Hagens Berman Cycling Team

Event Category Name
1 Blackberry Criterium State Senior Championships Women Cat 3 Kathi McMahon
DNF Blackberry Criterium State Senior Championships: Blackberry Criterium - Masters/Juniors Master Men Brian Walburn
8 Blackberry Criterium State Senior Championships Men Cat 3 Joseph Wasikowski
3 Blackberry Criterium State Senior Championships Men Cat 3 Logan Owen
37 Blackberry Criterium State Senior Championships Men Cat 1-2 Joe Holmes
36 Blackberry Criterium State Senior Championships Men Cat 1-2 Ian Terry
30 Blackberry Criterium State Senior Championships Men Cat 1-2 Aaron Johnson
28 Blackberry Criterium State Senior Championships Men Cat 1-2 Christopher Wingfield
27 Blackberry Criterium State Senior Championships Men Cat 1-2 Christopher Daifuku
26 Blackberry Criterium State Senior Championships Men Cat 1-2 Steve Fisher
25 Blackberry Criterium State Senior Championships Men Cat 1-2 Ian Crane
14 Blackberry Criterium State Senior Championships Men Cat 1-2 Nick Clayville
7 Blackberry Criterium State Senior Championships Men Cat 1-2 Benny Swedberg
11 The First Rate Mortgage Season End Classic Men Cat 3 Logan Owen
4 The First Rate Mortgage Season End Classic Men Cat 3 J.D. Fette
18 The First Rate Mortgage Season End Classic Men Cat 1-2 Sam Johnson
5 The First Rate Mortgage Season End Classic Men Cat 1-2 Lang Reynolds
1 Lake WA Velo Circuit Race #3 Women Cat 4 Heather Hudson
DNF Lake WA Velo Circuit Race #3 Women Cat 1-2-3 Brook Nunn
20 Lake WA Velo Circuit Race #3 Women Cat 1-2-3 Kelly Woznicki
15 Lake WA Velo Circuit Race #3 Women Cat 1-2-3 Sally Fraser
10 Lake WA Velo Circuit Race #3 Women Cat 1-2-3 Jennifer Triplett
4 Lake WA Velo Circuit Race #3 Women Cat 1-2-3 Kathi McMahon
3 Lake WA Velo Circuit Race #3 Women Cat 1-2-3 Jennifer Wheeler
2 Lake WA Velo Circuit Race #3 Women Cat 1-2-3 Beth Lyndon-Griffith
DNF Lake WA Velo Circuit Race #3 Masters Men Peter Stocker
DNF Lake WA Velo Circuit Race #3 Men Cat 4-5 Brian Marr
56 Lake WA Velo Circuit Race #3 Men Cat 4-5 Carlo Cristiano
53 Lake WA Velo Circuit Race #3 Men Cat 4-5 Hyun Lee
43 Lake WA Velo Circuit Race #3 Men Cat 4-5 Derek Edwards
23 Lake WA Velo Circuit Race #3 Men Cat 4-5 Joe Brennan
3 Lake WA Velo Circuit Race #3 Men Cat 4-5 Chad Richmond
DNF Lake WA Velo Circuit Race #3 Men Cat 3 Brooks Werner
50 Lake WA Velo Circuit Race #3 Men Cat 3 Ernie Powers
49 Lake WA Velo Circuit Race #3 Men Cat 3 David Karman
35 Lake WA Velo Circuit Race #3 Men Cat 3 Andrew Erickson
31 Lake WA Velo Circuit Race #3 Men Cat 3 Sean Matt
28 Lake WA Velo Circuit Race #3 Men Cat 3 Steve Markley
22 Lake WA Velo Circuit Race #3 Men Cat 3 Alex Farnand
15 Lake WA Velo Circuit Race #3 Men Cat 3 Joseph Wasikowski
6 Lake WA Velo Circuit Race #3 Men Cat 3 J.D. Fette
5 Lake WA Velo Circuit Race #3 Men Cat 3 Keiichi Otani
2 Lake WA Velo Circuit Race #3 Men Cat 3 Logan Owen
DNF Lake WA Velo Circuit Race #3 Men Cat 1-2 Ian Crane
43 Lake WA Velo Circuit Race #3 Men Cat 1-2 Steve Fisher
42 Lake WA Velo Circuit Race #3 Men Cat 1-2 Ian Terry
38 Lake WA Velo Circuit Race #3 Men Cat 1-2 Christopher Daifuku
37 Lake WA Velo Circuit Race #3 Men Cat 1-2 Joe Holmes
36 Lake WA Velo Circuit Race #3 Men Cat 1-2 Bing Knight
32 Lake WA Velo Circuit Race #3 Men Cat 1-2 Joe Pettinger
28 Lake WA Velo Circuit Race #3 Men Cat 1-2 Rich McClung
10 Lake WA Velo Circuit Race #3 Men Cat 1-2 Benny Swedberg
8 Lake WA Velo Circuit Race #3 Men Cat 1-2 Sam Johnson
6 Lake WA Velo Circuit Race #3 Men Cat 1-2 Aaron Johnson
5 Lake WA Velo Circuit Race #3 Men Cat 1-2 Nick Clayville
3 Lake WA Velo Circuit Race #3 Men Cat 1-2 Christopher Wingfield
2 Lake WA Velo Circuit Race #3 Men Cat 1-2 Lang Reynolds
1 Lake WA Velo Circuit Race #3 Men Cat 1-2 Adrian Hegyvary
9 Crystal Mt Hill Climb TT State Championships: Combined Combined Nathan Bannerman
75 Crystal Mt Hill Climb TT State Championships: Combined Combined Stefan Miltchev
74 Crystal Mt Hill Climb TT State Championships: Combined Combined Brian Walburn
66 Crystal Mt Hill Climb TT State Championships: Combined Combined Sean Matt
44 Crystal Mt Hill Climb TT State Championships: Combined Combined Steve Markley
21 Crystal Mt Hill Climb TT State Championships: Combined Combined Colin Gibson
3 Crystal Mt Hill Climb TT State Championships: Combined Combined Sam Johnson
2 Crystal Mt Hill Climb TT State Championships: Combined Combined Lang Reynolds
1 Crystal Mt Hill Climb TT State Championships Men Cat 4-5 Nathan Bannerman
12 Crystal Mt Hill Climb TT State Championships Men Cat 3 Stefan Miltchev
11 Crystal Mt Hill Climb TT State Championships Men Cat 3 Brian Walburn
9 Crystal Mt Hill Climb TT State Championships Men Cat 3 Sean Matt
8 Crystal Mt Hill Climb TT State Championships Men Cat 3 Steve Markley
11 Crystal Mt Hill Climb TT State Championships Men Cat 1-2 Colin Gibson
3 Crystal Mt Hill Climb TT State Championships Men Cat 1-2 Sam Johnson
2 Crystal Mt Hill Climb TT State Championships Men Cat 1-2 Lang Reynolds
8 Lake WA Velo Circuit Race #2 Women Cat 4 Heather Hudson
8 Lake WA Velo Circuit Race #2 Women Cat 1-2-3 Sally Fraser
5 Lake WA Velo Circuit Race #2 Women Cat 1-2-3 Jennifer Wheeler
1 Lake WA Velo Circuit Race #2 Women Cat 1-2-3 Kathi McMahon
58 Lake WA Velo Circuit Race #2 Men Cat 4-5 Sean Almeida
50 Lake WA Velo Circuit Race #2 Men Cat 4-5 Alden Kroll
40 Lake WA Velo Circuit Race #2 Men Cat 4-5 Chad Richmond
16 Lake WA Velo Circuit Race #2 Men Cat 4-5 Michael Van Dijken
DNF Lake WA Velo Circuit Race #2 Men Cat 3 Brooks Werner
45 Lake WA Velo Circuit Race #2 Men Cat 3 Keiichi Otani
44 Lake WA Velo Circuit Race #2 Men Cat 3 Andrew Erickson
43 Lake WA Velo Circuit Race #2 Men Cat 3 Ernie Powers
35 Lake WA Velo Circuit Race #2 Men Cat 3 Alex Farnand
21 Lake WA Velo Circuit Race #2 Men Cat 3 Steve Markley
17 Lake WA Velo Circuit Race #2 Men Cat 3 James Gillette
14 Lake WA Velo Circuit Race #2 Men Cat 3 Brian Walburn
11 Lake WA Velo Circuit Race #2 Men Cat 3 J.D. Fette
2 Lake WA Velo Circuit Race #2 Men Cat 3 Logan Owen
DQ Lake WA Velo Circuit Race #2 Men Cat 1-2 Ian Terry
DNF Lake WA Velo Circuit Race #2 Men Cat 1-2 Chris Parrish
DNF Lake WA Velo Circuit Race #2 Men Cat 1-2 Christopher Daifuku
35 Lake WA Velo Circuit Race #2 Men Cat 1-2 Joe Holmes
33 Lake WA Velo Circuit Race #2 Men Cat 1-2 Ian Crane
31 Lake WA Velo Circuit Race #2 Men Cat 1-2 Aaron Johnson
25 Lake WA Velo Circuit Race #2 Men Cat 1-2 Ryan Anthony Lent
24 Lake WA Velo Circuit Race #2 Men Cat 1-2 Alan Schmitz
21 Lake WA Velo Circuit Race #2 Men Cat 1-2 Christopher Wingfield
20 Lake WA Velo Circuit Race #2 Men Cat 1-2 Rich McClung
7 Lake WA Velo Circuit Race #2 Men Cat 1-2 Bing Knight
5 Lake WA Velo Circuit Race #2 Men Cat 1-2 Adrian Hegyvary
2 Lake WA Velo Circuit Race #2 Men Cat 1-2 Lang Reynolds
DNF Kirkland Criterium Men Cat 4 Brian Marr
26 Kirkland Criterium Men Cat 4 Chad Richmond
9 Kirkland Criterium Men Cat 4 Michael Prater
DNF Kirkland Criterium Men Cat 3 John Bravenec
DNF Kirkland Criterium Men Cat 3 Brooks Werner
48 Kirkland Criterium Men Cat 3 Andrew Erickson
29 Kirkland Criterium Men Cat 3 Joseph Wasikowski
26 Kirkland Criterium Men Cat 3 Tyler Stearns
8 Kirkland Criterium Men Cat 3 Logan Owen
6 Kirkland Criterium Men Cat 3 Brian Walburn
1 Kirkland Criterium Men Cat 3 J.D. Fette
DNF Kirkland Criterium Men Cat 1-2 Joe Holmes
DNF Kirkland Criterium Men Cat 1-2 Lang Reynolds
DNF Kirkland Criterium Men Cat 1-2 Christopher Wingfield
DNF Kirkland Criterium Men Cat 1-2 Steve Fisher
DNF Kirkland Criterium Men Cat 1-2 Ryan Anthony Lent
30 Kirkland Criterium Men Cat 1-2 Ian Crane
23 Kirkland Criterium Men Cat 1-2 Sam Johnson
21 Kirkland Criterium Men Cat 1-2 Bing Knight
12 Kirkland Criterium Men Cat 1-2 Ian Terry
7 Kirkland Criterium Men Cat 1-2 Benny Swedberg
2 Kirkland Criterium Men Cat 1-2 Adrian Hegyvary
32 Elma Team TT State Championships: Combined Combined Brian Walburn
33 Elma Team TT State Championships: Combined Combined Sean Matt
34 Elma Team TT State Championships: Combined Combined Steve Markley
31 Elma Team TT State Championships: Combined Combined Alan Klug
8 Elma Team TT State Championships: Combined Combined Colin Gibson
7 Elma Team TT State Championships: Combined Combined Alan Adams
6 Elma Team TT State Championships: Combined Combined Jake McArthur
5 Elma Team TT State Championships: Combined Combined Lang Reynolds
3 Elma Team TT State Championships Men Cat 3 Brian Walburn
3 Elma Team TT State Championships Men Cat 3 Sean Matt
3 Elma Team TT State Championships Men Cat 3 Steve Markley
3 Elma Team TT State Championships Men Cat 3 Alan Klug
2 Elma Team TT State Championships Men Cat 1-2 Colin Gibson
2 Elma Team TT State Championships Men Cat 1-2 Alan Adams
2 Elma Team TT State Championships Men Cat 1-2 Jake McArthur
2 Elma Team TT State Championships Men Cat 1-2 Lang Reynolds
2 Lake WA Velo Circuit Race #1 Women Cat 4 Heather Hudson
DNF Lake WA Velo Circuit Race #1 Women Cat 1-2-3 Brook Nunn
20 Lake WA Velo Circuit Race #1 Women Cat 1-2-3 Sally Fraser
19 Lake WA Velo Circuit Race #1 Women Cat 1-2-3 Julie Robertson Zivin
18 Lake WA Velo Circuit Race #1 Women Cat 1-2-3 Kathi McMahon
5 Lake WA Velo Circuit Race #1 Women Cat 1-2-3 Jennifer Wheeler
1 Lake WA Velo Circuit Race #1 Women Cat 1-2-3 Beth Lyndon-Griffith
50 Lake WA Velo Circuit Race #1 Master Men Terry Buchanan
DNF Lake WA Velo Circuit Race #1 Men Cat 4-5 Dirk Houghton
55 Lake WA Velo Circuit Race #1 Men Cat 4-5 Joe Brennan
52 Lake WA Velo Circuit Race #1 Men Cat 4-5 Brian Marr
48 Lake WA Velo Circuit Race #1 Men Cat 4-5 Carlo Cristiano
33 Lake WA Velo Circuit Race #1 Men Cat 4-5 Michael Van Dijken
9 Lake WA Velo Circuit Race #1 Men Cat 4-5 Chad Richmond
DNF Lake WA Velo Circuit Race #1 Men Cat 3 Ernie Powers
35 Lake WA Velo Circuit Race #1 Men Cat 3 David Karman
20 Lake WA Velo Circuit Race #1 Men Cat 3 Alex Farnand
9 Lake WA Velo Circuit Race #1 Men Cat 3 Andrew Erickson
6 Lake WA Velo Circuit Race #1 Men Cat 3 Steve Markley
DNF Lake WA Velo Circuit Race #1 Men Cat 1-2 Alan Adams
27 Lake WA Velo Circuit Race #1 Men Cat 1-2 Bing Knight
25 Lake WA Velo Circuit Race #1 Men Cat 1-2 Joe Pettinger
23 Lake WA Velo Circuit Race #1 Men Cat 1-2 Christopher Wingfield
19 Lake WA Velo Circuit Race #1 Men Cat 1-2 Sam Johnson
16 Lake WA Velo Circuit Race #1 Men Cat 1-2 Ross Spero
13 Lake WA Velo Circuit Race #1 Men Cat 1-2 Lang Reynolds
12 Lake WA Velo Circuit Race #1 Men Cat 1-2 Colin Gibson
10 Lake WA Velo Circuit Race #1 Men Cat 1-2 Aaron Johnson
3 Lake WA Velo Circuit Race #1 Men Cat 1-2 Adrian Hegyvary
1 Lake WA Velo Circuit Race #1 Men Cat 1-2 Nick Clayville
12 Juniors/Masters Omnium State Championship: Tin Rock/FRS Bellingham Criterium Men Cat 1-2 Jordan Campbell
6 Juniors/Masters Omnium State Championship: Tin Rock/FRS Bellingham Criterium Men Cat 1-2 Ryan Anthony Lent
1 Juniors/Masters Omnium State Championship: Skagit Valley Omnium - Senior Women Cat 4 Jennifer Wheeler
27 Juniors/Masters Omnium State Championship: Skagit Valley Omnium - Senior Men Cat 4-5 Chad Richmond
7 Juniors/Masters Omnium State Championship: Skagit Valley Omnium - Senior Men Cat 4-5 Andrew Erickson
18 Juniors/Masters Omnium State Championship: Skagit Valley Omnium - Senior Men Cat 3 Steve Markley
2 Juniors/Masters Omnium State Championship: Skagit Valley Omnium - Senior Men Cat 3 Tyler Stearns
19 Juniors/Masters Omnium State Championship: Skagit Valley Omnium - Senior Men Cat 1-2 Jordan Campbell
17 Juniors/Masters Omnium State Championship: Skagit Valley Omnium - Senior Men Cat 1-2 Alan Adams
15 Juniors/Masters Omnium State Championship: Skagit Valley Omnium - Senior Men Cat 1-2 Ian Terry
14 Juniors/Masters Omnium State Championship: Skagit Valley Omnium - Senior Men Cat 1-2 Ryan Anthony Lent
13 Juniors/Masters Omnium State Championship: Skagit Valley Omnium - Senior Men Cat 1-2 Alan Schmitz
11 Juniors/Masters Omnium State Championship: Skagit Valley Omnium - Senior Men Cat 1-2 Chris Parrish
10 Juniors/Masters Omnium State Championship: Skagit Valley Omnium - Senior Men Cat 1-2 Ian Crane
9 Juniors/Masters Omnium State Championship: Skagit Valley Omnium - Senior Men Cat 1-2 Steve Fisher
7 Juniors/Masters Omnium State Championship: Skagit Valley Omnium - Senior Men Cat 1-2 Lang Reynolds
6 Juniors/Masters Omnium State Championship: Skagit Valley Omnium - Senior Men Cat 1-2 Adrian Hegyvary
4 Juniors/Masters Omnium State Championship Master Women A Kathi McMahon
3 Juniors/Masters Omnium State Championship Master Women A Sally Fraser
2 Juniors/Masters Omnium State Championship: Northshore Road Race Master Women A Kathi McMahon
1 Juniors/Masters Omnium State Championship: Northshore Road Race Master Women A Sally Fraser
2 Juniors/Masters Omnium State Championship: Northshore Road Race Women Cat 4 Jennifer Wheeler
28 Juniors/Masters Omnium State Championship: Northshore Road Race Men Cat 4-5 Chad Richmond
2 Juniors/Masters Omnium State Championship: Northshore Road Race Men Cat 4-5 Andrew Erickson
DNF Juniors/Masters Omnium State Championship: Northshore Road Race Men Cat 3 Alex Farnand
DNF Juniors/Masters Omnium State Championship: Northshore Road Race Men Cat 3 Steve Markley
13 Juniors/Masters Omnium State Championship: Northshore Road Race Men Cat 3 Tyler Stearns
11 Juniors/Masters Omnium State Championship: Northshore Road Race Men Cat 3 Steve Markley
DNF Juniors/Masters Omnium State Championship: Northshore Road Race Men Cat 1-2 Lang Reynolds
DNF Juniors/Masters Omnium State Championship: Northshore Road Race Men Cat 1-2 Alan Adams
DNF Juniors/Masters Omnium State Championship: Northshore Road Race Men Cat 1-2 Adrian Hegyvary
DNF Juniors/Masters Omnium State Championship: Northshore Road Race Men Cat 1-2 Ian Terry
6 Juniors/Masters Omnium State Championship: Northshore Road Race Men Cat 1-2 Alan Schmitz
5 Juniors/Masters Omnium State Championship: Northshore Road Race Men Cat 1-2 Chris Parrish
84 Yakima Canyon State Individual TT Championships: Combined Combined Sally Fraser
87 Yakima Canyon State Individual TT Championships: Combined Combined Sean Matt
57 Yakima Canyon State Individual TT Championships: Combined Combined Colin Gibson
19 Yakima Canyon State Individual TT Championships: Combined Combined Lang Reynolds
13 Yakima Canyon State Individual TT Championships: Combined Combined Sam Johnson
1 Yakima Canyon State Individual TT Championships Women Cat 3 Sally Fraser
DNS Yakima Canyon State Individual TT Championships Men Cat 3 Steve Markley
7 Yakima Canyon State Individual TT Championships Men Cat 3 Sean Matt
10 Yakima Canyon State Individual TT Championships Men Cat 1-2 Colin Gibson
5 Yakima Canyon State Individual TT Championships Men Cat 1-2 Lang Reynolds
1 Yakima Canyon State Individual TT Championships Men Cat 1-2 Sam Johnson
1 Redmond Derby Days Criterium Women Cat 4 Jennifer Wheeler
1 Redmond Derby Days Criterium Women Cat 3 Tela Crane
14 Redmond Derby Days Criterium Women Cat 1-2 Beth Lyndon-Griffith
10 Redmond Derby Days Criterium Women Cat 1-2 Karen Claeys
1 Redmond Derby Days Criterium Women Cat 1-2 Kendi Thomas
5 Redmond Derby Days Criterium Master Men 40+ Brian Walburn
DNF Redmond Derby Days Criterium Men Cat 4-5 Dirk HOUGHTER
DNF Redmond Derby Days Criterium Men Cat 4-5 Carlo Cristiano
41 Redmond Derby Days Criterium Men Cat 4-5 Brian Marr
35 Redmond Derby Days Criterium Men Cat 4-5 Chris Johns
9 Redmond Derby Days Criterium Men Cat 4-5 Chad Richmond
1 Redmond Derby Days Criterium Men Cat 4-5 Andrew Erickson
47 Redmond Derby Days Criterium Men Cat 3 Joseph Wasikowski
37 Redmond Derby Days Criterium Men Cat 3 Alex Farnand
36 Redmond Derby Days Criterium Men Cat 3 Tyler Stearns
33 Redmond Derby Days Criterium Men Cat 3 Brian Walburn
24 Redmond Derby Days Criterium Men Cat 3 J.D. Fette
14 Redmond Derby Days Criterium Men Cat 3 Logan Owen
1 Redmond Derby Days Criterium Men Cat 3 Ryan Anthony Lent
DNF Redmond Derby Days Criterium Men Cat 1-2 Steve FISCHER
DNF Redmond Derby Days Criterium Men Cat 1-2 Joe Holmes
49 Redmond Derby Days Criterium Men Cat 1-2 Lang Reynolds
45 Redmond Derby Days Criterium Men Cat 1-2 Bing Knight
43 Redmond Derby Days Criterium Men Cat 1-2 Ian Terry
41 Redmond Derby Days Criterium Men Cat 1-2 Chris Parrish
29 Redmond Derby Days Criterium Men Cat 1-2 Christopher Wingfield
18 Redmond Derby Days Criterium Men Cat 1-2 Nick Clayville
5 Redmond Derby Days Criterium Men Cat 1-2 Aaron Johnson
4 Redmond Derby Days Criterium Men Cat 1-2 Ian Crane
3 Redmond Derby Days Criterium Men Cat 1-2 Benny Swedberg
1 Joe Matava Criterium Junior State Championships Women Cat 4 Jennifer Wheeler
15 Joe Matava Criterium Junior State Championships Women Cat 1-2-3 Julie Robertson Zivin
10 Joe Matava Criterium Junior State Championships Women Cat 1-2-3 Beth Lyndon-Griffith
7 Joe Matava Criterium Junior State Championships Women Cat 1-2-3 Jennifer Triplett
1 Joe Matava Criterium Junior State Championships Women Cat 1-2-3 Karen Claeys
20 Joe Matava Criterium Junior State Championships Master Men A-B Sean Matt
12 Joe Matava Criterium Junior State Championships Men Cat 4-5 Brian Marr
2 Joe Matava Criterium Junior State Championships Men Cat 4-5 Michael Prater
20 Joe Matava Criterium Junior State Championships Men Cat 3 Steve Markley
12 Joe Matava Criterium Junior State Championships Men Cat 3 Joseph Wasikowski
16 Joe Matava Criterium Junior State Championships Men Cat 1-2 Ian Crane
14 Joe Matava Criterium Junior State Championships Men Cat 1-2 Colin Gibson
5 Joe Matava Criterium Junior State Championships Men Cat 1-2 Jake McArthur
1 Four Mound Prairie Road Race/Masters-Juniors RR CHMP: Four Mound Prairie Road Race/Men 4-5 Men 4-5 Nathan Bannerman
DNF Four Mound Prairie Road Race/Masters-Juniors RR CHMP Master Men B Brian Walburn
3 Four Mound Prairie Road Race/Masters-Juniors RR CHMP Master Men B Keiichi Otani
13 Masters Criterium State Championships Master Men B Brian Walburn
5 Masters Criterium State Championships Master Men B Keiichi Otani
27 Boston Harbor Circuit Race State Championships Men Cat 4-5 Nathan Bannerman
29 Boston Harbor Circuit Race State Championships Men Cat 3 Alex Farnand
13 Boston Harbor Circuit Race State Championships Men Cat 3 Joseph Wasikowski
8 Boston Harbor Circuit Race State Championships Men Cat 3 Logan Owen
DNF Boston Harbor Circuit Race State Championships Men Cat 1-2 Joe Pettinger
19 Boston Harbor Circuit Race State Championships Men Cat 1-2 Christopher Wingfield
12 Boston Harbor Circuit Race State Championships Men Cat 1-2 Ian Crane
6 Boston Harbor Circuit Race State Championships Men Cat 1-2 Patrick Stanko
DNS Capitol Criterium Junior C Boys Logan Owen
1 Capitol Criterium Women Cat 4 Jennifer Wheeler
2 Capitol Criterium Women Cat 1-2 Kendi Thomas
11 Capitol Criterium Men Cat 4-5 Michael Prater
2 Capitol Criterium Men Cat 4-5 J.D. Fette
12 Capitol Criterium Men Cat 3 Logan Owen
8 Capitol Criterium Men Cat 3 Ryan Anthony Lent
DNF Capitol Criterium Men Cat 1-2 Joe Pettinger
21 Capitol Criterium Men Cat 1-2 Bing Knight
12 Capitol Criterium Men Cat 1-2 Patrick Stanko
9 Capitol Criterium Men Cat 1-2 Benny Swedberg
4 Capitol Criterium Men Cat 1-2 Ian Crane
22 Methow Valley Stage Race - Road Race Men 3 Keiichi Otani
19 Methow Valley Stage Race - Road Race Men 3 Sean Matt
5 Methow Valley Stage Race - Road Race Men 3 Alan Schmitz
15 Methow Valley Stage Race - Road Race Men Cat 1-2 Chris Parrish
11 Methow Valley Stage Race - Road Race Men Cat 1-2 Bing Knight
4 Methow Valley Stage Race - Road Race Men Cat 1-2 Adrian Hegyvary
23 Methow Valley Stage Race Men 3 Sean Matt
22 Methow Valley Stage Race Men 3 Keiichi Otani
2 Methow Valley Stage Race Men 3 Alan Schmitz
13 Methow Valley Stage Race Men Cat 1-2 Bing Knight
8 Methow Valley Stage Race Men Cat 1-2 Chris Parrish
1 Methow Valley Stage Race Men Cat 1-2 Adrian Hegyvary
24 Methow Valley Stage Race - Hillclimb Men 3 Sean Matt
13 Methow Valley Stage Race - Hillclimb Men 3 Keiichi Otani
4 Methow Valley Stage Race - Hillclimb Men 3 Alan Schmitz
11 Methow Valley Stage Race - Hillclimb Men Cat 1-2 Bing Knight
3 Methow Valley Stage Race - Hillclimb Men Cat 1-2 Adrian Hegyvary
2 Methow Valley Stage Race - Hillclimb Men Cat 1-2 Chris Parrish
DNS Methow Valley Stage Race - Time Trial Men Cat 3 Steve Markley
20 Methow Valley Stage Race - Time Trial Men Cat 3 Keiichi Otani
19 Methow Valley Stage Race - Time Trial Men Cat 3 Sean Matt
2 Methow Valley Stage Race - Time Trial Men Cat 3 Alan Schmitz
16 Methow Valley Stage Race - Time Trial Men Cat 1-2 Bing Knight
13 Methow Valley Stage Race - Time Trial Men Cat 1-2 Chris Parrish
1 Methow Valley Stage Race - Time Trial Men Cat 1-2 Adrian Hegyvary
3 Ravensdale-Cumberland Road Race Women Cat 3 Kathi McMahon
DNF Ravensdale-Cumberland Road Race Men Cat 5 Derek Edwards
5 Ravensdale-Cumberland Road Race Men Cat 5 Michael Van Dijken
22 Ravensdale-Cumberland Road Race Men Cat 3 Keiichi Otani
3 Ravensdale-Cumberland Road Race Men Cat 3 Ryan Anthony Lent
8 Ravensdale-Cumberland Road Race Men Cat 1-2 Lang Reynolds
4 Ravensdale-Cumberland Road Race Men Cat 1-2 Patrick Stanko
1 Second Ascent Criterium Women 4 Jennifer Wheeler
1 Second Ascent Criterium Women 1-2-3 Tela Crane
DNF Second Ascent Criterium Men 4-5 Derek Edwards
DNF Second Ascent Criterium Men 4-5 Michael Van Dijken
DNF Second Ascent Criterium Men 4-5 Sean Almeida
29 Second Ascent Criterium Men 4-5 Brian Marr
35 Second Ascent Criterium Men 3 Joseph Wasikowski
33 Second Ascent Criterium Men 3 Ryan Anthony Lent
27 Second Ascent Criterium Men 3
14 Second Ascent Criterium Men 3 Keiichi Otani
DNF Second Ascent Criterium Men Cat 1-2 Nick Clayville
DNF Second Ascent Criterium Men Cat 1-2 Ross Spero
DNF Second Ascent Criterium Men Cat 1-2 Joe Pettinger
DNF Second Ascent Criterium Men Cat 1-2 Christopher Daifuku
DNF Second Ascent Criterium Men Cat 1-2 Colin Gibson
46 Second Ascent Criterium Men Cat 1-2 Lang Reynolds
34 Second Ascent Criterium Men Cat 1-2 Sam Johnson
30 Second Ascent Criterium Men Cat 1-2 Ian Terry
29 Second Ascent Criterium Men Cat 1-2 Bing Knight
8 Second Ascent Criterium Men Cat 1-2 Cooper Lange
22 Mutual of Enumclaw Stage Race - Road Race Men 5 Ryan Tilley
21 Mutual of Enumclaw Stage Race - Road Race Men 5 Michael Van Dijken
DNF Mutual of Enumclaw Stage Race - Road Race Men 4 Nathan Bannerman
35 Mutual of Enumclaw Stage Race - Road Race Men 4 Michael Prater
28 Mutual of Enumclaw Stage Race - Road Race Men 4 J.D. Fette
DNF/DNS Mutual of Enumclaw Stage Race - Road Race Men 3 Alex Farnand
DNF/DNS Mutual of Enumclaw Stage Race - Road Race Men 3 Keiichi Otani
28 Mutual of Enumclaw Stage Race - Road Race Men 3 Joseph Wasikowski
25 Mutual of Enumclaw Stage Race - Road Race Men 3 Steve Markley
21 Mutual of Enumclaw Stage Race - Road Race Men 3 Colin Gibson
19 Mutual of Enumclaw Stage Race - Road Race Men 3 Logan Owen
12 Mutual of Enumclaw Stage Race - Road Race Men 3 Brian Walburn
8 Mutual of Enumclaw Stage Race - Road Race Men 3 Ryan Anthony Lent
DNF/DNS Mutual of Enumclaw Stage Race - Road Race Men 1-2 Ian Terry
DNF/DNS Mutual of Enumclaw Stage Race - Road Race Men 1-2 Alan Adams
DNF/DNS Mutual of Enumclaw Stage Race - Road Race Men 1-2 Ian Crane
DNF/DNS Mutual of Enumclaw Stage Race - Road Race Men 1-2 Bing Knight
DNF/DNS Mutual of Enumclaw Stage Race - Road Race Men 1-2 Christopher Wingfield
DNF/DNS Mutual of Enumclaw Stage Race - Road Race Men 1-2 Steve Fisher
DNF/DNS Mutual of Enumclaw Stage Race - Road Race Men 1-2 Chris Daifuku
DNF/DNS Mutual of Enumclaw Stage Race - Road Race Men 1-2 Benny Swedberg
DNF/DNS Mutual of Enumclaw Stage Race - Road Race Men 1-2 Sam Johnson
28 Mutual of Enumclaw Stage Race - Road Race Men 1-2 Greg Miller
23 Mutual of Enumclaw Stage Race - Road Race Men 1-2 Patrick Stanko
348 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial: Combined Combined Ryan Tilley
265 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial: Combined Combined Michael Van Dijken
235 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial: Combined Combined Michael Prater
194 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial: Combined Combined Nathan Bannerman
145 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial: Combined Combined J.D. Fette
274 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial: Combined Combined Alex Farnand
255 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial: Combined Combined Keiichi Otani
199 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial: Combined Combined Logan Owen
176 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial: Combined Combined Joseph Wasikowski
153 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial: Combined Combined Ryan Anthony Lent
136 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial: Combined Combined Brian Walburn
54 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial: Combined Combined Steve Markley
27 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial: Combined Combined Colin Gibson
378 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial: Combined Combined Greg Miller
158 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial: Combined Combined Ian Terry
110 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial: Combined Combined Benny Swedberg
108 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial: Combined Combined Alan Adams
101 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial: Combined Combined Steve Fisher
97 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial: Combined Combined Christopher Wingfield
86 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial: Combined Combined Ian Crane
59 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial: Combined Combined Bing Knight
35 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial: Combined Combined Chris Daifuku
16 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial: Combined Combined Patrick Stanko
3 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial: Combined Combined Sam Johnson
30 Mutual of Enumclaw Stage Race - Criterium Men 5 Michael Van Dijken
24 Mutual of Enumclaw Stage Race - Criterium Men 5 Ryan Tilley
41 Mutual of Enumclaw Stage Race - Criterium Men 4 Michael Prater
40 Mutual of Enumclaw Stage Race - Criterium Men 4 Nathan Bannerman
37 Mutual of Enumclaw Stage Race - Criterium Men 4 J.D. Fette
55 Mutual of Enumclaw Stage Race - Criterium Men 3 Logan Owen
47 Mutual of Enumclaw Stage Race - Criterium Men 3 Alex Farnand
40 Mutual of Enumclaw Stage Race - Criterium Men 3 Steve Markley
10 Mutual of Enumclaw Stage Race - Criterium Men 3 Keiichi Otani
8 Mutual of Enumclaw Stage Race - Criterium Men 3 Joseph Wasikowski
4 Mutual of Enumclaw Stage Race - Criterium Men 3 Brian Walburn
3 Mutual of Enumclaw Stage Race - Criterium Men 3 Ryan Anthony Lent
1 Mutual of Enumclaw Stage Race - Criterium Men 3 Colin Gibson
77 Mutual of Enumclaw Stage Race - Criterium Men 1-2 Bing Knight
75 Mutual of Enumclaw Stage Race - Criterium Men 1-2 Alan Adams
63 Mutual of Enumclaw Stage Race - Criterium Men 1-2 Ian Crane
62 Mutual of Enumclaw Stage Race - Criterium Men 1-2 Ian Terry
52 Mutual of Enumclaw Stage Race - Criterium Men 1-2 Greg Miller
40 Mutual of Enumclaw Stage Race - Criterium Men 1-2 Christopher Wingfield
34 Mutual of Enumclaw Stage Race - Criterium Men 1-2 Steve Fisher
30 Mutual of Enumclaw Stage Race - Criterium Men 1-2 Chris Daifuku
24 Mutual of Enumclaw Stage Race - Criterium Men 1-2 Benny Swedberg
17 Mutual of Enumclaw Stage Race - Criterium Men 1-2 Sam Johnson
15 Mutual of Enumclaw Stage Race - Criterium Men 1-2 Patrick Stanko
21 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial Men 5 Ryan Tilley
10 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial Men 5 Michael Van Dijken
29 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial Men 4 Michael Prater
18 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial Men 4 Nathan Bannerman
9 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial Men 4 J.D. Fette
55 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial Men 3 Alex Farnand
53 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial Men 3 Keiichi Otani
45 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial Men 3 Logan Owen
40 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial Men 3 Joseph Wasikowski
34 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial Men 3 Ryan Anthony Lent
24 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial Men 3 Brian Walburn
5 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial Men 3 Steve Markley
1 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial Men 3 Colin Gibson
77 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial Men 1-2 Greg Miller
65 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial Men 1-2 Ian Terry
56 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial Men 1-2 Benny Swedberg
55 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial Men 1-2 Alan Adams
53 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial Men 1-2 Steve Fisher
51 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial Men 1-2 Christopher Wingfield
48 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial Men 1-2 Ian Crane
42 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial Men 1-2 Bing Knight
32 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial Men 1-2 Chris Daifuku
15 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial Men 1-2 Patrick Stanko
3 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial Men 1-2 Sam Johnson
26 Mutual of Enumclaw Stage Race Men 5 Ryan Tilley
20 Mutual of Enumclaw Stage Race Men 5 Michael Van Dijken
DNS/DNF Mutual of Enumclaw Stage Race Men 4 Nathan Bannerman
37 Mutual of Enumclaw Stage Race Men 4 Michael Prater
18 Mutual of Enumclaw Stage Race Men 4 J.D. Fette
DNF/DNS Mutual of Enumclaw Stage Race Men 3 Alex Farnand
DNF/DNS Mutual of Enumclaw Stage Race Men 3 Keiichi Otani
30 Mutual of Enumclaw Stage Race Men 3 Logan Owen
20 Mutual of Enumclaw Stage Race Men 3 Steve Markley
17 Mutual of Enumclaw Stage Race Men 3 Joseph Wasikowski
7 Mutual of Enumclaw Stage Race Men 3 Brian Walburn
4 Mutual of Enumclaw Stage Race Men 3 Ryan Anthony Lent
1 Mutual of Enumclaw Stage Race Men 3 Colin Gibson
DNF/DNS Mutual of Enumclaw Stage Race Men 1-2 Ian Terry
DNF/DNS Mutual of Enumclaw Stage Race Men 1-2 Alan Adams
DNF/DNS Mutual of Enumclaw Stage Race Men 1-2 Ian Crane
DNF/DNS Mutual of Enumclaw Stage Race Men 1-2 Bing Knight
DNF/DNS Mutual of Enumclaw Stage Race Men 1-2 Christopher Wingfield
DNF/DNS Mutual of Enumclaw Stage Race Men 1-2 Steve Fisher
DNF/DNS Mutual of Enumclaw Stage Race Men 1-2 Chris Daifuku
DNF/DNS Mutual of Enumclaw Stage Race Men 1-2 Benny Swedberg
DNF/DNS Mutual of Enumclaw Stage Race Men 1-2 Sam Johnson
37 Mutual of Enumclaw Stage Race Men 1-2 Greg Miller
21 Mutual of Enumclaw Stage Race Men 1-2 Patrick Stanko
27 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Road Race Women Cat 1-2 Kendi Thomas
15 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Road Race Women Cat 1-2 Julie Robertson Zivin
9 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Road Race Women Cat 1-2 Karen Claeys
1 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Road Race Men Cat 5 Nathan Bannerman
4 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Road Race Men Cat 4 J.D. Fette
24 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Road Race Men Cat 3 Keiichi Otani
11 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Road Race Men Cat 3 Steve Markley
43 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Road Race Men Cat 1-2 Chris Parrish
32 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Road Race Men Cat 1-2 Jake McArthur
7 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Road Race Men Cat 1-2 Lang Reynolds
253 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Race Time Trial: Combined Combined Kendi Thomas
221 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Race Time Trial: Combined Combined Karen Claeys
190 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Race Time Trial: Combined Combined Julie Robertson Zivin
97 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Race Time Trial: Combined Combined Nathan Bannerman
147 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Race Time Trial: Combined Combined J.D. Fette
240 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Race Time Trial: Combined Combined Brian Walburn
192 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Race Time Trial: Combined Combined Keiichi Otani
154 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Race Time Trial: Combined Combined Logan Owen
74 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Race Time Trial: Combined Combined Alan Adams
53 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Race Time Trial: Combined Combined Christopher Daifuku
52 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Race Time Trial: Combined Combined Christopher Wingfield
39 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Race Time Trial: Combined Combined Patrick Stanko
33 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Race Time Trial: Combined Combined Lang Reynolds
22 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Race Time Trial: Combined Combined Nick Clayville
26 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Race Time Trial Women Cat 1-2 Kendi Thomas
22 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Race Time Trial Women Cat 1-2 Karen Claeys
16 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Race Time Trial Women Cat 1-2 Julie Robertson Zivin
1 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Race Time Trial Men Cat 5 Nathan Bannerman
14 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Race Time Trial Men Cat 4 J.D. Fette
38 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Race Time Trial Men Cat 3 Brian Walburn
35 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Race Time Trial Men Cat 3 Keiichi Otani
31 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Race Time Trial Men Cat 3 Logan Owen
40 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Race Time Trial Men Cat 1-2 Alan Adams
36 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Race Time Trial Men Cat 1-2 Christopher Daifuku
35 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Race Time Trial Men Cat 1-2 Christopher Wingfield
28 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Race Time Trial Men Cat 1-2 Patrick Stanko
24 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Race Time Trial Men Cat 1-2 Lang Reynolds
14 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Race Time Trial Men Cat 1-2 Nick Clayville
19 Wenatchee Omnium Senior State Championships Women Cat 1-2 Julie Robertson Zivin
17 Wenatchee Omnium Senior State Championships Women Cat 1-2 Kendi Thomas
12 Wenatchee Omnium Senior State Championships Women Cat 1-2 Karen Claeys
1 Wenatchee Omnium Senior State Championships Men Cat 5 Nathan Bannerman
2 Wenatchee Omnium Senior State Championships Men Cat 4 J.D. Fette
15 Wenatchee Omnium Senior State Championships Men Cat 3 Keiichi Otani
12 Wenatchee Omnium Senior State Championships Men Cat 1-2 Lang Reynolds
23 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Criterium Women Cat 1-2 Julie Robertson Zivin
18 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Criterium Women Cat 1-2 Karen Claeys
9 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Criterium Women Cat 1-2 Kendi Thomas
1 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Criterium Men Cat 5 Nathan Bannerman
1 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Criterium Men Cat 4 J.D. Fette
16 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Criterium Men Cat 3 Logan Owen
10 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Criterium Men Cat 3 Brian Walburn
8 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Criterium Men Cat 3 Keiichi Otani
32 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Criterium Men Cat 1-2 Lang Reynolds
27 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Criterium Men Cat 1-2 Jake McArthur
23 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Criterium Men Cat 1-2 Nick Clayville
11 Joe Bar Cycling/Native Planet Road Race Women Cat 3 Cameron Byerley
2 Joe Bar Cycling/Native Planet Road Race Women Cat 1-2 Kelly Woznicki
31 Joe Bar Cycling/Native Planet Road Race Men Cat 5 Michael Van Dijken
30 Joe Bar Cycling/Native Planet Road Race Men Cat 5 Ryan Tilley
13 Joe Bar Cycling/Native Planet Road Race Men Cat 5 Derek Edwards
DNF Joe Bar Cycling/Native Planet Road Race Men Cat 4 Carlo Cristiano
24 Joe Bar Cycling/Native Planet Road Race Men Cat 4 Michael Robertson
DNF Joe Bar Cycling/Native Planet Road Race Men Cat 3 Brooks Werner
39 Joe Bar Cycling/Native Planet Road Race Men Cat 3 Keiichi Otani
34 Joe Bar Cycling/Native Planet Road Race Men Cat 3 Logan Owen
16 Joe Bar Cycling/Native Planet Road Race Men Cat 3 Steve Markley
6 Joe Bar Cycling/Native Planet Road Race Men Cat 3 Ryan Anthony Lent
5 Joe Bar Cycling/Native Planet Road Race Men Cat 3 Ian Terry
3 Joe Bar Cycling/Native Planet Road Race Men Cat 3 Alan Schmitz
46 Joe Bar Cycling/Native Planet Road Race Men Cat 1-2 Joe Pettinger
42 Joe Bar Cycling/Native Planet Road Race Men Cat 1-2 Joe Holmes
41 Joe Bar Cycling/Native Planet Road Race Men Cat 1-2 Aaron Johnson
33 Joe Bar Cycling/Native Planet Road Race Men Cat 1-2 Chris Parrish
13 Joe Bar Cycling/Native Planet Road Race Men Cat 1-2 Bing Knight
5 Joe Bar Cycling/Native Planet Road Race Men Cat 1-2 Patrick Stanko
1 Longbranch Road Race Women Cat 3 Kathi McMahon
6 Longbranch Road Race Women Cat 1-2 Julie Robertson Zivin
5 Longbranch Road Race Women Cat 1-2 Kelly Woznicki
5 Longbranch Road Race Men Cat 5 Nathan Bannerman
DNF Longbranch Road Race Men Cat 4 Brian Marr
6 Longbranch Road Race Men Cat 4 J.D. Fette
DNF Longbranch Road Race Men Cat 3 Steve Markley
23 Longbranch Road Race Men Cat 3 Keiichi Otani
13 Longbranch Road Race Men Cat 3 Ryan Anthony Lent
7 Longbranch Road Race Men Cat 3 Brian Walburn
5 Longbranch Road Race Men Cat 3 Logan Owen
DNF Longbranch Road Race Men Cat 1-2 Christopher Daifuku
DNF Longbranch Road Race Men Cat 1-2 Christopher Wingfield
27 Longbranch Road Race Men Cat 1-2 Jordan Campbell
26 Longbranch Road Race Men Cat 1-2 Ross Spero
22 Longbranch Road Race Men Cat 1-2 Joe Holmes
20 Longbranch Road Race Men Cat 1-2 Nick Clayville
14 Longbranch Road Race Men Cat 1-2 Patrick Stanko
5 Glenwood Road Race Senior State Championships Women Cat 3 Kathi McMahon
2 Glenwood Road Race Senior State Championships Women Cat 3 Tela Crane
8 Glenwood Road Race Senior State Championships Women Cat 1-2 Karen Claeys
7 Glenwood Road Race Senior State Championships Women Cat 1-2 Kelly Woznicki
6 Glenwood Road Race Senior State Championships Women Cat 1-2 Julie Robertson Zivin
DNF Glenwood Road Race Senior State Championships Men Cat 5 Nathan Bannerman
DNF Glenwood Road Race Senior State Championships Men Cat 5 Michael Van Dijken
DNF Glenwood Road Race Senior State Championships Men Cat 5 Dirk Houghton
20 Glenwood Road Race Senior State Championships Men Cat 5 Derek Edwards
DNF Glenwood Road Race Senior State Championships Men Cat 3 Brian Walburn
DNF Glenwood Road Race Senior State Championships Men Cat 3 Alex Farnand
66 Glenwood Road Race Senior State Championships Men Cat 3 Steve Markley
21 Glenwood Road Race Senior State Championships Men Cat 3 Keiichi Otani
10 Glenwood Road Race Senior State Championships Men Cat 3 Ryan Anthony Lent
7 Glenwood Road Race Senior State Championships Men Cat 3 Ian Terry
5 Glenwood Road Race Senior State Championships Men Cat 3 Logan Owen
DNF Glenwood Road Race Senior State Championships Men Cat 1-2 Christopher Daifuku
DNF Glenwood Road Race Senior State Championships Men Cat 1-2 Patrick Stanko
DNF Glenwood Road Race Senior State Championships Men Cat 1-2 Joe Holmes
DNF Glenwood Road Race Senior State Championships Men Cat 1-2 Christopher Wingfield
15 Glenwood Road Race Senior State Championships Men Cat 1-2 Nick Clayville
6 Glenwood Road Race Senior State Championships Men Cat 1-2 Ross Spero
4 Vance Creek Road Race Women Cat 1-2 Julie Robertson Zivin
3 Vance Creek Road Race Women Cat 1-2 Karen Claeys
2 Vance Creek Road Race Women Cat 1-2 Kelly Woznicki
34 Vance Creek Road Race Men Cat 5 Ryan Tilley
16 Vance Creek Road Race Men Cat 5 Michael Van Dijken
26 Vance Creek Road Race Men Cat 4 J.D. Fette
33 Vance Creek Road Race Men Cat 3 Ryan Anthony Lent
25 Vance Creek Road Race Men Cat 3 Ian Terry
14 Vance Creek Road Race Men Cat 3 Brian Walburn
DNF Vance Creek Road Race Men Cat 1-2 Nicholas Weighall
DNF Vance Creek Road Race Men Cat 1-2 Christopher Daifuku
28 Vance Creek Road Race Men Cat 1-2 Joe Holmes
15 Vance Creek Road Race Men Cat 1-2 Christopher Wingfield
2 Vance Creek Road Race Men Cat 1-2 Patrick Stanko
72 Green Valley TT: Combined Combined Kelly Woznicki
111 Green Valley TT: Combined Combined Alden Kroll
56 Green Valley TT: Combined Combined Sean Matt
41 Green Valley TT: Combined Combined Joseph Wasikowski
27 Green Valley TT: Combined Combined Brian Walburn
24 Green Valley TT: Combined Combined Alan Klug
8 Green Valley TT: Combined Combined Christopher Wingfield
8 Green Valley TT Women Cat 1-2-3 Kelly Woznicki
DNS Green Valley TT Master Men David Wilson
30 Green Valley TT Men Cat 4-5 Alden Kroll
17 Green Valley TT Men Cat 3 Sean Matt
15 Green Valley TT Men Cat 3 Joseph Wasikowski
8 Green Valley TT Men Cat 3 Brian Walburn
6 Green Valley TT Men Cat 3 Alan Klug
3 Green Valley TT Men Cat 1-2 Christopher Wingfield
38 Tour of Walla Walla - Waitsburg Road Race Women Cat 3 Tonia Schmidt
1 Tour of Walla Walla - Waitsburg Road Race Men Cat 5 Nathan Bannerman
DNF Tour of Walla Walla - Waitsburg Road Race Men 3 Alex Farnand
72 Tour of Walla Walla - Waitsburg Road Race Men 3 Joseph Wasikowski
71 Tour of Walla Walla - Waitsburg Road Race Men 3 Steve Markley
66 Tour of Walla Walla - Waitsburg Road Race Men 3 Logan Owen
51 Tour of Walla Walla - Waitsburg Road Race Men 3 Brian Walburn
43 Tour of Walla Walla - Waitsburg Road Race Men 3 Keiichi Otani
12 Tour of Walla Walla - Waitsburg Road Race Men 3 Alan Schmitz
DNF Tour of Walla Walla - Waitsburg Road Race Men Cat 1-2 Ross Spero
DNF Tour of Walla Walla - Waitsburg Road Race Men Cat 1-2 Chris Daifuku
DNF Tour of Walla Walla - Waitsburg Road Race Men Cat 1-2 Alan Adams
76 Tour of Walla Walla - Waitsburg Road Race Men Cat 1-2 Christopher Wingfield
57 Tour of Walla Walla - Waitsburg Road Race Men Cat 1-2 Lang Reynolds
14 Tour of Walla Walla - Waitsburg Road Race Men Cat 1-2 Nick Clayville
12 Tour of Walla Walla - Waitsburg Road Race Men Cat 1-2 Sam Johnson
3 Tour of Walla Walla - Waitsburg Road Race Men Cat 1-2 Adrian Hegyvary
454 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial: Combined Combined Tonia Schmidt
102 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial: Combined Combined Nathan Bannerman
300 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial: Combined Combined Keiichi Otani
253 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial: Combined Combined Alex Farnand
183 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial: Combined Combined Brian Walburn
174 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial: Combined Combined Joseph Wasikowski
156 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial: Combined Combined Logan Owen
123 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial: Combined Combined Steve Markley
77 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial: Combined Combined Alan Schmitz
480 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial: Combined Combined Chris Daifuku
479 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial: Combined Combined Ross Spero
365 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial: Combined Combined Christopher Wingfield
99 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial: Combined Combined Alan Adams
49 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial: Combined Combined Lang Reynolds
5 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial: Combined Combined Sam Johnson
3 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial: Combined Combined Nick Clayville
2 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial: Combined Combined Adrian Hegyvary
43 Tour of Walla Walla - Tourism WW Criterium Women Cat 3 Tonia Schmidt
8 Tour of Walla Walla - Tourism WW Criterium Men Cat 5 Nathan Bannerman
87 Tour of Walla Walla - Tourism WW Criterium Men Cat 3 Alex Farnand
67 Tour of Walla Walla - Tourism WW Criterium Men Cat 3 Steve Markley
46 Tour of Walla Walla - Tourism WW Criterium Men Cat 3 Alan Schmitz
36 Tour of Walla Walla - Tourism WW Criterium Men Cat 3 Joseph Wasikowski
18 Tour of Walla Walla - Tourism WW Criterium Men Cat 3 Keiichi Otani
14 Tour of Walla Walla - Tourism WW Criterium Men Cat 3 Brian Walburn
4 Tour of Walla Walla - Tourism WW Criterium Men Cat 3 Logan Owen
102 Tour of Walla Walla - Tourism WW Criterium Men Cat 1-2 Alan Adams
53 Tour of Walla Walla - Tourism WW Criterium Men Cat 1-2 Lang Reynolds
52 Tour of Walla Walla - Tourism WW Criterium Men Cat 1-2 Christopher Wingfield
43 Tour of Walla Walla - Tourism WW Criterium Men Cat 1-2 Chris Daifuku
33 Tour of Walla Walla - Tourism WW Criterium Men Cat 1-2 Sam Johnson
13 Tour of Walla Walla - Tourism WW Criterium Men Cat 1-2 Ross Spero
9 Tour of Walla Walla - Tourism WW Criterium Men Cat 1-2 Adrian Hegyvary
8 Tour of Walla Walla - Tourism WW Criterium Men Cat 1-2 Nick Clayville
44 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial Women Cat 3 Tonia Schmidt
DNS Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial Women Cat 1-2 Kelly Woznicki
1 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial Men Cat 5 Nathan Bannerman
89 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial Men Cat 3 Keiichi Otani
82 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial Men Cat 3 Alex Farnand
63 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial Men Cat 3 Brian Walburn
57 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial Men Cat 3 Joseph Wasikowski
51 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial Men Cat 3 Logan Owen
32 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial Men Cat 3 Steve Markley
11 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial Men Cat 3 Alan Schmitz
109 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial Men Cat 1-2 Chris Daifuku
108 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial Men Cat 1-2 Ross Spero
101 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial Men Cat 1-2 Christopher Wingfield
70 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial Men Cat 1-2 Alan Adams
45 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial Men Cat 1-2 Lang Reynolds
5 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial Men Cat 1-2 Sam Johnson
3 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial Men Cat 1-2 Nick Clayville
2 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial Men Cat 1-2 Adrian Hegyvary
38 Tour of Walla Walla Women Cat 3 Tonia Schmidt
1 Tour of Walla Walla Men Cat 5 Nathan Bannerman
69 Tour of Walla Walla Men Cat 3 Joseph Wasikowski
56 Tour of Walla Walla Men Cat 3 Brian Walburn
55 Tour of Walla Walla Men Cat 3 Steve Markley
46 Tour of Walla Walla Men Cat 3 Keiichi Otani
42 Tour of Walla Walla Men Cat 3 Logan Owen
8 Tour of Walla Walla Men Cat 3 Alan Schmitz
73 Tour of Walla Walla Men Cat 1-2 Christopher Wingfield
45 Tour of Walla Walla Men Cat 1-2 Lang Reynolds
4 Tour of Walla Walla Men Cat 1-2 Sam Johnson
3 Tour of Walla Walla Men Cat 1-2 Nick Clayville
2 Tour of Walla Walla Men Cat 1-2 Adrian Hegyvary
92 Tour of Walla Walla - Kellogg Hollow Road Race Men Cat 3 Alex Farnand
75 Tour of Walla Walla - Kellogg Hollow Road Race Men Cat 3 Brian Walburn
57 Tour of Walla Walla - Kellogg Hollow Road Race Men Cat 3 Keiichi Otani
51 Tour of Walla Walla - Kellogg Hollow Road Race Men Cat 3 Joseph Wasikowski
48 Tour of Walla Walla - Kellogg Hollow Road Race Men Cat 3 Steve Markley
17 Tour of Walla Walla - Kellogg Hollow Road Race Men Cat 3 Alan Schmitz
12 Tour of Walla Walla - Kellogg Hollow Road Race Men Cat 3 Logan Owen
94 Tour of Walla Walla - Kellogg Hollow Road Race Men Cat 1-2 Chris Daifuku
92 Tour of Walla Walla - Kellogg Hollow Road Race Men Cat 1-2 Ross Spero
82 Tour of Walla Walla - Kellogg Hollow Road Race Men Cat 1-2 Alan Adams
67 Tour of Walla Walla - Kellogg Hollow Road Race Men Cat 1-2 Christopher Wingfield
49 Tour of Walla Walla - Kellogg Hollow Road Race Men Cat 1-2 Lang Reynolds
27 Tour of Walla Walla - Kellogg Hollow Road Race Men Cat 1-2 Sam Johnson
26 Tour of Walla Walla - Kellogg Hollow Road Race Men Cat 1-2 Adrian Hegyvary
15 Tour of Walla Walla - Kellogg Hollow Road Race Men Cat 1-2 Nick Clayville
1 Brad Lewis Memorial Criterium Junior Men C Logan Owen
1 Brad Lewis Memorial Criterium Junior Men A Benny Swedberg
DNF Brad Lewis Memorial Criterium Women Cat 1-2 Jennifer Triplett
4 Brad Lewis Memorial Criterium Women Cat 1-2 Tela Crane
10 Brad Lewis Memorial Criterium Men Cat 4 Sean Almeida
4 Brad Lewis Memorial Criterium Men Cat 4 J.D. Fette
10 Brad Lewis Memorial Criterium Men Cat 3 Logan Owen
8 Brad Lewis Memorial Criterium Men Cat 3 Joseph Wasikowski
1 Brad Lewis Memorial Criterium Men Cat 3 Ian Crane
DNF Brad Lewis Memorial Criterium Men Cat 1-2 Benny Swedberg
DNF Brad Lewis Memorial Criterium Men Cat 1-2 Ross Spero
17 Brad Lewis Memorial Criterium Men Cat 1-2 Aaron Johnson
16 Brad Lewis Memorial Criterium Men Cat 1-2 Cooper Lange
15 Brad Lewis Memorial Criterium Men Cat 1-2 Lang Reynolds
12 Brad Lewis Memorial Criterium Men Cat 1-2 Steve Fisher
2 Brad Lewis Memorial Criterium Men Cat 1-2 Adrian Hegyvary
1 Brad Lewis Memorial Criterium Men Cat 1-2 Sam Johnson
1 Volunteer Park Criterium Junior C Logan Owen
27 Volunteer Park Criterium Women Cat 1-2-3 Karen Claeys
8 Volunteer Park Criterium Women Cat 1-2-3 Jennifer Triplett
7 Volunteer Park Criterium Women Cat 1-2-3 Julie Robertson Zivin
DNF Volunteer Park Criterium Master A-B Brian Walburn
20 Volunteer Park Criterium Master A-B Sean Matt
DNF Volunteer Park Criterium Men Cat 4-5 Michael Von Dijken
DNF Volunteer Park Criterium Men Cat 4-5 Peter Stocker
DNF Volunteer Park Criterium Men Cat 4-5 Brian Marr
DNF Volunteer Park Criterium Men Cat 4-5 Michael Prater
DNF Volunteer Park Criterium Men Cat 4-5 Ryan Tilley
31 Volunteer Park Criterium Men Cat 4-5 Michael Robertson
3 Volunteer Park Criterium Men Cat 4-5 J.D. Fette
DNF Volunteer Park Criterium Men Cat 3 Brian Peithman
DNF Volunteer Park Criterium Men Cat 3 Alex Farnand
57 Volunteer Park Criterium Men Cat 3 Ryan Anthony Lent
53 Volunteer Park Criterium Men Cat 3 Alan Schmitz
44 Volunteer Park Criterium Men Cat 3 Joseph Wasikowski
40 Volunteer Park Criterium Men Cat 3 Brian Walburn
26 Volunteer Park Criterium Men Cat 3 Keiichi Otani
20 Volunteer Park Criterium Men Cat 3 Steve Markley
4 Volunteer Park Criterium Men Cat 3 Ian Terry
1 Volunteer Park Criterium Men Cat 3 Ian Crane
DNF Volunteer Park Criterium Men Cat 1-2 Joe Holmes
DNF Volunteer Park Criterium Men Cat 1-2 Lang Reynolds
DNF Volunteer Park Criterium Men Cat 1-2 Cooper Lange
54 Volunteer Park Criterium Men Cat 1-2 Joe Pettinger
50 Volunteer Park Criterium Men Cat 1-2 Alan Adams
48 Volunteer Park Criterium Men Cat 1-2 Aaron Johnson
47 Volunteer Park Criterium Men Cat 1-2 Nick Clayville
39 Volunteer Park Criterium Men Cat 1-2 Sam Johnson
35 Volunteer Park Criterium Men Cat 1-2 Steve Fisher
30 Volunteer Park Criterium Men Cat 1-2 Christopher Wingfield
25 Volunteer Park Criterium Men Cat 1-2 Benny Swedberg
18 Volunteer Park Criterium Men Cat 1-2 Patrick Stanko
15 Volunteer Park Criterium Men Cat 1-2 Jordan Campbell
14 Volunteer Park Criterium Men Cat 1-2 Ross Spero
1 Volunteer Park Criterium Men Cat 1-2 Adrian Hegyvary
16 Frozen Flatlands Omnium: Frozen Flatlands Circuit Race Men Cat 4-5 Nathan Bannerman
12 Frozen Flatlands Omnium: Frozen Flatlands Circuit Race Men Cat 3 Steve Markley
5 Frozen Flatlands Omnium: Frozen Flatlands Circuit Race Men Cat 3 Logan Owen
DNS Frozen Flatlands Omnium: Frozen Flatlands Circuit Race Men Cat 1-2 Jake McArthur
18 Frozen Flatlands Omnium: Frozen Flatlands Circuit Race Men Cat 1-2 Alan Adams
6 Frozen Flatlands Omnium: Frozen Flatlands Circuit Race Men Cat 1-2 Christopher Wingfield
2 Frozen Flatlands Omnium: Frozen Flatlands Circuit Race Men Cat 1-2 Ross Spero
44 Frozen Flatlands Omnium: Frozen Flatlands TT: Combined Combined Nathan Bannerman
46 Frozen Flatlands Omnium: Frozen Flatlands TT: Combined Combined Logan Owen
7 Frozen Flatlands Omnium: Frozen Flatlands TT: Combined Combined Steve Markley
62 Frozen Flatlands Omnium: Frozen Flatlands TT: Combined Combined Christopher Wingfield
53 Frozen Flatlands Omnium: Frozen Flatlands TT: Combined Combined Ross Spero
14 Frozen Flatlands Omnium: Frozen Flatlands TT: Combined Combined Alan Adams
7 Frozen Flatlands Omnium: Frozen Flatlands TT Men Cat 4-5 Nathan Bannerman
17 Frozen Flatlands Omnium: Frozen Flatlands TT Men Cat 3 Logan Owen
2 Frozen Flatlands Omnium: Frozen Flatlands TT Men Cat 3 Steve Markley
DNS Frozen Flatlands Omnium: Frozen Flatlands TT Men Cat 1-2 Jake McArthur
20 Frozen Flatlands Omnium: Frozen Flatlands TT Men Cat 1-2 Christopher Wingfield
17 Frozen Flatlands Omnium: Frozen Flatlands TT Men Cat 1-2 Ross Spero
9 Frozen Flatlands Omnium: Frozen Flatlands TT Men Cat 1-2 Alan Adams
10 Frozen Flatlands Omnium: Frozen Flatlands Road Race Men Cat 4-5 Nathan Bannerman
6 Frozen Flatlands Omnium: Frozen Flatlands Road Race Men Cat 3 Steve Markley
5 Frozen Flatlands Omnium: Frozen Flatlands Road Race Men Cat 3 Logan Owen
DNS Frozen Flatlands Omnium: Frozen Flatlands Road Race Men Cat 1-2 Jake McArthur
16 Frozen Flatlands Omnium: Frozen Flatlands Road Race Men Cat 1-2 Alan Adams
8 Frozen Flatlands Omnium: Frozen Flatlands Road Race Men Cat 1-2 Ross Spero
7 Frozen Flatlands Omnium: Frozen Flatlands Road Race Men Cat 1-2 Christopher Wingfield
2 Independence Valley Road Race Women Cat Pro 1-2 Kelly Woznicki
21 Independence Valley Road Race Men Cat 5 Ryan Tilley
DNF Independence Valley Road Race Men Cat 4 J.D. Fette
DNF Independence Valley Road Race Men Cat 3 Ernie Powers
13 Independence Valley Road Race Men Cat 3 Steve Markley
10 Independence Valley Road Race Men Cat 3 Alan Schmitz
7 Independence Valley Road Race Men Cat 3 Keiichi Otani
DNF Independence Valley Road Race Men Cat 1-2 Nick Clayville
DNF Independence Valley Road Race Men Cat 1-2 Christopher Wingfield
DNF Independence Valley Road Race Men Cat 1-2 Burgess Gow
DNF Independence Valley Road Race Men Cat 1-2 Lang Reynolds
DNF Independence Valley Road Race Men Cat 1-2 Aaron Johnson
DNF Independence Valley Road Race Men Cat 1-2 Sam Johnson
DNF Independence Valley Road Race Men Cat 1-2 Cooper Lange
DNF Independence Valley Road Race Men Cat 1-2 Alan Adams
DNF Independence Valley Road Race Men Cat 1-2 Christopher Daifuku
15 Independence Valley Road Race Men Cat 1-2 Adrian Hegyvary
9 Independence Valley Road Race Men Cat 1-2 Patrick Stanko
7 Independence Valley Road Race Men Cat 1-2 Chris Parrish
5 WWU Northshore Circuit Race Men Cat 4-5 Nathan Bannerman
DNF Tour de Dung Road Race #2 Women Pro-1-2-3 Tonia Schmidt
DNF Tour de Dung Road Race #2 Women Pro-1-2-3 Kelly Woznicki
33 Tour de Dung Road Race #2 Women Pro-1-2-3 Karen Claeys
16 Tour de Dung Road Race #2 Women Pro-1-2-3 Julie Robertson Zivin
5 Tour de Dung Road Race #2 Women Pro-1-2-3 Kathi McMahon
26 Tour de Dung Road Race #2 Men Cat 4 Peter Stocker
25 Tour de Dung Road Race #2 Men Cat 4 Brian Marr
20 Tour de Dung Road Race #2 Men Cat 4 Michael Prater
38 Tour de Dung Road Race #2 Men Cat 3 Steve Markley
32 Tour de Dung Road Race #2 Men Cat 3 Joseph Wasikowski
20 Tour de Dung Road Race #2 Men Cat 3 Alan Schmitz
16 Tour de Dung Road Race #2 Men Cat 3 Keiichi Otani
52 Tour de Dung Road Race #2 Men Cat 1-2 Lang Reynolds
51 Tour de Dung Road Race #2 Men Cat 1-2 Joe Holmes
50 Tour de Dung Road Race #2 Men Cat 1-2 Alan Adams
49 Tour de Dung Road Race #2 Men Cat 1-2 Christopher Daifuku
37 Tour de Dung Road Race #2 Men Cat 1-2 Sam Johnson
36 Tour de Dung Road Race #2 Men Cat 1-2 Aaron Johnson
32 Tour de Dung Road Race #2 Men Cat 1-2 Chris Parrish
11 Tour de Dung Road Race #2 Men Cat 1-2 Ross Spero
8 Tour de Dung Road Race #2 Men Cat 1-2 Cooper Lange
1 Tour de Dung Road Race #2 Men Cat 1-2 Patrick Stanko
DNF Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #3 Men Cat 5 David Wilson
26 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #3 Men Cat 5 Carlo Cristiano
33 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #3 Men Cat 4 Michael Prater
19 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #3 Men Cat 4 Sean Almeida
17 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #3 Men Cat 4 J.D. Fette
27 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #3 Women Cat 3 Tela Crane
25 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #3 Women Cat 3 Tonia Schmidt
8 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #3 Women Cat 3 Kathi McMahon
DNF Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #3 Women Cat 1-2 Jennifer Triplett
5 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #3 Women Cat 1-2 Julie Robertson Zivin
4 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #3 Women Cat 1-2 Beth Lyndon-Griffith
32 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #3 Men Cat 3 Steve Markley
29 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #3 Men Cat 3 Alan Schmitz
7 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #3 Men Cat 3 Keiichi Otani
DNF Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #3 Men Cat 1-2 Aaron Johnson
58 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #3 Men Cat 1-2 Joe Holmes
55 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #3 Men Cat 1-2 Lang Reynolds
40 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #3 Men Cat 1-2 Benny Swedberg
39 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #3 Men Cat 1-2 Chris Parrish
19 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #3 Men Cat 1-2 Ross Spero
8 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #3 Men Cat 1-2 Cooper Lange
14 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #2 Women Cat 3 Tonia Schmidt
4 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #2 Women Cat 1-2 Jennifer Triplett
2 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #2 Women Cat 1-2 Kelly Woznicki
DNF Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #2 Men Cat 3 Brooks Werner
21 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #2 Men Cat 3 Steve Markley
5 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #2 Men Cat 3 Joseph Wasikowski
DNF Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #2 Men Cat 1-2 Aaron Johnson
36 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #2 Men Cat 1-2 Joe Holmes
23 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #2 Men Cat 1-2 Ross Spero
2 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #2 Men Cat 1-2 Chris Parrish
14 Tour de Dung Road Race #1 Women Cat 1-2-3 Kathi McMahon
13 Tour de Dung Road Race #1 Women Cat 1-2-3 Beth Lyndon-Griffith
11 Tour de Dung Road Race #1 Women Cat 1-2-3 Jennifer Triplett
DNF Tour de Dung Road Race #1 Men Cat 1-2 Sam Johnson
34 Tour de Dung Road Race #1 Men Cat 1-2 Adrian Hegyvary
31 Tour de Dung Road Race #1 Men Cat 1-2 Lang Reynolds
27 Tour de Dung Road Race #1 Men Cat 1-2 Joe Holmes
18 Tour de Dung Road Race #1 Men Cat 1-2 Christopher Daifuku
17 Tour de Dung Road Race #1 Men Cat 1-2 Patrick Stanko
11 Tour de Dung Road Race #1 Men Cat 1-2 Cooper Lange
6 Tour de Dung Road Race #1 Men Cat 1-2 Ross Spero
5 Tour de Dung Road Race #1 Men Cat 1-2 Chris Parrish
3 Tour de Dung Road Race #1 Men Cat 1-2 Aaron Johnson
18 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #1 Women Cat 3 Tonia Schmidt
3 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #1 Women Cat 3 Tela Crane
6 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #1 Women Cat 1-2 Jennifer Triplett
5 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #1 Women Cat 1-2 Beth Lyndon-Griffith
2 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #1 Women Cat 1-2 Kelly Woznicki
14 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #1 Men Cat 5 Ryan Tilley
22 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #1 Men Cat 4 Michael Prater
16 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #1 Men Cat 4 Nicolay Nachev
13 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #1 Men Cat 3 Keiichi Otani
18 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #1 Men Cat 1-2 Lang Reynolds
14 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #1 Men Cat 1-2 Joe Holmes
7 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #1 Men Cat 1-2 Aaron Johnson
6 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #1 Men Cat 1-2 Chris Parrish
108 Ice Breaker TT: Combined Combined Keiichi Otani
7 Ice Breaker TT: Combined Combined Lang Reynolds
1 Ice Breaker TT: Combined Combined Adrian Hegyvary
89 Ice Breaker TT: Combined Combined Jennifer Triplett
18 Ice Breaker TT Men Cat 3 Keiichi Otani
6 Ice Breaker TT Men Cat 1-2 Lang Reynolds
1 Ice Breaker TT Men Cat 1-2 Adrian Hegyvary
5 Ice Breaker TT Women Cat 1-2 Jennifer Triplett
34 Frostbite Time Trial: Combined Combined Lang Reynolds
135 Frostbite Time Trial: Combined Combined David Wilson
65 Frostbite Time Trial: Combined Combined Joseph Wasikowski
2 Frostbite Time Trial: Combined Combined Lang Reynolds
1 Frostbite Time Trial: Combined Combined Adrian Hegyvary
3 Frostbite Time Trial Men Retro Lang Reynolds
44 Frostbite Time Trial Men Cat 4-5 David Wilson
5 Frostbite Time Trial Men Cat 3 Joseph Wasikowski
2 Frostbite Time Trial Men Cat 1-2 Lang Reynolds
1 Frostbite Time Trial Men Cat 1-2 Adrian Hegyvary