Cucina Fresca Cycling Team

Event Category Name
13 Cascade Cross Series: Hilly Cross Men B Ryan Hughs
3 Blackberry Criterium State Senior Championships: Blackberry Criterium - Masters/Juniors Junior B Men Bailey Hauswurz
4 Blackberry Criterium State Senior Championships Women Cat 1-2 Jessica Cutler
4 Blackberry Criterium State Senior Championships: Blackberry Criterium - Masters/Juniors Master Men Michael Black
13 Blackberry Criterium State Senior Championships Men Cat 4-5 Ian Mullins
4 Blackberry Criterium State Senior Championships Men Cat 4-5 Brian Glass
DNF Blackberry Criterium State Senior Championships Men Cat 3 Michael Black
20 Blackberry Criterium State Senior Championships Men Cat 3 Jerry Shafer
9 Blackberry Criterium State Senior Championships Men Cat 1-2 Chris Hill
2 The First Rate Mortgage Season End Classic Junior A-B Men Bailey Hauswurz
16 The First Rate Mortgage Season End Classic Master Men C-D Jeff Spaulding
10 The First Rate Mortgage Season End Classic Master Men C-D Brian Glass
7 The First Rate Mortgage Season End Classic Master Men A-B Michael Black
14 The First Rate Mortgage Season End Classic Men Cat 4-5 Brian Glass
5 The First Rate Mortgage Season End Classic Men Cat 4-5 Jeff Spaulding
17 The First Rate Mortgage Season End Classic Men Cat 1-2 Chris Hill
DNF Lake WA Velo Circuit Race #3 Women Cat 4 Kathleen McMahon
17 Lake WA Velo Circuit Race #3 Women Cat 4 Cynthia Freed
11 Lake WA Velo Circuit Race #3 Women Cat 4 Carly Tu
32 Lake WA Velo Circuit Race #3 Masters Men Larry Boyer
31 Lake WA Velo Circuit Race #3 Masters Men Matt Bergerson
30 Lake WA Velo Circuit Race #3 Masters Men Erik Olson
27 Lake WA Velo Circuit Race #3 Masters Men Trevor Hall
20 Lake WA Velo Circuit Race #3 Masters Men Erik Busse
18 Lake WA Velo Circuit Race #3 Masters Men Tim Kibler
14 Lake WA Velo Circuit Race #3 Masters Men Don Stimson
8 Lake WA Velo Circuit Race #3 Masters Men Chris Adolf
3 Lake WA Velo Circuit Race #3 Masters Men Michael Black
DNF Lake WA Velo Circuit Race #3 Men Cat 4-5 Kevin Marks
DNF Lake WA Velo Circuit Race #3 Men Cat 4-5 Daniel Godbout
DNF Lake WA Velo Circuit Race #3 Men Cat 4-5 Blake Keogh
61 Lake WA Velo Circuit Race #3 Men Cat 4-5 Matthew Hubbard
60 Lake WA Velo Circuit Race #3 Men Cat 4-5 Marty O'Connor
57 Lake WA Velo Circuit Race #3 Men Cat 4-5 Jonathan Kaufman
30 Lake WA Velo Circuit Race #3 Men Cat 4-5 Brian Glass
33 Lake WA Velo Circuit Race #3 Men Cat 3 Chris Adolf
97 Crystal Mt Hill Climb TT State Championships: Combined Combined Bailey Hauswurz
160 Crystal Mt Hill Climb TT State Championships: Combined Combined Cynthia Freed
158 Crystal Mt Hill Climb TT State Championships: Combined Combined Terri Glaberson
150 Crystal Mt Hill Climb TT State Championships: Combined Combined Eileen Kutscha
138 Crystal Mt Hill Climb TT State Championships: Combined Combined Lan Remme
130 Crystal Mt Hill Climb TT State Championships: Combined Combined Brad Glaberson
90 Crystal Mt Hill Climb TT State Championships: Combined Combined Rick Heckenlaible
47 Crystal Mt Hill Climb TT State Championships: Combined Combined Cole Meckle
33 Crystal Mt Hill Climb TT State Championships: Combined Combined Larry Boyer
142 Crystal Mt Hill Climb TT State Championships: Combined Combined Jonathan Kaufman
67 Crystal Mt Hill Climb TT State Championships: Combined Combined Frank Colich
8 Crystal Mt Hill Climb TT State Championships: Combined Combined Derek Titus
2 Crystal Mt Hill Climb TT State Championships Junior B Men Bailey Hauswurz
4 Crystal Mt Hill Climb TT State Championships Master Women B Cynthia Freed
11 Crystal Mt Hill Climb TT State Championships Women Cat 4 Terri Glaberson
8 Crystal Mt Hill Climb TT State Championships Women Cat 4 Eileen Kutscha
20 Crystal Mt Hill Climb TT State Championships Master Men D Lan Remme
17 Crystal Mt Hill Climb TT State Championships Master Men C Brad Glaberson
12 Crystal Mt Hill Climb TT State Championships Master Men C Rick Heckenlaible
6 Crystal Mt Hill Climb TT State Championships Master Men B Cole Meckle
5 Crystal Mt Hill Climb TT State Championships Master Men B Larry Boyer
27 Crystal Mt Hill Climb TT State Championships Men Cat 4-5 Jonathan Kaufman
11 Crystal Mt Hill Climb TT State Championships Men Cat 4-5 Frank Colich
2 Crystal Mt Hill Climb TT State Championships Men Cat 3 Derek Titus
DNF Lake WA Velo Circuit Race #2 Master Men Erik Busse
DNF Lake WA Velo Circuit Race #2 Master Men Stephen Grim
DNF Lake WA Velo Circuit Race #2 Master Men Bill Zimmermann
DNF Lake WA Velo Circuit Race #2 Master Men Trevor Hall
16 Lake WA Velo Circuit Race #2 Master Men Don Stimson
8 Lake WA Velo Circuit Race #2 Master Men Michael Black
7 Lake WA Velo Circuit Race #2 Master Men Cole Meckle
2 Lake WA Velo Circuit Race #2 Master Men Larry Boyer
DNF Lake WA Velo Circuit Race #2 Men Cat 4-5 Marty O'Connor
59 Lake WA Velo Circuit Race #2 Men Cat 4-5 Chad Olson
48 Lake WA Velo Circuit Race #2 Men Cat 4-5 Matt Stanigar
28 Lake WA Velo Circuit Race #2 Men Cat 4-5 Brian Glass
26 Lake WA Velo Circuit Race #2 Men Cat 4-5 Frank Colich
41 Lake WA Velo Circuit Race #2 Men Cat 3 Brett Clothier-Sharman
40 Lake WA Velo Circuit Race #2 Men Cat 3 Chris Menge
29 Lake WA Velo Circuit Race #2 Men Cat 3 Matt Heck
12 Lake WA Velo Circuit Race #2 Men Cat 3 Chris Adolf
5 Lake WA Velo Circuit Race #2 Men Cat 3 Derek Titus
8 Kirkland Criterium Women Cat 1-2-3 Jessica Cutler
28 Kirkland Criterium Men Cat 4 Tim Kibler
22 Kirkland Criterium Men Cat 4 Brian Glass
7 Kirkland Criterium Men Cat 4 Patrick Dean
DNF Kirkland Criterium Men Cat 3 Jerry Shafer
37 Kirkland Criterium Men Cat 3 Don Stimson
31 Kirkland Criterium Men Cat 3 Brett Clothier-Sharman
24 Kirkland Criterium Men Cat 3 Trevor Hall
18 Kirkland Criterium Men Cat 3 Chris Adolf
27 Kirkland Criterium Men Cat 1-2 Travis Dykstra
48 Elma Team TT State Championships: Combined Combined Cole Meckle
49 Elma Team TT State Championships: Combined Combined Jim Teague
50 Elma Team TT State Championships: Combined Combined Mike Gladfelter
47 Elma Team TT State Championships: Combined Combined Michael Black
30 Elma Team TT State Championships: Combined Combined Derek Titus
29 Elma Team TT State Championships: Combined Combined Niels Thogersen
28 Elma Team TT State Championships: Combined Combined Erik Olson
27 Elma Team TT State Championships: Combined Combined Matt Heck
3 Elma Team TT State Championships Master Men B Cole Meckle
3 Elma Team TT State Championships Master Men B Jim Teague
3 Elma Team TT State Championships Master Men B Mike Gladfelter
3 Elma Team TT State Championships Master Men B Michael Black
2 Elma Team TT State Championships Men Cat 3 Derek Titus
2 Elma Team TT State Championships Men Cat 3 Niels Thogersen
2 Elma Team TT State Championships Men Cat 3 Erik Olson
2 Elma Team TT State Championships Men Cat 3 Matt Heck
DNF Lake WA Velo Circuit Race #1 Women Cat 4 Lori Boucher
27 Lake WA Velo Circuit Race #1 Women Cat 4 Cynthia Freed
26 Lake WA Velo Circuit Race #1 Women Cat 4 Theresa Trinka-Hoard
12 Lake WA Velo Circuit Race #1 Women Cat 4 Carly Tu
22 Lake WA Velo Circuit Race #1 Women Cat 1-2-3 Lucy Cutler
DNF Lake WA Velo Circuit Race #1 Master Men Kevin Marks
DNF Lake WA Velo Circuit Race #1 Master Men Bill Zimmermann
54 Lake WA Velo Circuit Race #1 Master Men Trevor Hall
53 Lake WA Velo Circuit Race #1 Master Men Erik Olson
47 Lake WA Velo Circuit Race #1 Master Men Marty O'Connor
43 Lake WA Velo Circuit Race #1 Master Men Erik Busse
39 Lake WA Velo Circuit Race #1 Master Men Don Stimson
36 Lake WA Velo Circuit Race #1 Master Men Zqwan Peterson
29 Lake WA Velo Circuit Race #1 Master Men Frank Colich
21 Lake WA Velo Circuit Race #1 Master Men Jerry Shafer
16 Lake WA Velo Circuit Race #1 Master Men Tom Donohue
11 Lake WA Velo Circuit Race #1 Master Men Chris Adolf
8 Lake WA Velo Circuit Race #1 Master Men Michael Black
6 Lake WA Velo Circuit Race #1 Master Men Cole Meckle
5 Lake WA Velo Circuit Race #1 Master Men Larry Boyer
5 Lake WA Velo Circuit Race #1 Men Cat 4-5 Brian Glass
DNF Lake WA Velo Circuit Race #1 Men Cat 3 Chris Adolf
31 Lake WA Velo Circuit Race #1 Men Cat 3 Matt Heck
28 Lake WA Velo Circuit Race #1 Men Cat 3 Derek Titus
8 Lake WA Velo Circuit Race #1 Men Cat 3 Chris Menge
7 Lake WA Velo Circuit Race #1 Men Cat 3 Chris Adolf
15 Juniors/Masters Omnium State Championship: Skagit Valley Omnium - Senior Women Cat 4 Carly Tu
26 Juniors/Masters Omnium State Championship: Skagit Valley Omnium - Senior Men Cat 3 Chris Menge
25 Juniors/Masters Omnium State Championship: Skagit Valley Omnium - Senior Men Cat 3 Andy James
32 Juniors/Masters Omnium State Championship Master Men C Chad Olson
30 Juniors/Masters Omnium State Championship Master Men C Erik Busse
27 Juniors/Masters Omnium State Championship Master Men C Jason Glover
24 Juniors/Masters Omnium State Championship Master Men C Rick Heckenlaible
9 Juniors/Masters Omnium State Championship Master Men C Mark Portin
11 Juniors/Masters Omnium State Championship Master Men B Larry Boyer
5 Juniors/Masters Omnium State Championship Master Men B Cole Meckle
9 Juniors/Masters Omnium State Championship: Northshore Road Race Women Cat 4 Carly Tu
DNF Juniors/Masters Omnium State Championship: Northshore Road Race Master Men D Marty O'Connor
DNF Juniors/Masters Omnium State Championship: Northshore Road Race Master Men D Jeff Gibbs
DNF Juniors/Masters Omnium State Championship: Northshore Road Race Master Men C Zqwan Peterson
DNF Juniors/Masters Omnium State Championship: Northshore Road Race Master Men C Paul Dinger
26 Juniors/Masters Omnium State Championship: Northshore Road Race Master Men C Chad Olson
23 Juniors/Masters Omnium State Championship: Northshore Road Race Master Men C Erik Busse
16 Juniors/Masters Omnium State Championship: Northshore Road Race Master Men C Jason Glover
15 Juniors/Masters Omnium State Championship: Northshore Road Race Master Men C Rick Heckenlaible
7 Juniors/Masters Omnium State Championship: Northshore Road Race Master Men C Mark Portin
DNF Juniors/Masters Omnium State Championship: Northshore Road Race Master Men B Trevor Hall
6 Juniors/Masters Omnium State Championship: Northshore Road Race Master Men B Cole Meckle
5 Juniors/Masters Omnium State Championship: Northshore Road Race Master Men B Larry Boyer
DNF Juniors/Masters Omnium State Championship: Northshore Road Race Men Cat 4-5 Bailey Hauswurz
DQ Juniors/Masters Omnium State Championship: Northshore Road Race Men Cat 3 Derek Titus
21 Juniors/Masters Omnium State Championship: Northshore Road Race Men Cat 3 Chris Menge
17 Juniors/Masters Omnium State Championship: Northshore Road Race Men Cat 3 Andy James
141 Yakima Canyon State Individual TT Championships: Combined Combined Carly Tu
137 Yakima Canyon State Individual TT Championships: Combined Combined David Friedt
40 Yakima Canyon State Individual TT Championships: Combined Combined Cole Meckle
91 Yakima Canyon State Individual TT Championships: Combined Combined Frank Colich
59 Yakima Canyon State Individual TT Championships: Combined Combined Matt Heck
7 Yakima Canyon State Individual TT Championships Women Cat 4 Carly Tu
23 Yakima Canyon State Individual TT Championships Master Men D David Friedt
DNS Yakima Canyon State Individual TT Championships Master Men C Mark Portin
6 Yakima Canyon State Individual TT Championships Master Men B Cole Meckle
8 Yakima Canyon State Individual TT Championships Men Cat 4-5 Frank Colich
4 Yakima Canyon State Individual TT Championships Men Cat 3 Matt Heck
18 Redmond Derby Days Criterium Women Cat 4 Kathleen McMahon
15 Redmond Derby Days Criterium Women Cat 4 Carly Tu
3 Redmond Derby Days Criterium Women Cat 3 Lucy Cutler
46 Redmond Derby Days Criterium Master Men 40+ Bill Zimmermann
42 Redmond Derby Days Criterium Master Men 40+ Chris Adolf
38 Redmond Derby Days Criterium Master Men 40+ Trevor Hall
37 Redmond Derby Days Criterium Master Men 40+ Zawan PETERSON
33 Redmond Derby Days Criterium Master Men 40+ Jose Hernando
25 Redmond Derby Days Criterium Master Men 40+ Paul Dinger
20 Redmond Derby Days Criterium Master Men 40+ Erik Olson
13 Redmond Derby Days Criterium Master Men 40+ Michael Black
4 Redmond Derby Days Criterium Master Men 40+ Larry Boyer
DNF Redmond Derby Days Criterium Men Cat 4-5 Juanito "John" ROCA
DNF Redmond Derby Days Criterium Men Cat 4-5 Jonathan Kaufman
40 Redmond Derby Days Criterium Men Cat 4-5 Brian Glass
38 Redmond Derby Days Criterium Men Cat 4-5 Matt O'CONNOR
30 Redmond Derby Days Criterium Men Cat 4-5 Tim Kibler
23 Redmond Derby Days Criterium Men Cat 4-5 Bailey Hauswurz
12 Redmond Derby Days Criterium Men Cat 4-5 Patrick Dean
11 Redmond Derby Days Criterium Men Cat 4-5 Matt Stanigar
DNF Redmond Derby Days Criterium Men Cat 3 Brett Clothier-Sharman
DNF Redmond Derby Days Criterium Men Cat 3 Niels Thogersen
38 Redmond Derby Days Criterium Men Cat 3 Matt Bergerson
15 Redmond Derby Days Criterium Men Cat 3 Matt Heck
12 Redmond Derby Days Criterium Men Cat 3 Chris Menge
7 Redmond Derby Days Criterium Men Cat 3 Derek Titus
37 Redmond Derby Days Criterium Men Cat 1-2 Travis Dykstra
14 Redmond Derby Days Criterium Men Cat 1-2 Chris Hill
3 Joe Matava Criterium Junior State Championships Junior B Men Bailey Hauswurz
9 Joe Matava Criterium Junior State Championships Women Cat 1-2-3 Lucy Cutler
5 Joe Matava Criterium Junior State Championships Women Cat 1-2-3 Jessica Cutler
15 Joe Matava Criterium Junior State Championships Master Men C-D Rob Polasek
12 Joe Matava Criterium Junior State Championships Master Men C-D Matt Stanigar
11 Joe Matava Criterium Junior State Championships Master Men C-D Paul Dinger
9 Joe Matava Criterium Junior State Championships Master Men C-D Tom Donohue
7 Joe Matava Criterium Junior State Championships Master Men C-D Bill Zimmermann
11 Joe Matava Criterium Junior State Championships Master Men A-B Larry Boyer
10 Joe Matava Criterium Junior State Championships Master Men A-B Michael Black
9 Joe Matava Criterium Junior State Championships Master Men A-B Cole Meckle
6 Joe Matava Criterium Junior State Championships Men Cat 4-5 Blake Keogh
5 Joe Matava Criterium Junior State Championships Men Cat 4-5 Brian Glass
16 Joe Matava Criterium Junior State Championships Men Cat 3 Earl Zimmermann
20 Joe Matava Criterium Junior State Championships Men Cat 1-2 Chris Hill
15 Four Mound Prairie Road Race/Masters-Juniors RR CHMP Master Men C Brian Glass
9 Four Mound Prairie Road Race/Masters-Juniors RR CHMP Master Men C Mark Portin
DNF Four Mound Prairie Road Race/Masters-Juniors RR CHMP Master Men B Brett Clothier-Sharman
4 Four Mound Prairie Road Race/Masters-Juniors RR CHMP Master Men B Cole Meckle
DNF Masters Criterium State Championships Master Men C Brian Glass
16 Masters Criterium State Championships Master Men B Brett Clothier-Sharman
4 Masters Criterium State Championships Master Men B Cole Meckle
DNF Boston Harbor Circuit Race State Championships Master Men D Marty O'Connor
DNF Boston Harbor Circuit Race State Championships Master Men D David Friedt
DNF Boston Harbor Circuit Race State Championships Master Men D Don Stimson
DNF Boston Harbor Circuit Race State Championships Master Men C Kevin Marks
DNF Boston Harbor Circuit Race State Championships Master Men C David Kregenow
34 Boston Harbor Circuit Race State Championships Master Men C Paul Dinger
30 Boston Harbor Circuit Race State Championships Master Men C Jason Glover
27 Boston Harbor Circuit Race State Championships Master Men C Zqwan Peterson
24 Boston Harbor Circuit Race State Championships Master Men C Stephen Grim
20 Boston Harbor Circuit Race State Championships Master Men C Jose Hernando
17 Boston Harbor Circuit Race State Championships Master Men C Brian Glass
12 Boston Harbor Circuit Race State Championships Master Men C Brian Gore
10 Boston Harbor Circuit Race State Championships Master Men C Tom Donohue
6 Boston Harbor Circuit Race State Championships Master Men C Mark Portin
DNF Boston Harbor Circuit Race State Championships Master Men B Trevor Hall
DNF Boston Harbor Circuit Race State Championships Master Men B Matt Bergerson
8 Boston Harbor Circuit Race State Championships Master Men B Larry Boyer
7 Boston Harbor Circuit Race State Championships Master Men B Andy James
5 Boston Harbor Circuit Race State Championships Master Men B Michael Black
4 Boston Harbor Circuit Race State Championships Master Men B Bill Zimmermann
3 Boston Harbor Circuit Race State Championships Master Men B Cole Meckle
DNF Boston Harbor Circuit Race State Championships Men Cat 4-5 Jonathan Kaufman
37 Boston Harbor Circuit Race State Championships Men Cat 4-5 Christopher Mega
17 Boston Harbor Circuit Race State Championships Men Cat 4-5 Frank Colich
12 Boston Harbor Circuit Race State Championships Men Cat 3 Chris Menge
3 Capitol Criterium Junior B Boys Bailey Hauswurz
18 Capitol Criterium Women Cat 4 Carly Tu
11 Capitol Criterium Women Cat 3 Lucy Cutler
DNF Capitol Criterium Women Cat 1-2 Jessica Cutler
DNF Capitol Criterium Master Men C-D Don Stimson
1 Capitol Criterium Master Men C-D Brian Gore
DNF Capitol Criterium Master Men A-B Trevor Hall
15 Capitol Criterium Master Men A-B Chris Adolf
DNF Capitol Criterium Men Cat 4-5 Harlan Perkins
DNF Capitol Criterium Men Cat 4-5 Ian Mullins
24 Capitol Criterium Men Cat 4-5 Matt Stanigar
5 Capitol Criterium Men Cat 3 Derek Titus
2 Capitol Criterium Men Cat 3 Matt Heck
10 Capitol Criterium Men Cat 1-2 Chris Hill
4 Methow Valley Stage Race - Road Race Women 1-2-3 Jessica Cutler
DNF Methow Valley Stage Race - Road Race Master Men Jeff Gibbs
DNF Methow Valley Stage Race - Road Race Master Men Zqwan Peterson
DNF Methow Valley Stage Race - Road Race Master Men Erik Busse
29 Methow Valley Stage Race - Road Race Master Men Stephen Grim
24 Methow Valley Stage Race - Road Race Master Men Rick Heckenlaible
13 Methow Valley Stage Race - Road Race Master Men Travis Dykstra
11 Methow Valley Stage Race - Road Race Master Men Jose Hernando
7 Methow Valley Stage Race - Road Race Master Men Larry Boyer
DNF Methow Valley Stage Race - Road Race Men 4-5 Anthony Stephens
DNF Methow Valley Stage Race - Road Race Men 4-5 Bailey Hauswurz
50 Methow Valley Stage Race - Road Race Men 4-5 Christopher Mega
45 Methow Valley Stage Race - Road Race Men 4-5 Jonathan Kaufman
32 Methow Valley Stage Race - Road Race Men 4-5 Matthew Smith
25 Methow Valley Stage Race - Road Race Men 4-5 Brian Glass
13 Methow Valley Stage Race - Road Race Men 4-5 Landon Erickson
1 Methow Valley Stage Race - Road Race Men 3 Chris Menge
DNF Methow Valley Stage Race - Road Race Men Cat 1-2 Chris Hill
2 Methow Valley Stage Race Women 1-2-3 Jessica Cutler
32 Methow Valley Stage Race Master Men Stephen Grim
25 Methow Valley Stage Race Master Men Jose Hernando
22 Methow Valley Stage Race Master Men Rick Heckenlaible
12 Methow Valley Stage Race Master Men Travis Dykstra
10 Methow Valley Stage Race Master Men Larry Boyer
49 Methow Valley Stage Race Men 4-5 Christopher Mega
45 Methow Valley Stage Race Men 4-5 Jonathan Kaufman
40 Methow Valley Stage Race Men 4-5 Brian Glass
39 Methow Valley Stage Race Men 4-5 Matthew Smith
3 Methow Valley Stage Race Men 4-5 Landon Erickson
12 Methow Valley Stage Race Men 3 Chris Menge
2 Methow Valley Stage Race - Hillclimb Women 1-2-3 Jessica Cutler
40 Methow Valley Stage Race - Hillclimb Master Men Jeff Gibbs
39 Methow Valley Stage Race - Hillclimb Master Men Stephen Grim
38 Methow Valley Stage Race - Hillclimb Master Men Zqwan Peterson
31 Methow Valley Stage Race - Hillclimb Master Men Erik Busse
25 Methow Valley Stage Race - Hillclimb Master Men Jose Hernando
20 Methow Valley Stage Race - Hillclimb Master Men Larry Boyer
19 Methow Valley Stage Race - Hillclimb Master Men Travis Dykstra
16 Methow Valley Stage Race - Hillclimb Master Men Rick Heckenlaible
DNS Methow Valley Stage Race - Hillclimb Men 4-5 Kevin Marks
69 Methow Valley Stage Race - Hillclimb Men 4-5 Christopher Mega
64 Methow Valley Stage Race - Hillclimb Men 4-5 Anthony Stephens
58 Methow Valley Stage Race - Hillclimb Men 4-5 Jonathan Kaufman
40 Methow Valley Stage Race - Hillclimb Men 4-5 Brian Glass
37 Methow Valley Stage Race - Hillclimb Men 4-5 Matthew Smith
36 Methow Valley Stage Race - Hillclimb Men 4-5 Bailey Hauswurz
5 Methow Valley Stage Race - Hillclimb Men 4-5 Landon Erickson
19 Methow Valley Stage Race - Hillclimb Men 3 Chris Menge
20 Methow Valley Stage Race - Hillclimb Men Cat 1-2 Chris Hill
2 Methow Valley Stage Race - Time Trial Women 1-2-3 Jessica Cutler
37 Methow Valley Stage Race - Time Trial Master Men Jose Hernando
35 Methow Valley Stage Race - Time Trial Master Men Jeff Gibbs
32 Methow Valley Stage Race - Time Trial Master Men Stephen Grim
31 Methow Valley Stage Race - Time Trial Master Men Erik Busse
28 Methow Valley Stage Race - Time Trial Master Men Zqwan Peterson
26 Methow Valley Stage Race - Time Trial Master Men Rick Heckenlaible
14 Methow Valley Stage Race - Time Trial Master Men Larry Boyer
12 Methow Valley Stage Race - Time Trial Master Men Travis Dykstra
DNS Methow Valley Stage Race - Time Trial Men Cat 4-5 Kevin Marks
71 Methow Valley Stage Race - Time Trial Men Cat 4-5 Anthony Stephens
69 Methow Valley Stage Race - Time Trial Men Cat 4-5 Christopher Mega
68 Methow Valley Stage Race - Time Trial Men Cat 4-5 Brian Glass
55 Methow Valley Stage Race - Time Trial Men Cat 4-5 Jonathan Kaufman
43 Methow Valley Stage Race - Time Trial Men Cat 4-5 Bailey Hauswurz
42 Methow Valley Stage Race - Time Trial Men Cat 4-5 Matthew Smith
9 Methow Valley Stage Race - Time Trial Men Cat 4-5 Landon Erickson
22 Methow Valley Stage Race - Time Trial Men Cat 3 Chris Menge
28 Methow Valley Stage Race - Time Trial Men Cat 1-2 Chris Hill
28 Ravensdale-Cumberland Road Race Women Cat 4 Carly Tu
14 Ravensdale-Cumberland Road Race Women Cat 4 Laura Newman
1 Ravensdale-Cumberland Road Race Women Cat 3 Jessica Cutler
DNF Ravensdale-Cumberland Road Race Master Men C-D Lan Remme
DNF Ravensdale-Cumberland Road Race Master Men C-D John Klupar
DNF Ravensdale-Cumberland Road Race Master Men C-D Bill Zimmermann
46 Ravensdale-Cumberland Road Race Master Men C-D Stephen Grim
45 Ravensdale-Cumberland Road Race Master Men C-D Mark Portin
43 Ravensdale-Cumberland Road Race Master Men C-D Kevin Marks
42 Ravensdale-Cumberland Road Race Master Men C-D Chad Olson
37 Ravensdale-Cumberland Road Race Master Men C-D Jerry Shafer
35 Ravensdale-Cumberland Road Race Master Men C-D Jeff Gibbs
27 Ravensdale-Cumberland Road Race Master Men C-D Jose Hernando
26 Ravensdale-Cumberland Road Race Master Men C-D Erik Busse
25 Ravensdale-Cumberland Road Race Master Men C-D Paul Dinger
12 Ravensdale-Cumberland Road Race Master Men C-D Rob Polasek
9 Ravensdale-Cumberland Road Race Master Men C-D Brian Glass
22 Ravensdale-Cumberland Road Race Master Men A-B Larry Boyer
21 Ravensdale-Cumberland Road Race Master Men A-B Chris Adolf
16 Ravensdale-Cumberland Road Race Master Men A-B Trevor Hall
DNF Ravensdale-Cumberland Road Race Men Cat 5 Christopher Mega
25 Ravensdale-Cumberland Road Race Men Cat 3 Brett Clothier-Sharman
11 Ravensdale-Cumberland Road Race Men Cat 3 Chris Menge
5 Ravensdale-Cumberland Road Race Men Cat 3 Cole Meckle
17 Second Ascent Criterium Women 4 Carly Tu
16 Second Ascent Criterium Women 4 Kathleen McMahon
34 Second Ascent Criterium Master Men Brett Clothier-Sharman
20 Second Ascent Criterium Master Men Landon Erickson
15 Second Ascent Criterium Master Men Chris Adolf
13 Second Ascent Criterium Master Men Harley Sheffield
DNF Second Ascent Criterium Men 4-5 Aaron Kaffen
DNF Second Ascent Criterium Men 4-5 Daniel Godbout
DNF Second Ascent Criterium Men 4-5 Jonathan Kaufman
DNF Second Ascent Criterium Men 4-5 Frank Colich
3 Second Ascent Criterium Men 4-5 Blake Keogh
DNF Second Ascent Criterium Men 3 Chris Menge
32 Second Ascent Criterium Men 3 Erik Olson
23 Second Ascent Criterium Men Cat 1-2 Randy Bott
20 Second Ascent Criterium Men Cat 1-2 Christopher Hill
DNF/DNS Mutual of Enumclaw Stage Race - Road Race Women 4 Carly Tu
DNF/DNS Mutual of Enumclaw Stage Race - Road Race Women 3 Lucy Cutler
3 Mutual of Enumclaw Stage Race - Road Race Women 3 Jessica Cutler
DNF Mutual of Enumclaw Stage Race - Road Race Master Men C/D Chad Olson
DNF Mutual of Enumclaw Stage Race - Road Race Master Men C/D Kevin Marks
DNF Mutual of Enumclaw Stage Race - Road Race Master Men C/D Jose Hernando
DNF Mutual of Enumclaw Stage Race - Road Race Master Men C/D Jason Glover
DNF Mutual of Enumclaw Stage Race - Road Race Master Men C/D Don Stimson
DNF Mutual of Enumclaw Stage Race - Road Race Master Men C/D Tom Donohue
DNF Mutual of Enumclaw Stage Race - Road Race Master Men C/D Chris Adolf
28 Mutual of Enumclaw Stage Race - Road Race Master Men C/D Tim Kibler
27 Mutual of Enumclaw Stage Race - Road Race Master Men C/D Mike Doherty
24 Mutual of Enumclaw Stage Race - Road Race Master Men C/D Brian Gore
21 Mutual of Enumclaw Stage Race - Road Race Master Men C/D Erik Busse
19 Mutual of Enumclaw Stage Race - Road Race Master Men C/D Rob Polasek
17 Mutual of Enumclaw Stage Race - Road Race Master Men C/D Bill Zimmermann
8 Mutual of Enumclaw Stage Race - Road Race Master Men C/D Mark Portin
DNF/DNS Mutual of Enumclaw Stage Race - Road Race Master Men A/B Travis Dykstra
15 Mutual of Enumclaw Stage Race - Road Race Master Men A/B Cole Meckle
DNS Mutual of Enumclaw Stage Race - Road Race Men 5 Brad Glaberson
28 Mutual of Enumclaw Stage Race - Road Race Men 5 Brad Loetel
DNF Mutual of Enumclaw Stage Race - Road Race Men 4 Anthony Stephens
14 Mutual of Enumclaw Stage Race - Road Race Men 4 Bailey Hauswurz
DNF/DNS Mutual of Enumclaw Stage Race - Road Race Men 3 Derek Titus
16 Mutual of Enumclaw Stage Race - Road Race Men 3 Matt Heck
413 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial: Combined Combined Carly Tu
340 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial: Combined Combined Lucy Cutler
192 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial: Combined Combined Jessica Cutler
318 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial: Combined Combined Bill Zimmermann
299 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial: Combined Combined Mike Doherty
275 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial: Combined Combined Don Stimson
268 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial: Combined Combined Erik Busse
260 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial: Combined Combined Rob Polasek
237 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial: Combined Combined Brian Gore
204 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial: Combined Combined Tim Kibler
190 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial: Combined Combined Tom Donohue
188 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial: Combined Combined Chris Adolf
170 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial: Combined Combined Mark Portin
68 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial: Combined Combined Cole Meckle
46 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial: Combined Combined Travis Dykstra
426 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial: Combined Combined Brad Glaberson
397 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial: Combined Combined Brad Loetel
350 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial: Combined Combined Anthony Stephens
293 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial: Combined Combined Bailey Hauswurz
71 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial: Combined Combined Derek Titus
40 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial: Combined Combined Matt Heck
38 Mutual of Enumclaw Stage Race - Criterium Women 4 Carly Tu
14 Mutual of Enumclaw Stage Race - Criterium Women 3 Lucy Cutler
12 Mutual of Enumclaw Stage Race - Criterium Women 3 Jessica Cutler
DNF Mutual of Enumclaw Stage Race - Criterium Master Men C/D Chad Olson
DNF Mutual of Enumclaw Stage Race - Criterium Master Men C/D Kevin Marks
DNF Mutual of Enumclaw Stage Race - Criterium Master Men C/D Jose Hernando
DNF Mutual of Enumclaw Stage Race - Criterium Master Men C/D Jason Glover
69 Mutual of Enumclaw Stage Race - Criterium Master Men C/D Mike Doherty
68 Mutual of Enumclaw Stage Race - Criterium Master Men C/D Rob Polasek
53 Mutual of Enumclaw Stage Race - Criterium Master Men C/D Don Stimson
49 Mutual of Enumclaw Stage Race - Criterium Master Men C/D Mark Portin
48 Mutual of Enumclaw Stage Race - Criterium Master Men C/D Bill Zimmermann
47 Mutual of Enumclaw Stage Race - Criterium Master Men C/D Chris Adolf
30 Mutual of Enumclaw Stage Race - Criterium Master Men C/D Erik Busse
27 Mutual of Enumclaw Stage Race - Criterium Master Men C/D Tom Donohue
12 Mutual of Enumclaw Stage Race - Criterium Master Men C/D Tim Kibler
4 Mutual of Enumclaw Stage Race - Criterium Master Men C/D Brian Gore
40 Mutual of Enumclaw Stage Race - Criterium Master Men A/B Cole Meckle
14 Mutual of Enumclaw Stage Race - Criterium Master Men A/B Travis Dykstra
DNF Mutual of Enumclaw Stage Race - Criterium Men 5 Brad Glaberson
19 Mutual of Enumclaw Stage Race - Criterium Men 5 Brad Loetel
39 Mutual of Enumclaw Stage Race - Criterium Men 4 Anthony Stephens
17 Mutual of Enumclaw Stage Race - Criterium Men 4 Bailey Hauswurz
20 Mutual of Enumclaw Stage Race - Criterium Men 3 Matt Heck
9 Mutual of Enumclaw Stage Race - Criterium Men 3 Derek Titus
25 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial Women Cat 4 Carly Tu
13 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial Women 3 Lucy Cutler
1 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial Women 3 Jessica Cutler
DNF/DNS Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial Master Men C/D Chad Olson
DNF/DNS Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial Master Men C/D Kevin Marks
DNF/DNS Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial Master Men C/D Jose Hernando
DNF/DNS Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial Master Men C/D Jason Glover
61 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial Master Men C/D Bill Zimmermann
57 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial Master Men C/D Mike Doherty
48 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial Master Men C/D Don Stimson
46 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial Master Men C/D Erik Busse
44 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial Master Men C/D Rob Polasek
37 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial Master Men C/D Brian Gore
28 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial Master Men C/D Tim Kibler
25 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial Master Men C/D Tom Donohue
24 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial Master Men C/D Chris Adolf
18 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial Master Men C/D Mark Portin
10 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial Master Men A/B Cole Meckle
5 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial Master Men A/B Travis Dykstra
39 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial Men 5 Brad Glaberson
32 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial Men 5 Brad Loetel
50 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial Men 4 Anthony Stephens
39 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial Men 4 Bailey Hauswurz
9 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial Men 3 Derek Titus
2 Mutual of Enumclaw Stage Race - Time Trial Men 3 Matt Heck
DNS/DNF Mutual of Enumclaw Stage Race Women 4 Carly Tu
DNS/DNF Mutual of Enumclaw Stage Race Women 3 Lucy Cutler
4 Mutual of Enumclaw Stage Race Women 3 Jessica Cutler
DNS/DNF Mutual of Enumclaw Stage Race Master Men C/D Chad Olson
DNS/DNF Mutual of Enumclaw Stage Race Master Men C/D Kevin Marks
DNS/DNF Mutual of Enumclaw Stage Race Master Men C/D Jose Hernando
DNS/DNF Mutual of Enumclaw Stage Race Master Men C/D Jason Glover
DNS/DNF Mutual of Enumclaw Stage Race Master Men C/D Don Stimson
DNS/DNF Mutual of Enumclaw Stage Race Master Men C/D Tom Donohue
DNS/DNF Mutual of Enumclaw Stage Race Master Men C/D Chris Adolf
38 Mutual of Enumclaw Stage Race Master Men C/D Mike Doherty
33 Mutual of Enumclaw Stage Race Master Men C/D Erik Busse
31 Mutual of Enumclaw Stage Race Master Men C/D Rob Polasek
29 Mutual of Enumclaw Stage Race Master Men C/D Bill Zimmermann
20 Mutual of Enumclaw Stage Race Master Men C/D Tim Kibler
16 Mutual of Enumclaw Stage Race Master Men C/D Mark Portin
9 Mutual of Enumclaw Stage Race Master Men C/D Brian Gore
DNF/DNS Mutual of Enumclaw Stage Race Master Men A/B Travis Dykstra
23 Mutual of Enumclaw Stage Race Master Men A/B Cole Meckle
DNS/DNF Mutual of Enumclaw Stage Race Men 5 Brad Glaberson
25 Mutual of Enumclaw Stage Race Men 5 Brad Loetel
DNS/DNF Mutual of Enumclaw Stage Race Men 4 Anthony Stephens
22 Mutual of Enumclaw Stage Race Men 4 Bailey Hauswurz
DNF/DNS Mutual of Enumclaw Stage Race Men 3 Derek Titus
12 Mutual of Enumclaw Stage Race Men 3 Matt Heck
25 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Masters Overall Master Men C Mark Portin
11 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Masters Overall Master Men C Jason Glover
6 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Masters Overall Master Men B Larry Boyer
17 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Road Race Women Cat 4 Suzanne Tomassi
41 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Road Race Master Men C Kevin Marks
33 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Road Race Master Men C Chad Olson
31 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Road Race Master Men C Mark Portin
18 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Road Race Master Men C Jose Hernando
12 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Road Race Master Men C Jason Glover
10 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Road Race Master Men C Rob Polasek
5 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Road Race Master Men B Larry Boyer
41 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Road Race Men Cat 4 Frank Colich
40 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Road Race Men Cat 4 Jonathan Kaufman
35 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Road Race Men Cat 4 Matthew Smith
35 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Road Race Men Cat 4 Matthew Smith
26 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Road Race Men Cat 4 Landon Erickson
21 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Road Race Men Cat 4 Bailey Hauswurz
331 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Race Time Trial: Combined Combined Carly Tu
227 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Race Time Trial: Combined Combined Mark Portin
215 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Race Time Trial: Combined Combined Jason Glover
79 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Race Time Trial: Combined Combined Larry Boyer
219 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Race Time Trial: Combined Combined Bailey Hauswurz
151 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Race Time Trial: Combined Combined Tom Donohue
141 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Race Time Trial: Combined Combined Landon Erickson
71 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Race Time Trial: Combined Combined Matt Heck
330 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Race Time Trial: Combined Combined Christopher Hill
21 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Race Time Trial Women Cat 4 Carly Tu
23 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Race Time Trial Master Men C Mark Portin
20 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Race Time Trial Master Men C Jason Glover
3 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Race Time Trial Master Men B Larry Boyer
23 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Race Time Trial Men Cat 4 Bailey Hauswurz
15 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Race Time Trial Men Cat 4 Tom Donohue
11 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Race Time Trial Men Cat 4 Landon Erickson
12 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Race Time Trial Men Cat 3 Matt Heck
65 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Race Time Trial Men Cat 1-2 Christopher Hill
23 Wenatchee Omnium Senior State Championships Men Cat 4 Landon Erickson
16 Wenatchee Omnium Senior State Championships Men Cat 4 Bailey Hauswurz
20 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Criterium Women Cat 4 Carly Tu
19 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Criterium Master Men C Mark Portin
7 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Criterium Master Men C Jason Glover
10 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Criterium Master Men B Larry Boyer
25 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Criterium Men Cat 4 Landon Erickson
7 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Criterium Men Cat 4 Bailey Hauswurz
14 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Criterium Men Cat 3 Matt Heck
28 Wenatchee Omnium Senior State Championships: Wenatchee Omnium Criterium Men Cat 1-2 Christopher Hill
12 Joe Bar Cycling/Native Planet Road Race Women Cat 4 Carly Tu
DNF Joe Bar Cycling/Native Planet Road Race Women Cat 3 Lucy Cutler
1 Joe Bar Cycling/Native Planet Road Race Women Cat 3 Jessica Cutler
DNF Joe Bar Cycling/Native Planet Road Race Master Men C-D Lan Remme
DNF Joe Bar Cycling/Native Planet Road Race Master Men C-D Chad Olson
DNF Joe Bar Cycling/Native Planet Road Race Master Men C-D Brad Loetel
43 Joe Bar Cycling/Native Planet Road Race Master Men C-D Kevin Marks
38 Joe Bar Cycling/Native Planet Road Race Master Men C-D Brian Glass
28 Joe Bar Cycling/Native Planet Road Race Master Men C-D Paul Dinger
27 Joe Bar Cycling/Native Planet Road Race Master Men C-D Erik Busse
26 Joe Bar Cycling/Native Planet Road Race Master Men C-D Jose Hernando
25 Joe Bar Cycling/Native Planet Road Race Master Men C-D Tom Donohue
9 Joe Bar Cycling/Native Planet Road Race Master Men C-D Mark Portin
1 Joe Bar Cycling/Native Planet Road Race Master Men C-D Brian Gore
DNF Joe Bar Cycling/Native Planet Road Race Master Men A-B Larry Boyer
23 Joe Bar Cycling/Native Planet Road Race Master Men A-B Jerry Shafer
8 Joe Bar Cycling/Native Planet Road Race Master Men A-B Ryan Mongan
40 Joe Bar Cycling/Native Planet Road Race Men Cat 5 Jonathan Kaufman
DNF Joe Bar Cycling/Native Planet Road Race Men Cat 4 Ian Mullins
DNF Joe Bar Cycling/Native Planet Road Race Men Cat 4 John Klupar
42 Joe Bar Cycling/Native Planet Road Race Men Cat 4 Anthony Stephens
41 Joe Bar Cycling/Native Planet Road Race Men Cat 4 Blake Keogh
38 Joe Bar Cycling/Native Planet Road Race Men Cat 4 Matthew Smith
23 Joe Bar Cycling/Native Planet Road Race Men Cat 4 Brian Glass
DNF Joe Bar Cycling/Native Planet Road Race Men Cat 3 Don Stimson
DNF Joe Bar Cycling/Native Planet Road Race Men Cat 3 Matt Bergerson
56 Joe Bar Cycling/Native Planet Road Race Men Cat 3 Rob Polasek
54 Joe Bar Cycling/Native Planet Road Race Men Cat 3 Cole Meckle
53 Joe Bar Cycling/Native Planet Road Race Men Cat 3 Trevor Hall
52 Joe Bar Cycling/Native Planet Road Race Men Cat 3 Chris Menge
37 Joe Bar Cycling/Native Planet Road Race Men Cat 3 Brett Clothier-Sharman
35 Joe Bar Cycling/Native Planet Road Race Men Cat 3 Derek Titus
24 Joe Bar Cycling/Native Planet Road Race Men Cat 3 Michael Black
34 Joe Bar Cycling/Native Planet Road Race Men Cat 1-2 Chris Hill
32 Joe Bar Cycling/Native Planet Road Race Men Cat 1-2 Randy Bott
DNF Longbranch Road Race Men Cat 4 Anthony Stephens
19 Longbranch Road Race Men Cat 4 Brian Gore
DNF Longbranch Road Race Men Cat 3 Trevor Hall
DNF Longbranch Road Race Men Cat 3 Chris Adolf
22 Longbranch Road Race Men Cat 3 Ryan Mongan
19 Longbranch Road Race Men Cat 3 Don Stimson
12 Longbranch Road Race Men Cat 3 Chris Menge
DNF Longbranch Road Race Men Cat 1-2 Jason Williams
11 Glenwood Road Race Senior State Championships Women Cat 4 Carly Tu
9 Glenwood Road Race Senior State Championships Women Cat 4 Suzanne Tomassi
40 Glenwood Road Race Senior State Championships Men Cat 5 Brad Loetel
39 Glenwood Road Race Senior State Championships Men Cat 5 John Klupar
25 Glenwood Road Race Senior State Championships Men Cat 5 Aaron Kaffen
19 Glenwood Road Race Senior State Championships Men Cat 5 Erik Busse
DNF Glenwood Road Race Senior State Championships Men Cat 4 Matthew Hubbard
DNF Glenwood Road Race Senior State Championships Men Cat 4 Anthony Stephens
41 Glenwood Road Race Senior State Championships Men Cat 4 Jeff Gibbs
38 Glenwood Road Race Senior State Championships Men Cat 4 Paul Dinger
31 Glenwood Road Race Senior State Championships Men Cat 4 Patrick Dean
25 Glenwood Road Race Senior State Championships Men Cat 4 Brian Glass
11 Glenwood Road Race Senior State Championships Men Cat 4 Mark Portin
3 Glenwood Road Race Senior State Championships Men Cat 4 Tom Donohue
DNF Glenwood Road Race Senior State Championships Men Cat 3 Brett Clothier-Sharman
32 Glenwood Road Race Senior State Championships Men Cat 3 Ryan Mongan
28 Glenwood Road Race Senior State Championships Men Cat 3 Chris Adolf
25 Glenwood Road Race Senior State Championships Men Cat 3 Cole Meckle
23 Glenwood Road Race Senior State Championships Men Cat 3 Don Stimson
8 Glenwood Road Race Senior State Championships Men Cat 3 Chris Menge
3 Glenwood Road Race Senior State Championships Men Cat 3 Derek Titus
22 Glenwood Road Race Senior State Championships Men Cat 1-2 Randy Bott
34 Vance Creek Road Race Women Cat 4 Cynthia Freed
26 Vance Creek Road Race Women Cat 4 Carly Tu
11 Vance Creek Road Race Women Cat 4 JoAnne Anderson
5 Vance Creek Road Race Women Cat 3 Jessica Cutler
DNF Vance Creek Road Race Master C-D Kevin Marks
DNF Vance Creek Road Race Master C-D David Kregenow
DNF Vance Creek Road Race Master C-D Tom Donohue
58 Vance Creek Road Race Master C-D Paul Dinger
56 Vance Creek Road Race Master C-D Zqwan Peterson
52 Vance Creek Road Race Master C-D Mark Portin
50 Vance Creek Road Race Master C-D Jose Hernando
47 Vance Creek Road Race Master C-D Erik Busse
46 Vance Creek Road Race Master C-D Jeff Gibbs
43 Vance Creek Road Race Master C-D Stephen Grim
33 Vance Creek Road Race Master C-D Rick Heckenlaible
27 Vance Creek Road Race Master C-D Jason Glover
2 Vance Creek Road Race Master C-D Brian Gore
DNF Vance Creek Road Race Master A-B Brett Clothier-Sharman
50 Vance Creek Road Race Men Cat 5 Brad Loetel
43 Vance Creek Road Race Men Cat 5 Christopher Mega
37 Vance Creek Road Race Men Cat 5 Matt Smith
27 Vance Creek Road Race Men Cat 5 Ryan W. Brown
24 Vance Creek Road Race Men Cat 5 Aaron Kaffen
46 Vance Creek Road Race Men Cat 4 Matt Stanigar
45 Vance Creek Road Race Men Cat 4 John Klupar
43 Vance Creek Road Race Men Cat 4 Anthony Stephens
40 Vance Creek Road Race Men Cat 4 Jonathan Kaufman
38 Vance Creek Road Race Men Cat 4 Brian Glass
17 Vance Creek Road Race Men Cat 4 Jeff Anderson
1 Vance Creek Road Race Men Cat 4 Bailey Hauswurz
62 Vance Creek Road Race Men Cat 3 Earl Zimmermann
50 Vance Creek Road Race Men Cat 3 Jerry Shafer
43 Vance Creek Road Race Men Cat 3 Chris Menge
38 Vance Creek Road Race Men Cat 3 Chris Adolf
37 Vance Creek Road Race Men Cat 3 Michael Black
35 Vance Creek Road Race Men Cat 3 Cole Meckle
29 Vance Creek Road Race Men Cat 3 Ryan Mongan
27 Vance Creek Road Race Men Cat 3 Larry Boyer
23 Vance Creek Road Race Men Cat 3 Bill Zimmermann
17 Vance Creek Road Race Men Cat 3 Andy James
13 Vance Creek Road Race Men Cat 3 Mike Gladfelter
11 Vance Creek Road Race Men Cat 3 Don Stimson
7 Vance Creek Road Race Men Cat 3 Matt Heck
DNF Vance Creek Road Race Men Cat 1-2 Jason Williams
148 Green Valley TT: Combined Combined Carly Tu
54 Green Valley TT: Combined Combined Jessica Cutler
115 Green Valley TT: Combined Combined David Friedt
90 Green Valley TT: Combined Combined David Kregenow
82 Green Valley TT: Combined Combined Matt Stanigar
66 Green Valley TT: Combined Combined Brad Glaberson
45 Green Valley TT: Combined Combined Tom Donohue
21 Green Valley TT: Combined Combined Derek Titus
14 Green Valley TT: Combined Combined Matt Heck
19 Green Valley TT Women Cat 4 Carly Tu
3 Green Valley TT Women Cat 1-2-3 Jessica Cutler
36 Green Valley TT Master Men David Friedt
27 Green Valley TT Master Men David Kregenow
23 Green Valley TT Men Cat 4-5 Matt Stanigar
15 Green Valley TT Men Cat 4-5 Brad Glaberson
6 Green Valley TT Men Cat 4-5 Tom Donohue
5 Green Valley TT Men Cat 3 Derek Titus
3 Green Valley TT Men Cat 3 Matt Heck
14 Tour of Walla Walla - Waitsburg Road Race Women Cat 3 Lucy Cutler
29 Tour of Walla Walla - Waitsburg Road Race Men Cat 5 David Friedt
DNF Tour of Walla Walla - Waitsburg Road Race Men Cat 4 Tim Kibler
81 Tour of Walla Walla - Waitsburg Road Race Men Cat 4 Jonathan Kaufman
78 Tour of Walla Walla - Waitsburg Road Race Men Cat 4 Matthew Hubbard
55 Tour of Walla Walla - Waitsburg Road Race Men Cat 4 Brian Glass
45 Tour of Walla Walla - Waitsburg Road Race Men Cat 4 Jason Glover
20 Tour of Walla Walla - Waitsburg Road Race Men Cat 4 Brian Gore
10 Tour of Walla Walla - Waitsburg Road Race Men Cat 4 Landon Erickson
DNF Tour of Walla Walla - Waitsburg Road Race Men 3 Mike Gladfelter
68 Tour of Walla Walla - Waitsburg Road Race Men 3 Chris Menge
45 Tour of Walla Walla - Waitsburg Road Race Men 3 Ryan Hughs
29 Tour of Walla Walla - Waitsburg Road Race Men 3 Larry Boyer
23 Tour of Walla Walla - Waitsburg Road Race Men 3 Matt Heck
DNF Tour of Walla Walla - Waitsburg Road Race Men Cat 1-2 Chris Hill
DNF Tour of Walla Walla - Waitsburg Road Race Men Cat 1-2 Travis Dykstra
DNF Tour of Walla Walla - Waitsburg Road Race Men Cat 1-2 Randy Bott
43 Tour of Walla Walla - Waitsburg Road Race Men Cat 1-2 Jason Williams
308 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial: Combined Combined Lucy Cutler
436 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial: Combined Combined David Friedt
397 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial: Combined Combined Jonathan Kaufman
334 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial: Combined Combined Matthew Hubbard
249 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial: Combined Combined Brian Gore
219 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial: Combined Combined Jason Glover
207 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial: Combined Combined Brian Glass
203 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial: Combined Combined Landon Erickson
154 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial: Combined Combined Tim Kibler
388 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial: Combined Combined Chris Menge
137 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial: Combined Combined Ryan Hughs
117 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial: Combined Combined Larry Boyer
81 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial: Combined Combined Matt Heck
66 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial: Combined Combined Mike Gladfelter
333 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial: Combined Combined Randy Bott
247 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial: Combined Combined Chris Hill
141 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial: Combined Combined Travis Dykstra
101 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial: Combined Combined Jason Williams
12 Tour of Walla Walla - Tourism WW Criterium Women Cat 3 Lucy Cutler
44 Tour of Walla Walla - Tourism WW Criterium Men Cat 5 David Friedt
92 Tour of Walla Walla - Tourism WW Criterium Men Cat 4 Jonathan Kaufman
66 Tour of Walla Walla - Tourism WW Criterium Men Cat 4 Matthew Hubbard
52 Tour of Walla Walla - Tourism WW Criterium Men Cat 4 Jason Glover
30 Tour of Walla Walla - Tourism WW Criterium Men Cat 4 Brian Glass
24 Tour of Walla Walla - Tourism WW Criterium Men Cat 4 Tim Kibler
10 Tour of Walla Walla - Tourism WW Criterium Men Cat 4 Landon Erickson
5 Tour of Walla Walla - Tourism WW Criterium Men Cat 4 Brian Gore
83 Tour of Walla Walla - Tourism WW Criterium Men Cat 3 Ryan Hughs
60 Tour of Walla Walla - Tourism WW Criterium Men Cat 3 Chris Menge
27 Tour of Walla Walla - Tourism WW Criterium Men Cat 3 Larry Boyer
12 Tour of Walla Walla - Tourism WW Criterium Men Cat 3 Matt Heck
8 Tour of Walla Walla - Tourism WW Criterium Men Cat 3 Mike Gladfelter
101 Tour of Walla Walla - Tourism WW Criterium Men Cat 1-2 Travis Dykstra
54 Tour of Walla Walla - Tourism WW Criterium Men Cat 1-2 Randy Bott
42 Tour of Walla Walla - Tourism WW Criterium Men Cat 1-2 Chris Hill
31 Tour of Walla Walla - Tourism WW Criterium Men Cat 1-2 Jason Williams
15 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial Women Cat 3 Lucy Cutler
44 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial Men Cat 5 David Friedt
90 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial Men Cat 4 Jonathan Kaufman
77 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial Men Cat 4 Matthew Hubbard
50 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial Men Cat 4 Brian Gore
39 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial Men Cat 4 Jason Glover
37 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial Men Cat 4 Brian Glass
34 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial Men Cat 4 Landon Erickson
15 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial Men Cat 4 Tim Kibler
97 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial Men Cat 3 Chris Menge
40 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial Men Cat 3 Ryan Hughs
30 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial Men Cat 3 Larry Boyer
13 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial Men Cat 3 Matt Heck
8 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial Men Cat 3 Mike Gladfelter
99 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial Men Cat 1-2 Randy Bott
93 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial Men Cat 1-2 Chris Hill
84 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial Men Cat 1-2 Travis Dykstra
71 Tour of Walla Walla - Russell Creek Time Trial Men Cat 1-2 Jason Williams
9 Tour of Walla Walla Women Cat 3 Lucy Cutler
33 Tour of Walla Walla Men Cat 5 David Friedt
81 Tour of Walla Walla Men Cat 4 Jonathan Kaufman
77 Tour of Walla Walla Men Cat 4 Matthew Hubbard
53 Tour of Walla Walla Men Cat 4 Brian Glass
34 Tour of Walla Walla Men Cat 4 Jason Glover
26 Tour of Walla Walla Men Cat 4 Brian Gore
17 Tour of Walla Walla Men Cat 4 Landon Erickson
71 Tour of Walla Walla Men Cat 3 Chris Menge
60 Tour of Walla Walla Men Cat 3 Ryan Hughs
29 Tour of Walla Walla Men Cat 3 Matt Heck
17 Tour of Walla Walla Men Cat 3 Larry Boyer
60 Tour of Walla Walla Men Cat 1-2 Jason Williams
DNF Tour of Walla Walla - Kellogg Hollow Road Race Men Cat 3 Cole Meckle
95 Tour of Walla Walla - Kellogg Hollow Road Race Men Cat 3 Chris Menge
74 Tour of Walla Walla - Kellogg Hollow Road Race Men Cat 3 Ryan Hughs
60 Tour of Walla Walla - Kellogg Hollow Road Race Men Cat 3 Mike Gladfelter
42 Tour of Walla Walla - Kellogg Hollow Road Race Men Cat 3 Matt Heck
18 Tour of Walla Walla - Kellogg Hollow Road Race Men Cat 3 Larry Boyer
106 Tour of Walla Walla - Kellogg Hollow Road Race Men Cat 1-2 Travis Dykstra
83 Tour of Walla Walla - Kellogg Hollow Road Race Men Cat 1-2 Jason Williams
81 Tour of Walla Walla - Kellogg Hollow Road Race Men Cat 1-2 Randy Bott
76 Tour of Walla Walla - Kellogg Hollow Road Race Men Cat 1-2 Chris Hill
1 Brad Lewis Memorial Criterium Junior Men B Bailey Hauswurz
6 Brad Lewis Memorial Criterium Master Men C-D Patrick Dean
4 Brad Lewis Memorial Criterium Master Men C-D Landon Erickson
3 Brad Lewis Memorial Criterium Master Men C-D Tim Kibler
11 Brad Lewis Memorial Criterium Women Cat 4 Carly Tu
6 Brad Lewis Memorial Criterium Women Cat 3 Jessica Cutler
5 Brad Lewis Memorial Criterium Women Cat 3 Lucy Cutler
7 Brad Lewis Memorial Criterium Men Cat 5 Matt Smith
18 Brad Lewis Memorial Criterium Men Cat 4 Brian Glass
16 Brad Lewis Memorial Criterium Men Cat 4 David Kregenow
6 Brad Lewis Memorial Criterium Men Cat 4 Bailey Hauswurz
DNF Brad Lewis Memorial Criterium Men Cat 1-2 Chris Hill
1 Volunteer Park Criterium Junior A-B Bailey Hauswurz
26 Volunteer Park Criterium Women Cat 4 Carly Tu
18 Volunteer Park Criterium Women Cat 4 Deborah Rubens
17 Volunteer Park Criterium Women Cat 1-2-3 Lucy Cutler
16 Volunteer Park Criterium Women Cat 1-2-3 Vicki Boivin
10 Volunteer Park Criterium Women Cat 1-2-3 Jessica Cutler
DNF Volunteer Park Criterium Master C-D Matt Smith
DNF Volunteer Park Criterium Master C-D Brad Loetel
DNF Volunteer Park Criterium Master C-D Mark Portin
DNF Volunteer Park Criterium Master C-D David Kregenow
DNF Volunteer Park Criterium Master C-D Jason Glover
DNF Volunteer Park Criterium Master C-D Jeff Gibbs
DNF Volunteer Park Criterium Master C-D Paul Dinger
33 Volunteer Park Criterium Master C-D David Friedt
31 Volunteer Park Criterium Master C-D Bill Zimmermann
29 Volunteer Park Criterium Master C-D Stephen Grim
25 Volunteer Park Criterium Master C-D Zqwan Peterson
23 Volunteer Park Criterium Master C-D Kirk Peterson
21 Volunteer Park Criterium Master C-D Mike Doherty
19 Volunteer Park Criterium Master C-D Tim Kibler
6 Volunteer Park Criterium Master C-D Tom Donohue
3 Volunteer Park Criterium Master C-D Brian Gore
DNF Volunteer Park Criterium Master A-B Brett Clothier-Sharman
DNF Volunteer Park Criterium Master A-B Michael Black
DNF Volunteer Park Criterium Master A-B Matt Bergerson
17 Volunteer Park Criterium Master A-B Niels Thogersen
DNF Volunteer Park Criterium Men Cat 4-5 Glenn Soja
DNF Volunteer Park Criterium Men Cat 4-5 Jonathan Kaufman
DNF Volunteer Park Criterium Men Cat 4-5 Matt Smith
DNF Volunteer Park Criterium Men Cat 4-5 Glenn Shackatano
DNF Volunteer Park Criterium Men Cat 4-5 Aaron Kaffen
DNF Volunteer Park Criterium Men Cat 4-5 Ryan W. Brown
DNF Volunteer Park Criterium Men Cat 4-5 Frank Colich
30 Volunteer Park Criterium Men Cat 4-5 Matthew Quest
28 Volunteer Park Criterium Men Cat 4-5 Mark Portin
27 Volunteer Park Criterium Men Cat 4-5 Patrick Dean
22 Volunteer Park Criterium Men Cat 4-5 Ian Mullins
20 Volunteer Park Criterium Men Cat 4-5 Brian Glass
17 Volunteer Park Criterium Men Cat 4-5 Brian Gore
13 Volunteer Park Criterium Men Cat 4-5 Landon Erickson
8 Volunteer Park Criterium Men Cat 4-5 Blake Keogh
4 Volunteer Park Criterium Men Cat 4-5 Bailey Hauswurz
DNF Volunteer Park Criterium Men Cat 3 Jerry Shafer
DNF Volunteer Park Criterium Men Cat 3 Chris Menge
DNF Volunteer Park Criterium Men Cat 3 Cole Meckle
DNF Volunteer Park Criterium Men Cat 3 Michael Black
68 Volunteer Park Criterium Men Cat 3 Bill Zimmermann
67 Volunteer Park Criterium Men Cat 3 Mark Coppa
58 Volunteer Park Criterium Men Cat 3 Paul Boivin
48 Volunteer Park Criterium Men Cat 3 Chris Adolf
34 Volunteer Park Criterium Men Cat 3 Derek Titus
17 Volunteer Park Criterium Men Cat 3 Matt Heck
DNF Volunteer Park Criterium Men Cat 1-2 Michael Vrbanac
55 Volunteer Park Criterium Men Cat 1-2 Jason Williams
36 Volunteer Park Criterium Men Cat 1-2 Randy Bott
26 Volunteer Park Criterium Men Cat 1-2 Chris Hill
15 Frozen Flatlands Omnium: Frozen Flatlands Circuit Race Women Cat 4 Carly Tu
146 Frozen Flatlands Omnium: Frozen Flatlands TT: Combined Combined Carly Tu
15 Frozen Flatlands Omnium: Frozen Flatlands TT Women Cat 4 Carly Tu
16 Frozen Flatlands Omnium: Frozen Flatlands Road Race Women Cat 4 Carly Tu
29 Independence Valley Road Race Women Cat 4 Carly Tu
4 Independence Valley Road Race Women Cat 4 Lucy Cutler
2 Independence Valley Road Race Women Cat 4 Jessica Cutler
DNF Independence Valley Road Race Master Men C/D Chad Olson
DNF Independence Valley Road Race Master Men C/D Brad Loetel
DNF Independence Valley Road Race Master Men C/D Mark Portin
DNF Independence Valley Road Race Master Men C/D Zqwan Peterson
DNF Independence Valley Road Race Master Men C/D Bill Zimmermann
23 Independence Valley Road Race Master Men C/D Matt Stanigar
19 Independence Valley Road Race Master Men C/D Rick Heckenlaible
18 Independence Valley Road Race Master Men C/D Jeff Gibbs
DNF Independence Valley Road Race Master Men A/B Ryan Mongan
DNF Independence Valley Road Race Master Men A/B Trevor Hall
DNF Independence Valley Road Race Men Cat 5 Glenn Shackatano
DNF Independence Valley Road Race Men Cat 5 Matthew Hubbard
24 Independence Valley Road Race Men Cat 4 Jonathan Kaufman
19 Independence Valley Road Race Men Cat 4 Stephen Grim
DNF Independence Valley Road Race Men Cat 3 Chris Menge
29 Independence Valley Road Race Men Cat 3 Ryan Hughs
28 Independence Valley Road Race Men Cat 3 Mike Gladfelter
15 Independence Valley Road Race Men Cat 3 Matt Heck
DNF Independence Valley Road Race Men Cat 1-2 Jason Williams
DNF Independence Valley Road Race Men Cat 1-2 Michael Vrbanac
19 Independence Valley Road Race Men Cat 1-2 Chris Hill
2 WWU Northshore Circuit Race Men Cat 1-2-3 Edgardo Balansay
DNF Tour de Dung Road Race #2 Women Cat 4 Heidi Clark
15 Tour de Dung Road Race #2 Women Cat 4 Carly Tu
12 Tour de Dung Road Race #2 Women Cat 4 Lucy Cutler
40 Tour de Dung Road Race #2 Master Men Paul Dinger
23 Tour de Dung Road Race #2 Master Men Chris Menge
21 Tour de Dung Road Race #2 Master Men Trevor Hall
20 Tour de Dung Road Race #2 Master Men Brian Glass
16 Tour de Dung Road Race #2 Master Men Mark Portin
11 Tour de Dung Road Race #2 Master Men Ryan Mongan
DNF Tour de Dung Road Race #2 Men Cat 4 Anthony Stephens
55 Tour de Dung Road Race #2 Men Cat 4 Frank Colich
31 Tour de Dung Road Race #2 Men Cat 4 David Kregenow
6 Tour de Dung Road Race #2 Men Cat 4 Brian Gore
28 Tour de Dung Road Race #2 Men Cat 3 Chris Adolf
13 Tour de Dung Road Race #2 Men Cat 3 Don Stimson
3 Tour de Dung Road Race #2 Men Cat 3 Larry Boyer
20 Tour de Dung Road Race #2 Men Cat 1-2 Chris Hill
21 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #3 Women Cat 4 Carly Tu
20 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #3 Women Cat 4 Laura Newman
4 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #3 Women Cat 4 Lucy Cutler
2 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #3 Women Cat 4 Jessica Cutler
67 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #3 Master Men C-D John Roca
65 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #3 Master Men C-D David Friedt
58 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #3 Master Men C-D Chad Olson
51 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #3 Master Men C-D Kirk Peterson
40 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #3 Master Men C-D Shawn Burke
24 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #3 Master Men C-D Jeff Gibbs
14 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #3 Master Men C-D Brad Loetel
2 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #3 Master Men C-D Tom Donohue
30 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #3 Men Cat 5 Matthew Hubbard
28 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #3 Men Cat 5 Matt Smith
24 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #3 Men Cat 5 Owen Paulus
22 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #3 Men Cat 5 Aaron Kaffen
30 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #3 Men Cat 4 Ian Mullins
29 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #3 Men Cat 4 Jeff Anderson
27 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #3 Men Cat 4 Matt Stanigar
26 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #3 Men Cat 4 Jonathan Kaufman
21 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #3 Men Cat 4 Brian Glass
18 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #3 Men Cat 4 Bailey Hauswurz
1 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #3 Men Cat 4 Matt Heck
DNF Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #3 Men Cat 3 Chris Wegner
54 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #3 Men Cat 3 Chris Menge
46 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #3 Men Cat 3 Trevor Hall
24 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #3 Men Cat 3 Michael Black
17 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #3 Men Cat 3 Andy James
13 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #3 Men Cat 3 Chris Adolf
10 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #3 Men Cat 3 Don Stimson
4 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #3 Men Cat 3 Bill Zimmermann
3 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #3 Men Cat 3 Larry Boyer
DNF Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #3 Men Cat 1-2 Michael Vrbanac
53 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #3 Men Cat 1-2 Chris Hill
33 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #3 Men Cat 1-2 Randy Bott
31 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #3 Men Cat 1-2 Travis Dykstra
14 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #2 Women Cat 4 Carly Tu
4 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #2 Women Cat 4 Lucy Cutler
2 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #2 Women Cat 4 Jessica Cutler
DNF Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #2 Master Men C-D Brad Loetel
12 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #2 Master Men C-D Brian Glass
25 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #2 Men Cat 5 Matthew Hubbard
DNF Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #2 Men Cat 4 Ian Mullins
19 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #2 Men Cat 4 Matt Stanigar
12 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #2 Men Cat 4 Tim Kibler
5 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #2 Men Cat 4 Brian Gore
2 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #2 Men Cat 4 Matt Heck
22 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #2 Men Cat 3 Chris Adolf
19 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #2 Men Cat 3 Michael Black
12 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #2 Men Cat 3 Larry Boyer
10 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #2 Men Cat 3 Mike Gladfelter
6 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #2 Men Cat 3 Don Stimson
31 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #2 Men Cat 1-2 Randy Bott
4 Tour de Dung Road Race #1 Women Cat 4 Lucy Cutler
2 Tour de Dung Road Race #1 Women Cat 4 Jessica Cutler
6 Tour de Dung Road Race #1 Women Cat 1-2-3 Vicki Boivin
DNF Tour de Dung Road Race #1 Master Men Tim Kibler
19 Tour de Dung Road Race #1 Master Men Stephen Grim
14 Tour de Dung Road Race #1 Master Men Trevor Hall
11 Tour de Dung Road Race #1 Master Men Ryan Mongan
7 Tour de Dung Road Race #1 Master Men Paul Boivin
DNF Tour de Dung Road Race #1 Men Cat 4-5 Tim Kibler
DNF Tour de Dung Road Race #1 Men Cat 4-5 Stephen Grim
34 Tour de Dung Road Race #1 Men Cat 4-5 Jonathan Kaufman
14 Tour de Dung Road Race #1 Men Cat 4-5 Matt Heck
DNF Tour de Dung Road Race #1 Men Cat 3 Ryan Mongan
DNF Tour de Dung Road Race #1 Men Cat 3 Trevor Hall
11 Tour de Dung Road Race #1 Men Cat 3 Don Stimson
DNF Tour de Dung Road Race #1 Men Cat 1-2 Michael Vrbanac
DNF Tour de Dung Road Race #1 Men Cat 1-2 Randy Bott
43 Tour de Dung Road Race #1 Men Cat 1-2 Chris Hill
38 Tour de Dung Road Race #1 Men Cat 1-2 Travis Dykstra
24 Tour de Dung Road Race #1 Men Cat 1-2 Jason Williams
34 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #1 Women Cat 4 Eileen Kutscha
5 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #1 Women Cat 4 Lucy Cutler
2 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #1 Women Cat 4 Jessica Cutler
19 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #1 Master Men C-D Jeff Gibbs
18 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #1 Master Men C-D Brad Loetel
6 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #1 Master Men C-D Jerry Shafer
28 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #1 Men Cat 5 Aaron Kaffen
27 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #1 Men Cat 5 Christopher Mega
26 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #1 Men Cat 5 Matthew Hubbard
40 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #1 Men Cat 4 Jonathan Kaufman
39 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #1 Men Cat 4 Patrick Dean
37 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #1 Men Cat 4 Jason Glover
35 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #1 Men Cat 4 Tim Kibler
28 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #1 Men Cat 4 Matt Stanigar
20 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #1 Men Cat 4 Brian Glass
10 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #1 Men Cat 4 Bailey Hauswurz
8 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #1 Men Cat 4 Matt Heck
7 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #1 Men Cat 4 Brian Gore
31 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #1 Men Cat 3 Paul Boivin
22 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #1 Men Cat 3 Chris Menge
17 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #1 Men Cat 3 Jerry Shafer
16 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #1 Men Cat 3 Don Stimson
14 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #1 Men Cat 3 Larry Boyer
10 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #1 Men Cat 3 Edgardo Balansay
8 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #1 Men Cat 3 Chris Adolf
4 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #1 Men Cat 3 Andy James
35 Mason Lake Series: Mason Lake Road Race #1 Men Cat 1-2 Randy Bott
119 Ice Breaker TT: Combined Combined Matthew Hubbard
94 Ice Breaker TT: Combined Combined Owen Paulus
69 Ice Breaker TT: Combined Combined Shawn Burke
63 Ice Breaker TT: Combined Combined Frank Colich
46 Ice Breaker TT: Combined Combined Tim Kibler
42 Ice Breaker TT: Combined Combined Cole Meckle
27 Ice Breaker TT: Combined Combined Larry Boyer
28 Ice Breaker TT: Combined Combined Travis Dykstra
140 Ice Breaker TT: Combined Combined David Friedt
139 Ice Breaker TT: Combined Combined Trevor Hall
136 Ice Breaker TT: Combined Combined David Kregenow
92 Ice Breaker TT: Combined Combined Jason Glover
67 Ice Breaker TT: Combined Combined Tom Donohue
172 Ice Breaker TT: Combined Combined Julia Rauch
167 Ice Breaker TT: Combined Combined Rebecca Fink
165 Ice Breaker TT: Combined Combined Carly Tu
155 Ice Breaker TT: Combined Combined Deborah Rubens
149 Ice Breaker TT: Combined Combined Suzanne Tomassi
129 Ice Breaker TT: Combined Combined Lucy Cutler
82 Ice Breaker TT: Combined Combined Jessica Cutler
34 Ice Breaker TT Men Cat 4-5 Matthew Hubbard
25 Ice Breaker TT Men Cat 4-5 Owen Paulus
13 Ice Breaker TT Men Cat 4-5 Shawn Burke
11 Ice Breaker TT Men Cat 4-5 Frank Colich
5 Ice Breaker TT Men Cat 4-5 Tim Kibler
7 Ice Breaker TT Men Cat 3 Cole Meckle
6 Ice Breaker TT Men Cat 3 Larry Boyer
15 Ice Breaker TT Men Cat 1-2 Travis Dykstra
31 Ice Breaker TT Men Master C-D David Friedt
30 Ice Breaker TT Men Master C-D Trevor Hall
28 Ice Breaker TT Men Master C-D David Kregenow
13 Ice Breaker TT Men Master C-D Jason Glover
9 Ice Breaker TT Men Master C-D Tom Donohue
24 Ice Breaker TT Women Cat 4 Julia Rauch
20 Ice Breaker TT Women Cat 4 Rebecca Fink
18 Ice Breaker TT Women Cat 4 Carly Tu
15 Ice Breaker TT Women Cat 4 Deborah Rubens
13 Ice Breaker TT Women Cat 4 Suzanne Tomassi
7 Ice Breaker TT Women Cat 4 Lucy Cutler
2 Ice Breaker TT Women Cat 4 Jessica Cutler
102 Frostbite Time Trial: Combined Combined Suzanne Tomassi
137 Frostbite Time Trial: Combined Combined Lucy Cutler
126 Frostbite Time Trial: Combined Combined Eileen Kutscha
117 Frostbite Time Trial: Combined Combined Theresa Trinka Hoard
105 Frostbite Time Trial: Combined Combined Carly Tu
25 Frostbite Time Trial: Combined Combined Jessica Cutler
86 Frostbite Time Trial: Combined Combined Matthew Hubbard
74 Frostbite Time Trial: Combined Combined Brad Glaberson
19 Frostbite Time Trial: Combined Combined Tim Kibler
87 Frostbite Time Trial: Combined Combined David Friedt
2 Frostbite Time Trial Women Retro Suzanne Tomassi
28 Frostbite Time Trial Women Cat 4 Lucy Cutler
23 Frostbite Time Trial Women Cat 4 Eileen Kutscha
17 Frostbite Time Trial Women Cat 4 Theresa Trinka Hoard
10 Frostbite Time Trial Women Cat 4 Carly Tu
2 Frostbite Time Trial Women Cat 4 Jessica Cutler
35 Frostbite Time Trial Men Cat 4-5 Matthew Hubbard
26 Frostbite Time Trial Men Cat 4-5 Brad Glaberson
8 Frostbite Time Trial Men Cat 4-5 Tim Kibler
18 Frostbite Time Trial Master Men David Friedt