Cucina Fresca Cycling Team

Event Category Name
19 Seward Park Season End Classic Masters C-D Scott Stevens
5 Seward Park Season End Classic Masters C-D Patrick Dean
3 Seward Park Season End Classic Masters C-D Mark Portin
DNF LWV Circuit Race Series # 3 - Carnation Farms Women 4 Courtenay McFadden
16 LWV Circuit Race Series # 3 - Carnation Farms Women 1-2-3 Courtenay McFadden
11 LWV Circuit Race Series # 3 - Carnation Farms Women 1-2-3 Jessica Cutler
DQ LWV Circuit Race Series # 3 - Carnation Farms Masters 35+ Andy Luhn
DNF LWV Circuit Race Series # 3 - Carnation Farms Masters 35+ Erik Busse
DNF LWV Circuit Race Series # 3 - Carnation Farms Masters 35+ Rob Polasek
38 LWV Circuit Race Series # 3 - Carnation Farms Masters 35+ Zqwan Peterson
37 LWV Circuit Race Series # 3 - Carnation Farms Masters 35+ Chad Olson
36 LWV Circuit Race Series # 3 - Carnation Farms Masters 35+ Matt Bergerson
29 LWV Circuit Race Series # 3 - Carnation Farms Masters 35+ Erik Olson
26 LWV Circuit Race Series # 3 - Carnation Farms Masters 35+ Jerry Shafer
14 LWV Circuit Race Series # 3 - Carnation Farms Masters 35+ Mike Gladfelter
13 LWV Circuit Race Series # 3 - Carnation Farms Masters 35+ Mark Portin
10 LWV Circuit Race Series # 3 - Carnation Farms Masters 35+ Gary Brown
39 LWV Circuit Race Series # 3 - Carnation Farms Men 4-5 Stephen Grim
DNF LWV Circuit Race Series # 3 - Carnation Farms Men 1-2 Chris Torgerson
DNF Ronde Ohop Kermesse Women Lori Boucher
DNF Ronde Ohop Kermesse Master Men 30+ Matt Bergerson
19 Ronde Ohop Kermesse Master Men 30+ Michael McGuffin
DNF Ronde Ohop Kermesse Cat 4/5 & Masters 50+ Jeff Goldman
13 Ronde Ohop Kermesse Cat 4/5 & Masters 50+ Patrick Dean
12 Ronde Ohop Kermesse Cat 4/5 & Masters 50+ Jason Glover
3 Ronde Ohop Kermesse Cat 4/5 & Masters 50+ Jeff Spaulding
DNF Boston Harbor Circuit Race Women 4 Lori Surges
12 Boston Harbor Circuit Race Women 4 Christina Mays
12 Boston Harbor Circuit Race Women 3 Carly Tu
13 Boston Harbor Circuit Race Master Men 50+ Jeff Gibbs
6 Boston Harbor Circuit Race Master Men 40+ Cat 4-5 Chad Olson
12 Boston Harbor Circuit Race Master Men 30+ Cat 1-3 Andy Luhn
59 Boston Harbor Circuit Race Men 4-5 Jeff Goldman
54 Boston Harbor Circuit Race Men 4-5 Dan Druckhammer
8 LWV Circuit Race Series #1 - Skagit Flats Women 4 Christina Mays
10 LWV Circuit Race Series #1 - Skagit Flats Women 1-2-3 Tara O'Brien
30 LWV Circuit Race Series #1 - Skagit Flats Masters 35+ Matt Stanigar
26 LWV Circuit Race Series #1 - Skagit Flats Masters 35+ Jeff Gibbs
23 LWV Circuit Race Series #1 - Skagit Flats Masters 35+ Frank Colich
20 LWV Circuit Race Series #1 - Skagit Flats Masters 35+ Chad Olson
15 LWV Circuit Race Series #1 - Skagit Flats Masters 35+ Brian Gore
10 LWV Circuit Race Series #1 - Skagit Flats Masters 35+ Matt Bergerson
7 LWV Circuit Race Series #1 - Skagit Flats Masters 35+ Andy Luhn
6 LWV Circuit Race Series #1 - Skagit Flats Masters 35+ Erik Olson
5 LWV Circuit Race Series #1 - Skagit Flats Masters 35+ Mark Portin
12 Tacoma Twilight Criterium Women 3 Carly Tu
8 Tacoma Twilight Criterium Women 3 Lenia TANI
2 Tacoma Twilight Criterium Women 3 Tara O'Brien
6 Tacoma Twilight Criterium Women 1-2 Jessica Cutler
33 Tacoma Twilight Criterium Masters 30+ Cat 1-4 Brett Clothier-Sharman
32 Tacoma Twilight Criterium Masters 30+ Cat 1-4 Chris Torgerson
29 Tacoma Twilight Criterium Masters 30+ Cat 1-4 Stephen Grim
23 Tacoma Twilight Criterium Masters 30+ Cat 1-4 Matt Stanigar
17 Tacoma Twilight Criterium Masters 30+ Cat 1-4 Erik Olson
7 Tacoma Twilight Criterium Masters 30+ Cat 1-4 Andy Luhn
DNF Tacoma Twilight Criterium Men 4-5 Andrew Zeigler
49 Tacoma Twilight Criterium Men 4-5 Tom Platt
43 Tacoma Twilight Criterium Men 4-5 Chad Olson
24 Tacoma Twilight Criterium Men 4-5 Harlan Perkins
DNF Tacoma Twilight Criterium Men 3 Zqwan Peterson
26 Tacoma Twilight Criterium Men 3 Jessica Cutler
9 Tacoma Twilight Criterium Men 1-2 Chris Hill
13 Keller Rohrback Road Race Women 1-2-3 Sarah Charlesworth
7 Keller Rohrback Road Race Women 1-2-3 Tara O'Brien
41 Keller Rohrback Road Race Men 4-5 Jeff Goldman
DNF Brad Lewis Memorial Criterium Master Men 35+ Cat 3-4 Paul Dinger
DNF Brad Lewis Memorial Criterium Master Men 35+ Cat 3-4 Brett Clothier-Sharman
DNF Brad Lewis Memorial Criterium Master Men 35+ Cat 3-4 Erik Olson
16 Brad Lewis Memorial Criterium Master Men 35+ Cat 3-4 Chad Olson
10 Brad Lewis Memorial Criterium Master Men 35+ Cat 3-4 Patrick Dean
9 Brad Lewis Memorial Criterium Master Men 35+ Cat 3-4 Mark Portin
3 Brad Lewis Memorial Criterium Men 1-2 Chris Hill
21 Redmond Derby Days Women 4 Christina Mays
10 Redmond Derby Days Women 3 Sarah Charlesworth
3 Redmond Derby Days Women 3 Lenia TANI
16 Redmond Derby Days Women 1-2 Jessica Cutler
7 Redmond Derby Days Women 1-2 Alicia Boland
DNF Redmond Derby Days Master Men 35+ Cat 3-4 Tom Donohue
DNF Redmond Derby Days Master Men 35+ Cat 3-4 Don Stimson
48 Redmond Derby Days Master Men 35+ Cat 3-4 Matt Bergerson
47 Redmond Derby Days Master Men 35+ Cat 3-4 Zqwan Peterson
46 Redmond Derby Days Master Men 35+ Cat 3-4 Frank Colich
45 Redmond Derby Days Master Men 35+ Cat 3-4 Brett Clothier-Sharman
43 Redmond Derby Days Master Men 35+ Cat 3-4 Harlan Perkins
38 Redmond Derby Days Master Men 35+ Cat 3-4 Mark Portin
37 Redmond Derby Days Master Men 35+ Cat 3-4 Owen Paulus
13 Redmond Derby Days Master Men 35+ Cat 3-4 Paul Dinger
4 Redmond Derby Days Master Men 35+ Cat 3-4 Erik Olson
DNF Redmond Derby Days Master Men 35+ Cat 1-2 Chris Torgerson
17 Redmond Derby Days Master Men 35+ Cat 1-2 Andy Luhn
6 Redmond Derby Days Master Men 35+ Cat 1-2 Gary Brown
DNF Redmond Derby Days Men 5 Jeff Goldman
DNF Redmond Derby Days Men 5 Andrew Zeigler
DNF Redmond Derby Days Men 4 Tom Platt
40 Redmond Derby Days Men 4 Chad Olson
21 Redmond Derby Days Men 4 Harlan Perkins
12 Redmond Derby Days Men 3 Mike Gladfelter
17 Redmond Derby Days Men 1-2 Chris Hill
15 Joe Matava Crit, Junior State Champ Women Cat 1-2-3 Cathy Varland
13 Joe Matava Crit, Junior State Champ Women Cat 1-2-3 Sarah Charlesworth
9 Joe Matava Crit, Junior State Champ Women Cat 1-2-3 Jessica Cutler
5 Joe Matava Crit, Junior State Champ Women Cat 1-2-3 Alicia Boland
6 Joe Matava Crit, Junior State Champ Masters cat 4-5 and 50+ Don Stimson
1 Joe Matava Crit, Junior State Champ Masters cat 4-5 and 50+ Jeff Spaulding
13 Joe Matava Crit, Junior State Champ Cat 1-2 Chris Hill
7 Senior and Master State Crit Champ Bellingham Women 4 Christina Mays
4 Senior and Master State Crit Champ Bellingham Women 3 Sarah Charlesworth
5 Senior and Master State Crit Champ Bellingham Women 1-2 Cathy Varland
5 Senior and Master State Crit Champ Bellingham Master Men 50+ Cat 1-5 Don Stimson
3 Senior and Master State Crit Champ Bellingham Master Men 40-49 Cat 4-5 Jeff Spaulding
DNF Senior and Master State Crit Champ Bellingham Master Men 40-49 Cat 1-3 Travis Dykstra
37 Senior and Master State Crit Champ Bellingham Master Men 40-49 Cat 1-3 Zqwan Peterson
5 Senior and Master State Crit Champ Bellingham Master Men 30-39 Cat 1-3 Gary Brown
38 Senior and Master State Crit Champ Bellingham Men 4-5 Jeff Spaulding
DNF Senior and Master State Crit Champ Bellingham Men 3 Don Stimson
11 Senior and Master State Crit Champ Bellingham Men 1-2 Chris Hill
80 Frostbite TT: Combined Combined David Friedt
22 Frostbite TT Master Men 35+ David Friedt
62 Carnation TT Series - Long Course: Combined Combined David Friedt
51 Carnation TT Series - Long Course: Combined Combined Brad Glaberson
58 Carnation TT Series - Long Course: Combined Combined Jeff Goldman
40 Carnation TT Series - Long Course: Combined Combined Owen Paulus
16 Carnation TT Series - Long Course Master Men 50+ David Friedt
12 Carnation TT Series - Long Course Master Men 35-49 Brad Glaberson
14 Carnation TT Series - Long Course Men Cat 4-5 Jeff Goldman
9 Carnation TT Series - Long Course Men Cat 4-5 Owen Paulus
4 Capital Stage Race - GC Women 4 Lori Surges
1 Capital Stage Race - GC Women 1-2 Jessica Cutler
32 Capital Stage Race - GC Master 40+ Cat 4/5 and 50+ Chris Soelling
27 Capital Stage Race - GC Men 1-2 Randy Bott
4 Capital Stage Race: Queen Stage Road Race Women 4 Lori Surges
1 Capital Stage Race: Queen Stage Road Race Women 1-2 Jessica Cutler
32 Capital Stage Race: Queen Stage Road Race Master Men 40+ Cat 4/5 and 50+ Chris Soelling
23 Capital Stage Race: Queen Stage Road Race Men 1-2 Randy Bott
178 Capital Stage Race: Individual Time Trial: Combined Combined Lori Surges
81 Capital Stage Race: Individual Time Trial: Combined Combined Jessica Cutler
189 Capital Stage Race: Individual Time Trial: Combined Combined Chris Soelling
148 Capital Stage Race: Individual Time Trial: Combined Combined Bill Zimmermann
72 Capital Stage Race: Individual Time Trial: Combined Combined Randy Bott
6 Capital Stage Race: Capital Criterium Women 4 Lori Surges
5 Capital Stage Race: Capital Criterium Women 1-2 Jessica Cutler
35 Capital Stage Race: Capital Criterium Master Men 40+ Cat 4/5 and 50+ Chris Soelling
DNF Capital Stage Race: Capital Criterium Men 3 Bill Zimmermann
35 Capital Stage Race: Capital Criterium Men 1-2 Randy Bott
4 Capital Stage Race: Individual Time Trial Women 4 Lori Surges
1 Capital Stage Race: Individual Time Trial Women 1-2 Jessica Cutler
35 Capital Stage Race: Individual Time Trial Master Men 40+ Chris Soelling
32 Capital Stage Race: Individual Time Trial Men 3 Bill Zimmermann
38 Capital Stage Race: Individual Time Trial Men 1-2 Randy Bott
4 Capital Stage Race: Capital Forest Road Race Women 4 Lori Surges
4 Capital Stage Race: Capital Forest Road Race Women 1-2 Jessica Cutler
34 Capital Stage Race: Capital Forest Road Race Master Men 40+ Cat 4/5 and 50+ Chris Soelling
27 Capital Stage Race: Capital Forest Road Race Men 3 Bill Zimmermann
DNF Capital Stage Race: Capital Forest Road Race Men 1-2 Andy Luhn
31 Capital Stage Race: Capital Forest Road Race Men 1-2 Randy Bott
118 State TT Champ: Combined Combined David Friedt
110 State TT Champ: Combined Combined Brad Glaberson
98 State TT Champ: Combined Combined Carly Tu
21 State TT Champ Master Men 50+ Cat 1-5 David Friedt
10 State TT Champ Master Men 40-49 Cat 4-5 Brad Glaberson
2 State TT Champ Women 3 Carly Tu
11 Second Ascent Crit Women 1-2-3 Lenia TANI
7 Second Ascent Crit Women 1-2-3 Kimberly Turner
DNF Second Ascent Crit Masters Paul Dinger
DNF Second Ascent Crit Masters Brett Clothier-Sharman
50 Second Ascent Crit Masters Zqwan Peterson
49 Second Ascent Crit Masters Erik Olson
25 Second Ascent Crit Masters Harley Sheffield
6 Second Ascent Crit Masters Gary Brown
DNF Second Ascent Crit Men 4-5 Jeff Goldman
DNF Second Ascent Crit Men 4-5 Oscar Brain
25 Second Ascent Crit Men 1-2 Randy Bott
14 Second Ascent Crit Men 1-2 Chris Hill
2 Mutual of Enumclaw: General Classification Women 3 Courtenay McFadden
26 Mutual of Enumclaw: General Classification Women 1-2 Alicia Boland
18 Mutual of Enumclaw: General Classification Women 1-2 Kimberly Turner
9 Mutual of Enumclaw: General Classification Women 1-2 Jessica Cutler
36 Mutual of Enumclaw: General Classification Master Men 40+ Cat 4-5 & 50+ Chris Soelling
35 Mutual of Enumclaw: General Classification Master Men 40+ Cat 4-5 & 50+ David Friedt
15 Mutual of Enumclaw: General Classification Master Men 40+ Cat 4-5 & 50+ Don Stimson
19 Mutual of Enumclaw: General Classification Men 5 Jeff Goldman
6 Mutual of Enumclaw: General Classification Men 5 Michael McGuffin
2 Mutual of Enumclaw: Road Race Women Cat 3 Courtenay McFadden
22 Mutual of Enumclaw: Road Race Women Cat 1-2 Alicia Boland
18 Mutual of Enumclaw: Road Race Women Cat 1-2 Kimberly Turner
8 Mutual of Enumclaw: Road Race Women Cat 1-2 Jessica Cutler
36 Mutual of Enumclaw: Road Race Master Men 40+ Cat 4-5 & 50+ David Friedt
35 Mutual of Enumclaw: Road Race Master Men 40+ Cat 4-5 & 50+ Chris Soelling
12 Mutual of Enumclaw: Road Race Master Men 40+ Cat 4-5 & 50+ Don Stimson
19 Mutual of Enumclaw: Road Race Men Cat 5 Jeff Goldman
9 Mutual of Enumclaw: Road Race Men Cat 5 Michael McGuffin
354 Mutual of Enumclaw: Time Trial: Combined Combined Lisa Toner
287 Mutual of Enumclaw: Time Trial: Combined Combined Courtenay McFadden
383 Mutual of Enumclaw: Time Trial: Combined Combined Alicia Boland
352 Mutual of Enumclaw: Time Trial: Combined Combined Kimberly Turner
226 Mutual of Enumclaw: Time Trial: Combined Combined Jessica Cutler
392 Mutual of Enumclaw: Time Trial: Combined Combined Chris Soelling
350 Mutual of Enumclaw: Time Trial: Combined Combined David Friedt
314 Mutual of Enumclaw: Time Trial: Combined Combined Don Stimson
430 Mutual of Enumclaw: Time Trial: Combined Combined Jeff Goldman
273 Mutual of Enumclaw: Time Trial: Combined Combined Michael McGuffin
15 Mutual of Enumclaw: Time Trial Women Cat 3 Lisa Toner
6 Mutual of Enumclaw: Time Trial Women Cat 3 Courtenay McFadden
32 Mutual of Enumclaw: Time Trial Women Cat 1-2 Alicia Boland
29 Mutual of Enumclaw: Time Trial Women Cat 1-2 Kimberly Turner
15 Mutual of Enumclaw: Time Trial Women Cat 1-2 Jessica Cutler
45 Mutual of Enumclaw: Time Trial Master Men 40+ Cat 4-5 & 50+ Chris Soelling
42 Mutual of Enumclaw: Time Trial Master Men 40+ Cat 4-5 & 50+ David Friedt
35 Mutual of Enumclaw: Time Trial Master Men 40+ Cat 4-5 & 50+ Don Stimson
24 Mutual of Enumclaw: Time Trial Men Cat 5 Jeff Goldman
6 Mutual of Enumclaw: Time Trial Men Cat 5 Michael McGuffin
15 Mutual of Enumclaw: Criterium Women Cat 3 Lisa Toner
2 Mutual of Enumclaw: Criterium Women Cat 3 Courtenay McFadden
19 Mutual of Enumclaw: Criterium Women Cat 1-2 Jessica Cutler
8 Mutual of Enumclaw: Criterium Women Cat 1-2 Kimberly Turner
7 Mutual of Enumclaw: Criterium Women Cat 1-2 Alicia Boland
42 Mutual of Enumclaw: Criterium Master Men 40+ Cat 4-5 & 50+ David Friedt
40 Mutual of Enumclaw: Criterium Master Men 40+ Cat 4-5 & 50+ Chris Soelling
6 Mutual of Enumclaw: Criterium Master Men 40+ Cat 4-5 & 50+ Don Stimson
16 Mutual of Enumclaw: Criterium Men Cat 5 Jeff Goldman
8 Mutual of Enumclaw: Criterium Men Cat 5 Michael McGuffin
1 Wenatchee Velo Omnium - Overall Women Cat 3 Courtenay McFadden
13 Wenatchee Velo Omnium - Overall Women Cat 1-2 Jessica Cutler
6 Wenatchee Velo Omnium - Overall Women Cat 1-2 Cathy Varland
7 Wenatchee Velo Omnium - Overall Master Men D Don Stimson
49 Wenatchee Velo Omnium - Overall Men Cat 4 Erik Busse
1 Wenatchee Velo Omnium - Road Race Women Cat 3 Courtenay McFadden
DNF/DNS Wenatchee Velo Omnium - Road Race Women Cat 1-2 Jessica Cutler
4 Wenatchee Velo Omnium - Road Race Women Cat 1-2 Cathy Varland
5 Wenatchee Velo Omnium - Road Race Master Men D Don Stimson
DNF/DNS Wenatchee Velo Omnium - Road Race Men Cat 4 Erik Busse
162 Wenatchee Velo Omnium - Time Trial: Combined Combined Courtenay McFadden
128 Wenatchee Velo Omnium - Time Trial: Combined Combined Cathy Varland
122 Wenatchee Velo Omnium - Time Trial: Combined Combined Jessica Cutler
1 Wenatchee Velo Omnium - Ted Finegold Memorial Criterium Women Cat 3 Courtenay McFadden
DNF Wenatchee Velo Omnium - Ted Finegold Memorial Criterium Women Cat 1-2 Jessica Cutler
DNF Wenatchee Velo Omnium - Ted Finegold Memorial Criterium Women Cat 1-2 Cathy Varland
5 Wenatchee Velo Omnium - Ted Finegold Memorial Criterium Master Men D Don Stimson
DNF Wenatchee Velo Omnium - Ted Finegold Memorial Criterium Men Cat 4 Erik Busse
3 Wenatchee Velo Omnium - Time Trial Women Cat 3 Courtenay McFadden
8 Wenatchee Velo Omnium - Time Trial Women Cat 1-2 Cathy Varland
5 Wenatchee Velo Omnium - Time Trial Women Cat 1-2 Jessica Cutler
DNF/DNS Wenatchee Velo Omnium - Time Trial Master Men D Don Stimson
DNF/DNS Wenatchee Velo Omnium - Time Trial Men 4 Erik Busse
28 Carnation TT Series - Hill Course: Combined Combined Cathy Varland
57 Carnation TT Series - Hill Course: Combined Combined David Friedt
4 Carnation TT Series - Hill Course Women 1-2 Cathy Varland
12 Carnation TT Series - Hill Course Master Men 50+ David Friedt
DNF Ravensdale RR Women Cat 3 Sheila Raff
8 Ravensdale RR Women Cat 3 Lisa Toner
6 Ravensdale RR Women Cat 1-2 Alicia Boland
4 Ravensdale RR Women Cat 1-2 Jessica Cutler
1 Ravensdale RR Women Cat 1-2 Cathy Varland
56 Ravensdale RR Men 40+ Cat 4-5 & 50+ David Friedt
55 Ravensdale RR Men 40+ Cat 4-5 & 50+ Chris Soelling
49 Ravensdale RR Men 40+ Cat 4-5 & 50+ Oscar Brain
45 Ravensdale RR Men 40+ Cat 4-5 & 50+ Dan Druckhammer
35 Ravensdale RR Men 40+ Cat 4-5 & 50+ Erik Busse
29 Ravensdale RR Men 5 Jeff Goldman
15 Ravensdale RR Men 5 Andrew Zeigler
14 Ravensdale RR Men 5 Michael McGunnin
DNF Ravensdale RR Men 4 Shawn Burke
43 Ravensdale RR Men 4 Owen Paulus
35 Ravensdale RR Men 4 Patrick Dean
DNF Ravensdale RR Men 3 Matt Bergerson
DNF Ravensdale RR Men 3 Zqwan Peterson
42 Ravensdale RR Men 3 Jerry Shafer
16 Ravensdale RR Men 3 Don Stimson
10 Ravensdale RR Men 1-2 Randy Bott
6 Senior State Champ RR Vance Creek Women 4 Lori Surges
1 Senior State Champ RR Vance Creek Women 3 Courtenay McFadden
3 Senior State Champ RR Vance Creek Women 1-2 Cathy Varland
4 Senior State Champ RR Vance Creek Men 50+ Don Stimson
19 Senior State Champ RR Vance Creek Men 40+ Cat 4-5 Mike Pritchard
DNF Senior State Champ RR Vance Creek Men 5 Jeff Goldman
16 Senior State Champ RR Vance Creek Men 5 Andrew Zeigler
79 Senior State Champ RR Vance Creek Men 4 Chris Soelling
75 Senior State Champ RR Vance Creek Men 4 Jeff Coopersmith
54 Senior State Champ RR Vance Creek Men 4 Jason Glover
31 Senior State Champ RR Vance Creek Men 4 Owen Paulus
DNF Senior State Champ RR Vance Creek Men 3 Bill Zimmermann
DNF Senior State Champ RR Vance Creek Men 1-2 Randy Bott
DNF Senior State Champ RR Vance Creek Men 1-2 Chris Hill
DNF Senior State Champ RR Vance Creek Men 1-2 Gary Brown
5 Masters and Jrs State RR Champ, Longbranch Master Men Men 60+ Jerry Shafer
8 Masters and Jrs State RR Champ, Longbranch Master Men 50+ Cat 1-5 Don Stimson
DNF Masters and Jrs State RR Champ, Longbranch Master Men 40-49 Cat 4-5 Erik Busse
DNF Masters and Jrs State RR Champ, Longbranch Master Men 40-49 Cat 1-3 Zqwan Peterson
DNF Masters and Jrs State RR Champ, Longbranch Master Men 40-49 Cat 1-3 Andy Luhn
42 Masters and Jrs State RR Champ, Longbranch Master Men 40-49 Cat 1-3 Matt Stanigar
38 Masters and Jrs State RR Champ, Longbranch Master Men 40-49 Cat 1-3 Brian Gore
17 Masters and Jrs State RR Champ, Longbranch Master Men 40-49 Cat 1-3 Andy James
11 Masters and Jrs State RR Champ, Longbranch Master Men 30-39 Cat 1-3 Randy Bott
165 Green Valley TT: Combined Combined Christina Mays
89 Green Valley TT: Combined Combined Carly Tu
132 Green Valley TT: Combined Combined David Friedt
112 Green Valley TT: Combined Combined Brad Glaberson
94 Green Valley TT: Combined Combined Tom Donohue
65 Green Valley TT: Combined Combined Zqwan Peterson
24 Green Valley TT Women Cat 4 Christina Mays
11 Green Valley TT Women Cat 1-2-3 Carly Tu
43 Green Valley TT Master Men 35+ David Friedt
36 Green Valley TT Master Men 35+ Brad Glaberson
15 Green Valley TT Men Cat 3 Tom Donohue
13 Green Valley TT Men Cat 3 Zqwan Peterson
27 Tour of Walla Walla: General Classification Women Cat 4 Eileen Kutscha
3 Tour of Walla Walla: General Classification Women Cat 4 Carly Tu
7 Tour of Walla Walla: General Classification Women Cat 3 Courtenay McFadden
27 Tour of Walla Walla: Kellogg Hollow Road Race Women Cat 4 Eileen Kutscha
2 Tour of Walla Walla: Kellogg Hollow Road Race Women Cat 4 Carly Tu
3 Tour of Walla Walla: Kellogg Hollow Road Race Women Cat 3 Courtenay McFadden
432 Tour of Walla Walla: Time Trial: Combined Combined Eileen Kutscha
305 Tour of Walla Walla: Time Trial: Combined Combined Carly Tu
328 Tour of Walla Walla: Time Trial: Combined Combined Courtenay McFadden
25 Tour of Walla Walla: Criterium Women Cat 4 Eileen Kutscha
3 Tour of Walla Walla: Criterium Women Cat 4 Carly Tu
9 Tour of Walla Walla: Criterium Women Cat 3 Courtenay McFadden
29 Tour of Walla Walla: Time Trial Women Cat 4 Eileen Kutscha
3 Tour of Walla Walla: Time Trial Women Cat 4 Carly Tu
8 Tour of Walla Walla: Time Trial Women Cat 3 Courtenay McFadden
8 Olympic View Road Race Women Cat 4 Carly Tu
DNF Olympic View Road Race Women Cat 3 Sheila Raff
3 Olympic View Road Race Women Cat 1-2 Kimberly Turner
1 Olympic View Road Race Women Cat 1-2 Cathy Varland
2 Olympic View Road Race Master Men 50+ All Categories Jerry Shafer
DNF Olympic View Road Race Master Men 40+ Cat 4-5 Kevin Marks
24 Olympic View Road Race Master Men 40+ Cat 4-5 Dan Druckhammer
20 Olympic View Road Race Master Men 40+ Cat 4-5 Erik Busse
DNF Olympic View Road Race Men Cat 5 David Friedt
DNF Olympic View Road Race Men Cat 3 Bill Zimmermann
21 Volunteer Park Crit Women Cat 4 Christina Mays
15 Volunteer Park Crit Women Cat 4 Lori Surges
5 Volunteer Park Crit Women Cat 4 Carly Tu
DNF Volunteer Park Crit Women Cat 3 Sheila Raff
8 Volunteer Park Crit Women Cat 3 Sarah Charlesworth
7 Volunteer Park Crit Women Cat 3 Tara O'Brien
14 Volunteer Park Crit Women Cat 1-2 Jessica Cutler
12 Volunteer Park Crit Women Cat 1-2 Kimberly Turner
8 Volunteer Park Crit Women Cat 1-2 Cathy Varland
7 Volunteer Park Crit Women Cat 1-2 Alicia Boland
32 Volunteer Park Crit Master Men 30+ Cat 4-5 & 50+ Mike Pritchard
10 Volunteer Park Crit Master Men 30+ Cat 4-5 & 50+ Patrick Dean
53 Volunteer Park Crit Master Men 30+ Cat 1-3 Andy Luhn
41 Volunteer Park Crit Master Men 30+ Cat 1-3 Zqwan Peterson
43 Volunteer Park Crit Men Cat 5 Jeff Goldman
40 Volunteer Park Crit Men Cat 5 David Friedt
31 Volunteer Park Crit Men Cat 5 Michael McGuffin
20 Volunteer Park Crit Men Cat 5 Jim Dykstra
8 Volunteer Park Crit Men Cat 5 Mike Pritchard
45 Volunteer Park Crit Men Cat 4 Oscar Brain
DNF Volunteer Park Crit Men Cat 3 Zqwan Peterson
DNF Volunteer Park Crit Men Cat 3 Alicia Boland
DNF Volunteer Park Crit Men Cat 3 Jessica Cutler
30 Volunteer Park Crit Men Cat 3 Kimberly Turner
11 Volunteer Park Crit Men Cat 3 Don Stimson
8 Volunteer Park Crit Men Cat 3 Bill Zimmermann
43 Volunteer Park Crit Men Cat 1-2 Gary Brown
34 Volunteer Park Crit Men Cat 1-2 Chris Hill
30 Volunteer Park Crit Men Cat 1-2 Randy Bott
7 22nd Annual Frozen Flatlands Omnium - Overall Women Cat 4 Lori Surges
28 22nd Annual Frozen Flatlands Omnium - Overall Master Men 40+ Cat 3-4-5 David Kregenow
11 22nd Annual Frozen Flatlands Omnium - Overall Master Men 40+ Cat 3-4-5 Bill Zimmermann
6 22nd Annual Frozen Flatlands Omnium: Frozen Flatlands - Road Race #2 Women Cat 4 Lori Surges
31 22nd Annual Frozen Flatlands Omnium: Frozen Flatlands - Road Race #2 Master Men 40+ Cat 3-4-5 David Kregenow
30 22nd Annual Frozen Flatlands Omnium: Frozen Flatlands - Road Race #2 Master Men 40+ Cat 3-4-5 Bill Zimmermann
6 22nd Annual Frozen Flatlands Omnium: Frozen Flatlands - Road Race #1 Women Cat 4 Lori Surges
20 22nd Annual Frozen Flatlands Omnium: Frozen Flatlands - Road Race #1 Master Men 40+ Cat 3-4-5 David Kregenow
8 22nd Annual Frozen Flatlands Omnium: Frozen Flatlands - Road Race #1 Master Men 40+ Cat 3-4-5 Bill Zimmermann
7 22nd Annual Frozen Flatlands Omnium: Frozen Flatlands - Time Trial Women Cat 4 Lori Surges
23 22nd Annual Frozen Flatlands Omnium: Frozen Flatlands - Time Trial Master Men 40+ Cat 3-4-5 David Kregenow
21 22nd Annual Frozen Flatlands Omnium: Frozen Flatlands - Time Trial Master Men 40+ Cat 3-4-5 Bill Zimmermann
11 Independence Valley RR Women Cat 4 Carly Tu
11 Independence Valley RR Women Cat 3 Lisa Toner
10 Independence Valley RR Women Cat 3 Tara O'Brien
5 Independence Valley RR Women Cat 3 Courtenay McFadden
3 Independence Valley RR Women Cat 1-2 Jessica Cutler
14 Independence Valley RR Masters 50+ All Categories Don Stimson
DNF Independence Valley RR Masters 40+ Cat 4-5 Chris Soelling
22 Independence Valley RR Masters 40+ Cat 4-5 Dan Druckhammer
19 Independence Valley RR Masters 40+ Cat 4-5 Erik Busse
9 Independence Valley RR Masters 30+ Cat 1-3 Andy Luhn
9 Independence Valley RR Men Cat 5 - Odd Jim Dykstra
DNF Independence Valley RR Men Cat 4 Oscar Brain
61 Independence Valley RR Men Cat 4 Paul Dinger
45 Independence Valley RR Men Cat 4 Stephen Grim
7 Independence Valley RR Men Cat 4 Mark Portin
DNF Independence Valley RR Men Cat 3 Bill Zimmermann
DNF Independence Valley RR Men Cat 3 Brian Gore
27 Independence Valley RR Men Cat 3 Andy James
23 Independence Valley RR Men Cat 1-2 Randy Bott
87 Skagit Valley TT: Combined Combined Melissa Vrbanac
64 Skagit Valley TT: Combined Combined Carly Tu
40 Skagit Valley TT: Combined Combined Jessica Cutler
3 Skagit Valley TT Women Cat 4 Melissa Vrbanac
1 Skagit Valley TT Women Cat 4 Carly Tu
DNS Skagit Valley TT Women Cat 1-2 Cathy Varland
3 Skagit Valley TT Women Cat 1-2 Jessica Cutler
6 Sequim Road Race #2 Women Cat 4 Carly Tu
8 Sequim Road Race #2 Women Cat 1-2-3 Jessica Cutler
2 Sequim Road Race #2 Women Cat 1-2-3 Alicia Boland
23 Sequim Road Race #2 Masters 35+ Cat 4-5 Zqwan Peterson
5 Sequim Road Race #2 Masters 35+ Cat 1-3 Andy Luhn
11 Sequim Road Race #2 Men Cat 5 - Odd Michael McGunnin
68 Sequim Road Race #2 Men Cat 4 Mark Portin
60 Sequim Road Race #2 Men Cat 4 Kevin Marks
51 Sequim Road Race #2 Men Cat 4 Paul Dinger
32 Sequim Road Race #2 Men Cat 4 Stephen Grim
39 Sequim Road Race #2 Men Cat 3 Andy James
33 Sequim Road Race #2 Men Cat 3 Brian Gore
12 Sequim Road Race #2 Men Cat 3 Don Stimson
8 Sequim Road Race #2 Men Cat 3 Bill Zimmermann
24 Sequim Road Race #2 Men Cat 1-2 Randy Bott
15 Mason Lake Women Cat 4 Eileen Kutscha
2 Mason Lake Women Cat 4 Carly Tu
6 Mason Lake Women Cat 3 Sheila Raff
DNF Mason Lake Masters 45+ Chris Soelling
17 Mason Lake Masters 45+ David Kregenow
14 Mason Lake Masters 45+ Jerry Shafer
DNF Mason Lake Men Cat 5 David Friedt
26 Mason Lake Men Cat 5 Michael McGunnin
DNF Mason Lake Men Cat 3 Jerry Shafer
DNF Mason Lake Men Cat 1-2 Randy Bott
24 Sequim Road Race #1 Women Cat 4 Eileen Kutscha
8 Sequim Road Race #1 Women Cat 4 Carly Tu
DNF Sequim Road Race #1 Women Cat 1-2-3 Sarah Charlesworth
26 Sequim Road Race #1 Women Cat 1-2-3 Amber Brinkman
25 Sequim Road Race #1 Women Cat 1-2-3 Lisa Toner
23 Sequim Road Race #1 Women Cat 1-2-3 Jessica Cutler
18 Sequim Road Race #1 Women Cat 1-2-3 Tara O'Brien
17 Sequim Road Race #1 Women Cat 1-2-3 Courtenay McFadden
8 Sequim Road Race #1 Women Cat 1-2-3 Alicia Boland
2 Sequim Road Race #1 Women Cat 1-2-3 Cathy Varland
29 Sequim Road Race #1 Masters 35+ Cat 4-5 Zqwan Peterson
12 Sequim Road Race #1 Masters 35+ Cat 4-5 Brian Gore
DNF Sequim Road Race #1 Masters 35+ Cat 1-3 Matt Bergerson
5 Sequim Road Race #1 Masters 35+ Cat 1-3 Andy Luhn
6 Sequim Road Race #1 Men Cat 5 - Odd Jim Dykstra
57 Sequim Road Race #1 Men Cat 4 Jason Glover
56 Sequim Road Race #1 Men Cat 4 David Kregenow
55 Sequim Road Race #1 Men Cat 4 Erik Busse
51 Sequim Road Race #1 Men Cat 4 Owen Paulus
49 Sequim Road Race #1 Men Cat 4 Frank Colich
43 Sequim Road Race #1 Men Cat 4 Stephen Grim
33 Sequim Road Race #1 Men Cat 4 Kevin Marks
38 Sequim Road Race #1 Men Cat 3 Matt Stanigar
13 Sequim Road Race #1 Men Cat 3 Don Stimson
21 Sequim Road Race #1 Men Cat 1-2 Randy Bott
23 Mason Lake Women Cat 4 Cynthia Freed
19 Mason Lake Women Cat 4 Carly Tu
6 Mason Lake Women Cat 4 Lori Surges
12 Mason Lake Women Cat 3 Tara O'Brien
10 Mason Lake Women Cat 3 Sheila Raff
DNF Mason Lake Masters 45+ Chris Soelling
16 Mason Lake Masters 45+ Bill Zimmermann
3 Mason Lake Masters 45+ Jerry Shafer
6 Mason Lake Masters 35+ Andy Luhn
33 Mason Lake Men Cat 5 - Odd David Friedt
19 Mason Lake Men Cat 5 - Odd Jim Dykstra
DNF Mason Lake Men Cat 4 Paul Dinger
27 Mason Lake Men Cat 4 Stephen Grim
9 Mason Lake Men Cat 4 Mark Portin
4 Mason Lake Men Cat 4 Owen Paulus
19 Mason Lake Men Cat 3 Jerry Shafer
5 Mason Lake Men Cat 3 Don Stimson
30 Mason Lake Men Cat 1-2 Randy Bott
183 Ice Breaker TT: Combined Combined Kathleen McMahon
181 Ice Breaker TT: Combined Combined Christina Mays
174 Ice Breaker TT: Combined Combined Kirsten Purdy
110 Ice Breaker TT: Combined Combined Carly Tu
161 Ice Breaker TT: Combined Combined Lisa Toner
120 Ice Breaker TT: Combined Combined Brad Glaberson
175 Ice Breaker TT: Combined Combined Glenn Shackatano
142 Ice Breaker TT: Combined Combined Jim Dykstra
82 Ice Breaker TT: Combined Combined Shawn Burke
60 Ice Breaker TT: Combined Combined Owen Paulus
55 Ice Breaker TT: Combined Combined Frank Colich
7 Ice Breaker TT Master Women Kathleen McMahon
29 Ice Breaker TT Women Cat 4 Christina Mays
24 Ice Breaker TT Women Cat 4 Kirsten Purdy
2 Ice Breaker TT Women Cat 4 Carly Tu
12 Ice Breaker TT Women Cat 3 Lisa Toner
26 Ice Breaker TT Master Men 35+ Cat 4-5 - 50+ all cat Brad Glaberson
48 Ice Breaker TT Men Cat 4-5 Glenn Shackatano
38 Ice Breaker TT Men Cat 4-5 Jim Dykstra
17 Ice Breaker TT Men Cat 4-5 Shawn Burke
8 Ice Breaker TT Men Cat 4-5 Owen Paulus
7 Ice Breaker TT Men Cat 4-5 Frank Colich