Tacoma Bike

Event Category Name
12 Ronde Ohop Kermesse Master Men 30+ Scott Monett
2 Ronde Ohop Kermesse Master Men 30+ Tony Corke
46 Boston Harbor Circuit Race Men 4-5 Jason Hansen
18 Tacoma Twilight Criterium Masters 30+ Cat 1-4 Landon Sealey
4 Tacoma Twilight Criterium Masters 30+ Cat 1-4 Tony Corke
38 Tacoma Twilight Criterium Men 4-5 Paul Coffee
22 Tacoma Twilight Criterium Men 4-5 Scott Monett
21 Tacoma Twilight Criterium Men 4-5 Landon Sealey
20 Tacoma Twilight Criterium Men 3 Evan Siroky
6 Tacoma Twilight Criterium Men 3 Tony Corke
23 Keller Rohrback Road Race Men 4-5 Jason Hansen
7 Brad Lewis Memorial Criterium Men 3 Evan Siroky
DNF Redmond Derby Days Master Men 35+ Cat 3-4 Landon Sealey
26 Redmond Derby Days Men 4 Landon Sealey
8 Redmond Derby Days Men 3 Tony Corke
6 Senior and Master State Crit Champ Bellingham Master Men 30-39 Cat 4-5 Landon Sealey
21 Senior and Master State Crit Champ Bellingham Men 4-5 Landon Sealey
4 Capital Stage Race - GC Men 5 Scott Kuehn
26 Capital Stage Race - GC Men 4 Jason Hansen
3 Capital Stage Race - GC Men 3 Evan Siroky
4 Capital Stage Race: Queen Stage Road Race Men 5 Scott Kuehn
26 Capital Stage Race: Queen Stage Road Race Men 4 Jason Hansen
12 Capital Stage Race: Queen Stage Road Race Men 3 Evan Siroky
121 Capital Stage Race: Individual Time Trial: Combined Combined Scott Kuehn
153 Capital Stage Race: Individual Time Trial: Combined Combined Jason Hansen
75 Capital Stage Race: Individual Time Trial: Combined Combined Evan Siroky
4 Capital Stage Race: Capital Criterium Men 5 Scott Kuehn
36 Capital Stage Race: Capital Criterium Men 4 Jason Hansen
18 Capital Stage Race: Capital Criterium Men 3 Evan Siroky
4 Capital Stage Race: Individual Time Trial Men 5 Scott Kuehn
34 Capital Stage Race: Individual Time Trial Men 4 Jason Hansen
20 Capital Stage Race: Individual Time Trial Men 3 Evan Siroky
6 Capital Stage Race: Capital Forest Road Race Men 5 Scott Kuehn
17 Capital Stage Race: Capital Forest Road Race Men 4 Jason Hansen
2 Capital Stage Race: Capital Forest Road Race Men 3 Evan Siroky
123 State TT Champ: Combined Combined Scott Kuehn
20 State TT Champ Men 4-5 Scott Kuehn
52 Mutual of Enumclaw: General Classification Men 4 Jason Hansen
44 Mutual of Enumclaw: General Classification Men 4 Landon Sealey
50 Mutual of Enumclaw: Road Race Men Cat 4 Jason Hansen
49 Mutual of Enumclaw: Road Race Men Cat 4 Landon Sealey
332 Mutual of Enumclaw: Time Trial: Combined Combined Jason Hansen
164 Mutual of Enumclaw: Time Trial: Combined Combined Landon Sealey
66 Mutual of Enumclaw: Time Trial Men Cat 4 Jason Hansen
18 Mutual of Enumclaw: Time Trial Men Cat 4 Landon Sealey
68 Mutual of Enumclaw: Criterium Men Cat 4 Jason Hansen
46 Mutual of Enumclaw: Criterium Men Cat 4 Landon Sealey
49 Wenatchee Velo Omnium - Overall Men Cat 4 Randy Resch
18 Wenatchee Velo Omnium - Overall Men Cat 3 Evan Siroky
DNF/DNS Wenatchee Velo Omnium - Road Race Men Cat 4 Randy Resch
23 Wenatchee Velo Omnium - Road Race Men Cat 3 Evan Siroky
139 Wenatchee Velo Omnium - Time Trial: Combined Combined Evan Siroky
DNF Wenatchee Velo Omnium - Ted Finegold Memorial Criterium Men Cat 4 Randy Resch
8 Wenatchee Velo Omnium - Ted Finegold Memorial Criterium Men Cat 3 Evan Siroky
DNF/DNS Wenatchee Velo Omnium - Time Trial Men 4 Randy Resch
25 Wenatchee Velo Omnium - Time Trial Men 3 Evan Siroky
5 Ravensdale RR Men 5 Scott Kuehn
25 Ravensdale RR Men 3 Randy Resch
11 Ravensdale RR Men 3 Evan Siroky
3 Senior State Champ RR Vance Creek Men 5 Scott Kuehn
2 Senior State Champ RR Vance Creek Men 3 Evan Siroky
DNF Masters and Jrs State RR Champ, Longbranch Master Men 50+ Cat 1-5 Steven Curry
20 Masters and Jrs State RR Champ, Longbranch Master Men 50+ Cat 1-5 Paul Coffee
18 Masters and Jrs State RR Champ, Longbranch Master Men 50+ Cat 1-5 Scott Monett
11 Masters and Jrs State RR Champ, Longbranch Master Men 30-39 Cat 4-5 Landon Sealey
118 Green Valley TT: Combined Combined Scott Kuehn
36 Green Valley TT Men Cat 4-5 Scott Kuehn
33 Tour of Walla Walla: General Classification Men Cat 3 Evan Siroky
6 Tour of Walla Walla: Kellogg Hollow Road Race Men Cat 3 Evan Siroky
253 Tour of Walla Walla: Time Trial: Combined Combined Evan Siroky
50 Tour of Walla Walla: Criterium Men Cat 3 Evan Siroky
58 Tour of Walla Walla: Time Trial Men Cat 3 Evan Siroky
26 Tour of Walla Walla: Waitsburg Road Race Men Cat 3 Evan Siroky
7 Olympic View Road Race Women Cat 4 Katrina Bloemsma
DNF Olympic View Road Race Master Men 40+ Cat 4-5 Scott Monett
9 Olympic View Road Race Master Men 40+ Cat 4-5 Paul Coffee
DNF Olympic View Road Race Men Cat 4 Landon Sealey
29 Olympic View Road Race Men Cat 4 Randy Resch
DNF Olympic View Road Race Men Cat 3 Evan Siroky
24 Independence Valley RR Masters 40+ Cat 4-5 Paul Coffee
14 Independence Valley RR Men Cat 5 - Odd Scott Kuehn
51 Independence Valley RR Men Cat 4 Randy Resch
44 Independence Valley RR Men Cat 4 Landon Sealey
2 Independence Valley RR Men Cat 4 Evan Siroky
29 Sequim Road Race #2 Masters 35+ Cat 4-5 Paul Coffee
8 Sequim Road Race #2 Men Cat 5 - Odd Scott Kuehn
73 Sequim Road Race #2 Men Cat 4 Jason Hansen
24 Sequim Road Race #2 Men Cat 4 Randy Resch
7 Mason Lake Masters 45+ Paul Coffee
18 Mason Lake Men Cat 4 Evan Siroky
2 Mason Lake Men Cat 4 Randy Resch
14 Sequim Road Race #1 Masters 35+ Cat 4-5 Steven Curry
16 Sequim Road Race #1 Men Cat 4 Landon Sealey
8 Sequim Road Race #1 Men Cat 4 Evan Siroky
19 Mason Lake Masters 45+ Paul Coffee
45 Mason Lake Men Cat 4 Jason Hansen
43 Mason Lake Men Cat 4 Randy Resch
36 Mason Lake Men Cat 4 Landon Sealey
112 Ice Breaker TT: Combined Combined Scott Kuehn
29 Ice Breaker TT Men Cat 4-5 Scott Kuehn