The Valley Athletic Club/CBC Racing

Event Category Name
17 Blackberry Criterium State Senior Championships Men Cat 3 Sergio Palma
14 Blackberry Criterium State Senior Championships Men Cat 3 Jeff Gaeckle
7 Blackberry Criterium State Senior Championships Men Cat 3 Kevin Dimichel
31 Blackberry Criterium State Senior Championships Men Cat 1-2 John-Christian Flack
11 Blackberry Criterium State Senior Championships Men Cat 1-2 Robert Campbell
11 The First Rate Mortgage Season End Classic Master Men C-D Erik Price
1 The First Rate Mortgage Season End Classic Master Men C-D Tom Potter
14 The First Rate Mortgage Season End Classic Master Men A-B Erik Anderson
7 The First Rate Mortgage Season End Classic Men Cat 3 Kevin Dimichel
16 Lake WA Velo Circuit Race #3 Women Cat 4 Brandee Era-Miller
6 Lake WA Velo Circuit Race #3 Women Cat 4 Erica Haas
5 Lake WA Velo Circuit Race #3 Women Cat 4 Ann Mitchell
DNF Lake WA Velo Circuit Race #3 Women Cat 1-2-3 Michelle Kautzmann
7 Lake WA Velo Circuit Race #3 Women Cat 1-2-3 Jennifer Burtner
DNF Lake WA Velo Circuit Race #3 Masters Men Timothy Hughes
30 Lake WA Velo Circuit Race #3 Men Cat 3 Jeff Gaeckle
16 Lake WA Velo Circuit Race #3 Men Cat 3 Sergio Palma
9 Lake WA Velo Circuit Race #3 Men Cat 3 Kevin Dimichel
29 Lake WA Velo Circuit Race #3 Men Cat 1-2 John-Christian Flack
24 Lake WA Velo Circuit Race #3 Men Cat 1-2 Robert Campbell
12 Lake WA Velo Circuit Race #2 Women Cat 4 Ann Mitchell
7 Lake WA Velo Circuit Race #2 Women Cat 4 Brandee Era-Miller
4 Lake WA Velo Circuit Race #2 Women Cat 4 Erica Haas
DNF Lake WA Velo Circuit Race #2 Women Cat 1-2-3 Jennifer Burtner
67 Lake WA Velo Circuit Race #2 Men Cat 4-5 Eric Brickler
21 Lake WA Velo Circuit Race #2 Men Cat 4-5 Will Brickler
22 Lake WA Velo Circuit Race #2 Men Cat 3 Jeff Gaeckle
9 Lake WA Velo Circuit Race #2 Men Cat 3 Carter Hick
3 Lake WA Velo Circuit Race #2 Men Cat 3 Kevin Dimichel
36 Lake WA Velo Circuit Race #2 Men Cat 1-2 John-Christian Flack
6 Lake WA Velo Circuit Race #2 Men Cat 1-2 Robert Campbell
6 Lake WA Velo Circuit Race #1 Women Cat 1-2-3 Jennifer Burtner
DNF Lake WA Velo Circuit Race #1 Master Men Sergio Palma
30 Lake WA Velo Circuit Race #1 Master Men Timothy Hughes
61 Lake WA Velo Circuit Race #1 Men Cat 4-5 Eric Brickler
14 Lake WA Velo Circuit Race #1 Men Cat 3 Kevin Dimichel
24 Lake WA Velo Circuit Race #1 Men Cat 1-2 Erik Anderson
22 Lake WA Velo Circuit Race #1 Men Cat 1-2 John-Christian Flack
6 Lake WA Velo Circuit Race #1 Men Cat 1-2 Robert Campbell
16 Juniors/Masters Omnium State Championship Master Men D Jim Holbrooks
9 Juniors/Masters Omnium State Championship: Northshore Road Race Master Men D Jim Holbrooks
19 Joe Matava Criterium Junior State Championships Master Men A-B Jeff Gaeckle
17 Joe Matava Criterium Junior State Championships Men Cat 1-2 Robert Campbell
3 Boston Harbor Circuit Race State Championships Master Women B Karen Metcalfe
27 Boston Harbor Circuit Race State Championships Women Cat 4 Christine Neumiller
25 Boston Harbor Circuit Race State Championships Women Cat 4 Stephanie Werts
21 Boston Harbor Circuit Race State Championships Women Cat 4 Larisa Wade
16 Boston Harbor Circuit Race State Championships Women Cat 4 Erica Haas
11 Boston Harbor Circuit Race State Championships Women Cat 4 Brandee Era-Miller
10 Boston Harbor Circuit Race State Championships Women Cat 4 Ann Mitchell
5 Boston Harbor Circuit Race State Championships Women Cat 3 Jennifer Burtner
3 Boston Harbor Circuit Race State Championships Women Cat 3 Sarah Clark Allen
1 Boston Harbor Circuit Race State Championships Women Cat 3 Michelle Kautzmann
DNF Boston Harbor Circuit Race State Championships Master Men D Jim Holbrooks
22 Boston Harbor Circuit Race State Championships Master Men D Frank Boyce
21 Boston Harbor Circuit Race State Championships Master Men D Robert Kirchmeir
10 Boston Harbor Circuit Race State Championships Master Men D Roger Giebelhaus
8 Boston Harbor Circuit Race State Championships Master Men D Tom Potter
7 Boston Harbor Circuit Race State Championships Master Men D Dan Donahue
6 Boston Harbor Circuit Race State Championships Master Men D David Gordon
37 Boston Harbor Circuit Race State Championships Master Men C Andy Rosser
32 Boston Harbor Circuit Race State Championships Master Men C Ron Jones
28 Boston Harbor Circuit Race State Championships Master Men C Chris Mendoza
23 Boston Harbor Circuit Race State Championships Master Men C Jason Celestine
1 Boston Harbor Circuit Race State Championships Master Men C Greg Luther
9 Boston Harbor Circuit Race State Championships Master Men B Brian Wentz
9 Boston Harbor Circuit Race State Championships Master Men A Trevor Kosa
2 Boston Harbor Circuit Race State Championships Master Men A Brad Halstead
DNF Boston Harbor Circuit Race State Championships Men Cat 4-5 Brian Forn
32 Boston Harbor Circuit Race State Championships Men Cat 4-5 Jeff Evans
16 Boston Harbor Circuit Race State Championships Men Cat 4-5 Corey Nunlist
1 Boston Harbor Circuit Race State Championships Men Cat 4-5 Jeff Gaeckle
27 Boston Harbor Circuit Race State Championships Men Cat 3 Sergio Palma
24 Boston Harbor Circuit Race State Championships Men Cat 3 Ryan Richardson
5 Boston Harbor Circuit Race State Championships Men Cat 3 David Neubeck
3 Boston Harbor Circuit Race State Championships Men Cat 3 Kevin Dimichel
DNF Boston Harbor Circuit Race State Championships Men Cat 1-2 John-Christian Flack
DNF Boston Harbor Circuit Race State Championships Men Cat 1-2 Erik Anderson
25 Boston Harbor Circuit Race State Championships Men Cat 1-2 Derik Archibald
20 Boston Harbor Circuit Race State Championships Men Cat 1-2 Trevor Kosa
7 Boston Harbor Circuit Race State Championships Men Cat 1-2 Robert Campbell
19 Capitol Criterium Women Cat 4 Larisa Wade
10 Capitol Criterium Women Cat 4 Brandee Era-Miller
6 Capitol Criterium Women Cat 4 Erica Haas
6 Capitol Criterium Women Cat 3 Michelle Kautzmann
4 Capitol Criterium Women Cat 3 Jennifer Burtner
2 Capitol Criterium Women Cat 3 Sarah Clark Allen
DNF Capitol Criterium Master Men C-D Ron Jones
DNF Capitol Criterium Master Men C-D Andy Rosser
DNF Capitol Criterium Master Men C-D Robert Kirchmeir
DNF Capitol Criterium Master Men C-D Roger Giebelhaus
DNF Capitol Criterium Master Men C-D Dan Donahue
DNF Capitol Criterium Master Men C-D Tom Potter
14 Capitol Criterium Master Men C-D Erik Price
10 Capitol Criterium Master Men C-D Chris Mendoza
2 Capitol Criterium Master Men C-D Greg Luther
DNF Capitol Criterium Master Men A-B Ryan Richardson
DNF Capitol Criterium Master Men A-B Sergio Palma
DNF Capitol Criterium Master Men A-B Carter Hick
20 Capitol Criterium Master Men A-B Robert Campbell
19 Capitol Criterium Master Men A-B Brad Halstead
14 Capitol Criterium Master Men A-B Brian Wentz
10 Capitol Criterium Master Men A-B John-Christian Flack
3 Capitol Criterium Master Men A-B Erik Anderson
13 Capitol Criterium Men Cat 4-5 Vaughn Nelson
9 Capitol Criterium Men Cat 4-5 Corey Nunlist
4 Capitol Criterium Men Cat 4-5 Jeff Gaeckle
15 Capitol Criterium Men Cat 3 David Neubeck
13 Capitol Criterium Men Cat 3 Kevin Dimichel
DNF Capitol Criterium Men Cat 1-2 Trevor Kosa
20 Capitol Criterium Men Cat 1-2 John-Christian Flack
18 Capitol Criterium Men Cat 1-2 Derik Archibald
8 Capitol Criterium Men Cat 1-2 Robert Campbell
2 Methow Valley Stage Race - Road Race Women 1-2-3 Jennifer Burtner
5 Methow Valley Stage Race Women 1-2-3 Jennifer Burtner
10 Methow Valley Stage Race - Hillclimb Women 1-2-3 Jennifer Burtner
8 Methow Valley Stage Race - Time Trial Women 1-2-3 Jennifer Burtner
5 Ravensdale-Cumberland Road Race Women Cat 4 Brandee Era-Miller
30 Ravensdale-Cumberland Road Race Master Men C-D Ron Jones
22 Ravensdale-Cumberland Road Race Master Men C-D James Stewart
20 Ravensdale-Cumberland Road Race Master Men C-D Roger Giebelhaus
17 Ravensdale-Cumberland Road Race Master Men C-D Timothy Hughes
4 Ravensdale-Cumberland Road Race Master Men C-D Dan Donahue
1 Ravensdale-Cumberland Road Race Master Men C-D David Gordon
23 Ravensdale-Cumberland Road Race Master Men A-B Sergio Palma
18 Ravensdale-Cumberland Road Race Master Men A-B Brian Wentz
10 Ravensdale-Cumberland Road Race Master Men A-B Erik Anderson
4 Ravensdale-Cumberland Road Race Master Men A-B Brad Halstead
DNF Ravensdale-Cumberland Road Race Men Cat 4 Corey Nunlist
7 Ravensdale-Cumberland Road Race Men Cat 4 Jeff Gaeckle
5 Ravensdale-Cumberland Road Race Men Cat 4 Kevin Dimichel
3 Second Ascent Criterium Master Men Erik Anderson
DNF/DNS Mutual of Enumclaw Stage Race - Road Race Women 4 Stephanie Werts
DNF/DNS Mutual of Enumclaw Stage Race - Road Race Women 4 Christine Neumiller
33 Mutual of Enumclaw Stage Race - Road Race Women 4 Brandee Era-Miller
11 Mutual of Enumclaw Stage Race - Road Race Women 3 Sarah Clark Allen
6 Mutual of Enumclaw Stage Race - Road Race Women 3 Michelle Kautzmann
DNF Mutual of Enumclaw Stage Race - Road Race Master Men C/D Dan Donahue
DNF Mutual of Enumclaw Stage Race - Road Race Master Men C/D Ron Jones
DNF Mutual of Enumclaw Stage Race - Road Race Master Men C/D Brian Wentz
DNF Mutual of Enumclaw Stage Race - Road Race Master Men C/D Tom Potter
42 Mutual of Enumclaw Stage Race - Road Race Master Men C/D Andy Rosser
36 Mutual of Enumclaw Stage Race - Road Race Master Men C/D Jim Holbrooks
13 Mutual of Enumclaw Stage Race - Road Race Master Men C/D Greg Luther
24 Mutual of Enumclaw Stage Race - Road Race Men 4 Corey Nunlist
20 Mutual of Enumclaw Stage Race - Road Race Men 4 Kevin Dimichel
12 Mutual of Enumclaw Stage Race - Road Race Men 4 Jeff Gaeckle
DNF/DNS Mutual of Enumclaw Stage Race - Road Race Men 1-2 Robert Campbell
449 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial: Combined Combined Christine Neumiller
404 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial: Combined Combined Stephanie Werts
366 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial: Combined Combined Brandee Era-Miller
328 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial: Combined Combined Michelle Kautzmann
288 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial: Combined Combined Sarah Clark Allen
441 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial: Combined Combined Andy Rosser
214 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial: Combined Combined Brian Wentz
142 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial: Combined Combined Jim Holbrooks
116 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial: Combined Combined Greg Luther
63 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial: Combined Combined Tom Potter
333 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial: Combined Combined Corey Nunlist
210 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial: Combined Combined Kevin Dimichel
187 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial: Combined Combined Jeff Gaeckle
305 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial: Combined Combined Robert Campbell
DNF Mutual of Enumclaw Stage Race - Criterium Women 4 Christine Neumiller
33 Mutual of Enumclaw Stage Race - Criterium Women 4 Stephanie Werts
10 Mutual of Enumclaw Stage Race - Criterium Women 4 Brandee Era-Miller
6 Mutual of Enumclaw Stage Race - Criterium Women 3 Michelle Kautzmann
5 Mutual of Enumclaw Stage Race - Criterium Women 3 Sarah Clark Allen
DNF Mutual of Enumclaw Stage Race - Criterium Master Men C/D Dan Donahue
DNF Mutual of Enumclaw Stage Race - Criterium Master Men C/D Ron Jones
66 Mutual of Enumclaw Stage Race - Criterium Master Men C/D Andy Rosser
40 Mutual of Enumclaw Stage Race - Criterium Master Men C/D Tom Potter
33 Mutual of Enumclaw Stage Race - Criterium Master Men C/D Jim Holbrooks
18 Mutual of Enumclaw Stage Race - Criterium Master Men C/D Brian Wentz
8 Mutual of Enumclaw Stage Race - Criterium Master Men C/D Greg Luther
25 Mutual of Enumclaw Stage Race - Criterium Men 4 Corey Nunlist
8 Mutual of Enumclaw Stage Race - Criterium Men 4 Jeff Gaeckle
5 Mutual of Enumclaw Stage Race - Criterium Men 4 Kevin Dimichel
14 Mutual of Enumclaw Stage Race - Criterium Men 1-2 Robert Campbell
44 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial Women Cat 4 Christine Neumiller
21 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial Women Cat 4 Stephanie Werts
9 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial Women Cat 4 Brandee Era-Miller
11 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial Women 3 Michelle Kautzmann
6 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial Women 3 Sarah Clark Allen
DNF/DNS Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial Master Men C/D Dan Donahue
DNF/DNS Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial Master Men C/D Ron Jones
76 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial Master Men C/D Andy Rosser
30 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial Master Men C/D Brian Wentz
15 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial Master Men C/D Jim Holbrooks
11 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial Master Men C/D Greg Luther
2 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial Master Men C/D Tom Potter
48 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial Men 4 Corey Nunlist
21 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial Men 4 Kevin Dimichel
16 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial Men 4 Jeff Gaeckle
75 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial Men 1-2 Robert Campbell
DNS/DNF Mutual of Enumclaw Stage Race Women 4 Stephanie Werts
DNS/DNF Mutual of Enumclaw Stage Race Women 4 Christine Neumiller
16 Mutual of Enumclaw Stage Race Women 4 Brandee Era-Miller
9 Mutual of Enumclaw Stage Race Women 3 Michelle Kautzmann
7 Mutual of Enumclaw Stage Race Women 3 Sarah Clark Allen
DNS/DNF Mutual of Enumclaw Stage Race Master Men C/D Dan Donahue
DNS/DNF Mutual of Enumclaw Stage Race Master Men C/D Ron Jones
DNS/DNF Mutual of Enumclaw Stage Race Master Men C/D Brian Wentz
DNS/DNF Mutual of Enumclaw Stage Race Master Men C/D Tom Potter
44 Mutual of Enumclaw Stage Race Master Men C/D Andy Rosser
26 Mutual of Enumclaw Stage Race Master Men C/D Jim Holbrooks
12 Mutual of Enumclaw Stage Race Master Men C/D Greg Luther
33 Mutual of Enumclaw Stage Race Men 4 Corey Nunlist
13 Mutual of Enumclaw Stage Race Men 4 Jeff Gaeckle
12 Mutual of Enumclaw Stage Race Men 4 Kevin Dimichel
DNF/DNS Mutual of Enumclaw Stage Race Men 1-2 Robert Campbell
6 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Masters Overall Master Men C Greg Luther
9 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Road Race Women Cat 4 Erica Haas
13 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Road Race Master Men C Greg Luther
285 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Race Time Trial: Combined Combined Erica Haas
124 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Race Time Trial: Combined Combined Greg Luther
6 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Race Time Trial Women Cat 4 Erica Haas
8 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Race Time Trial Master Men C Greg Luther
7 Wenatchee Omnium Senior State Championships Women Cat 4 Erica Haas
6 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Criterium Women Cat 4 Erica Haas
3 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Criterium Master Men C Greg Luther
2 Joe Bar Cycling/Native Planet Road Race Women Cat 4 Brandee Era-Miller
40 Joe Bar Cycling/Native Planet Road Race Master Men C-D Mark Griffin
39 Joe Bar Cycling/Native Planet Road Race Master Men C-D Chris Mendoza
37 Joe Bar Cycling/Native Planet Road Race Master Men C-D Greg Luther
32 Joe Bar Cycling/Native Planet Road Race Master Men C-D Andy Rosser
29 Joe Bar Cycling/Native Planet Road Race Master Men C-D Jim Holbrooks
17 Joe Bar Cycling/Native Planet Road Race Master Men C-D Erik Price
16 Joe Bar Cycling/Native Planet Road Race Master Men C-D David Gordon
11 Joe Bar Cycling/Native Planet Road Race Master Men C-D Tom Potter
4 Joe Bar Cycling/Native Planet Road Race Master Men C-D Dan Donahue
7 Joe Bar Cycling/Native Planet Road Race Master Men A-B Erik Anderson
17 Joe Bar Cycling/Native Planet Road Race Men Cat 4 Vaughn Nelson
7 Joe Bar Cycling/Native Planet Road Race Men Cat 4 Jeff Gaeckle
4 Joe Bar Cycling/Native Planet Road Race Men Cat 4 Kevin Dimichel
28 Glenwood Road Race Senior State Championships Men Cat 4 Jim Holbrooks
32 Vance Creek Road Race Women Cat 4 Stephanie Werts
27 Vance Creek Road Race Women Cat 4 Ann Mitchell
24 Vance Creek Road Race Women Cat 4 Cammy Webster
15 Vance Creek Road Race Women Cat 4 Susan Havens
14 Vance Creek Road Race Women Cat 4 Brandee Era-Miller
8 Vance Creek Road Race Women Cat 4 Erica Haas
3 Vance Creek Road Race Women Cat 4 Melody Mayer
DNF Vance Creek Road Race Women Cat 3 Sarah Clark Allen
7 Vance Creek Road Race Women Cat 3 Kerri Duke
DNF Vance Creek Road Race Master C-D Mark Griffin
DNF Vance Creek Road Race Master C-D Greg Luther
59 Vance Creek Road Race Master C-D Roger Giebelhaus
55 Vance Creek Road Race Master C-D Ron Jones
44 Vance Creek Road Race Master C-D Bill Scheidt
30 Vance Creek Road Race Master C-D Chris Mendoza
21 Vance Creek Road Race Master C-D Brian Wentz
14 Vance Creek Road Race Master C-D James Stewart
11 Vance Creek Road Race Master C-D David Gordon
7 Vance Creek Road Race Master C-D Tom Potter
6 Vance Creek Road Race Master C-D Dan Donahue
48 Vance Creek Road Race Men Cat 5 Luke Bowerman
44 Vance Creek Road Race Men Cat 5 Roy Stansell
9 Vance Creek Road Race Men Cat 5 Jeff Gaeckle
18 Vance Creek Road Race Men Cat 4 Kevin Dimichel
63 Vance Creek Road Race Men Cat 3 Sergio Palma
20 Vance Creek Road Race Men Cat 3 David Neubeck
14 Vance Creek Road Race Men Cat 1-2 Robert Campbell
8 Vance Creek Road Race Men Cat 1-2 Trevor Kosa
11 Brad Lewis Memorial Criterium Men Cat 4 Corey Nunlist
DNF Volunteer Park Criterium Women Cat 4 Erica Haas
4 Volunteer Park Criterium Women Cat 4 Brandee Era-Miller
15 Volunteer Park Criterium Master C-D Jim Holbrooks
DNF Volunteer Park Criterium Men Cat 4-5 Kevin Dimichel
DNF Volunteer Park Criterium Men Cat 4-5 Andy Rosser
DNF Volunteer Park Criterium Men Cat 4-5 Luke Bowerman
9 Volunteer Park Criterium Men Cat 4-5 Jeff Gaeckle
DNF Volunteer Park Criterium Men Cat 3 Sergio Palma
DNF Independence Valley Road Race Women Cat 4 Stephanie Werts
DNF Independence Valley Road Race Women Cat 4 Ann Mitchell
14 Independence Valley Road Race Women Cat 4 Cammy Webster
11 Independence Valley Road Race Women Cat 4 Brandee Era-Miller
7 Independence Valley Road Race Women Cat 4 Melody Mayer
6 Independence Valley Road Race Women Cat 4 Erica Haas
DNF Independence Valley Road Race Women Cat 3 Jennifer Burtner
DNF Independence Valley Road Race Women Cat 3 Michelle Kautzmann
5 Independence Valley Road Race Women Cat 3 Kerri Duke
DNF Independence Valley Road Race Master Men C/D Bill Scheidt
DNF Independence Valley Road Race Master Men C/D Brian Wentz
25 Independence Valley Road Race Master Men C/D Andy Rosser
16 Independence Valley Road Race Master Men C/D David Gordon
12 Independence Valley Road Race Master Men C/D Greg Luther
4 Independence Valley Road Race Master Men C/D Tom Potter
3 Independence Valley Road Race Master Men C/D Jim Holbrooks
DNF Independence Valley Road Race Master Men A/B Brad Halstead
DNF Independence Valley Road Race Men Cat 5 Eric Miller
DNF Independence Valley Road Race Men Cat 5 Luke Bowerman
27 Independence Valley Road Race Men Cat 5 Roy Stansell
5 Independence Valley Road Race Men Cat 5 Jeff Gaeckle
21 Independence Valley Road Race Men Cat 4 Vaughn Nelson
7 Independence Valley Road Race Men Cat 4 Corey Nunlist
6 Independence Valley Road Race Men Cat 4 Kevin Dimichel
DNF Independence Valley Road Race Men Cat 3 Sergio Palma
DQ Independence Valley Road Race Men Cat 1-2 Robert Campbell
2 Tour de Dung Road Race #2 Women Cat 4 Jennifer Burtner
13 Tour de Dung Road Race #2 Women Pro-1-2-3 Michelle Kautzmann
42 Tour de Dung Road Race #2 Men Cat 1-2 Derik Archibald
31 Tour de Dung Road Race #2 Men Cat 1-2 Robert Campbell
17 Tour de Dung Road Race #2 Men Cat 1-2 Erik Anderson
29 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #3 Women Cat 4 Linda Nelson
24 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #3 Women Cat 4 Stephanie Werts
19 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #3 Women Cat 4 Jennifer Burtner
18 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #3 Women Cat 4 Brandee Era-Miller
12 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #3 Women Cat 4 Melody Mayer
10 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #3 Women Cat 4 Ann Mitchell
6 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #3 Women Cat 4 Erica Haas
DNF Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #3 Master Men C-D Frank Boyce
61 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #3 Master Men C-D Greg Luther
60 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #3 Master Men C-D Bill Scheidt
41 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #3 Master Men C-D Andy Rosser
39 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #3 Master Men C-D Roger Giebelhaus
33 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #3 Master Men C-D Jim Holbrooks
27 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #3 Master Men C-D Brian Wentz
22 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #3 Master Men C-D Tom Potter
8 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #3 Master Men C-D Dan Donahue
7 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #3 Master Men C-D David Gordon
32 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #3 Men Cat 5 Luke Bowerman
20 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #3 Men Cat 5 Eric Miller
19 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #3 Men Cat 5 Perry Parke
4 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #3 Men Cat 5 Jeff Gaeckle
35 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #3 Men Cat 4 Corey Nunlist
28 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #3 Men Cat 4 Vaughn Nelson
28 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #3 Women Cat 3 Sarah Clark Allen
26 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #3 Women Cat 3 Michelle Kautzmann
9 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #3 Women Cat 3 Kerri Duke
7 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #3 Master Men A-B Brad Halstead
DNF Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #3 Men Cat 3 Carter Hick
57 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #3 Men Cat 3 Chris Mendoza
50 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #3 Men Cat 3 Sergio Palma
34 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #3 Men Cat 3 Ryan Richardson
34 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #3 Men Cat 1-2 Derik Archibald
DNF Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #2 Women Cat 4 Jill Walsh
28 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #2 Women Cat 4 Laura Parma
18 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #2 Women Cat 4 Erica Haas
16 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #2 Women Cat 4 Ann Mitchell
15 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #2 Women Cat 4 Cammy Webster
3 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #2 Women Cat 4 Jennifer Burtner
DNF Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #2 Women Cat 3 Michelle Kautzmann
DNF Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #2 Master Men C-D David Gordon
DNF Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #2 Master Men C-D Frank Boyce
DNF Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #2 Master Men C-D Steve Jones
15 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #2 Master Men C-D Dan Donahue
7 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #2 Master Men C-D Brian Wentz
1 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #2 Master Men C-D Jim Holbrooks
DNF Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #2 Master Men A-B Brad Halstead
6 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #2 Master Men A-B Chris Mendoza
DNF Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #2 Men Cat 5 Michael Lewis
22 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #2 Men Cat 5 Andy Rosser
14 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #2 Men Cat 5 Perry Parke
4 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #2 Men Cat 5 Jeff Gaeckle
DNF Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #2 Men Cat 4 Vaughn Nelson
1 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #2 Men Cat 4 Kevin Dimichel
27 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #2 Men Cat 3 Sergio Palma
DNF Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #2 Men Cat 1-2 Robert Campbell
25 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #2 Men Cat 1-2 Erik Anderson
DNF Tour de Dung Road Race #1 Master Men Phil Green
33 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #1 Women Cat 4 Linda Nelson
30 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #1 Women Cat 4 Stephanie Werts
27 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #1 Women Cat 4 Laura Parma
21 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #1 Women Cat 4 Erica Haas
17 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #1 Women Cat 4 Brandee Era-Miller
11 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #1 Women Cat 4 Cammy Webster
6 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #1 Women Cat 4 Jennifer Burtner
22 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #1 Women Cat 3 Sarah Clark Allen
20 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #1 Women Cat 3 Kerri Duke
2 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #1 Women Cat 3 Michelle Kautzmann
41 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #1 Master Men C-D Roger Giebelhaus
32 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #1 Master Men C-D Jim Holbrooks
17 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #1 Master Men C-D David Gordon
8 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #1 Master Men C-D Tom Potter
4 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #1 Master Men C-D Dan Donahue
2 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #1 Master Men C-D Brian Wentz
11 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #1 Master Men A-B Chris Mendoza
33 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #1 Men Cat 5 Michael Lewis
32 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #1 Men Cat 5 Eric Brickler
21 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #1 Men Cat 5 Eric Miller
6 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #1 Men Cat 5 Perry Parke
5 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #1 Men Cat 5 Jeff Gaeckle
34 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #1 Men Cat 4 Vaughn Nelson
26 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #1 Men Cat 3 Sergio Palma
36 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #1 Men Cat 1-2 Robert Campbell
34 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #1 Men Cat 1-2 Erik Anderson
15 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #1 Men Cat 1-2 Derik Archibald
124 Ice Breaker TT: Combined Combined Perry Parke
32 Ice Breaker TT: Combined Combined Tom Potter
90 Ice Breaker TT: Combined Combined Courtany Brown
36 Ice Breaker TT Men Cat 4-5 Perry Parke
3 Ice Breaker TT Men Master C-D Tom Potter
6 Ice Breaker TT Women Cat 1-2 Courtany Brown