Starbucks Cycling

Event Category Name
15 Blackberry Criterium State Senior Championships Men Cat 4-5 Brian Tucker
6 Blackberry Criterium State Senior Championships Men Cat 4-5 Scott Ramsey
5 Blackberry Criterium State Senior Championships Men Cat 4-5 Mark Mirante
16 Blackberry Criterium State Senior Championships Men Cat 3 Morgan Coleman
18 The First Rate Mortgage Season End Classic Women Cat 1-2-3 Jill Talcott
2 The First Rate Mortgage Season End Classic Master Men C-D Scott Ramsey
4 Lake WA Velo Circuit Race #3 Women Cat 4 Jill Bodnar
18 Lake WA Velo Circuit Race #3 Women Cat 1-2-3 Jill Talcott
DNF Lake WA Velo Circuit Race #3 Men Cat 4-5 Darol Tuttle
40 Lake WA Velo Circuit Race #3 Men Cat 4-5 Jeff Reed
36 Lake WA Velo Circuit Race #3 Men Cat 4-5 Brian Tucker
22 Lake WA Velo Circuit Race #3 Men Cat 4-5 Bart Heer
21 Lake WA Velo Circuit Race #3 Men Cat 4-5 Todd Meldahl
8 Lake WA Velo Circuit Race #3 Men Cat 4-5 Scott Ramsey
41 Lake WA Velo Circuit Race #3 Men Cat 3 Steve Zeliadt
32 Lake WA Velo Circuit Race #3 Men Cat 3 John Sindell
7 Lake WA Velo Circuit Race #3 Men Cat 3 Clayton Binkley
164 Crystal Mt Hill Climb TT State Championships: Combined Combined Angela Cudone-Sheridan
121 Crystal Mt Hill Climb TT State Championships: Combined Combined Jill Talcott
17 Crystal Mt Hill Climb TT State Championships: Combined Combined Morgan Coleman
7 Crystal Mt Hill Climb TT State Championships Master Women B Angela Cudone-Sheridan
4 Crystal Mt Hill Climb TT State Championships Women Cat 4 Jill Talcott
3 Crystal Mt Hill Climb TT State Championships Men Cat 3 Morgan Coleman
16 Lake WA Velo Circuit Race #2 Women Cat 4 Angela Cudone-Sheridan
9 Lake WA Velo Circuit Race #2 Women Cat 4 Jill Bodnar
1 Lake WA Velo Circuit Race #2 Women Cat 4 Jill Talcott
45 Lake WA Velo Circuit Race #2 Men Cat 4-5 Mark Taylor
39 Lake WA Velo Circuit Race #2 Men Cat 4-5 Scott Ramsey
33 Lake WA Velo Circuit Race #2 Men Cat 3 Wes Wahlin
31 Lake WA Velo Circuit Race #2 Men Cat 3 Clayton Binkley
28 Lake WA Velo Circuit Race #2 Men Cat 3 Morgan Coleman
26 Lake WA Velo Circuit Race #2 Men Cat 3 John Sindell
4 Lake WA Velo Circuit Race #2 Men Cat 3 Brian Hitchcock
21 Kirkland Criterium Men Cat 4 Todd Meldahl
25 Lake WA Velo Circuit Race #1 Women Cat 4 Rebecca Rebbe
24 Lake WA Velo Circuit Race #1 Women Cat 4 Jill Bodnar
23 Lake WA Velo Circuit Race #1 Women Cat 4 Angela Cudone-Sheridan
22 Lake WA Velo Circuit Race #1 Women Cat 4 Barbara Wilkie
21 Lake WA Velo Circuit Race #1 Women Cat 4 Katy Hayes
20 Lake WA Velo Circuit Race #1 Women Cat 4 Sarah Luce
9 Lake WA Velo Circuit Race #1 Women Cat 4 Jill Talcott
24 Lake WA Velo Circuit Race #1 Women Cat 1-2-3 Liga Mezaraups
DNF Lake WA Velo Circuit Race #1 Men Cat 4-5 Christian Kittelson
58 Lake WA Velo Circuit Race #1 Men Cat 4-5 Todd Meldahl
53 Lake WA Velo Circuit Race #1 Men Cat 4-5 Darol Tuttle
50 Lake WA Velo Circuit Race #1 Men Cat 4-5 Mark Taylor
46 Lake WA Velo Circuit Race #1 Men Cat 4-5 Brian Tucker
36 Lake WA Velo Circuit Race #1 Men Cat 4-5 Vern Cole
26 Lake WA Velo Circuit Race #1 Men Cat 4-5 Bertrand Hauss
24 Lake WA Velo Circuit Race #1 Men Cat 4-5 Bart Heer
11 Lake WA Velo Circuit Race #1 Men Cat 3 Brian Hitchcock
5 Juniors/Masters Omnium State Championship: Tin Rock/FRS Bellingham Criterium Men Cat 4-5 Todd Meldahl
26 Juniors/Masters Omnium State Championship: Skagit Valley Omnium - Senior Men Cat 4-5 Mark Taylor
28 Juniors/Masters Omnium State Championship Master Men C Paul Camera
14 Juniors/Masters Omnium State Championship Master Men C Peter Rouse
7 Juniors/Masters Omnium State Championship Master Men C Vern Cole
DNF Juniors/Masters Omnium State Championship: Northshore Road Race Master Women A Liga Mezaraups
DNF Juniors/Masters Omnium State Championship: Northshore Road Race Master Men D Charles Caswell
22 Juniors/Masters Omnium State Championship: Northshore Road Race Master Men C Vern Cole
19 Juniors/Masters Omnium State Championship: Northshore Road Race Master Men C Paul Camera
5 Juniors/Masters Omnium State Championship: Northshore Road Race Master Men C Peter Rouse
24 Juniors/Masters Omnium State Championship: Northshore Road Race Men Cat 4-5 Mark Taylor
142 Yakima Canyon State Individual TT Championships: Combined Combined Angela Cudone-Sheridan
136 Yakima Canyon State Individual TT Championships: Combined Combined Nancy Lockett
112 Yakima Canyon State Individual TT Championships: Combined Combined Barbara Wilkie
132 Yakima Canyon State Individual TT Championships: Combined Combined Mark Taylor
5 Yakima Canyon State Individual TT Championships Master Women B Angela Cudone-Sheridan
4 Yakima Canyon State Individual TT Championships Master Women B Nancy Lockett
1 Yakima Canyon State Individual TT Championships Women Cat 4 Barbara Wilkie
DNS Yakima Canyon State Individual TT Championships Master Men C Peter Rouse
21 Yakima Canyon State Individual TT Championships Men Cat 4-5 Mark Taylor
9 Redmond Derby Days Criterium Women Cat 1-2 Elizabeth MURZOLF
DNF Redmond Derby Days Criterium Men Cat 4-5 Bart Heer
DNF Redmond Derby Days Criterium Men Cat 4-5 Todd Meldahl
DNF Redmond Derby Days Criterium Men Cat 4-5 Ed Amdahl
DNF Redmond Derby Days Criterium Men Cat 4-5 Mark Taylor
3 Redmond Derby Days Criterium Men Cat 4-5 Scott Ramsey
13 Redmond Derby Days Criterium Men Cat 3 Wes Wahlin
10 Joe Matava Criterium Junior State Championships Women Cat 4 Jill Talcott
7 Joe Matava Criterium Junior State Championships Women Cat 4 Jill Bodnar
3 Joe Matava Criterium Junior State Championships Women Cat 4 Sarah Luce
2 Joe Matava Criterium Junior State Championships Women Cat 1-2-3 Liz Marzolf
19 Joe Matava Criterium Junior State Championships Master Men C-D Vern Cole
4 Joe Matava Criterium Junior State Championships Master Men C-D Scott Ramsey
18 Joe Matava Criterium Junior State Championships Men Cat 4-5 Bill Craven
15 Joe Matava Criterium Junior State Championships Men Cat 4-5 Christian Kittelson
4 Joe Matava Criterium Junior State Championships Men Cat 4-5 Brian Tucker
1 Joe Matava Criterium Junior State Championships Men Cat 3 John Sindell
DNF Four Mound Prairie Road Race/Masters-Juniors RR CHMP Master Men D Jim McCulloch
DNF Four Mound Prairie Road Race/Masters-Juniors RR CHMP Master Men C Scott Ramsey
23 Four Mound Prairie Road Race/Masters-Juniors RR CHMP Master Men C Vern Cole
12 Four Mound Prairie Road Race/Masters-Juniors RR CHMP Master Men C Peter Rouse
19 Masters Criterium State Championships Master Men C Peter Rouse
14 Masters Criterium State Championships Master Men C Vern Cole
8 Masters Criterium State Championships Master Men C Scott Ramsey
4 Boston Harbor Circuit Race State Championships Master Women B Nancy Lockett
1 Boston Harbor Circuit Race State Championships Master Women B Barbara Wilkie
26 Boston Harbor Circuit Race State Championships Women Cat 4 Rebecca Rebbe
24 Boston Harbor Circuit Race State Championships Women Cat 4 Janine Cannella
20 Boston Harbor Circuit Race State Championships Women Cat 4 Jill Talcott
18 Boston Harbor Circuit Race State Championships Women Cat 4 Jill Bodnar
7 Boston Harbor Circuit Race State Championships Women Cat 4 Katy Hayes
5 Boston Harbor Circuit Race State Championships Women Cat 4 Sarah Luce
DNF Boston Harbor Circuit Race State Championships Master Men D Charles Caswell
DNF Boston Harbor Circuit Race State Championships Master Men C Ed Amdahl
33 Boston Harbor Circuit Race State Championships Master Men C Vu Nguyen
8 Boston Harbor Circuit Race State Championships Master Men C Scott Ramsey
15 Boston Harbor Circuit Race State Championships Men Cat 4-5 Bertrand Hauss
16 Capitol Criterium Women Cat 4 Jill Bodnar
13 Capitol Criterium Women Cat 4 Jill Talcott
9 Capitol Criterium Women Cat 4 Sarah Luce
DNF Capitol Criterium Women Cat 3 Liga Mezaraups
5 Capitol Criterium Master Men C-D Scott Ramsey
21 Capitol Criterium Men Cat 4-5 Brian Tucker
DNF Methow Valley Stage Race - Road Race Women 4 Barbara Wilkie
22 Methow Valley Stage Race - Road Race Women 4 Katy Hayes
20 Methow Valley Stage Race - Road Race Women 4 Laura Fife
16 Methow Valley Stage Race - Road Race Women 4 Janine Cannella
5 Methow Valley Stage Race - Road Race Women 4 Jill Talcott
4 Methow Valley Stage Race - Road Race Women 4 Sarah Luce
DNS Methow Valley Stage Race - Road Race Women 1-2-3 Jitka Cole
DNF Methow Valley Stage Race - Road Race Women 1-2-3 Liga Mezaraups
14 Methow Valley Stage Race - Road Race Women 1-2-3 Liz Marzolf
DNF Methow Valley Stage Race - Road Race Men 4-5 Paul Camera
DNF Methow Valley Stage Race - Road Race Men 4-5 Jim McCulloch
DNF Methow Valley Stage Race - Road Race Men 4-5 Darol Tuttle
DNF Methow Valley Stage Race - Road Race Men 4-5 Vu Nguyen
DNF Methow Valley Stage Race - Road Race Men 3 Wes Wahlin
17 Methow Valley Stage Race - Road Race Men 3 Morgan Coleman
21 Methow Valley Stage Race Women 4 Janine Cannella
20 Methow Valley Stage Race Women 4 Katy Hayes
19 Methow Valley Stage Race Women 4 Laura Fife
6 Methow Valley Stage Race Women 4 Jill Talcott
4 Methow Valley Stage Race Women 4 Sarah Luce
9 Methow Valley Stage Race Women 1-2-3 Liz Marzolf
6 Methow Valley Stage Race Men 3 Morgan Coleman
22 Methow Valley Stage Race - Hillclimb Women 4 Barbara Wilkie
21 Methow Valley Stage Race - Hillclimb Women 4 Janine Cannella
19 Methow Valley Stage Race - Hillclimb Women 4 Katy Hayes
18 Methow Valley Stage Race - Hillclimb Women 4 Laura Fife
10 Methow Valley Stage Race - Hillclimb Women 4 Sarah Luce
6 Methow Valley Stage Race - Hillclimb Women 4 Jill Talcott
DNF Methow Valley Stage Race - Hillclimb Women 1-2-3 Jitka Cole
20 Methow Valley Stage Race - Hillclimb Women 1-2-3 Liga Mezaraups
12 Methow Valley Stage Race - Hillclimb Women 1-2-3 Liz Marzolf
71 Methow Valley Stage Race - Hillclimb Men 4-5 Paul Camera
65 Methow Valley Stage Race - Hillclimb Men 4-5 Jim McCulloch
62 Methow Valley Stage Race - Hillclimb Men 4-5 Darol Tuttle
55 Methow Valley Stage Race - Hillclimb Men 4-5 Vu Nguyen
20 Methow Valley Stage Race - Hillclimb Men 3 Wes Wahlin
2 Methow Valley Stage Race - Hillclimb Men 3 Morgan Coleman
22 Methow Valley Stage Race - Time Trial Women 4 Janine Cannella
20 Methow Valley Stage Race - Time Trial Women 4 Laura Fife
17 Methow Valley Stage Race - Time Trial Women 4 Katy Hayes
11 Methow Valley Stage Race - Time Trial Women 4 Jill Talcott
10 Methow Valley Stage Race - Time Trial Women 4 Barbara Wilkie
5 Methow Valley Stage Race - Time Trial Women 4 Sarah Luce
28 Methow Valley Stage Race - Time Trial Women 1-2-3 Jitka Cole
12 Methow Valley Stage Race - Time Trial Women 1-2-3 Liga Mezaraups
6 Methow Valley Stage Race - Time Trial Women 1-2-3 Liz Marzolf
67 Methow Valley Stage Race - Time Trial Men Cat 4-5 Darol Tuttle
66 Methow Valley Stage Race - Time Trial Men Cat 4-5 Vu Nguyen
62 Methow Valley Stage Race - Time Trial Men Cat 4-5 Paul Camera
58 Methow Valley Stage Race - Time Trial Men Cat 4-5 Jim McCulloch
17 Methow Valley Stage Race - Time Trial Men Cat 3 Wes Wahlin
6 Methow Valley Stage Race - Time Trial Men Cat 3 Morgan Coleman
6 Ravensdale-Cumberland Road Race Women Cat 4 Sarah Luce
31 Ravensdale-Cumberland Road Race Men Cat 4 Mark Taylor
4 Second Ascent Criterium Women 4 Sarah Luce
12 Second Ascent Criterium Women 1-2-3 Liz Marzolf
DNF Second Ascent Criterium Men 4-5 Christian Kittelson
DNF Second Ascent Criterium Men 4-5 Ed Amdahl
24 Second Ascent Criterium Men 4-5 Mark Taylor
20 Second Ascent Criterium Men 4-5 Todd Meldahl
6 Second Ascent Criterium Men 4-5 Scott Ramsey
DNF Second Ascent Criterium Men 3 Clayton Binkley
DNF/DNS Mutual of Enumclaw Stage Race - Road Race Women 4 Nancy Lockett
DNF/DNS Mutual of Enumclaw Stage Race - Road Race Women 4 Kate RONKAIMEN
34 Mutual of Enumclaw Stage Race - Road Race Women 4 Angela Cudone-Sheridan
32 Mutual of Enumclaw Stage Race - Road Race Women 4 Barbara Wilkie
31 Mutual of Enumclaw Stage Race - Road Race Women 4 Katy Hayes
27 Mutual of Enumclaw Stage Race - Road Race Women 4 Laura Fife
9 Mutual of Enumclaw Stage Race - Road Race Women 4 Jill Talcott
7 Mutual of Enumclaw Stage Race - Road Race Women 4 Sarah Luce
DNF/DNS Mutual of Enumclaw Stage Race - Road Race Women 3 Liga Mezaraups
7 Mutual of Enumclaw Stage Race - Road Race Women 3 Liz Marzolf
DNF Mutual of Enumclaw Stage Race - Road Race Master Men C/D Jim McCulloch
DNF Mutual of Enumclaw Stage Race - Road Race Master Men C/D Paul Camera
DNF Mutual of Enumclaw Stage Race - Road Race Master Men C/D Peter Rouse
DNF Mutual of Enumclaw Stage Race - Road Race Master Men C/D Bart Heer
DNF Mutual of Enumclaw Stage Race - Road Race Master Men C/D Darol Tuttle
46 Mutual of Enumclaw Stage Race - Road Race Master Men C/D Charles Caswell
31 Mutual of Enumclaw Stage Race - Road Race Master Men C/D Vern Cole
DNF Mutual of Enumclaw Stage Race - Road Race Men 4 Mark Taylor
DNF Mutual of Enumclaw Stage Race - Road Race Men 4 Christian Kittelson
41 Mutual of Enumclaw Stage Race - Road Race Men 4 Brian Tucker
DNF/DNS Mutual of Enumclaw Stage Race - Road Race Men 3 Steve Zeliadt
DNF/DNS Mutual of Enumclaw Stage Race - Road Race Men 3 Morgan Coleman
31 Mutual of Enumclaw Stage Race - Road Race Men 3 Wes Wahlin
17 Mutual of Enumclaw Stage Race - Road Race Men 3 John Sindell
14 Mutual of Enumclaw Stage Race - Road Race Men 3 Brian Hitchcock
445 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial: Combined Combined Laura Fife
436 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial: Combined Combined Angela Cudone-Sheridan
433 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial: Combined Combined Katy Hayes
424 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial: Combined Combined Nancy Lockett
422 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial: Combined Combined Kate RONKAIMEN
368 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial: Combined Combined Jill Talcott
364 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial: Combined Combined Sarah Luce
341 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial: Combined Combined Barbara Wilkie
311 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial: Combined Combined Liz Marzolf
286 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial: Combined Combined Liga Mezaraups
412 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial: Combined Combined Charles Caswell
389 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial: Combined Combined Darol Tuttle
381 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial: Combined Combined Paul Camera
287 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial: Combined Combined Peter Rouse
202 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial: Combined Combined Bart Heer
141 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial: Combined Combined Vern Cole
285 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial: Combined Combined Christian Kittelson
264 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial: Combined Combined Mark Taylor
238 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial: Combined Combined Brian Tucker
216 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial: Combined Combined Wes Wahlin
182 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial: Combined Combined Steve Zeliadt
107 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial: Combined Combined John Sindell
106 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial: Combined Combined Brian Hitchcock
77 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial: Combined Combined Morgan Coleman
44 Mutual of Enumclaw Stage Race - Criterium Women 4 Angela Cudone-Sheridan
36 Mutual of Enumclaw Stage Race - Criterium Women 4 Nancy Lockett
35 Mutual of Enumclaw Stage Race - Criterium Women 4 Kate RONKAIMEN
34 Mutual of Enumclaw Stage Race - Criterium Women 4 Laura Fife
31 Mutual of Enumclaw Stage Race - Criterium Women 4 Katy Hayes
30 Mutual of Enumclaw Stage Race - Criterium Women 4 Barbara Wilkie
27 Mutual of Enumclaw Stage Race - Criterium Women 4 Jill Talcott
19 Mutual of Enumclaw Stage Race - Criterium Women 4 Sarah Luce
15 Mutual of Enumclaw Stage Race - Criterium Women 3 Liga Mezaraups
2 Mutual of Enumclaw Stage Race - Criterium Women 3 Liz Marzolf
DNF Mutual of Enumclaw Stage Race - Criterium Master Men C/D Jim McCulloch
DNF Mutual of Enumclaw Stage Race - Criterium Master Men C/D Darol Tuttle
64 Mutual of Enumclaw Stage Race - Criterium Master Men C/D Charles Caswell
61 Mutual of Enumclaw Stage Race - Criterium Master Men C/D Paul Camera
55 Mutual of Enumclaw Stage Race - Criterium Master Men C/D Peter Rouse
44 Mutual of Enumclaw Stage Race - Criterium Master Men C/D Bart Heer
15 Mutual of Enumclaw Stage Race - Criterium Master Men C/D Vern Cole
36 Mutual of Enumclaw Stage Race - Criterium Men 4 Brian Tucker
35 Mutual of Enumclaw Stage Race - Criterium Men 4 Mark Taylor
12 Mutual of Enumclaw Stage Race - Criterium Men 4 Christian Kittelson
DNF Mutual of Enumclaw Stage Race - Criterium Men 3 Morgan Coleman
48 Mutual of Enumclaw Stage Race - Criterium Men 3 Steve Zeliadt
26 Mutual of Enumclaw Stage Race - Criterium Men 3 John Sindell
11 Mutual of Enumclaw Stage Race - Criterium Men 3 Brian Hitchcock
6 Mutual of Enumclaw Stage Race - Criterium Men 3 Wes Wahlin
41 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial Women Cat 4 Laura Fife
36 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial Women Cat 4 Angela Cudone-Sheridan
35 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial Women Cat 4 Katy Hayes
32 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial Women Cat 4 Nancy Lockett
31 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial Women Cat 4 Kate RONKAIMEN
10 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial Women Cat 4 Jill Talcott
7 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial Women Cat 4 Sarah Luce
4 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial Women Cat 4 Barbara Wilkie
9 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial Women 3 Liz Marzolf
5 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial Women 3 Liga Mezaraups
DNF/DNS Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial Master Men C/D Jim McCulloch
73 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial Master Men C/D Charles Caswell
71 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial Master Men C/D Darol Tuttle
70 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial Master Men C/D Paul Camera
53 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial Master Men C/D Peter Rouse
27 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial Master Men C/D Bart Heer
14 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial Master Men C/D Vern Cole
37 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial Men 4 Christian Kittelson
33 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial Men 4 Mark Taylor
30 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial Men 4 Brian Tucker
47 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial Men 3 Wes Wahlin
41 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial Men 3 Steve Zeliadt
19 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial Men 3 John Sindell
18 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial Men 3 Brian Hitchcock
11 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial Men 3 Morgan Coleman
DNS/DNF Mutual of Enumclaw Stage Race Women 4 Nancy Lockett
DNS/DNF Mutual of Enumclaw Stage Race Women 4 Kate RONKAIMEN
34 Mutual of Enumclaw Stage Race Women 4 Angela Cudone-Sheridan
33 Mutual of Enumclaw Stage Race Women 4 Katy Hayes
31 Mutual of Enumclaw Stage Race Women 4 Laura Fife
17 Mutual of Enumclaw Stage Race Women 4 Barbara Wilkie
15 Mutual of Enumclaw Stage Race Women 4 Jill Talcott
10 Mutual of Enumclaw Stage Race Women 4 Sarah Luce
DNS/DNF Mutual of Enumclaw Stage Race Women 3 Liga Mezaraups
3 Mutual of Enumclaw Stage Race Women 3 Liz Marzolf
DNS/DNF Mutual of Enumclaw Stage Race Master Men C/D Jim McCulloch
DNS/DNF Mutual of Enumclaw Stage Race Master Men C/D Paul Camera
DNS/DNF Mutual of Enumclaw Stage Race Master Men C/D Peter Rouse
DNS/DNF Mutual of Enumclaw Stage Race Master Men C/D Bart Heer
DNS/DNF Mutual of Enumclaw Stage Race Master Men C/D Darol Tuttle
47 Mutual of Enumclaw Stage Race Master Men C/D Charles Caswell
24 Mutual of Enumclaw Stage Race Master Men C/D Vern Cole
DNS/DNF Mutual of Enumclaw Stage Race Men 4 Mark Taylor
DNS/DNF Mutual of Enumclaw Stage Race Men 4 Christian Kittelson
38 Mutual of Enumclaw Stage Race Men 4 Brian Tucker
DNF/DNS Mutual of Enumclaw Stage Race Men 3 Steve Zeliadt
DNF/DNS Mutual of Enumclaw Stage Race Men 3 Morgan Coleman
28 Mutual of Enumclaw Stage Race Men 3 John Sindell
15 Mutual of Enumclaw Stage Race Men 3 Brian Hitchcock
11 Mutual of Enumclaw Stage Race Men 3 Wes Wahlin
12 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Masters Overall Master Men D Charles Caswell
30 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Masters Overall Master Men C Vu Nguyen
16 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Masters Overall Master Men C Vern Cole
15 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Masters Overall Master Men C Peter Rouse
22 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Road Race Women Cat 4 Sarah Luce
13 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Road Race Master Men D Charles Caswell
36 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Road Race Master Men C Vu Nguyen
32 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Road Race Master Men C Vern Cole
15 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Road Race Master Men C Peter Rouse
36 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Road Race Men Cat 4 Mark Taylor
30 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Road Race Men Cat 3 Wes Wahlin
10 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Road Race Men Cat 3 John Sindell
9 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Road Race Men Cat 3 Morgan Coleman
313 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Race Time Trial: Combined Combined Sarah Luce
315 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Race Time Trial: Combined Combined Charles Caswell
266 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Race Time Trial: Combined Combined Vu Nguyen
224 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Race Time Trial: Combined Combined Vern Cole
198 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Race Time Trial: Combined Combined Peter Rouse
262 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Race Time Trial: Combined Combined Christian Kittelson
246 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Race Time Trial: Combined Combined Mark Taylor
152 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Race Time Trial: Combined Combined Wes Wahlin
102 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Race Time Trial: Combined Combined John Sindell
37 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Race Time Trial: Combined Combined Morgan Coleman
15 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Race Time Trial Women Cat 4 Sarah Luce
14 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Race Time Trial Master Men D Charles Caswell
28 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Race Time Trial Master Men C Vu Nguyen
22 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Race Time Trial Master Men C Vern Cole
17 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Race Time Trial Master Men C Peter Rouse
33 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Race Time Trial Men Cat 4 Christian Kittelson
28 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Race Time Trial Men Cat 4 Mark Taylor
30 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Race Time Trial Men Cat 3 Wes Wahlin
17 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Race Time Trial Men Cat 3 John Sindell
3 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Race Time Trial Men Cat 3 Morgan Coleman
20 Wenatchee Omnium Senior State Championships Women Cat 4 Sarah Luce
30 Wenatchee Omnium Senior State Championships Men Cat 4 Mark Taylor
13 Wenatchee Omnium Senior State Championships Men Cat 3 John Sindell
11 Wenatchee Omnium Senior State Championships Men Cat 3 Wes Wahlin
6 Wenatchee Omnium Senior State Championships Men Cat 3 Morgan Coleman
16 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Criterium Women Cat 4 Sarah Luce
13 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Criterium Master Men D Charles Caswell
35 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Criterium Master Men C Vu Nguyen
15 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Criterium Master Men C Peter Rouse
10 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Criterium Master Men C Vern Cole
38 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Criterium Men Cat 4 Mark Taylor
3 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Criterium Men Cat 4 Christian Kittelson
24 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Criterium Men Cat 3 John Sindell
20 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Criterium Men Cat 3 Morgan Coleman
4 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Criterium Men Cat 3 Wes Wahlin
DNF Joe Bar Cycling/Native Planet Road Race Women Cat 4 Katy Hayes
DNF Joe Bar Cycling/Native Planet Road Race Women Cat 4 Janine Cannella
44 Joe Bar Cycling/Native Planet Road Race Men Cat 5 Charles Caswell
36 Joe Bar Cycling/Native Planet Road Race Men Cat 5 Bertrand Hauss
DNF Joe Bar Cycling/Native Planet Road Race Men Cat 4 Vern Cole
DNF Joe Bar Cycling/Native Planet Road Race Men Cat 4 Mark Taylor
DNF Joe Bar Cycling/Native Planet Road Race Men Cat 4 Peter Rouse
44 Joe Bar Cycling/Native Planet Road Race Men Cat 4 Brian Lockhart
29 Joe Bar Cycling/Native Planet Road Race Men Cat 4 Brian Hitchcock
27 Joe Bar Cycling/Native Planet Road Race Men Cat 4 Brian Tucker
26 Joe Bar Cycling/Native Planet Road Race Men Cat 4 Christian Kittelson
3 Longbranch Road Race Women Cat 4 Jill Talcott
DNF Longbranch Road Race Men Cat 4 Peter Rouse
30 Longbranch Road Race Men Cat 4 Mark Taylor
DNF Longbranch Road Race Men Cat 3 Morgan Coleman
12 Glenwood Road Race Senior State Championships Women Cat 4 Jill Bodnar
1 Glenwood Road Race Senior State Championships Women Cat 4 Jill Talcott
4 Glenwood Road Race Senior State Championships Women Cat 3 Liga Mezaraups
DNF Glenwood Road Race Senior State Championships Men Cat 4 Vern Cole
DNF Glenwood Road Race Senior State Championships Men Cat 4 Mark Taylor
50 Glenwood Road Race Senior State Championships Men Cat 4 Peter Rouse
42 Glenwood Road Race Senior State Championships Men Cat 4 Bill Craven
35 Glenwood Road Race Senior State Championships Men Cat 4 Scott Ramsey
34 Glenwood Road Race Senior State Championships Men Cat 4 Brian Tucker
16 Glenwood Road Race Senior State Championships Men Cat 4 Bart Heer
30 Glenwood Road Race Senior State Championships Men Cat 3 John Sindell
DNF Vance Creek Road Race Women Cat 4 Karen James
40 Vance Creek Road Race Women Cat 4 Angela Cudone-Sheridan
36 Vance Creek Road Race Women Cat 4 Janine Cannella
23 Vance Creek Road Race Women Cat 4 Jill Talcott
20 Vance Creek Road Race Women Cat 4 Jill Bodnar
16 Vance Creek Road Race Women Cat 4 Sarah Luce
DNF Vance Creek Road Race Women Cat 3 Liga Mezaraups
13 Vance Creek Road Race Women Cat 3 Alyson Sharron
DNF Vance Creek Road Race Master C-D Peter Rouse
18 Vance Creek Road Race Master C-D Scott Ramsey
DNF Vance Creek Road Race Men Cat 4 Darol Tuttle
41 Vance Creek Road Race Men Cat 4 Vern Cole
35 Vance Creek Road Race Men Cat 4 Mark Taylor
31 Vance Creek Road Race Men Cat 4 Peter Rouse
6 Vance Creek Road Race Men Cat 4 Brian Hitchcock
5 Vance Creek Road Race Men Cat 4 Christian Kittelson
46 Vance Creek Road Race Men Cat 3 Wes Wahlin
15 Vance Creek Road Race Men Cat 3 Morgan Coleman
2 Vance Creek Road Race Men Cat 3 John Sindell
154 Green Valley TT: Combined Combined Angela Cudone-Sheridan
94 Green Valley TT: Combined Combined Barbara Wilkie
101 Green Valley TT: Combined Combined Liga Mezaraups
139 Green Valley TT: Combined Combined Charles Caswell
80 Green Valley TT: Combined Combined Vu Nguyen
76 Green Valley TT: Combined Combined Mark Taylor
29 Green Valley TT: Combined Combined John Sindell
22 Green Valley TT Women Cat 4 Angela Cudone-Sheridan
4 Green Valley TT Women Cat 4 Barbara Wilkie
13 Green Valley TT Women Cat 1-2-3 Liga Mezaraups
42 Green Valley TT Master Men Charles Caswell
24 Green Valley TT Master Men Vu Nguyen
21 Green Valley TT Men Cat 4-5 Mark Taylor
9 Green Valley TT Men Cat 3 John Sindell
39 Tour of Walla Walla - Waitsburg Road Race Women Cat 4 Angela Cudone-Sheridan
35 Tour of Walla Walla - Waitsburg Road Race Women Cat 4 Nancy Smalley
30 Tour of Walla Walla - Waitsburg Road Race Women Cat 4 Sarah Luce
15 Tour of Walla Walla - Waitsburg Road Race Women Cat 4 Barbara Wilkie
4 Tour of Walla Walla - Waitsburg Road Race Women Cat 4 Jill Talcott
30 Tour of Walla Walla - Waitsburg Road Race Women Cat 3 Ali Ritter
28 Tour of Walla Walla - Waitsburg Road Race Men Cat 5 Paul Camera
DNF Tour of Walla Walla - Waitsburg Road Race Men Cat 4 Brian Lockhart
67 Tour of Walla Walla - Waitsburg Road Race Men Cat 4 Bart Heer
65 Tour of Walla Walla - Waitsburg Road Race Men Cat 4 Brian Tucker
32 Tour of Walla Walla - Waitsburg Road Race Men Cat 4 Peter Rouse
30 Tour of Walla Walla - Waitsburg Road Race Men Cat 4 Christian Kittelson
32 Tour of Walla Walla - Waitsburg Road Race Men 3 John Sindell
25 Tour of Walla Walla - Waitsburg Road Race Men 3 Steve Zeliadt
464 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial: Combined Combined Nancy Smalley
460 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial: Combined Combined Angela Cudone-Sheridan
431 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial: Combined Combined Sarah Luce
372 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial: Combined Combined Barbara Wilkie
354 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial: Combined Combined Jill Talcott
453 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial: Combined Combined Liga Mezaraups
350 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial: Combined Combined Ali Ritter
406 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial: Combined Combined Paul Camera
345 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial: Combined Combined Brian Lockhart
302 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial: Combined Combined Brian Tucker
289 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial: Combined Combined Peter Rouse
204 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial: Combined Combined Bart Heer
198 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial: Combined Combined Christian Kittelson
148 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial: Combined Combined Steve Zeliadt
126 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial: Combined Combined John Sindell
45 Tour of Walla Walla - Tourism WW Criterium Women Cat 4 Angela Cudone-Sheridan
37 Tour of Walla Walla - Tourism WW Criterium Women Cat 4 Nancy Smalley
26 Tour of Walla Walla - Tourism WW Criterium Women Cat 4 Jill Talcott
20 Tour of Walla Walla - Tourism WW Criterium Women Cat 4 Barbara Wilkie
12 Tour of Walla Walla - Tourism WW Criterium Women Cat 4 Sarah Luce
DNS Tour of Walla Walla - Tourism WW Criterium Women Cat 3 Liga Mezaraups
24 Tour of Walla Walla - Tourism WW Criterium Women Cat 3 Ali Ritter
45 Tour of Walla Walla - Tourism WW Criterium Men Cat 5 Paul Camera
81 Tour of Walla Walla - Tourism WW Criterium Men Cat 4 Brian Lockhart
78 Tour of Walla Walla - Tourism WW Criterium Men Cat 4 Peter Rouse
73 Tour of Walla Walla - Tourism WW Criterium Men Cat 4 Bart Heer
26 Tour of Walla Walla - Tourism WW Criterium Men Cat 4 Christian Kittelson
14 Tour of Walla Walla - Tourism WW Criterium Men Cat 4 Brian Tucker
76 Tour of Walla Walla - Tourism WW Criterium Men Cat 3 Steve Zeliadt
42 Tour of Walla Walla - Tourism WW Criterium Men Cat 3 John Sindell
42 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial Women Cat 4 Nancy Smalley
39 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial Women Cat 4 Angela Cudone-Sheridan
24 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial Women Cat 4 Sarah Luce
6 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial Women Cat 4 Barbara Wilkie
3 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial Women Cat 4 Jill Talcott
45 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial Women Cat 3 Liga Mezaraups
23 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial Women Cat 3 Ali Ritter
37 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial Men Cat 5 Paul Camera
79 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial Men Cat 4 Brian Lockhart
67 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial Men Cat 4 Brian Tucker
62 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial Men Cat 4 Peter Rouse
35 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial Men Cat 4 Bart Heer
31 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial Men Cat 4 Christian Kittelson
47 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial Men Cat 3 Steve Zeliadt
33 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial Men Cat 3 John Sindell
40 Tour of Walla Walla Women Cat 4 Angela Cudone-Sheridan
37 Tour of Walla Walla Women Cat 4 Nancy Smalley
29 Tour of Walla Walla Women Cat 4 Sarah Luce
9 Tour of Walla Walla Women Cat 4 Barbara Wilkie
2 Tour of Walla Walla Women Cat 4 Jill Talcott
27 Tour of Walla Walla Women Cat 3 Ali Ritter
31 Tour of Walla Walla Men Cat 5 Paul Camera
66 Tour of Walla Walla Men Cat 4 Bart Heer
65 Tour of Walla Walla Men Cat 4 Brian Tucker
43 Tour of Walla Walla Men Cat 4 Peter Rouse
22 Tour of Walla Walla Men Cat 4 Christian Kittelson
22 Tour of Walla Walla Men Cat 3 Steve Zeliadt
21 Tour of Walla Walla Men Cat 3 John Sindell
DNF Tour of Walla Walla - Kellogg Hollow Road Race Men Cat 3 David Hurt
33 Tour of Walla Walla - Kellogg Hollow Road Race Men Cat 3 Steve Zeliadt
19 Tour of Walla Walla - Kellogg Hollow Road Race Men Cat 3 John Sindell
7 Brad Lewis Memorial Criterium Master Men C-D Scott Ramsey
DNF Volunteer Park Criterium Women Cat 4 Sarah Luce
33 Volunteer Park Criterium Women Cat 4 Angela Cudone-Sheridan
32 Volunteer Park Criterium Women Cat 4 Rebecca Rebbe
23 Volunteer Park Criterium Women Cat 4 Nancy Smalley
11 Volunteer Park Criterium Women Cat 4 Jill Talcott
10 Volunteer Park Criterium Women Cat 4 Barbara Wilkie
29 Volunteer Park Criterium Women Cat 1-2-3 Ali Ritter
3 Volunteer Park Criterium Women Cat 1-2-3 Liz Marzolf
DNF Volunteer Park Criterium Master C-D Peter Rouse
5 Volunteer Park Criterium Master C-D Scott Ramsey
DNF Volunteer Park Criterium Men Cat 4-5 Brian Lockhart
DNF Volunteer Park Criterium Men Cat 4-5 Peter Rouse
DNF Volunteer Park Criterium Men Cat 4-5 Mark Taylor
34 Volunteer Park Criterium Men Cat 4-5 Bill Craven
32 Volunteer Park Criterium Men Cat 4-5 Wes Wahlin
16 Volunteer Park Criterium Men Cat 4-5 Christian Kittelson
62 Volunteer Park Criterium Men Cat 3 Steve Zeliadt
32 Volunteer Park Criterium Men Cat 3 Clayton Binkley
10 Volunteer Park Criterium Men Cat 3 John Sindell
14 Frozen Flatlands Omnium: Frozen Flatlands Circuit Race Women Cat 4 Jill Talcott
6 Frozen Flatlands Omnium: Frozen Flatlands Circuit Race Women Cat 1-2-3 Ali Ritter
DNS Frozen Flatlands Omnium: Frozen Flatlands Circuit Race Master Men C Jim McCulloch
DNF Frozen Flatlands Omnium: Frozen Flatlands Circuit Race Master Men C Charles Caswell
DNS Frozen Flatlands Omnium: Frozen Flatlands Circuit Race Master Men B Darol Tuttle
DNS Frozen Flatlands Omnium: Frozen Flatlands Circuit Race Master Men B Brian Lockhart
DNF Frozen Flatlands Omnium: Frozen Flatlands Circuit Race Master Men B Paul Camera
7 Frozen Flatlands Omnium: Frozen Flatlands Circuit Race Master Men B Peter Rouse
144 Frozen Flatlands Omnium: Frozen Flatlands TT: Combined Combined Ali Ritter
130 Frozen Flatlands Omnium: Frozen Flatlands TT: Combined Combined Charles Caswell
132 Frozen Flatlands Omnium: Frozen Flatlands TT: Combined Combined Paul Camera
93 Frozen Flatlands Omnium: Frozen Flatlands TT: Combined Combined Peter Rouse
DNS Frozen Flatlands Omnium: Frozen Flatlands TT Women Cat 4 Jill Talcott
8 Frozen Flatlands Omnium: Frozen Flatlands TT Women Cat 1-2-3 Ali Ritter
DNS Frozen Flatlands Omnium: Frozen Flatlands TT Master Men C Jim McCulloch
13 Frozen Flatlands Omnium: Frozen Flatlands TT Master Men C Charles Caswell
DNS Frozen Flatlands Omnium: Frozen Flatlands TT Master Men B Brian Lockhart
DNF Frozen Flatlands Omnium: Frozen Flatlands TT Master Men B Darol Tuttle
10 Frozen Flatlands Omnium: Frozen Flatlands TT Master Men B Paul Camera
6 Frozen Flatlands Omnium: Frozen Flatlands TT Master Men B Peter Rouse
6 Frozen Flatlands Omnium: Frozen Flatlands Road Race Women Cat 4 Jill Talcott
7 Frozen Flatlands Omnium: Frozen Flatlands Road Race Women Cat 1-2-3 Ali Ritter
DNF Frozen Flatlands Omnium: Frozen Flatlands Road Race Master Men C Jim McCulloch
14 Frozen Flatlands Omnium: Frozen Flatlands Road Race Master Men C Charles Caswell
DNF Frozen Flatlands Omnium: Frozen Flatlands Road Race Master Men B Darol Tuttle
DNF Frozen Flatlands Omnium: Frozen Flatlands Road Race Master Men B Brian Lockhart
16 Frozen Flatlands Omnium: Frozen Flatlands Road Race Master Men B Paul Camera
8 Frozen Flatlands Omnium: Frozen Flatlands Road Race Master Men B Peter Rouse
10 Independence Valley Road Race Women Cat 4 Jill Talcott
1 Independence Valley Road Race Women Cat 4 Liga Mezaraups
DNF Independence Valley Road Race Women Cat 3 Jitka Cole
DNF Independence Valley Road Race Master Men C/D Vern Cole
DNF Independence Valley Road Race Master Men C/D Peter Rouse
7 Independence Valley Road Race Master Men C/D Scott Ramsey
DNF Independence Valley Road Race Men Cat 4 Mark Taylor
11 Independence Valley Road Race Men Cat 4 Christian Kittelson
1 Independence Valley Road Race Men Cat 4 Wes Wahlin
16 Independence Valley Road Race Men Cat 3 John Sindell
1 Independence Valley Road Race Men Cat 3 Steve Zeliadt
DNF Tour de Dung Road Race #2 Women Cat 4 Karen James
DNF Tour de Dung Road Race #2 Women Cat 4 Heather Warncke
DNF Tour de Dung Road Race #2 Women Cat 4 Katy Hayes
36 Tour de Dung Road Race #2 Women Cat 4 Angela Cudone-Sheridan
30 Tour de Dung Road Race #2 Women Cat 4 Sarah Luce
22 Tour de Dung Road Race #2 Women Cat 4 Barbara Wilkie
14 Tour de Dung Road Race #2 Women Cat 4 Liga Mezaraups
10 Tour de Dung Road Race #2 Women Cat 4 Jill Talcott
4 Tour de Dung Road Race #2 Women Pro-1-2-3 Ali Ritter
33 Tour de Dung Road Race #2 Men Cat 5 Paul Camera
DNF Tour de Dung Road Race #2 Men Cat 4 Charles Caswell
27 Tour de Dung Road Race #2 Men Cat 4 Peter Rouse
21 Tour de Dung Road Race #2 Men Cat 4 Darol Tuttle
17 Tour de Dung Road Race #2 Men Cat 4 Bart Heer
10 Tour de Dung Road Race #2 Men Cat 4 Christian Kittelson
27 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #3 Women Cat 4 Angela Cudone-Sheridan
25 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #3 Women Cat 4 Rebecca Rebbe
17 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #3 Women Cat 4 Barbara Wilkie
5 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #3 Women Cat 4 Liga Mezaraups
DNF Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #3 Master Men C-D Darol Tuttle
52 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #3 Master Men C-D Peter Rouse
5 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #3 Master Men C-D Scott Ramsey
31 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #3 Men Cat 4 Mark Taylor
20 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #3 Men Cat 4 Bertrand Hauss
3 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #3 Men Cat 4 Christian Kittelson
24 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #3 Women Cat 3 Jitka Cole
12 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #3 Women Cat 3 Ali Ritter
5 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #3 Women Cat 3 Liz Marzolf
4 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #3 Women Cat 3 Alyson Sharron
DNF Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #3 Men Cat 3 David Hurt
40 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #3 Men Cat 3 Morgan Coleman
26 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #3 Men Cat 3 Steve Zeliadt
25 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #3 Men Cat 3 John Sindell
32 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #2 Women Cat 4 Angela Cudone-Sheridan
19 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #2 Women Cat 4 Barbara Wilkie
DNF Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #2 Master Men C-D Darol Tuttle
DNF Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #2 Men Cat 4 Christian Kittelson
DNF Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #2 Men Cat 4 Mark Taylor
DNF Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #2 Men Cat 4 Brian Hitchcock
15 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #2 Men Cat 4 Brian Tucker
14 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #2 Men Cat 4 Bart Heer
26 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #2 Men Cat 3 Morgan Coleman
3 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #2 Men Cat 3 John Sindell
16 Tour de Dung Road Race #1 Women Cat 4 Jane Chateaubriand
15 Tour de Dung Road Race #1 Women Cat 4 Angela Cudone-Sheridan
11 Tour de Dung Road Race #1 Women Cat 4 Rebecca Rebbe
10 Tour de Dung Road Race #1 Women Cat 4 Janine Cannella
7 Tour de Dung Road Race #1 Women Cat 4 Jill Talcott
6 Tour de Dung Road Race #1 Women Cat 4 Barbara Wilkie
40 Tour de Dung Road Race #1 Men Cat 4-5 Paul Camera
39 Tour de Dung Road Race #1 Men Cat 4-5 Vu Nguyen
31 Tour de Dung Road Race #1 Men Cat 4-5 Brian Tucker
28 Tour de Dung Road Race #1 Men Cat 4-5 Brian Hitchcock
12 Tour de Dung Road Race #1 Men Cat 4-5 Scott Ramsey
9 Tour de Dung Road Race #1 Men Cat 4-5 Bart Heer
8 Tour de Dung Road Race #1 Men Cat 4-5 Brian Lockhart
4 Tour de Dung Road Race #1 Men Cat 4-5 Wes Wahlin
32 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #1 Women Cat 4 Angela Cudone-Sheridan
20 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #1 Women Cat 4 Kate Ronkainen
3 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #1 Women Cat 4 Liga Mezaraups
19 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #1 Women Cat 3 Jitka Cole
10 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #1 Women Cat 3 Ali Ritter
6 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #1 Women Cat 3 Liz Marzolf
1 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #1 Women Cat 3 Alyson Sharron
20 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #1 Master Men C-D Darol Tuttle
7 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #1 Master Men C-D Brian Lockhart
30 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #1 Men Cat 4 Mark Taylor
19 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #1 Men Cat 4 Wes Wahlin
5 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #1 Men Cat 4 Brian Hitchcock
DNF Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #1 Men Cat 3 David Hurt
3 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #1 Men Cat 3 John Sindell
104 Ice Breaker TT: Combined Combined Mark Taylor
51 Ice Breaker TT: Combined Combined Wes Wahlin
19 Ice Breaker TT: Combined Combined John Sindell
168 Ice Breaker TT: Combined Combined Ed Hindahl
147 Ice Breaker TT: Combined Combined Charles Caswell
145 Ice Breaker TT: Combined Combined Paul Camera
131 Ice Breaker TT: Combined Combined Darol Tuttle
113 Ice Breaker TT: Combined Combined Brian Lockhart
58 Ice Breaker TT: Combined Combined Vern Cole
159 Ice Breaker TT: Combined Combined Angela Cudone-Sheridan
121 Ice Breaker TT: Combined Combined Barbara Wilkie
28 Ice Breaker TT Men Cat 4-5 Mark Taylor
7 Ice Breaker TT Men Cat 4-5 Wes Wahlin
3 Ice Breaker TT Men Cat 3 John Sindell
39 Ice Breaker TT Men Master C-D Ed Hindahl
35 Ice Breaker TT Men Master C-D Charles Caswell
34 Ice Breaker TT Men Master C-D Paul Camera
26 Ice Breaker TT Men Master C-D Darol Tuttle
21 Ice Breaker TT Men Master C-D Brian Lockhart
7 Ice Breaker TT Men Master C-D Vern Cole
16 Ice Breaker TT Women Cat 4 Angela Cudone-Sheridan
4 Ice Breaker TT Women Cat 4 Barbara Wilkie
124 Frostbite Time Trial: Combined Combined Kym Belden
73 Frostbite Time Trial: Combined Combined Barbara Wilkie
76 Frostbite Time Trial: Combined Combined Vu Nguyen
69 Frostbite Time Trial: Combined Combined Darol Tuttle
54 Frostbite Time Trial: Combined Combined Christian Kittelson
31 Frostbite Time Trial: Combined Combined Bart Heer
28 Frostbite Time Trial: Combined Combined Brian Hitchcak
119 Frostbite Time Trial: Combined Combined Ed Amdahl
67 Frostbite Time Trial: Combined Combined Brian Lockhart
22 Frostbite Time Trial Women Cat 4 Kym Belden
5 Frostbite Time Trial Women Cat 4 Barbara Wilkie
28 Frostbite Time Trial Men Cat 4-5 Vu Nguyen
23 Frostbite Time Trial Men Cat 4-5 Darol Tuttle
20 Frostbite Time Trial Men Cat 4-5 Christian Kittelson
11 Frostbite Time Trial Men Cat 4-5 Bart Heer
10 Frostbite Time Trial Men Cat 4-5 Brian Hitchcak
23 Frostbite Time Trial Master Men Ed Amdahl
17 Frostbite Time Trial Master Men Brian Lockhart