race Women 3 Christina Norwich
32 Mutual of Enumclaw Stage Race - Road Race Master Men C/D Robbin Goldfoos
32 Mutual of Enumclaw Stage Race - Road Race Men 5 Mikal Norman
18 Mutual of Enumclaw Stage Race - Road Race Men 5 Dan Arildson
11 Mutual of Enumclaw Stage Race - Road Race Men 5 Jon Parkinson
DNF Mutual of Enumclaw Stage Race - Road Race Men 4 Clinton Anderson
32 Mutual of Enumclaw Stage Race - Road Race Men 4 Nathan Herrmann
3 Mutual of Enumclaw Stage Race - Road Race Men 4 Scott Carlyle
DNF/DNS Mutual of Enumclaw Stage Race - Road Race Men 3 Garth Billstin
DNF/DNS Mutual of Enumclaw Stage Race - Road Race Men 3 Marty Houck
DNF/DNS Mutual of Enumclaw Stage Race - Road Race Men 3 Ryan Prentice
DNF/DNS Mutual of Enumclaw Stage Race - Road Race Men 3 Nick Solheim
41 Mutual of Enumclaw Stage Race - Road Race Men 3 Ryan Bibko
27 Mutual of Enumclaw Stage Race - Road Race Men 3 Zach Jones
18 Mutual of Enumclaw Stage Race - Road Race Men 3 Keith Faretra
4 Mutual of Enumclaw Stage Race - Road Race Men 3 Jonathan Youell
25 Mutual of Enumclaw Stage Race - Road Race Men 1-2 Kenny Williams
452 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial: Combined Combined Julie Houck
439 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial: Combined Combined Christina Norwich
223 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial: Combined Combined Robbin Goldfoos
396 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial: Combined Combined Mikal Norman
371 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial: Combined Combined Dan Arildson
209 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial: Combined Combined Jon Parkinson
326 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial: Combined Combined Clinton Anderson
266 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial: Combined Combined Nathan Herrmann
212 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial: Combined Combined Scott Carlyle
325 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial: Combined Combined Garth Billstin
168 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial: Combined Combined Zach Jones
159 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial: Combined Combined Ryan Bibko
150 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial: Combined Combined Marty Houck
139 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial: Combined Combined Ryan Prentice
130 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial: Combined Combined Jonathan Youell
84 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial: Combined Combined Nick Solheim
48 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial: Combined Combined Keith Faretra
10 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial: Combined Combined Kenny Williams
DNF Mutual of Enumclaw Stage Race - Criterium Women 4 Julie Houck
19 Mutual of Enumclaw Stage Race - Criterium Women 3 Christina Norwich
13 Mutual of Enumclaw Stage Race - Criterium Master Men C/D Robbin Goldfoos
34 Mutual of Enumclaw Stage Race - Criterium Men 5 Mikal Norman
31 Mutual of Enumclaw Stage Race - Criterium Men 5 Dan Arildson
25 Mutual of Enumclaw Stage Race - Criterium Men 5 Jon Parkinson
33 Mutual of Enumclaw Stage Race - Criterium Men 4 Nathan Herrmann
24 Mutual of Enumclaw Stage Race - Criterium Men 4 Clinton Anderson
21 Mutual of Enumclaw Stage Race - Criterium Men 4 Scott Carlyle
57 Mutual of Enumclaw Stage Race - Criterium Men 3 Zach Jones
52 Mutual of Enumclaw Stage Race - Criterium Men 3 Nick Solheim
33 Mutual of Enumclaw Stage Race - Criterium Men 3 Garth Billstin
23 Mutual of Enumclaw Stage Race - Criterium Men 3 Marty Houck
22 Mutual of Enumclaw Stage Race - Criterium Men 3 Ryan Prentice
19 Mutual of Enumclaw Stage Race - Criterium Men 3 Ryan Bibko
18 Mutual of Enumclaw Stage Race - Criterium Men 3 Keith Faretra
16 Mutual of Enumclaw Stage Race - Criterium Men 3 Jonathan Youell
10 Mutual of Enumclaw Stage Race - Criterium Men 1-2 Kenny Williams
46 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial Women Cat 4 Julie Houck
24 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial Women 3 Christina Norwich
32 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial Master Men C/D Robbin Goldfoos
31 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial Men 5 Mikal Norman
26 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial Men 5 Dan Arildson
3 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial Men 5 Jon Parkinson
45 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial Men 4 Clinton Anderson
34 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial Men 4 Nathan Herrmann
23 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial Men 4 Scott Carlyle
59 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial Men 3 Garth Billstin
38 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial Men 3 Zach Jones
36 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial Men 3 Ryan Bibko
32 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial Men 3 Marty Houck
27 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial Men 3 Ryan Prentice
23 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial Men 3 Jonathan Youell
14 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial Men 3 Nick Solheim
3 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial Men 3 Keith Faretra
9 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial Men 1-2 Kenny Williams
DNS/DNF Mutual of Enumclaw Stage Race Women 4 Julie Houck
DNS/DNF Mutual of Enumclaw Stage Race Women 3 Christina Norwich
21 Mutual of Enumclaw Stage Race Master Men C/D Robbin Goldfoos
31 Mutual of Enumclaw Stage Race Men 5 Mikal Norman
24 Mutual of Enumclaw Stage Race Men 5 Dan Arildson
12 Mutual of Enumclaw Stage Race Men 5 Jon Parkinson
DNS/DNF Mutual of Enumclaw Stage Race Men 4 Clinton Anderson
40 Mutual of Enumclaw Stage Race Men 4 Nathan Herrmann
9 Mutual of Enumclaw Stage Race Men 4 Scott Carlyle
DNF/DNS Mutual of Enumclaw Stage Race Men 3 Garth Billstin
DNF/DNS Mutual of Enumclaw Stage Race Men 3 Marty Houck
DNF/DNS Mutual of Enumclaw Stage Race Men 3 Ryan Prentice
DNF/DNS Mutual of Enumclaw Stage Race Men 3 Nick Solheim
37 Mutual of Enumclaw Stage Race Men 3 Zach Jones
29 Mutual of Enumclaw Stage Race Men 3 Ryan Bibko
16 Mutual of Enumclaw Stage Race Men 3 Keith Faretra
9 Mutual of Enumclaw Stage Race Men 3 Jonathan Youell
16 Mutual of Enumclaw Stage Race Men 1-2 Kenny Williams
11 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Masters Overall Master Men D Robbin Goldfoos
5 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Masters Overall Master Men D Garth Ferber
15 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Road Race Master Men D Robbin Goldfoos
2 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Road Race Master Men D Garth Ferber
39 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Road Race Men Cat 4 Keith Blumhagen
22 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Road Race Men Cat 4 Colin Krebsbach
22 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Road Race Men Cat 3 Zach Jones
17 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Road Race Men Cat 1-2 Kenny Williams
350 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Race Time Trial: Combined Combined Garth Ferber
245 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Race Time Trial: Combined Combined Robbin Goldfoos
276 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Race Time Trial: Combined Combined Keith Blumhagen
244 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Race Time Trial: Combined Combined Colin Krebsbach
111 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Race Time Trial: Combined Combined Zach Jones
12 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Race Time Trial: Combined Combined Kenny Williams
17 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Race Time Trial Master Men D Garth Ferber
12 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Race Time Trial Master Men D Robbin Goldfoos
35 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Race Time Trial Men Cat 4 Keith Blumhagen
27 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Race Time Trial Men Cat 4 Colin Krebsbach
22 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Race Time Trial Men Cat 3 Zach Jones
4 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Race Time Trial Men Cat 1-2 Kenny Williams
33 Wenatchee Omnium Senior State Championships Men Cat 4 Keith Blumhagen
19 Wenatchee Omnium Senior State Championships Men Cat 4 Colin Krebsbach
26 Wenatchee Omnium Senior State Championships Men Cat 3 Zach Jones
4 Wenatchee Omnium Senior State Championships Men Cat 1-2 Kenny Williams
8 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Criterium Master Men D Robbin Goldfoos
4 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Criterium Master Men D Garth Ferber
36 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Criterium Men Cat 4 Keith Blumhagen
10 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Criterium Men Cat 4 Colin Krebsbach
38 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Criterium Men Cat 3 Zach Jones
2 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Criterium Men Cat 1-2 Kenny Williams
DNF Joe Bar Cycling/Native Planet Road Race Master Men C-D John Dowell
DNF Joe Bar Cycling/Native Planet Road Race Master Men C-D Doug Beck
35 Joe Bar Cycling/Native Planet Road Race Master Men C-D Garth Ferber
DNF Joe Bar Cycling/Native Planet Road Race Men Cat 5 Mikal Norman
27 Joe Bar Cycling/Native Planet Road Race Men Cat 5 Jon Parkinson
25 Joe Bar Cycling/Native Planet Road Race Men Cat 5 Dan Arildson
DNF Joe Bar Cycling/Native Planet Road Race Men Cat 4 Paul Krebsbach
DNF Joe Bar Cycling/Native Planet Road Race Men Cat 4 Keith Blumhagen
30 Joe Bar Cycling/Native Planet Road Race Men Cat 4 Andrew McNett
44 Joe Bar Cycling/Native Planet Road Race Men Cat 3 Keith Faretra
41 Joe Bar Cycling/Native Planet Road Race Men Cat 3 Robbin Goldfoos
22 Joe Bar Cycling/Native Planet Road Race Men Cat 3 Garth Billstin
20 Joe Bar Cycling/Native Planet Road Race Men Cat 3 Zach Jones
14 Joe Bar Cycling/Native Planet Road Race Men Cat 3 Ryan Bibko
2 Joe Bar Cycling/Native Planet Road Race Men Cat 3 Ryan Prentice
18 Joe Bar Cycling/Native Planet Road Race Men Cat 1-2 Michael Sencenbaugh
4 Joe Bar Cycling/Native Planet Road Race Men Cat 1-2 Kenny Williams
19 Longbranch Road Race Men Cat 5 Dan Arildson
DNF Longbranch Road Race Men Cat 1-2 Gavin Groves
9 Longbranch Road Race Men Cat 1-2 Kenny Williams
DNF Glenwood Road Race Senior State Championships Men Cat 3 Garth Billstin
43 Glenwood Road Race Senior State Championships Men Cat 3 Marty Houck
38 Glenwood Road Race Senior State Championships Men Cat 3 Keith Faretra
24 Glenwood Road Race Senior State Championships Men Cat 1-2 Nathan Webber
18 Glenwood Road Race Senior State Championships Men Cat 1-2 Gavin Groves
9 Glenwood Road Race Senior State Championships Men Cat 1-2 Michael Sencenbaugh
DNF Vance Creek Road Race Women Cat 3 Christina Norwich
26 Vance Creek Road Race Men Cat 5 Doug Beck
21 Vance Creek Road Race Men Cat 5 Jon Parkinson
DNF Vance Creek Road Race Men Cat 3 Jonathan Youell
55 Vance Creek Road Race Men Cat 3 Robbin Goldfoos
45 Vance Creek Road Race Men Cat 3 Keith Faretra
12 Vance Creek Road Race Men Cat 3 Zach Jones
9 Vance Creek Road Race Men Cat 3 Ryan Prentice
8 Vance Creek Road Race Men Cat 3 Nick Solheim
20 Vance Creek Road Race Men Cat 1-2 Michael Sencenbaugh
6 Vance Creek Road Race Men Cat 1-2 Kenny Williams
160 Green Valley TT: Combined Combined Julie Houck
51 Green Valley TT: Combined Combined Richard Daifuku
38 Green Valley TT: Combined Combined Marty Houck
28 Green Valley TT Women Cat 4 Julie Houck
10 Green Valley TT Men Cat 4-5 Richard Daifuku
14 Green Valley TT Men Cat 3 Marty Houck
DNF Tour of Walla Walla - Waitsburg Road Race Women Cat 3 Christina Norwich
DNF Tour of Walla Walla - Waitsburg Road Race Men Cat 4 Andrew McNett
79 Tour of Walla Walla - Waitsburg Road Race Men Cat 4 Keith Blumhagen
68 Tour of Walla Walla - Waitsburg Road Race Men Cat 4 Dana Ferestien
16 Tour of Walla Walla - Waitsburg Road Race Men Cat 4 Nathan Herrmann
DNF Tour of Walla Walla - Waitsburg Road Race Men 3 David Schmidt
DNF Tour of Walla Walla - Waitsburg Road Race Men 3 Ryan Bibko
DNF Tour of Walla Walla - Waitsburg Road Race Men 3 Bryen Graver
DNF Tour of Walla Walla - Waitsburg Road Race Men 3 Chris Di Re
41 Tour of Walla Walla - Waitsburg Road Race Men 3 Marty Houck
40 Tour of Walla Walla - Waitsburg Road Race Men 3 Zach Jones
22 Tour of Walla Walla - Waitsburg Road Race Men 3 Nick Solheim
5 Tour of Walla Walla - Waitsburg Road Race Men 3 Nathan Webber
DNF Tour of Walla Walla - Waitsburg Road Race Men Cat 1-2 JJ Ecker
73 Tour of Walla Walla - Waitsburg Road Race Men Cat 1-2 Gavin Groves
49 Tour of Walla Walla - Waitsburg Road Race Men Cat 1-2 Michael Sencenbaugh
37 Tour of Walla Walla - Waitsburg Road Race Men Cat 1-2 Kenny Williams
446 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial: Combined Combined Christina Norwich
382 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial: Combined Combined Keith Blumhagen
352 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial: Combined Combined Dana Ferestien
303 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial: Combined Combined Andrew McNett
299 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial: Combined Combined Nathan Herrmann
305 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial: Combined Combined Chris Di Re
236 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial: Combined Combined Zach Jones
215 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial: Combined Combined David Schmidt
179 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial: Combined Combined Ryan Bibko
165 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial: Combined Combined Marty Houck
146 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial: Combined Combined Bryen Graver
87 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial: Combined Combined Nick Solheim
64 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial: Combined Combined Nathan Webber
477 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial: Combined Combined Gavin Groves
251 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial: Combined Combined JJ Ecker
187 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial: Combined Combined Michael Sencenbaugh
23 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial: Combined Combined Kenny Williams
40 Tour of Walla Walla - Tourism WW Criterium Women Cat 3 Christina Norwich
88 Tour of Walla Walla - Tourism WW Criterium Men Cat 4 Andrew McNett
87 Tour of Walla Walla - Tourism WW Criterium Men Cat 4 Dana Ferestien
69 Tour of Walla Walla - Tourism WW Criterium Men Cat 4 Keith Blumhagen
31 Tour of Walla Walla - Tourism WW Criterium Men Cat 4 Nathan Herrmann
85 Tour of Walla Walla - Tourism WW Criterium Men Cat 3 Zach Jones
63 Tour of Walla Walla - Tourism WW Criterium Men Cat 3 David Schmidt
54 Tour of Walla Walla - Tourism WW Criterium Men Cat 3 Ryan Bibko
50 Tour of Walla Walla - Tourism WW Criterium Men Cat 3 Nick Solheim
44 Tour of Walla Walla - Tourism WW Criterium Men Cat 3 Chris Di Re
39 Tour of Walla Walla - Tourism WW Criterium Men Cat 3 Bryen Graver
37 Tour of Walla Walla - Tourism WW Criterium Men Cat 3 Marty Houck
7 Tour of Walla Walla - Tourism WW Criterium Men Cat 3 Nathan Webber
70 Tour of Walla Walla - Tourism WW Criterium Men Cat 1-2 Gavin Groves
60 Tour of Walla Walla - Tourism WW Criterium Men Cat 1-2 Michael Sencenbaugh
45 Tour of Walla Walla - Tourism WW Criterium Men Cat 1-2 Kenny Williams
43 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial Women Cat 3 Christina Norwich
88 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial Men Cat 4 Keith Blumhagen
81 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial Men Cat 4 Dana Ferestien
68 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial Men Cat 4 Andrew McNett
66 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial Men Cat 4 Nathan Herrmann
91 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial Men Cat 3 Chris Di Re
77 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial Men Cat 3 Zach Jones
69 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial Men Cat 3 David Schmidt
61 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial Men Cat 3 Ryan Bibko
53 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial Men Cat 3 Marty Houck
45 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial Men Cat 3 Bryen Graver
16 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial Men Cat 3 Nick Solheim
6 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial Men Cat 3 Nathan Webber
106 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial Men Cat 1-2 Gavin Groves
94 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial Men Cat 1-2 JJ Ecker
87 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial Men Cat 1-2 Michael Sencenbaugh
23 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial Men Cat 1-2 Kenny Williams
78 Tour of Walla Walla Men Cat 4 Keith Blumhagen
72 Tour of Walla Walla Men Cat 4 Dana Ferestien
31 Tour of Walla Walla Men Cat 4 Nathan Herrmann
61 Tour of Walla Walla Men Cat 3 Zach Jones
50 Tour of Walla Walla Men Cat 3 Marty Houck
13 Tour of Walla Walla Men Cat 3 Nick Solheim
5 Tour of Walla Walla Men Cat 3 Nathan Webber
78 Tour of Walla Walla Men Cat 1-2 Gavin Groves
66 Tour of Walla Walla Men Cat 1-2 Michael Sencenbaugh
25 Tour of Walla Walla Men Cat 1-2 Kenny Williams
84 Tour of Walla Walla - Kellogg Hollow Road Race Men Cat 3 Bryen Graver
78 Tour of Walla Walla - Kellogg Hollow Road Race Men Cat 3 Zach Jones
69 Tour of Walla Walla - Kellogg Hollow Road Race Men Cat 3 Chris Di Re
68 Tour of Walla Walla - Kellogg Hollow Road Race Men Cat 3 Marty Houck
62 Tour of Walla Walla - Kellogg Hollow Road Race Men Cat 3 Ryan Bibko
36 Tour of Walla Walla - Kellogg Hollow Road Race Men Cat 3 David Schmidt
34 Tour of Walla Walla - Kellogg Hollow Road Race Men Cat 3 Nick Solheim
28 Tour of Walla Walla - Kellogg Hollow Road Race Men Cat 3 Nathan Webber
DNF Tour of Walla Walla - Kellogg Hollow Road Race Men Cat 1-2 Pete Hill
109 Tour of Walla Walla - Kellogg Hollow Road Race Men Cat 1-2 JJ Ecker
100 Tour of Walla Walla - Kellogg Hollow Road Race Men Cat 1-2 Gavin Groves
85 Tour of Walla Walla - Kellogg Hollow Road Race Men Cat 1-2 Michael Sencenbaugh
31 Tour of Walla Walla - Kellogg Hollow Road Race Men Cat 1-2 Kenny Williams
8 Brad Lewis Memorial Criterium Women Cat 3 Christina Norwich
9 Brad Lewis Memorial Criterium Men Cat 3 Bryen Graver
3 Brad Lewis Memorial Criterium Men Cat 3 Ryan Bibko
DNF Brad Lewis Memorial Criterium Men Cat 1-2 Michael Sencenbaugh
5 Brad Lewis Memorial Criterium Men Cat 1-2 Kenny Williams
13 Volunteer Park Criterium Junior A-B Christina Norwich
DNF Volunteer Park Criterium Women Cat 1-2-3 Christina Norwich
DNF Volunteer Park Criterium Master C-D Joe Bowen
28 Volunteer Park Criterium Master C-D Robbin Goldfoos
18 Volunteer Park Criterium Master C-D John Dowell
24 Volunteer Park Criterium Master A-B Joe Bowen
15 Volunteer Park Criterium Master A-B Robert Velez
DNF Volunteer Park Criterium Men Cat 4-5 Dan Doran
DNF Volunteer Park Criterium Men Cat 4-5 Dan Arildson
10 Volunteer Park Criterium Men Cat 4-5 Nathan Herrmann
52 Volunteer Park Criterium Men Cat 3 Ryan Prentice
43 Volunteer Park Criterium Men Cat 3 Jonathan Youell
30 Volunteer Park Criterium Men Cat 3 Marty Houck
25 Volunteer Park Criterium Men Cat 3 Keith Faretra
22 Volunteer Park Criterium Men Cat 3 Bryen Graver
21 Volunteer Park Criterium Men Cat 3 Chris Di Re
12 Volunteer Park Criterium Men Cat 3 David Schmidt
8 Volunteer Park Criterium Men Cat 3 Ryan Bibko
3 Volunteer Park Criterium Men Cat 3 Nathan Webber
53 Volunteer Park Criterium Men Cat 1-2 JJ Ecker
24 Volunteer Park Criterium Men Cat 1-2 Kenny Williams
22 Volunteer Park Criterium Men Cat 1-2 Gavin Groves
3 Frozen Flatlands Omnium: Frozen Flatlands Circuit Race Master Men C Joe Bowen
12 Frozen Flatlands Omnium: Frozen Flatlands Circuit Race Men Cat 4-5 Scott Carlyle
106 Frozen Flatlands Omnium: Frozen Flatlands TT: Combined Combined Joe Bowen
9 Frozen Flatlands Omnium: Frozen Flatlands TT Master Men C Joe Bowen
DNS Frozen Flatlands Omnium: Frozen Flatlands TT Men Cat 4-5 Scott Carlyle
1 Frozen Flatlands Omnium: Frozen Flatlands Road Race Master Men C Joe Bowen
7 Frozen Flatlands Omnium: Frozen Flatlands Road Race Men Cat 4-5 Scott Carlyle
DNF Independence Valley Road Race Master Men C/D John Dowell
DNF Independence Valley Road Race Master Men C/D Keith Blumhagen
11 Independence Valley Road Race Master Men C/D Doug Beck
20 Independence Valley Road Race Men Cat 5 Jon Parkinson
DNF Independence Valley Road Race Men Cat 4 Dan Doran
14 Independence Valley Road Race Men Cat 4 Andrew McNett
10 Independence Valley Road Race Men Cat 4 Nathan Herrmann
DNF Independence Valley Road Race Men Cat 3 Joe Thomas
DNF Independence Valley Road Race Men Cat 3 Zach Jones
DNF Independence Valley Road Race Men Cat 3 Ryan Bibko
27 Independence Valley Road Race Men Cat 3 Bryen Graver
4 Independence Valley Road Race Men Cat 3 David Schmidt
3 Independence Valley Road Race Men Cat 3 Nathan Webber
17 Independence Valley Road Race Men Cat 1-2 Gavin Groves
11 Independence Valley Road Race Men Cat 1-2 Michael Sencenbaugh
DQ WWU Northshore Circuit Race Men Cat 4-5 Scott Carlyle
3 WWU Northshore Circuit Race Men Cat 4-5 Colin Krebsbach
17 Tour de Dung Road Race #2 Master Men John Dowell
42 Tour de Dung Road Race #2 Men Cat 4 Paul Krebsbach
28 Tour de Dung Road Race #2 Men Cat 4 Keith Blumhagen
24 Tour de Dung Road Race #2 Men Cat 4 Andrew McNett
8 Tour de Dung Road Race #2 Men Cat 4 Dan Doran
24 Tour de Dung Road Race #2 Men Cat 3 Bryen Graver
10 Tour de Dung Road Race #2 Men Cat 3 Ryan Prentice
8 Tour de Dung Road Race #2 Men Cat 3 David Schmidt
38 Tour de Dung Road Race #2 Men Cat 1-2 Gavin Groves
15 Tour de Dung Road Race #2 Men Cat 1-2 Michael Sencenbaugh
13 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #3 Master Men C-D Keith Blumhagen
9 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #3 Master Men C-D John Dowell
6 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #3 Master Men C-D Doug Beck
13 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #3 Men Cat 4 Dan Doran
11 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #3 Men Cat 4 Andrew McNett
6 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #3 Men Cat 4 Jonathan Youell
4 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #3 Men Cat 4 Nathan Herrmann
23 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #3 Women Cat 3 Christina Norwich
11 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #3 Master Men A-B Robert Velez
DNF Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #3 Men Cat 3 Travis Sullivan
DNF Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #3 Men Cat 3 Bryan Sauve
52 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #3 Men Cat 3 Brian Decker
35 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #3 Men Cat 3 Robbin Goldfoos
33 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #3 Men Cat 3 Scott Vinson
23 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #3 Men Cat 3 Garth Billstin
20 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #3 Men Cat 3 Joe Thomas
19 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #3 Men Cat 3 Keith Faretra
16 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #3 Men Cat 3 Chris Di Re
15 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #3 Men Cat 3 Rodney Brandon
2 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #3 Men Cat 3 David Schmidt
1 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #3 Men Cat 3 Nathan Webber
DNF Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #3 Men Cat 1-2 JJ Ecker
32 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #3 Men Cat 1-2 Joe Bowen
30 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #3 Men Cat 1-2 Gavin Groves
11 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #3 Men Cat 1-2 Michael Sencenbaugh
16 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #2 Women Cat 3 Christina Norwich
9 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #2 Master Men C-D John Dowell
6 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #2 Master Men C-D Doug Beck
DNF Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #2 Men Cat 4 Dana Ferestien
DNF Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #2 Men Cat 4 Andrew McNett
16 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #2 Men Cat 4 Nathan Herrmann
11 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #2 Men Cat 4 Koji Connors
3 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #2 Men Cat 4 Jonathan Youell
DNF Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #2 Men Cat 3 Bryan Sauve
DNF Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #2 Men Cat 3 Bryen Graver
30 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #2 Men Cat 3 Garth Billstin
29 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #2 Men Cat 3 Travis Sullivan
18 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #2 Men Cat 3 Joe Thomas
17 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #2 Men Cat 3 Chris Di Re
16 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #2 Men Cat 3 Rodney Brandon
14 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #2 Men Cat 3 Keith Faretra
11 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #2 Men Cat 3 Nathan Webber
2 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #2 Men Cat 3 Ryan Bibko
1 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #2 Men Cat 3 David Schmidt
DNF Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #2 Men Cat 1-2 Robert Velez
15 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #2 Men Cat 1-2 Michael Sencenbaugh
9 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #2 Men Cat 1-2 Kenny Williams
6 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #2 Men Cat 1-2 Gavin Groves
DNF Tour de Dung Road Race #1 Men Cat 4-5 Keith Blumhagen
DQ Tour de Dung Road Race #1 Men Cat 3 David Schmidt
DNF Tour de Dung Road Race #1 Men Cat 1-2 Robert Velez
44 Tour de Dung Road Race #1 Men Cat 1-2 Jiri Senkyrik
13 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #1 Women Cat 3 Christina Norwich
31 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #1 Master Men C-D Doug Beck
21 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #1 Master Men C-D John Dowell
13 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #1 Master Men C-D Keith Blumhagen
10 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #1 Master Men A-B Joe Bowen
36 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #1 Men Cat 4 Dan Doran
25 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #1 Men Cat 4 Nathan Herrmann
13 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #1 Men Cat 4 Koji Connors
4 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #1 Men Cat 4 Jonathan Youell
DNF Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #1 Men Cat 3 Joe Thomas
DNF Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #1 Men Cat 3 Travis Sullivan
39 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #1 Men Cat 3 Scott Vinson
38 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #1 Men Cat 3 Chris Di Re
36 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #1 Men Cat 3 Garth Billstin
34 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #1 Men Cat 3 Ryan Prentice
24 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #1 Men Cat 3 Robbin Goldfoos
21 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #1 Men Cat 3 Bryen Graver
15 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #1 Men Cat 3 Keith Faretra
12 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #1 Men Cat 3 David Schmidt
11 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #1 Men Cat 3 Ryan Bibko
1 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #1 Men Cat 3 Nathan Webber
DNF Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #1 Men Cat 1-2 Robert Velez
DNF Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #1 Men Cat 1-2 Jiri Senkyrik
DNF Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #1 Men Cat 1-2 Pete Hill
32 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #1 Men Cat 1-2 Michael Sencenbaugh
21 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #1 Men Cat 1-2 Kenny Williams
9 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #1 Men Cat 1-2 Gavin Groves
68 Ice Breaker TT: Combined Combined Dan Warren
45 Ice Breaker TT: Combined Combined Ryan Bibko
38 Ice Breaker TT: Combined Combined Jiri Senkyrik
101 Ice Breaker TT: Combined Combined Richard Daifuk
77 Ice Breaker TT: Combined Combined Doug Beck
15 Ice Breaker TT Men Cat 3 Dan Warren
9 Ice Breaker TT Men Cat 3 Ryan Bibko
21 Ice Breaker TT Men Cat 1-2 Jiri Senkyrik
18 Ice Breaker TT Men Master C-D Richard Daifuk
11 Ice Breaker TT Men Master C-D Doug Beck
89 Frostbite Time Trial: Combined Combined Mikal Norman
19 Frostbite Time Trial Master Men Mikal Norman